Geriausi universitetai, verslo mokyklos ir

Šiame puslapyje Jūs galite ieškoti universitetai, verslo mokyklos ir . Jūs sužinosite viską apie aukščiausią reitingą universitetų informaciją. Paspauskite ant "Skaityti daugiau " už išsamų aprašymą universiteto ir studijų programų siūlo apžvalga.

Ieškoti universitetų ir naršyti savo programas rasti tuos, kurie tiktų jums geriausia. Gauti visą apie įvairias studijų galimybes informacijos ir palyginti mokesčius už mokslą ir studijų trukmės. Galite sutaupyti laiko ir kontaktiniai universitetų tiesiogiai: užpildyti "Prašymas informaciją nemokamai " formą, kuri padės jums susisiekti su priėmimo biure.

Pradėkite savo ateities švietimo paiešką iš karto!

1 Rezultatai Malta

Advenio eAcademy

Magistras Kursai Malta Malta Online September 2018

Apie Advenio eAademiją" Advenio eAcademy", įsteigta 2013 m., Yra Maltoje įsikūrusi aukštojo mokslo įstaiga (NCFHE licencijos numeris: 2013-FHI-0006), kuria vadovaujasi tarptautiniai patyrę švietimo paslaugų teikėjai ir besimokantieji."Advenio eAcademy" yra Maltoje įsikūrusi aukštojo mokslo įstaiga (NCFHE licencijos numeris: 2013-FHI-0006), kuri teikia paslaugas tarptautinių klientų, turinčių įžvalgų švietimo paslaugų teikėjų ir besimokančiųjų. Tai suteikia galimybę dalyv… [+] aujančioms švietimo įstaigoms ir mokymo organizacijoms pereiti prie fizinių patalpų apribojimų. Tai leidžia jiems įsitraukti į virtualų miestelį, kuris leidžia kurti ir diegti naujausias švietimo ir mokymo programas, kurios iš tikrųjų suteikia pridėtinės vertės studentams."Advenio eAcademy" yra pirmoji organizacija Maltoje, kuriai išduoda licenciją NCFHE, kurios paslaugos yra pagrįstos internetiniu mokymu. Naudojama e. Mokymosi platforma yra apdovanojimų pelnęs EBLearn sprendimas, kurį sukūrė ir palaiko "AllSecure Ltd." interneto sprendimų "E-Business Systems" programa. EBLearn teikia išteklių bibliotekas, audiovizualines ir vaizdo pristatymus, forumo ir wiki galimybes, integruoja vaizdo įrašus konferencijų galimybės, kad būtų galima mokytis vienas su vienu ar vienas su daugeliu koučingo ar pamokų sesijų. [-]