Oficialus aprašymas

Nuo 2013 m. Jūsų DMAC (skaitmeninės rinkodaros akademija) buvo geriausia internetinė mokymosi įstaiga, besispecializuojanti padėti JAV, Kanadoje ir visame pasaulyje, pasiruošti karjerai skaitmeninės ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros srityje.

Mūsų internetinį kursą sukūrė „Digital and Social Media Marketing“ ekspertai, kurie kasdien dirba skaitmeninės rinkodaros agentūrose, kurios yra įgaliotos neatsilikti nuo naujausios „Digital Marketing“ geriausios praktikos ir pramonės atnaujinimų. Kursas buvo sukurtas siekiant pateikti praktinę apžvalgą kartu su išsamia strategija ir įgyvendinimo įžvalga. Šis kursas yra ne apie teoriją, o apie realaus pasaulio taikymą.

Jūsų DMAC sukūrėme išsamią mokymosi internetu patirtį, kuri leis visiems, kurie baigs mūsų kursą, dirbti „Digital“

Tačiau mes taip pat suprantame, kad reikalaujant išsamaus internetinio kurso savo tempu, gali prireikti daug disciplinos ir dėmesio. Atitinkamai kiekvienam studentui suteikiame savo asmeninį sėkmės trenerį. Mūsų sėkmės treneriai studentams yra prieinami kiekvieną darbo dieną ir bendrauja su studentu, kai studentas to reikalauja, arba kai treneris mano, kad reikia vadovautis atsižvelgiant į studento pažangą ir viktorinos rezultatus.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

your Digital Marketing Academy

Jūsų DMAC sukūrėme išsamią internetinę mokymosi patirtį, kuri leis visiems, kurie lanko mūsų kursus, dirbti „Digital“ ... [+]

Jūsų DMAC sukūrėme išsamią internetinę mokymosi patirtį, kuri leis visiems, kurie lanko mūsų kursus, dirbti „Digital“

Mūsų internetinį kursą sukūrė „Digital and Social Media Marketing“ ekspertai, kurie kasdien dirba skaitmeninės rinkodaros agentūrose ir yra įgalioti neatsilikti nuo naujausios „Digital Marketing“ geriausios praktikos ir pramonės atnaujinimų. Kursas suteikia praktinę apžvalgą kartu su išsamia strategija ir žingsnis po žingsnio kampanijos valdymo įžvalga.

Visą kursų programą sudaro 16 skyrių ir 80 modulių.

Užpildę šį kursą sužinosite, kaip:

Kurkite efektyvias socialinės žiniasklaidos kampanijas „Facebook“, „Twitter“, „YouTube“, „Instagram“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“ ir „WhatsApp“Suprasti, kaip naudoti „Search Engine Marketing“ („SEM“) ir „Search Engine Optimization“ („SEO“) su „Google“ paieška ir mokėjimu už paspaudimąNustatykite pagrindinius įtikinamos svetainės aspektus, kurie pritraukia interneto srautą ir suteikia išskirtinę naudotojo patirtį (UX)Naudokite el. Paštą ir „Digital PR“, kad reklamuotumėte ir reklamuotumėte savo verslą išmatuojamu būduPasinaudokite dienoraščių, didelių duomenų, dirbtinio intelekto, pokalbių, įsilaužėlių rinkodaros ir turinio rinkodaros galia... [-]
Kanada Toronto Jungtinės Amerikos Valstijos New York San Francisco  + 1 Daugiau
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
30 - 40 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba