Advenio eAcademy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Marsaxlokk village harbor of Malta, illuminated by sunset light

Apie Advenio eAademiją

" Advenio eAcademy", įsteigta 2013 m., Yra Maltoje įsikūrusi aukštojo mokslo įstaiga (NCFHE licencijos numeris: 2013-FHI-0006), kuria vadovaujasi tarptautiniai patyrę švietimo paslaugų teikėjai ir besimokantieji.

"Advenio eAcademy" yra Maltoje įsikūrusi aukštojo mokslo įstaiga (NCFHE licencijos numeris: 2013-FHI-0006), kuri teikia paslaugas tarptautinių klientų, turinčių įžvalgų švietimo paslaugų teikėjų ir besimokančiųjų. Tai suteikia galimybę dalyvaujančioms švietimo įstaigoms ir mokymo organizacijoms pereiti prie fizinių patalpų apribojimų. Tai leidžia jiems įsitraukti į virtualų miestelį, kuris leidžia kurti ir diegti naujausias švietimo ir mokymo programas, kurios iš tikrųjų suteikia pridėtinės vertės studentams.

"Advenio eAcademy" yra pirmoji organizacija Maltoje, kuriai išduoda licenciją NCFHE, kurios paslaugos yra pagrįstos internetiniu mokymu. Naudojama e. Mokymosi platforma yra apdovanojimų pelnęs EBLearn sprendimas, kurį sukūrė ir palaiko "AllSecure Ltd." interneto sprendimų "E-Business Systems" programa. EBLearn teikia išteklių bibliotekas, audiovizualines ir vaizdo pristatymus, forumo ir wiki galimybes, integruoja vaizdo įrašus konferencijų galimybės, kad būtų galima mokytis vienas su vienu ar vienas su daugeliu koučingo ar pamokų sesijų.

Valletta, Malta - The traditional houses and walls of Valletta, the capital city of Malta on an early summer morning before sunrise with clear blue sky

Vietos

Malta internete

Address
Malta internete, Malta

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis