Open University Of Cyprus

Įvadas

Oficialus aprašymas

jis Atvirasis universitetas Kipre yra modernus ir novatoriškas visuomenės universitetas, remiantis Nikosijoje. Priimti ir įgyvendinti lanksti metodika atvira ir nuotolinis mokymasPavyko išskirti naujas galimybes į universitetą ir mokytis visą gyvenimą.

Nuo savo veiklos pradžios, kol Šiandien APKY vystosi siūlo pripažintame universitete studijas bakalauro ir magistro lygio (Magistro ir daktaro) šiuolaikinių mokslo sričių apimantis tris mokyklas:

 • Humanitariniai, socialiniai mokslai,
 • Pure & Taikomieji mokslai ir
 • Ekonomika ir vadyba.

Be grynai akademinių studijų siūlo APKY veikia net tikslingai ir specializuotas atstumas trumpas mokymo programos aktualiais klausimais, Kaip viešoji universitetas yra APKY lygiavertis visų pripažintų pasaulio universitetųNepriklausomai nuo mokymo metodikos toliau, įprastinis arba kitaip. Mokymo programos patenkinti šiuolaikinio mokslo, visuomenės ir ekonomikos reikalavimus ir yra visiškai suderinta su Europos kreditų perkėlimo sistema ECTS kiekis, kuris palengvina studentų mobilumą ir tarpusavio santykius tarp tradicinių universitetų ir APKY.

Dalyvavimas APKY pasiūlymais lankstumas ir galimybė visiems panaudoti naujausius elektroninio mokymosi technologijas ir atitinkamas interaktyvias priemones, kad įgyti savo laiką ir vietą, universitetas kvalifikacija pripažintą autoritetąKuris labai padės tęsti pastovaus ir užtikrintai žingsnių į ateitį.

Kartu su aukštos kokybės švietimo darbą, APKY užtikrinti esamų modernizavimą ir organizuoti naujų mokslinių tyrimų infrastruktūrų, bando padidinti personalo gebėjimus mokslo ir padidinti tyrimasveikla vidaus ir neplokštieji moksle, kuris gydo. Svarbus veiksnys šios sėkmės svyravo partnerystė sukurtas asociacijos, įstaigos, mokslinių tyrimų ir akademinės institucijos, Europos ir kitų tarptautinių organizacijųIr kuris nuolat plečiasi, kuria siekiama internacionalizacijos ir stebėdami tvirtą mokslinių tyrimų ir mokymosi stulpo.

Kaip švietimo ir kultūros pareikštinės APKY per įvairių veiksmų ir iniciatyvų, siekiančių kuo pasiūlymus ir dalyvavimą visuomenės gyvenime ir veiksmingą mova visuomenės.

vizija

Atvirasis universitetas Kipre (APKY) įsivaizduoja tapti šiuolaikiška, novatoriška ir antropocentrinė tarptautinis universitetas. Siekia per vertinimo procedūrų būti patobulintas visais lygmenimis ir pasiekti švietimo ir kompetencijos skatinimas. Ketinimas yra švietimo plėtra ir, išplėtus jo taikymo sritį, žmogiškasis kapitalas, svarbiausia šaltinis visuomenėje. Bandymai kurti universitetą, kur studijų, mokslinių tyrimų, ekstraversijos ir socialinio draudimo įmokų kokybė bus stabili institucinė vertės. Remiantis vertybių ir jos žmonėms, novatoriškų metodų ir idėjų, veiksmai ir bendradarbiavimas siekia pakeisti žinių, technologijų, socialinio solidarumo ir kultūros kūną ir atlieka svarbų vaidmenį siekiant Valstybinės tikslą padaryti Kipras regioninis mokymo ir tyrimų centras.

misija

Atvirasis universitetas Kipre su įkūrimo 2002 metais ir jos sėkminga operacija kelias atvėrė naujus horizontus aukštojo mokslo šalyje. Jis sugebėjo sudaryti piliečiams, kurie dėl kokių nors priežasčių nebuvo suteikta galimybė studijuoti ar atlikti savo universitetines studijas, atlikti ir įgyti pripažintą autoritetą kvalifikaciją. Tuo pačiu metu, jis pavyko suteikti galimybę universitetinį išsilavinimą turintys specializuotis savo žinias, per savo Magistras programų disciplinų šiuolaikišką, naudinga ir didelę paklausą darbo rinkoje. Jis net palaiko tiems, kurie ieško karjerą kaita įsigyti atitinkamą akademinį žinias ir įgūdžius į stengiasi.

Siųsti APKY yra:

 • Siūlo kokybiškas aukštojo Atstumas švietimo ir mokymo lygis.
 • Gamybos ir platinimas mokslo žinių per mokymo ir mokslinių tyrimų.
 • Skatinti LLP.
 • Technologinės infrastruktūros ir švietimo metodikos raida atvirojo ir nuotolinio švietimo srityje.
 • Mova su visuomenės ir ekonomikos tvaraus vystymosi ir pažangos Kipro.

APKY remiantis (V)

 • naujovė
 • lankstumas
 • pritaikomumas
 • Naujos technologijos ir jos taikymai

ir siekiama: (v)

 • modernus ir kokybės bakalauro ir magistro programas (meistrai ir daktaro) lygis, apimantis pagrindines mokslo sritis.
 • skatinimas nuotolinio mokymo ir mokymosi galimybių suteikimą visiems, nepriklausomai nuo kelių galimų apribojimų, kaip antai amžius, laikas, gyvenamosios vietos ar kitas.
 • plėtra ir parama mokslinių tyrimų vietos ir tarptautiniu lygiu, siekiant gaminti mokslines žinias, kuris plinta visuomenės labui.
 • stiprinti vykdomosios vaidmenį nuotolinio mokymosi Kipre kaip unikalus, specializuojasi šioje metodikos, University of šalyje.
 • toliau internacionalizacija konsoliduojant ir plečiant tarptautinį bendradarbiavimą ir dalyvavimą žinomiausių tarptautinių švietimo organizacijų, tinklų ir asociacijų.
 • jungtis su gamybos sistemų ir darbo rinkos.
 • dinamiškas augimas ir plėtra į modernią, finansiškai nepriklausoma ir veiklos autonominio universiteto.

Vietos

Kipras internete

Address
PO Box 12794,
Latsia

2252 Kipras internete, Kipras

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis