Oficialus aprašymas

jis Atvirasis universitetas Kipre yra modernus ir novatoriškas visuomenės universitetas, remiantis Nikosijoje. Priimti ir įgyvendinti lanksti metodika atvira ir nuotolinis mokymasPavyko išskirti naujas galimybes į universitetą ir mokytis visą gyvenimą.

Nuo savo veiklos pradžios, kol Šiandien APKY vystosi siūlo pripažintame universitete studijas bakalauro ir magistro lygio (Magistro ir daktaro) šiuolaikinių mokslo sričių apimantis tris mokyklas:

 • Humanitariniai, socialiniai mokslai,
 • Pure & Taikomieji mokslai ir
 • Ekonomika ir vadyba.

Be grynai akademinių studijų siūlo APKY veikia net tikslingai ir specializuotas atstumas trumpas mokymo programos aktualiais klausimais, Kaip viešoji universitetas yra APKY lygiavertis visų pripažintų pasaulio universitetųNepriklausomai nuo mokymo metodikos toliau, įprastinis arba kitaip. Mokymo programos patenkinti šiuolaikinio mokslo, visuomenės ir ekonomikos reikalavimus ir yra visiškai suderinta su Europos kreditų perkėlimo sistema ECTS kiekis, kuris palengvina studentų mobilumą ir tarpusavio santykius tarp tradicinių universitetų ir APKY.

Dalyvavimas APKY pasiūlymais lankstumas ir galimybė visiems panaudoti naujausius elektroninio mokymosi technologijas ir atitinkamas interaktyvias priemones, kad įgyti savo laiką ir vietą, universitetas kvalifikacija pripažintą autoritetąKuris labai padės tęsti pastovaus ir užtikrintai žingsnių į ateitį.

Kartu su aukštos kokybės švietimo darbą, APKY užtikrinti esamų modernizavimą ir organizuoti naujų mokslinių tyrimų infrastruktūrų, bando padidinti personalo gebėjimus mokslo ir padidinti tyrimasveikla vidaus ir neplokštieji moksle, kuris gydo. Svarbus veiksnys šios sėkmės svyravo partnerystė sukurtas asociacijos, įstaigos, mokslinių tyrimų ir akademinės institucijos, Europos ir kitų tarptautinių organizacijųIr kuris nuolat plečiasi, kuria siekiama internacionalizacijos ir stebėdami tvirtą mokslinių tyrimų ir mokymosi stulpo.

Kaip švietimo ir kultūros pareikštinės APKY per įvairių veiksmų ir iniciatyvų, siekiančių kuo pasiūlymus ir dalyvavimą visuomenės gyvenime ir veiksmingą mova visuomenės.

vizija

Atvirasis universitetas Kipre (APKY) įsivaizduoja tapti šiuolaikiška, novatoriška ir antropocentrinė tarptautinis universitetas. Siekia per vertinimo procedūrų būti patobulintas visais lygmenimis ir pasiekti švietimo ir kompetencijos skatinimas. Ketinimas yra švietimo plėtra ir, išplėtus jo taikymo sritį, žmogiškasis kapitalas, svarbiausia šaltinis visuomenėje. Bandymai kurti universitetą, kur studijų, mokslinių tyrimų, ekstraversijos ir socialinio draudimo įmokų kokybė bus stabili institucinė vertės. Remiantis vertybių ir jos žmonėms, novatoriškų metodų ir idėjų, veiksmai ir bendradarbiavimas siekia pakeisti žinių, technologijų, socialinio solidarumo ir kultūros kūną ir atlieka svarbų vaidmenį siekiant Valstybinės tikslą padaryti Kipras regioninis mokymo ir tyrimų centras.

misija

Atvirasis universitetas Kipre su įkūrimo 2002 metais ir jos sėkminga operacija kelias atvėrė naujus horizontus aukštojo mokslo šalyje. Jis sugebėjo sudaryti piliečiams, kurie dėl kokių nors priežasčių nebuvo suteikta galimybė studijuoti ar atlikti savo universitetines studijas, atlikti ir įgyti pripažintą autoritetą kvalifikaciją. Tuo pačiu metu, jis pavyko suteikti galimybę universitetinį išsilavinimą turintys specializuotis savo žinias, per savo Magistras programų disciplinų šiuolaikišką, naudinga ir didelę paklausą darbo rinkoje. Jis net palaiko tiems, kurie ieško karjerą kaita įsigyti atitinkamą akademinį žinias ir įgūdžius į stengiasi.

Siųsti APKY yra:

 • Siūlo kokybiškas aukštojo Atstumas švietimo ir mokymo lygis.
 • Gamybos ir platinimas mokslo žinių per mokymo ir mokslinių tyrimų.
 • Skatinti LLP.
 • Technologinės infrastruktūros ir švietimo metodikos raida atvirojo ir nuotolinio švietimo srityje.
 • Mova su visuomenės ir ekonomikos tvaraus vystymosi ir pažangos Kipro.

APKY remiantis (V)

 • naujovė
 • lankstumas
 • pritaikomumas
 • Naujos technologijos ir jos taikymai

ir siekiama: (v)

 • modernus ir kokybės bakalauro ir magistro programas (meistrai ir daktaro) lygis, apimantis pagrindines mokslo sritis.
 • skatinimas nuotolinio mokymo ir mokymosi galimybių suteikimą visiems, nepriklausomai nuo kelių galimų apribojimų, kaip antai amžius, laikas, gyvenamosios vietos ar kitas.
 • plėtra ir parama mokslinių tyrimų vietos ir tarptautiniu lygiu, siekiant gaminti mokslines žinias, kuris plinta visuomenės labui.
 • stiprinti vykdomosios vaidmenį nuotolinio mokymosi Kipre kaip unikalus, specializuojasi šioje metodikos, University of šalyje.
 • toliau internacionalizacija konsoliduojant ir plečiant tarptautinį bendradarbiavimą ir dalyvavimą žinomiausių tarptautinių švietimo organizacijų, tinklų ir asociacijų.
 • jungtis su gamybos sistemų ir darbo rinkos.
 • dinamiškas augimas ir plėtra į modernią, finansiškai nepriklausoma ir veiklos autonominio universiteto.
Programos mokomos:
 • Anglų
 • Graikų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Open University Of Cyprus

Pagrindinis verslo administravimo bakalauro studijų programos tikslas yra žinių perdavimas, problemos analizės metodika, praktinė patirtis ir funkcinės priemonės, kurios ... [+]

Pagrindinis verslo administravimo bakalauro studijų programos tikslas yra žinių perdavimas, problemos analizės metodika, praktinė patirtis ir funkcinės priemonės, kurios laikomos būtinomis šiuolaikinėje verslo ir organizacijų valdymo srityje.

Šių žinių teikimas grindžiamas jų taikymu tiek sprendimų priėmimo procesui, tiek geresnei įmonių ir organizacijų veiklai apskritai.

Gyvenimo aprašymas skirtas būsimiems studentams, kurie:

Jie turi vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą (arba lygiavertį dokumentą) ir siekia dirbti vadovais įmonėse ir (arba) organizacijose. Paprastai ji skirta žmonėms, norintiems suvokti verslo ir organizacijų srities sudėtingumą ir norintiems mokytis ir / arba praturtinti savo žinias šia kryptimi, derindama teorines ir praktines žinias, reikalingas šiuolaikinėms įmonėms ir organizacijoms valdyti , tiek privačios, tiek viešosios.... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Open University Of Cyprus

Magistrantūros programos "Ekonomika" misija - suteikti studentams stiprią ekonominės teorijos ir kiekybinės analizės žinių ir įgūdžių pagrindą. Programa supažindina stude ... [+]

Magistrantūros programos " Ekonomika " misija - suteikti studentams stiprią ekonominės teorijos ir kiekybinės analizės žinių ir įgūdžių pagrindą. Programa supažindina studentus su makroekonomine ir mikroekonomine teorija, moko juos formuluoti savo mintis ir rašyti išsamiai ir struktūriškai kalbant apie finansinius ir politikos klausimus. Jis taip pat moko juos naudoti realaus pasaulio duomenis, kad prognozuoti, mokytis ir modeliuotų ekonominius reiškinius, taip pat ištirti ryšius tarp pastebimo ekonominio elgesio ir ekonominių modelių.

Trys specializacijos programos

Siekiant patenkinti darbo rinkos poreikius, taip pat įvairių absolventų poreikius ir galimus akademinius bei profesinius tikslus, bakalauro studijų programa specializuojasi trijose akademinėse kryptyse:... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Magistro studija GRIEŽŲ KULTŪROS STUDIJOS siūlo kaleidoskopinį įvadą į istorinį reiškinį, pavadintą "Heleninė kultūra", nuo senovės iki šių dienų, jo transformacijos ir p ... [+]

Magistro studija GRIEŽŲ KULTŪROS STUDIJOS siūlo kaleidoskopinį įvadą į istorinį reiškinį, pavadintą "Heleninė kultūra", nuo senovės iki šių dienų, jo transformacijos ir perėjimai, prieštaravimai ir sudėtingumas, briliantiniai ir mažiau briliantiniai momentai. Per šį suvokimo kritiką parodyta kultūrinių procesų svarba istorinėms ir socialinėms dalims.

Platesnis programos tikslas - suteikti savo studentams pažinimo, metodologinius ir epistemologinius įgūdžius , leidžiančius jiems gilinti kultūros reiškinius apskritai, realizuoti ideologinį ir politinį, lenktyninį ir agonuojantį istorinės formuliacijos, vadinamos kultūra, kultūra ir nacionalinis identitetas. Ypatingas dėmesys skiriamas pirminių šaltinių (tekstų ir objektų) tyrimui, kurio tikslas - formuoti kritinius jutiklius ir mokslinių tyrimų įgūdžių ugdymą .... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Policijos studijų programa skirta Kipro policijos tarnybai ir skirta Policijos akademijos absolventams . ... [+]

Policijos studijų programa skirta Kipro policijos tarnybai ir skirta Policijos akademijos absolventams .

Tuo metu, kai sparčiai keičiasi normatyvai ir dideli šiuolaikinio saugumo ir pilietiškumo poreikiai, ši dvejų metų programa siekiama suteikti policijos nariams naujas žinias, įgūdžius ir praktiką, orientuotą į Europą, papildydama, plečiant ir atnaujindama kiekvienu konkrečiu atveju žinios, kurios jau įgijo studijų metu Kipro Policijos akademijoje.

Norint gauti policijos studijų laipsnį, studentai privalo sėkmingai dalyvauti ir užbaigti dvylika (12) šešių mėnesių teminių modulių ( iš viso 120 ECTS) Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου .... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Doktorantūra

Open University Of Cyprus

Doktorantūros studijų programos "Informacinės ir ryšių sistemos" pagrindinė užduotis - tirti su informacinėmis ir ryšių sistemomis susijusius klausimus. ... [+]

Atviro universiteto Kipro doktorantūros programa "Informacinės ir ryšių sistemos" siūlo ribotą skaičių doktorantūros disertacijos vietų.

Programos tikslas

Doktorantūros studijų programos "Informacinės ir ryšių sistemos" pagrindinė užduotis - tirti su informacinėmis ir ryšių sistemomis susijusius klausimus.

Tyrimų sritys / Priėmimo reikalavimai

Akademiniams 2017-2018 m. Metams bus pasiūlyta ne daugiau kaip dvi pozicijos:

1. Kompiuterio intelektas / dirbtinis intelektas, akcentuojant šias temas:

Mechaninis mokymasis ir skaičiavimo mokymosi teorijaPaprasto jausmo ir formalių argumentų argumentavimasMechaninis skaitymas ir natūralios kalbos bei istorijų supratimasKurkite pažangias programas mobiliuosiuose įrenginiuosePriėmimo sąlygos... [-]
Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 8 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

Open University Of Cyprus

Mokytojo programos verslo administravimo (MBA) tikslas yra parengti ir sustiprinti verslo vadovų ir organizacijų per specializuotų žinių ir organizacinių ir valdymo įgūdž ... [+]

Iš studijų programos tikslas (MBA) Tai yra parengti ir sustiprinti verslo vadovų ir organizacijų per specializuotų žinių ir organizacinių ir valdymo įgūdžių įgijimą, todėl jie gali efektyviai reaguoti į naujas modernias internacionalizacijos rinkos duomenimis.

Programa vystosi ir nuolat papildoma naujais mokslo teorijos ir praktikos, ir tendencijas valdymo srityje, siekiant stiprinti mokinių gebėjimą taikyti metodikas ir priemones duomenų analizės ir sprendimų priėmimo bet verslo aplinkoje.

Programos struktūra

Sėkmingas ir egzaminavimas Keturi (4) teminiai padaliniai ir rengiant magistro baigiamasis darbas vedantį į magistro laipsnį verslo administravimo (MBA).... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Anglų,Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

Open University Of Cyprus

Antrosios pakopos studijų programos "Teatralizuotos studijos" tikslas - teorinių studijų dalyko mokslinė specializacija ir tyrimai, kurių specializacija yra šiomis trimis ... [+]

Antrosios pakopos studijų programos "Teatralizuotos studijos" tikslas - teorinių studijų dalyko mokslinė specializacija ir tyrimai, kurių specializacija yra šiomis trimis kryptimis: (1) senovės dramos išlikimas; (2) teatro ugdymas; (3) pasipiktinimas ir kryptis. Daugiau informacijos rasite toliau pateikiama "Programos struktūra").

Kas domina antrosios pakopos studijų programos teatro studijas?

Magistro programos teatro studijos adresuoja, be kita ko:

Aukštųjų teorinių studijų katedra,Aukštojo mokslo filologijos katedros,Užsienio literatūros studijosPedagoginių katedrų absolventai,Socialinių, ekonominių ir susijusių mokslų katedros,Absolventai iš visų specialybių, kurių dalykas mokomas vidurinėje mokykloje,Aktoriai ir teatro žmonės, turintys universitetinį laipsnį.... [-]
Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Tarpdisciplininė magistrantūros programa "EUROPOS SĄJUNGOS TEISĖ" yra pagrindinė užduotis - mokslinius tyrimus ir mokymus Europos Sąjungos teisės srityje. Ypatingas dėmes ... [+]

Tarpdisciplininė magistrantūros programa " EUROPOS SĄJUNGOS TEISĖ" yra pagrindinė užduotis - mokslinius tyrimus ir mokymus Europos Sąjungos teisės srityje . Ypatingas dėmesys skiriamas svarbiausiems teisės aktų ir teismų praktikos pokyčiams, susijusiems su pagrindinėmis šio įstatymo sritimis, tokiomis kaip keturios pagrindinės vidaus rinkos laisvės, žmogaus teisių apsauga, laisva konkurencija,

Programa kartu su Europos Kipro universitetu siūloma kaip bendras laipsnis .

Programos struktūra

Norėdami baigti antrosios pakopos studijų kursą EUROPOS SĄJUNGOS TEISĖS, magistrantūros studijas reikia sėkmingai išnagrinėti per aštuonis (8) šešių mėnesių teminius modulius : privalomas mokslinių tyrimų stebėjimas, teorinis ir praktinis turinys, o du iš keturių siūlomų dviejų skirtingų studijų specializacijų (Europos konkurencijos įstatymo ir Europos verslo teisės) kursų.... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Bankininkystės ir finansų magistro programos tikslas - parengti ir sustiprinti finansų įstaigų vadovus, įsigyjant specializuotų finansinių ir banko žinių bei įgūdžių, kad ... [+]

Bankininkystės ir finansų magistro programos tikslas - parengti ir sustiprinti finansų įstaigų vadovus, įsigyjant specializuotų finansinių ir banko žinių bei įgūdžių, kad būtų galima veiksmingai reaguoti į naujus modernios tarptautinės rinkos pokyčius. Antrosios pakopos studijų programa pabrėžia kritinio mąstymo ir disciplinos raidą, kad studentai galėtų spręsti šiuolaikinių finansų įstaigų ir bankų iššūkius ir gauti išsamią pagrindinių klausimų, susijusių su programos turiniu, analizę.

Programos struktūra

Sėkmingas keturių (4) teminių vienetų dalyvavimas ir egzaminavimas bei magistro baigiamojo darbo rengimas baigia magistro laipsnį bankininkystės ir finansų srityje.... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Graikijos kalbos ir literatūros magistro programos tikslas yra panaudoti šiuolaikinės lingvistikos priemones ir literatūros teoriją, nagrinėjant graikų literatūrą, akcent ... [+]

Graikijos kalbos ir literatūros magistro programos tikslas yra panaudoti šiuolaikinės lingvistikos priemones ir literatūros teoriją, nagrinėjant graikų literatūrą, akcentuojant klasikinį laikotarpį, jo evoliuciją ir mokymą.

Magistrantūros programa yra įdomi, nes:

susieti lingvistiką su literatūros studijomisliteratūros studijoje išnaudoja tekstinę kalbotyra, sociolingvistiką ir kalbos analizępateikia dinamišką tarpdisciplininį požiūrį, apimantį literatūrinius, kultūrinius, sociologinius / antropologinius ir kalbinius požiūriussuteikia reikiamus išteklius veiksmingam mokymuipateikia teorines tarpdisciplininių metodų priemonesugdo sudėtingus mokslinius tyrimus, reikalingus magistro studijoms... [-]
Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Antrosios pakopos studijų programos "Kompiuterių ir tinklų saugumas" tikslas - skatinti kompiuterinio saugumo, saugaus tinklo veikimo ir kibernetinio saugumo principus. ... [+]

Antrosios pakopos studijų programos " Kompiuterių ir tinklų saugumas " tikslas - skatinti kompiuterinio saugumo, saugaus tinklo veikimo ir kibernetinio saugumo principus.

Programa apima komunikacijos tinklų projektavimo, teismo ekspertizės kompiuterių ir tinklų, kompiuterių, tinklo ir kibernetinio saugumo, kriptografijos, belaidžių tinklų saugumo problemų, taip pat problemų, susijusių su saugumo rizikos valdymu informacinių ir ryšių sistemose, principus. Programa moko tas specializuotas žinias, reikalingas saugioms sistemoms ir tinklams kurti.

Studentai turės galimybę pritaikyti teorines žinias, kurias jie įgyja per specializuotus virtualių kompiuterių, tinklų ir kibernetinės saugos laboratorijas. Reikėtų pažymėti, kad virtualių laboratorijų naudojimas nereikalauja studentų fizinio buvimo, jei prieiga prie jų yra nutolusi. Naudodamiesi virtualiosiomis laboratorijomis, studentai turės galimybę realiai eksperimentuoti su realiais įrankiais, susijusiais su kompiuteriu ir tinklo saugumu, per savo kompiuterį ar išmanųjį įrenginį . Studentai atlieka darbą, pagrįstą laboratorinėmis pratybomis, kurioms jie klasifikuojami.... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Kipro atvirojo universiteto komunikacijos magistrantūros studijų programa (PPC) ir naujoji Kipro atvirųjų universitetų žurnalistika reaguoja į būtinybę žinias ir veiksmin ... [+]

Strategija, komunikacijos taktika ir hiperkomunikaciniame pasaulyje.

Bendraukite, tinkle, skelbkite: tris veiksmus, kurie yra gyvybiškai svarbūs, pažanga ir sėkmė mūsų super komunikaciniame pasaulyje. Pasaulis, kuriame kiekvieno iš mūsų, ypač profesinėje srityje, vertę, įvaizdį ir padėtį lemia tai, kaip gerai ir efektyviai jis praktikuoja komunikacijos, tinklų kūrimo ir leidybos meną ir techniką, formuoja komunikacijos strategijas ir įgyvendina taktiką, judantis naujos ir nuolat besikeičiančios žiniasklaidos.

Kipro atvirojo universiteto komunikacijos ir naujosios žurnalistikos magistrantūros programa atsako į šį labai būtiną žinias ir veiksmingumą žiniasklaidoje bei strateginio ir taktinio bendravimo plėtojimui, derinant teorinį gylį su reikiamu praktiniu mokymu.... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Antrosios pakopos studijų programos "Kultūrinė politika ir plėtra" tema - kultūros paveldo ir šiuolaikinės meninės kūrybos, taip pat kasdieninio gyvenimo kultūros išnaudo ... [+]

Antrosios pakopos studijų programos "Kultūrinė politika ir plėtra" tema - kultūros paveldo ir šiuolaikinės meninės kūrybos, taip pat kasdieninio gyvenimo kultūros išnaudojimas ir propagavimas. Programoje daugiausia dėmesio skiriama kultūros viešajai svarbai pabrėžti, ypač atsižvelgiant į šiuolaikinius iššūkius.

Magistro programos tikslas

Programos tikslas - suteikti absolventams pažintinius (teorinius ir praktinius) ir metakognityvinius (metodinius, epistemologinius) įgūdžius, kurie leistų jiems suprasti išsamią kultūros teikiamą pridėtinę vertę. Taip pat siekiama suteikti specialių žinių apie racionalų ir moksliškai pagrįstą dokumentais pagrįstą kultūros išteklių ir kultūros kapitalo valdymą žmonėms, kurie dirba arba bus dirba kultūros valdymo srityje.... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

... [+]

3 semestras [-]
Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

... [+]

.

Trukmė: 24 mėnesiai dieninės, ne visą darbo dieną

Partneriai

Bendras laipsnio apdovanojimas partneriams

Universitetas Glazgas

Karjeros galimybės

[-]
Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

... [+]

Kodas Moduliai Įsidarbinimo galimybės [-]
Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Magistrantūros programos "Belaidės komunikacijos sistemos" tikslas - skatinti principus, reglamentuojančius korinių ir kitų belaidžių plačiajuosčio ryšio telekomunikacijų ... [+]

Magistrantūros programos "Belaidės komunikacijos sistemos" tikslas - skatinti principus, reglamentuojančius korinių ir kitų belaidžių plačiajuosčio ryšio telekomunikacijų sistemų projektavimą ir veikimą (pvz., 2G / 3G / 4G, 802). Programa apima dizaino principus, jų architektūras, jų matmenis, saugumo problemas ir programų bei paslaugų pavyzdžius. Programa moko tas specializuotas žinias, teorijas, technologijas ir technologijas, reikalingus mobiliųjų telefonijos sistemų (pvz., GSM, UMTS, LTE ir tt), bei kitų mažų, vidutinių ir didelės apimties bevielio plačiajuosčio ryšio tinklų kūrimui.

Studentai taip pat turės galimybę pritaikyti teorines žinias, kurias jie įgyja per specializuotus laboratorijų modulius.... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Socialinių informacinių sistemų magistrantūros tikslas - padėti studentams tobulinti įgūdžius, reikalingus suprasti ir tobulinti žmonių, informacijos ir technologijų sąve ... [+]

Socialinių informacinių sistemų magistrantūros tikslas - padėti studentams tobulinti įgūdžius, reikalingus suprasti ir tobulinti žmonių, informacijos ir technologijų sąveiką. Siekiant šio tikslo, programa moko teoriją, principus ir gerą praktiką, kurią lemia ne tik kompiuteriniai mokslai ir informacinė, bet ir socialiniai mokslai.

Visų pirma pagrindinė užduotis yra magistrantūros programa:

Socialinės informacijos sistemų projektavimo ir analizės tyrimai, daugiausia dėmesio skiriant jų remiamoms technologijomsBendradarbiavimas tarp galutinių vartotojų, pvz. wiki, atviro kodo / atviro kodo programinė įrangaKolektyvinis intelektas, pvz. forumuose ir naudotojų turinio rinkiniuoseSocialinė sąveika, pvz. socialinių tinklų svetainės - "Facebook", "Twitter" ir ttŽmogaus skaičiavimas, pvz. darbas autsorsingas (crowdsourcing)Socialinės informacijos sistemų naudojimo ir jų įtaka žmogaus patirčiai, pvz., Tyrimai. kaip jie paveikė mūsų santykius, tai, kaip mes bendraujame, dirbame, mokome, linksminame ir kt. Siūlome studentams reikalingą mokymą, kad jie taptų sėkmingais informacinių technologijų srities specialistais, kurie ir toliau sparčiai keičiasi. Informacinių sistemų tyrimo socialinio ir techninio požiūrio skatinimas, kuriame teigiama, kad informacinės sistemos susideda iš techninių ir socialinių komponentų, kurie sąveikauja ir yra tarpusavyje susiję. Absolventų, kurie yra veiksmingi ir etikos vartotojai, dizaineriai ir / ar socialinių informacinių sistemų analitikai, paruošimas... [-]
Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Antrosios pakopos studijų programoje daugiausia dėmesio skiriama tęstinio mokymo ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi sričiai ir aptariami du pagrindiniai ramsčiai: a) be ... [+]

Antrosios pakopos studijų programoje daugiausia dėmesio skiriama tęstinio mokymo ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi sričiai ir aptariami du pagrindiniai ramsčiai: a) bendrasis suaugusiųjų švietimas b) profesinis rengimas ir mokymas .

Programos tikslas - suteikti stažuotojams pažintinius (teorinius ir praktinius) ir metakognityvus (metodinius, epistemologinius) gebėjimus, kurie leistų jiems suprasti giliai - dialektinėje veikloje - bendrojo suaugusiųjų švietimo ir profesinio rengimo, bendrojo tęstinio mokymo ir visą gyvenimą trunkančio mokymosi srityje, kurio galutinis tikslas - pereiti nuo supratimo į naujų žinių analizės, sintezės, įgyvendinimo ir vertinimo etapus.... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Vadybos, technologijų ir kokybės vadybos magistrė yra pagrindinė užduotis - teikti specializuotas žinias ir praktiką valdymo, technologijų ir kokybės srityse bei aukšto l ... [+]

Pagrindinė misija yra magistrantūros vadybos, technologijų ir kokybės programa:

specializuotų žinių ir praktikos teikimas valdymo, technologijų ir kokybės srityse. Be to, jis leidžia absolventams pritaikyti šias žinias ir įgūdžius į jų darbo aplinką.aukšto lygio vadovų parengimas veikti kūrybingai ir produktyviai.

Konkrečiau, programa turi šiuos tikslus:

Padėti baigti vadovus, kurie turės modernias ir išsamias apskaitos procesų žinias.Studentų supratimas apie teorines ir taikomąsias apskaitos problemas. Finansinių ataskaitų analizė naudojant specialias mokslines priemones, skirtas išvadoms daryti dėl ekonominės veiklos eigos ir ekonominės organizacijos ateities, kurio pagrindinis tikslas yra padaryti vadovus (arba išorinius informacijos naudotojus, tokius kaip šie, išorės naudotojai) potencialūs investuotojai). Žinių ir tinkamų studentų išsilavinimo priemonių teikimas ekonomikos mąstymo srityje ir ekonominės teorijos pritaikymas vietos ir tarptautinėms įmonėms. Išsamūs tyrimai, tokie kaip verslo finansavimo poreikių stebėjimas, apyvartinių lėšų valdymas, atsargų valdymas, gautinų sumų valdymas ir grynųjų pinigų valdymas. Apsvarstykite alternatyvias verslo finansavimo formas. Pripažinti studentų teisinius ir moralinius įsipareigojimus, kaip specialistus ir visuomenės narius. Kurkite studentus bendravimo įgūdžiais naudodami įvairias priemones. Plėtoti studentų kritinį mąstymą apie tai, kaip naujos technologijos gali būti geriau naudojamos versle, tiriant techninių duomenų, informacijos ir organizacijų žinių augimą. Pateikite gerą informacijos ir technologijų sistemų, kurios reikalingos šiuolaikiniame versle, pagrindą. Naudojant novatoriškus rinkodaros ir strategijos metodus, kurių organizacijos turi konkuruoti neaiškioje aplinkoje. Padėti baigti vadovus, kurie turės modernias ir išsamias žinias apie Visuotinio kokybės valdymo ir kompetencijos modelius. Suteikti studentams plačią supratimą ir vertinimą žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Supažindinti su projekto valdymo samprata ir paaiškinti, kokios yra būtinos jų sėkmingo užbaigimo funkcijos.... [-]
Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Magistrantūros programa "Aplinkos valdymas ir apsauga", naudojant tarpdisciplininį požiūrį ir atvirojo bei nuotolinio mokymo metodiką, siekia prisidėti prie socialinės ir ... [+]

Dabar plačiai pripažįstama, kad žmonių sveikata ir gerovė priklauso nuo aplinkos kokybės, kuriam būdingas kasdienis antropogeninės kilmės slėgis. Tvarus gamtos išteklių valdymas, dezaktyvavimo technologijų plėtra, atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas ir tinkamų metodikų kūrimas yra tik keli klausimai, reikalingi tinkamam aplinkos valdymui.

Magistrantūros programa "Aplinkos valdymas ir apsauga" , naudojant tarpdisciplininį požiūrį ir atvirojo bei nuotolinio mokymo metodiką, siekia prisidėti prie socialinės ir valstybinės aplinkos skatinimo ir perduoti savo studentams aukšto lygio žinių, reikalingų aplinkosaugos vadybai . Tikslas yra siekti tiek valdymo, tiek techninių sprendimų, taip pat apsaugoti aplinką nuo netinkamo elgesio.... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Ši magistrantūros programa "Įmonių rizikos valdymo" skirta suteikti šiuolaikiniam rizikos valdymui formalųjį švietimą ir jo natūralų išplėtimą krizei ir ekstremalių situa ... [+]

Įmonių rizikos valdymas vis labiau pripažįstamas kaip raktas, norint pasiekti ir išlaikyti tvarų organizacijos veiklą, nepriklausomai nuo to, ar organizacija veikia viešajame sektoriuje, ar privačiame sektoriuje, ir pramonės srityse.

Ši magistro programa Įmonių rizikos valdymas Yra skirtas suteikti formalųjį švietimą šiuolaikinį rizikos valdymą ir jo natūralų pratęsimą krizei ir ekstremalių situacijų valdymui absolventams.

Ši magistro programa "Įmonių rizikos valdymas" suprojektuota apie ketverius metus trukusius teminius vienetus, kurie apima pagrindines žinias ir įgūdžius, kurie yra būtini kompetentingam ir šiuolaikiniam rizikos valdymo pareigūnui bet kurios rūšies organizacijoje ar įmonėje. Programa susideda iš 120 ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistemos).... [-]

Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Open University Of Cyprus

Švietimo mokslo magistras siekia: a) atlikti pedagoginių studijų mokslinius tyrimus, ypatingą dėmesį skiriant švietimo organizavimo, administravimo, vertinimo ir ugdymo t ... [+]

Švietimo mokslo magistras siekia:

pedagoginių studijų tyrimai, ypatingą dėmesį skiriant švietimo ir tęstinio mokymo organizavimo, administravimo, vertinimo ir mokymo programomsspecializuotų pedagoginių žinių teikimas visų lygių mokytojamsbendradarbiavimas su panašiomis programomis, Europos ir kiti universitetai bei mokslinių tyrimų centraiaukšto lygio vadovų ir tyrėjų rengimas, kurie suvokia kontekstą, kuriame švietimas veikia ir nori veikti kūrybiškai ir produktyviaiteikiant paslaugas platesnei švietimo bendruomenei pedagoginiuose reikaluose.Programos struktūra

Norėdami gauti magistro laipsnį, studentai pasirenka vieną iš šių schemų:

A pav. Sėkmingas tolesnis trijų teminių vienetų tyrimas ir magistro baigiamojo darbo rengimas.B paveikslėlis. Būtina sėkmingai stebėti ir išnagrinėti keturis teminius padalinius.... [-]
Kipras Kipras internete
Susisiekti su mokykla
Graikų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

ΑΠΚΥ: Σπουδές προσαρμοσμένες στις ανάγκες σου! [2017-2018]

Επιτυχής φοίτηση στο Ανοικτό Πανεπιστήμιο Κύπρου