Oficialus aprašymas

Virtualus ir nuotolinis akademinis padalinys - UNIVIDA

100% virtualus aukštos kokybės išsilavinimas

118884_Banner-quienes-somos-19.jpg

misija

Prisidėti prie vientiso žmonių formavimo naudojantis priemonėmis, pagrįstomis informacinių ir ryšių technologijų naudojimu ir plėtra, kurios trukdo siekti darnaus regiono ir šalies vystymosi; remiantis profesiniu tinkamumu ir jį garantuojančiomis pedagoginėmis strategijomis. Institucinių veiksmų, stiprinančių regiono ir šalies švietimo procesus, projektas.

vaizdas

UNIVIDA „Popayán“ universiteto fondo virtualus ir nuotolinis akademinis padalinys turėtų būti sritis, pripažinta jos veikimu virtualios ir nuotolinio mokymo bei socialinės projekcijos srityse, kuriant programas pagal regioninius, nacionalinius ir tarptautinius poreikius. Tam procesų plėtra turi būti grindžiama tarptautinių kokybės standartų sistema, atitinkanti švietimo ministerijos ir sertifikavimo įstaigų nustatytus švietimo poreikius.

Kokybės politika

UNIVIDA virtualus ir nuotolinis akademinis padalinys, pasiryžęs integruotai formuoti žmones pasitelkdamas IRT ir remdamasis tinkamu žmogiškuoju talentu, siekia patenkinti savo klientus įgyvendindamas veiksmingą procesą, kurį nuolat tobulina ir kuris yra nuolat tobulinamas. Atitinka teisinius reikalavimus ir tarptautinius kokybės standartus.
FUP ir UNIVIDA, įgyvendinę tikslą pasiūlyti aukštos kokybės švietimo paslaugas pagal tarptautinius standartus, 2016 m. Kovo 15 d. Gavo tarptautinės organizacijos „Bureau Veritas“ išduotą ISO 9001: 2008 sertifikatą.


Tokiu būdu dar kartą patvirtinamas mūsų įsipareigojimas akademinei bendruomenei - vienu spustelėjimu siūlomi profesionalumo procesai, grindžiami virtualumu, atitinkančiu aukščiausias kokybės savybes.

Kokybės tikslai

  • Išlaikykite „Bureau Veritas“ išduotą kokybės sertifikatą ISO 9001: 2008.
  • Sukurti efektyvų virtualių kursų kūrimo procesą, pritaikytą prie teisės normų.
  • Nuolat tobulinkite virtualių kursų kūrimo procesą ir kitus procesus, prisidedančius prie UNIVIDA misijos atlikimo.

118886_Banner-educacion-virtual-19.jpg

Kas yra virtualus švietimas?

„Virtualus švietimas, taip pat vadinamas„ internetiniu švietimu “, susijęs su mokymo programų, turinčių kibernetinę erdvę kaip mokymo ir mokymosi scenarijų, kūrimu. (...) Atsižvelgiant į tai, virtualus švietimas yra veiksmas, kuriuo siekiama skatinti mokymo erdvę, pasitelkiant IRT, kad būtų sukurtas naujas mokymo ir mokymosi būdas. “ (MEN-2009).

Šia prasme virtualus ugdymas reiškia procesą, kurio metu nereikalaujama, kad studentas tuo pačiu metu ir toje pačioje erdvėje dalyvautų mokymosi patyrime per išsamią pedagoginę strategiją.

Kaip mokymosi metodika virtualiame režime?

UNIVIDA įdiegta metodika yra e. Mokymasis, geriau žinomas kaip virtualus švietimas. Šiame modelyje mokytojo vaidmuo keičiasi, jis yra moderatorius, koordinatorius, tarpininkas, tarpininkas ir dar vienas dalyvis. Studentas yra žinių kūrimo proceso veikėjas, nes neatsako į turinio perdavimą, bet į bendrai siūlomų temų kūrimą, sukurdamas reikšmingas žinias. Laiko lankstumas valdomas ir nereikalauja būti tradicinėje klasėje, bet per mokymosi platformą, šiuo atveju „Moodle“.

Kiek laiko turėčiau skirti virtualiai programai?

Virtualiomis aplinkybėmis kiekvienai temai reikia skirti vieną valandą. Du kursai (dalykai) yra sukurti per penkias savaites, iš viso šešiems asmenims per 15 savaičių, o tai yra 1 semestro trukmė.

Kiekvienas studentas yra atsakingas už savo laiką, todėl kursai bus prieinami iki to laiko, kai studentas nori juos užsiregistruoti.

Kaip vyksta darbai ir dirbtuvės?

Yra bendradarbiaujantys darbai, bet nepriklausoma darbo filosofija, kurioje galite savarankiškai vykdyti savo veiklą, nes studentai ne visada sutampa pagal tvarkaraštį. Tačiau pratimai, tokie kaip wikis (bendrai sukurtos svetainės) ir forumai, kuriuose studentai prisideda prie asinchroninės temos, ty skirtingais laikais.

Kaip vertinimo procesas?

Yra daug vertinimo veiklos, įskaitant: seminarus, egzaminus, namų praktiką, susitarimus su bandymų laboratorijomis, namų darbus, darbus ir kt. Pokalbio lankomumas, dalyvavimas forumuose ir prieiga prie platformos taip pat prideda studento kvalifikaciją.

Virtuali mokytojas įvertins savaitinius darbus ir baigiamąjį vertinimą, kurį sudarys akademinė veikla.

119090_Banner-investigacion-19.jpg

tyrimas

UNIVIDA tyrimai yra viena iš svarbiausių interesų ir plėtros sričių. Ne tik todėl, kad tai yra akademinis padalinys, bet ir todėl, kad tvirtai tikime, kad įgūdžių ugdymas ir mokslinių tyrimų požiūrio suformavimas suteiks daug išteklių būsimiems specialistams, kurie su mumis formuojasi.

Mes suprantame šią veiklą iš dviejų darbo linijų:

  • Formatyvusis tyrimas: plėtojamas įgyvendinant virtualias programas, taip pat atliekant tyrimų pradmenis, kuriuose studentai ir dėstytojai gali įgyti tyrimų įgūdžių ir gebėjimų vykdydami įvairią papildomą veiklą (seminarus, žaidimus, seminarus ir kt.).
  • Pats tyrimas: įvairių mokslinių tyrimų, plėtros ir naujovių (IDI) projektų įgyvendinimas, orientuotas į IKT tarpininkavimą. Tai apima programinės įrangos kūrimą ir švietimo išteklių kūrimą, taip pat nuolatinį mūsų pedagoginio darbo apmąstymą.

Programos mokomos:
  • Spanish (Colombia)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Fundación Universitaria Popayán - Univida

FUP siūloma socialinio bendravimo programa virtualiu režimu siekia prisidėti prie regiono ir šalies vystymosi mokant integruotus specialistus, turinčius aukštą etikos ir ... [+]

Pavadinimas: Socialinis komunikatorius Modalumas: 100% virtualus Trukmė: 8 semestrai SNIES kodas: 106233 Kvalifikuotas registras: 2017 m. Balandžio 12 d. Nutarimas 07548 - galioja 7 metus

FUP siūloma socialinio bendravimo programa virtualiu režimu siekia prisidėti prie regiono ir šalies vystymosi mokant integruotus specialistus, turinčius aukštą etikos ir socialinės atsakomybės jausmą, atsidavusius savo laikui ir teritorijai, turinčius tvirtus mokymus. Teorinis ir metodinis indėlis iš savo disciplinos į dialogą tarp skirtingų socialinių veikėjų ir taikų bei dialoginį konfliktų sprendimą. Profesionalai, gebantys analizuoti, aiškinti ir suprasti įvairius socialinius, politinius ir kultūrinius procesus, būti tarpininkais dalyvaujant inovacijų, plėtros procesuose. socialinius pokyčius ir kūrybingai integruotis į skaitmeninės komunikacijos aplinką kuriant ir tvarkant turinį.... [-]

Kolumbija Popayán
Registracija galima
Spanish (Colombia)
Dieninės
Ištęstinės
8 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fundación Universitaria Popayán - Univida

Verslo administravimo programa, kurią FUP pasiūlys virtualiuoju režimu, pagrindinis tikslas - mokyti etinius ir socialinius prasme integruotus ir tinkamus verslo administ ... [+]

Pavadinimas: Verslo administratorius Modalumas: 100% virtualus Trukmė: 9 semestrai SNIES kodas: 105448 Kvalifikuotas registras: 2016 m. Kovo 31 d. Nutarimas 05951 - galioja 7 metus.

Verslo administravimo programa, kurią FUP pasiūlys virtualiuoju režimu, pagrindinis tikslas - mokyti etinius ir socialinius prasme integruotus ir tinkamus verslo administravimo specialistus, galinčius generuoti pokyčius pagal pasaulinės aplinkos galimybes ir iššūkius. naujų informacinių ir ryšių technologijų valdymui, vadovavimui ir taikymui organizacijoje ir veiksmingai paskirstant išteklius, leidžiančius jai plėtoti konkurencingumą ir inovacijas.... [-]

Kolumbija Popayán
Registracija galima
Spanish (Colombia)
Dieninės
Ištęstinės
9 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fundación Universitaria Popayán - Univida

Žemės ūkio bendrovių vadovo mokymo procese skatinamas įgūdžių ugdymas ir stiprinimas, kurie leidžia jam pritarti ir spręsti sudėtingas problemas, skatinant komandinį darb ... [+]

Pavadinimas: Žemės ūkio bendrovių administratorius Modalumas: 100% virtualus Trukmė: 9 semestrai SNIES kodas: 103089 Kvalifikuotas registras: 2014 m. Vasario 7 d. Rezoliucija 1560 - galioja 7 metus

Žemės ūkio bendrovių vadovo mokymo procese skatinamas įgūdžių ugdymas ir stiprinimas, kurie leidžia jam pritarti ir spręsti sudėtingas problemas, skatinant komandinį darbą, lankstumą, mąstymą ir kritišką požiūrį, taip pat plėtojant bendravimo žodžiu ir raštu įgūdžiai; pagal kurią absolventas turės įgūdžių ir sugebėjimų:

Valdykite žemės ūkio sektoriaus veiklos metu pagamintų prekių ir paslaugų gamybos procesus, naudojimą, pertvarkymą ir rinkodarą.Išankstinė mokslinių tyrimų, patariamoji ir konsultacinė veikla šio regiono ir šalies žemės ūkio ir agrarinės pramonės įmonėse. Pažvelkite į sudėtingas problemas žemės ūkio, kaimo ar socialinėje srityje ir pateikite jų sprendimus.Tvarkykite projektus, skatinančius smulkių gamintojų organizavimą kaimo sektoriuje, siekiant įsteigti vietos gyventojų asociacijas, bendruomenės verslą ir solidarumo ekonomiką.Tobulėti žemės ūkio, kaimo ir socialinio valdymo bei verslumo srityse.Atlikti žmonių talentų valdymą žemės ūkio ir gyvulininkystės išnaudojimo padaliniuose.Profesinis profilis... [-]
Kolumbija Popayán
Registracija galima
Spanish (Colombia)
Dieninės
Ištęstinės
9 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba