Read the Official Description

Sveiki atvykę į Walden University

Poveikis pasauliui Waldeno laipsniu. Pradėkite šiandien! Walden laipsnio ir sertifikatų programos yra skirtos darbo specialistams. Pateikite formą dešinėje, kad sužinotumėte, kaip galite pakeisti ir išplėsti savo karjerą. Daugiau nei 40 metų Walden University , akredituota institucija, padėjo specialistams, dirbantiems dirbti, siekti savo ugdymo tikslų. Walden laipsnių ir sertifikatų programos yra skirtos padėti studentams ištirti dabartines rinkos tendencijas, įgyti reikiamų įgūdžių, kurie gali būti pritaikyti iš karto realiame pasaulyje, ir sukurti teigiamus socialinius pokyčius jų gyvenime ir bendruomenėse. Studentus dėsto fakulteto nariai, kurie yra ir mokslininkai, ir praktikai, akademinė perspektyva ir praktinė patirtis įneša į internetinę klasę.

Kodėl verta rinktis Walden?

 • Pasirinkimai: "Walden" šiuo metu siūlo daugiau nei 80 laipsnių programas, daugiau nei 370 specializacijų ir koncentracijų bei daugiau nei 50 sertifikatų programų, todėl galite rasti reikalingos studijų programos ar srities.
 • "Peer" tinklas: "Walden" bendruomenėje, kurią sudaro daugiau nei 127 600 studentų ir absolventų, jūs turite bendraamžių tinklą, kuris gali jus palaikyti jūsų kelionėje.
 • Daugelis perspektyvų: "Walden" įvairių studentų asociacija yra iš visų 50 JAV valstijų ir daugiau nei 150 šalių.
 • Ekspertų fakultetas: Walden's daugiau nei 3000 dėstytojų yra ekspertai savo srityse, kurios suteikia realaus pasaulio patirtį savo kursus.
 • Studentų pasitenkinimas: 91% Walden absolventų, kurie atsakė į 2013 m. Waldeno apklausą, nurodė, kad labai patenkinti arba patenkinti savo alma mater. *

* Šaltinis: www.WaldenU.edu/DATA, 2012-2013

Priėmimas

Walden University priėmimo reikalavimai skiriasi pagal programos ir laipsnio lygį. "Walden" registracijos patarėjai gali padėti jums atlikti kiekvieną internetinio paraiškų teikimo proceso etapą ir nuspręsti, kuri programa yra tinkama jums kreiptis dėl finansinės pagalbos. Registracijos patarėjai taip pat gali paaiškinti Waldeno kredito politikos perkėlimą į ankstesnę mokymosi patirtį.

Mokymas ir finansinė pagalba

Mokymasis už jūsų išsilavinimą gali būti iššūkis, tačiau Walden padeda nustatyti daugybę jūsų turimų finansavimo galimybių, įskaitant stipendijas, dotacijas, federalines ir privačias paskolas. Taip pat galite su savo darbdaviu patikrinti, ar jie siūlo mokymą už jūsų kursus. "Walden" registracijos patarėjas gali padėti jums nustatyti, kokios finansavimo galimybės yra jums prieinamos. Be to, galite sutaupyti laiko ir pinigų perduodama anksčiau uždirbtus kreditus. Dauguma "Walden" absolventų programų leidžia jums pervesti iki 50% reikalingų kreditų.

Parama jūsų sėkmei

Waldeno tikslas yra padėti jums pasiekti jūsų. Iš savo pirmojo tyrimo per kiekvieną savo studijų pakopą galite pasinaudoti įvairiomis studentų palaikymo paslaugomis, skirtomis padėti jums sėkmingai vykdyti savo mokomąją kelionę. Walden teikia šias paslaugas studentams: asmeniniai patarėjai: asmeniškai kreipkitės į konsultantus dėl registracijos, finansinės pagalbos, akademikų ir kitų paramos paslaugų, kad galėtum pasinaudoti savo internetine programa. Techninė pagalba: tyrimas neramu, žinant, kad turite 24 valandas per parą prieigą prie "Walden" techninės pagalbos. Individuali parama besimokantiesiems internete: prieinama bet kur su interneto prieiga, Walden internetinėje bibliotekoje yra daugiau kaip 64 000 tekstų žurnalų, daugiau nei 100 duomenų bazių ir daugiau kaip 3 milijonai disertacijų. Įvairios paslaugos specialiai skirtos internetiniams doktorantams, įskaitant fakulteto specialistų katalogą ir pagalbą disertaciniu tyrimu ir žodžiu gynimo srityje. Rašymo centras: sutrumpinkite savo rašymo įgūdžius, naudodamiesi Waldeno rašymo centro teikiama parama, ir visą laiką dirbančių profesionalių redaktorių ir dėstytojų ištekliai ir internetinis mokymas. Akademinės rezidentūros: tinklas su fakultetu, darbuotojais ir bendraamžiais, esančiais asmeniniuose rezidencijose, skirtas suteikti jums papildomų mokslinių tyrimų ir rašymo paramą savo magistro ar doktorantūros studijoms. Karjeros paslaugos: Walden karjeros paslaugų centras siūlo individualų konsultavimą ir internetinį išteklių rinkinį, kuris padės jums atlikti svarbias užduotis, tokias kaip santraukų rašymas, darbo paieškos ir interviu strategijos.

Mokymasis internetu

"Walden" lankstumas ir palaikymas leidžia pasiekti išsilavinimą. Jūs gausite naudos iš išsamios mokymosi internetu patirties, kuri apima:

 • Patogus starto datas ištisus metus.
 • Orientacija, kuri jus rengia sėkmei internetinėje aplinkoje.
 • Gebėjimas baigti kursinius darbus, kai ir kur tai tinka.
 • Prieiga prie savo telefonų ar planšetinių kompiuterių skirtų kursų ir medžiagų.
 • Daugialypės terpės ištekliai, skirti studentų mokymuisi tobulinti: vaizdo įrašai, atvejų analizės, modeliavimas, straipsniai, žurnalai ir diskusijų temos.
 • Pasaulinė internetinė fakultetų, studentų ir absolventų bendruomenė.

Walden kursai skirti praktiniams įgūdžiams ir strategijoms, kurias galite nedelsdami pritaikyti darbo vietoje. Jums bus paskatinta naudoti tai, ko jūs mokote, kad apsvarstytumėte naujoviškus realių problemų sprendimus, o daugelis programų suteikia galimybę pritaikyti tai, ko išmokote praktine patirtimi. Kursuose atsižvelgiama į dabartinius tyrimus ir atvejų tyrimus, siekiant sustiprinti kritinį mąstymą. Mūsų internetinis formatas skatina bendradarbiavimą ir diskusijas, kad galėtumėte mokytis iš kitų srities profesionalų.

Fakultetas

Walden fakulteto nariai yra orientuoti į jūsų sėkmę. Mūsų ekspertų fakultete yra mokslininkai, mokslininkai ir išskirti lyderiai, kurie yra atrinkti pagal savo akademinius ir pramonės įgaliojimus, taip pat jų mokymosi gebėjimus. Jie veikia kaip mentoriai ir patarėjai bei puoselėja palankią ir integracinę mokymosi aplinką. Štai skaičiai: 86% Walden fakulteto narių turi bent vieną doktorantūros laipsnį, ir kartu jie gavo daugiau kaip 900 apdovanojimų už savo profesinius pasiekimus ir neįvykdytus įnašus į savo sritis. Walden fakultete taip pat yra 26 Fulbright mokslininkai arba specialistai. Jie turi platų patirtinių ir kultūrinių ypatybių spektrą, o jų kompetencija yra įtraukta į klasę.

Absolventų bendruomenė

Walden University yra daugiau kaip 79800 absolventų visose 135 šalyse visame pasaulyje. Mūsų absolventai remia aktyvi absolventų asociacija, kuri padeda absolventams prisijungti prie studentų, dėstytojų ir kolegų iš Waldeno bendruomenės. Absolventai dalyvauja regioninėse veiklose ir dalyvauja programoje "Alumni Ambassador", "myWaldenAlumni" - mūsų absolventų portalas ir universiteto parašo leidinys "Walden" žurnalas, kuriame du kartus per metus akcentuojami mūsų absolventų pasiekimai.

Akreditacija

Walden University akredituoja Aukštojo mokslo komisija ir Šiaurės centrinės asociacijos narys, www.ncahlc.org. Walden didžiuojasi, kad gavo specializuotų akreditacijų iš šių organizacijų:

 • Nacionalinė pedagogų rengimo akreditavimo taryba (NCATE)
 • Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba (ACBSP)
 • Koledžinės slaugos švietimo komisija (CCNE)
 • Konsultavimo ir susijusių švietimo programų akreditavimo taryba (CACREP)
 • Projektų valdymo institutas (PMI) ® Visuotinis akreditavimo centras (GAC) projektų valdymo švietimo programoms
 • Inžinerijos ir technologijos akreditavimo valdyba (ABET)

Akreditacija patvirtina, kad universitetas ir jo programos yra aukštos kokybės ir teikia tinkamą turinį. Walden University akreditacija reiškia:

 • Programos ir kursai yra aukštos kokybės.
 • Studentai, turintys teisę gauti federalinę pagalbą studentams.
 • Uždirbtus kreditus lengviau perduoti nei kreditai, gauti neakreditacinėmis institucijomis.

Vertindami įgaliojimus, darbdaviai ir universitetai dažnai ieško pareiškėjų, kurie įgijo akredituoto universiteto laipsnį. Sužinokite informaciją apie išlaidas, užimtumo rūšis, užbaigimo rodiklius ir vidutines paskolų skolas šioms programoms rasite http://www.waldenu.edu/programdata.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

DBA

Walden University

Ar esate pasiruošęs daryti įtaką verslo praktikai ateityje? Walden University ACBSP akredituoto verslo administravimo daktaro (DBA) programa nagrinėja kai kuriuos iššūkiu ... [+]

Ar esate pasiruošęs daryti įtaką verslo praktikai ateityje? Walden University ACBSP akredituoto verslo administravimo daktaro (DBA) programa nagrinėja kai kuriuos iššūkius ir perspektyvas, kurios šiuo metu egzistuoja dinamiškame verslo pasaulyje: globalizacija, etika ir suinteresuotųjų šalių santykiai. Ištirkite naujas strategijas verslo lyderystėje ir pažangių sprendimų priėmimo, gausite išsamų supratimą apie teoriją ir taikomuosius tyrimus verslo srityje.

SpecializacijosApskaitaEnergijos valdymasVerslumasFinansaiPasaulinis tiekimo grandinės valdymasSveikatos priežiūros valdymasTevynės saugumasŽmogiškųjų išteklių valdymasInformacinių sistemų valdymasTarptautinis verslasVadovavimasRinkodaraProjektų valdymasSavarankiškas dizainasSocialinio poveikio valdymasTechnologijų verslas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
July 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Su Waldeno viešojo administravimo daktaru (DPA) galite vadovautis socialiniais pokyčiais ir darbu spręsti valdymo problemas. Ši karjera orientuota specialistų doktorantūr ... [+]

Su Waldeno viešojo administravimo daktaru (DPA) galite vadovautis socialiniais pokyčiais ir darbu spręsti valdymo problemas. Ši karjera orientuota specialistų doktorantūra padeda pasirengti pagrindiniams vaidmenims vyriausybės, viešosiose ir ne pelno organizacijose. Šioje profesionalioje daktaro programoje taikysite savo tyrimus, kad sukurtumėte apčiuopiamus sprendimus ir taptumėte veiksmingu vadovu. Mokydamiesi realiomis žiniomis ir praktinėmis rezidencijomis, bendradarbiausite su fakultetais, profesionaliais klientais ir kitais moksleiviais sprendžiant problemas, turinčias įtakos žmonėms šiandien.

Specializacijos (be bendrosios programos)Kriminalinis teisingumasAv... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Doktorantūra

Walden University

Kaip pažangios socialinio darbo specialistas, esate raginami padėti visuomenei spręsti savo svarbiausių uždavinių. ... [+]

Kaip pažangios socialinio darbo specialistas, esate raginami padėti visuomenei spręsti savo svarbiausių uždavinių. Su Walden gydytojas socialinio darbo (DSW) programa, galite tapti autoritetinga pasisako už socialinį teisingumą ir įgyti įgaliojimai turi būti pripažinta kaip savo srities lyderis.

Pasirinkite iš įvairių specializacijų suderinti mokytis su savo interesų, įskaitant medicinos Socialinio darbo Žalingi įpročiai ir socialinis darbas, ir klinikinės patirties.

Vienas iš nedaugelio siūloma internete, The Žodį būklės įrenginiai programa yra sudėtingas mokymo programą, kuri gali padėti jums įgyti įgūdžių, įvertinti, dizainas, ir vykdyti socialinės gerovės programas, kad padaryti teigiamą skirtumą. Socialinio darbo (KKA) kapitonas turi užsiregistruoti šioje programoje. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Su daktaro laipsniu "Walden" viešosios politikos ir administravimo srityje galite aktyviai dalyvauti kuriant tvarius sprendimus problemoms, su kuriomis susiduria JAV ir p ... [+]

Su daktaro laipsniu "Walden" viešosios politikos ir administravimo srityje galite aktyviai dalyvauti kuriant tvarius sprendimus problemoms, su kuriomis susiduria JAV ir pasaulio šalys. Ši internetinė daktaro programa suteiks jums išsamų supratimą apie viešosios politikos teoriją, mokslinius tyrimus ir praktiką pasauliniu mastu, kad būtų veiksmingai ir veiksmingai remiami pokyčiai, kurie teigiamai veikia žmones ir bendruomenes. Mokytojai-praktikuojantys specialistai gali padėti jums pasiekti naują patikimumo ir įtakos savo srityje lygį ir priimti įdomias naujas karjeros galimybes kaip tyrinėtojas, kolegijos lygio pedagogas ar administracinis lyderis privačiame, viešajame arba ne pelno organizacijoje sektorius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Su Walden University vystymosi psichologijos doktorantu jūs galite paskatinti teigiamus pokyčius žmonių, šeimų ir bendruomenių gyvenime. ... [+]

Su Walden University vystymosi psichologijos doktorantu jūs galite paskatinti teigiamus pokyčius žmonių, šeimų ir bendruomenių gyvenime.

Ši laiku parengta atitinkama programa pritaikys jūsų supratimą apie žmonių augimą ir vystymąsi pagal dabartines temas, pvz., Technologijas skaitmeniniame amžiuje ir gyventojų poreikius, pvz., LGBTQ bendruomenę ir pabėgėlius.

Specializacijos (be bendrosios programos)Administracija ir lyderystėVaikų ir paauglių vystymasisSveikata ir žmogaus raidaTarptautinės vystymosi psichologijos perspektyvosTyrimaiSavarankiškai suprojektuotaPastaba apie licencijavimą

Vystymosi psichologijos mokslų daktaras nėra licencijavimo programa ir nesudaro asmeniui tapti licencijuotu psichologijos specialistu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
4 - 8 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Walden's PhD in Education programa suteikia mokytojams ir administratoriams galimybę augti kaip aukštojo mokslo mokslininkai ir novatoriai. Pasinaudokite galimybe susipaž ... [+]

Walden's Ph.D. švietimo programoje mokytojai ir administratoriai suteikia galimybę augti kaip aukštojo mokslo mokslininkai ir novatoriai. Pasinaudokite galimybe susipažinti su išskirtiniais fakulteto nariais ir studentų palaikymo paslaugomis. Atlikite originalius tyrimus savo interesų sferoje, gilinkite savo mokslinių tyrimų įgūdžius ir pasiruoškite prisidėti kaip švietimo lyderis, administratorius, fakulteto narys arba politikos formuotojas. Prisijunk prie daugiau nei 100 valstybinių mokytojų, kurie pasirinko Walden University norėdami įgyti išsilavinimo laipsnį.

Specializacijos

Mokymo planas, instruktavimas, vertinimas ir vertinimasAnkstyvosios vaikystės lyderystė ir propagavimasIkimokyklinio amžiaus specialusis ugdymas (neleistinas licencijavimas)Švietimo politika, lyderystė ir valdymasŠvietimo technologijos ir dizainasAukštojo mokslo vadovavimas, valdymas ir politikaMokymasis, instruktavimas ir naujovėsOrganizaciniai tyrimai, vertinimas ir vertinimasSkaitymas, raštingumas, vertinimas ir vertinimas (ne licencijavimas)... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
4 - 8 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Padarykite teigiamą poveikį savo bendruomenei ir jūsų organizacijai, kai jūs ištirti strategijas, padedančias kovoti su tokiais klausimais kaip liga, priklausomybė, smurt ... [+]

Padarykite teigiamą poveikį savo bendruomenei ir jūsų organizacijai, kai jūs ištirti strategijas, padedančias kovoti su tokiais klausimais kaip liga, priklausomybė, smurtas ir skurdas. Valdalio mokslų daktaras žmogaus ir socialinių paslaugų programoje gali virtualiais modeliais, animaciniais atvejų tyrimais ir tarpprofesiniu požiūriu išplėsti supratimą apie žmogaus paslaugų sritį pasaulinėje aplinkoje.

Programa siūlo įvairias specializacijas, kurios skirtos tenkinti jūsų poreikius ir interesus. Sužinokite, kaip veiksminga politika ir praktika gali pagerinti nepakankamai išaugusių žmonių gyvenimo kokybę. Per originalius tyrimus galite ištirti teorijas, koncepcijas ir strategijas, kurios šiuo metu yra įtakingos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Ši taikomoji doktorantūros studijų programa yra skirta pagerinti savo techninę kompetenciją, tuo pačiu padedant jums plėtoti vadovavimo įgūdžius, reikalingus organizacija ... [+]

Ši taikomoji doktorantūros studijų programa yra skirta pagerinti savo techninę kompetenciją, tuo pačiu padedant jums plėtoti vadovavimo įgūdžius, reikalingus organizacijai vadovauti vis konkurencingoje rinkoje. Pasirenka aukšto lygio pareigas pramonės ir akademinėse srityse, pavyzdžiui, vyriausiasis informacijos pareigūnas, vyriausiasis technologijų pareigūnas, IS vadovas, IT strategas ir aukštojo mokslo dėstytojų narys arba administratorius per lyderystės simuliatorius, akivaizdžių rezidencijų, seminarų kursai ir atitinkami kursiniai darbai.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
4 - 8 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Gaukite specializuotų žinių, kurių reikia norint išplėsti įdomią ir įvairią teismo psichologijos sritį. ... [+]

Gaukite specializuotų žinių, kurių reikia norint išplėsti įdomią ir įvairią teismo psichologijos sritį.

Šioje internetinėje programoje gausite daugiau gilesnio supratimo apie baudžiamojo teisingumo sistemą, taip pat psichinės sveikatos problemas, kurios gali sukelti nusikalstamą elgesį. Išnagrinės būdus, kaip vertinti teismo ekspertizės srities gyventojams skirtas programas, pvz., Įkalintus, neseniai išleistus pažeidėjus, psichiškai sergančius ir nepilnamečius nusikaltėlius.

Išplėskite savo kelią per programą naudodami greito parinkimo variantą ir pasirinkite iš penkių specializacijų, leidžiančių intensyviai išnagrinėti teismo psichologijos sritį, atitinkančią jūsų karjeros tikslus. Pasiruoškite mokytojo, tyrėjo ar konsultanto vaidmeniui teisėsaugos, vyriausybės, švietimo ar ne pelno sektoriuje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Walden's PhD in Industrial and Organizational Psychology programa, kaip viena iš pirmųjų internetinių doktorantūros programų, skirtų pramonės ir organizacinei (IO) psicho ... [+]

Walden's PhD in Industrial and Organizational Psychology programa, kaip viena iš pirmųjų internetinių doktorantūros programų, skirtų pramonės ir organizacinei (IO) psichologijai, leidžia jums gilinti savo žinias apie darbo vietą ir organizacinę elgseną. Kurdami pažangius pokyčių valdymo, personalo psichologijos ir mokslinių tyrimų teorijos bei dizaino įgūdžius, galite pasiruošti kaip aukštojo mokslo, verslo, vyriausybės ir kitų darbo vietų pokyčių katalizatorius. Pasirinkite iš įvairių specializacijų, kad pritaikytumėte savo studijas pagal savo konkrečius karjeros interesus ir karjeros kelią.

SpecializacijosKonsultacijos psichologijosBendroji praktikaŽmogiškųjų išteklių valdymasTarptautinis verslasLyderystės ugdymas ir instruktavimasPastaba apie licencijavimą... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
4 - 8 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Walden anketa daktaras Socialinio darbo programos gali paruošti jums už kitą žingsnį savo socialinio darbo karjerą kaip mokslininkas, kolegijos lygio pedagogas ar adminis ... [+]

Walden anketa daktaras Socialinio darbo programos gali paruošti jums už kitą žingsnį savo socialinio darbo karjerą kaip mokslininkas, kolegijos lygio pedagogas ar administracinio lyderis.

Sudėtinga mokymo leidžia jums analizuoti pažangiausias teoriją ir ištirti kai kurių aktualiausių ir pažangiausius klausimais socialinio darbo ir šiandien. Akis į akį akademinių rezidencijas remti mokymosi patirtį, kuri leidžia jums bendrauti su dėstytojais ir kolegomis, kurti savo socialinę ir profesinę bendruomenę ir stiprinti savo gebėjimą kad teigiamai socialinius pokyčius.

Jūs taip pat įgyti įgūdžių mokslinėje raštu, kad gali padėti jums iš anksto, kaip lyderis savo vaidmenį. Pasiekti aukščiausią įgaliojimai jūsų profesiją su šiuo doktorantūros programos socialiniame darbe.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Walden University doktorantas psichologijos programoje jungia griežtus akademikų ir originalius tyrimus, kad galėtumėte pasiekti aukščiausią patirtį psichologijos teorijo ... [+]

Walden University doktorantas psichologijos programoje jungia griežtus akademikų ir originalius tyrimus, kad galėtumėte pasiekti aukščiausią patirtį psichologijos teorijose ir geriausiose praktikose. Ši 100% internetinė programa seka praktikuojančių mokslininkų modelį, kuris skatina jus integruoti mokslinius tyrimus savo praktinėmis žiniomis. Šios programos kursai, kuriuos moko gerbiami mokslo darbuotojai ir šios srities ekspertai, paruošia jus keisti kitų žmonių gyvenimą praktikuojantis, profesoriaus, konsultanto ar vyriausiojo ne pelno siekiančių ir privačių organizacijų tyrėjas.

SpecializacijosKlinikinė psichologijaEdukacinė psichologijaTeismo psichologijaBendroji psichologija (tyrimo galimybė)Bendroji psichologija (mokymosi galimybė)Sveikatos psichologijaSocialinė psichologija... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Jei norėtumėte pasidalinti savo patirtimi pedagogu, konsultantu ar verslo lyderiu, Waldeno ACBSP akredituotas vadybos programos daktaro laipsnis gali padėti įgyti įgūdžių ... [+]

Walden ACBSP akredituotas vadybos programos daktaro laipsnis gali padėti jums įgyti įgūdžių, reikalingų jūsų profesiniams tikslams pasiekti. Jei norėtumėte pasidalinti savo patirtimi ir tapti pedagogo, konsultanto ar verslo lyderiu. Išnagrinėkite valdymo įtaką darbuotojams ir organizacijoms ir sužinokite teorijas, koncepcijas ir būdus, kaip efektyviau priimti sprendimus. Pasirinkdami specializacijas, galite pasiruošti tenkinti nuolatinius iššūkius ir galimybes, kurios yra jūsų profesijoje, atliekant originalius tyrimus toje srityje, kuri papildo jūsų interesus.

SpecializacijosFinansaiŽmogiškųjų išteklių valdymasInformacinių sistemų valdymasVadovavimas ir organizacinis keitimasSavarankiškas dizainas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Ar siekiate paskatinti transformacinius švietimo pokyčius jūsų institucijoje ir bendruomenėje? Walden University internetinio edukologo daktaras (EdD), skirtas specialist ... [+]

Ar siekiate paskatinti transformacinius švietimo pokyčius jūsų institucijoje ir bendruomenėje? Walden University internetinio edukologo daktaras (EdD), skirtas specialistams ir administratoriams nuo P-12 iki aukštojo mokslo, siūlo lankstumą ir pasirinkimą, kad atitiktų jūsų poreikius, net jei šie poreikiai pasikeis.

Prisijunk prie daugiau nei 100 valstybinių mokytojų, kurie pasirinko Walden University norėdami įgyti išsilavinimo laipsnį.

Su Waldeno visą gyvenimą trunkančio mokymosi Pathway studentai daugumoje doktorantūros švietimo, edukologijos daktarų (EdD) ir švietimo specialistų (EdS) programose atlieka daugelį tų pačių pradinių kursų. Galite pradėti vieną iš mūsų magistrantūros ar doktorantūros studijų programų ir pereiti į kitą studijų programą, taupydami laiką ir pinigus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
4 - 8 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

Walden University

Pasiruoškite iš anksto savo karjerą ir padaryti didesnį poveikį šiandienos pasaulio jėgos. Uždirbkite verslo administravimo (MBA) magistro su projektų valdymo specializac ... [+]

Pasiruoškite iš anksto savo karjerą ir padaryti didesnį poveikį šiandienos pasaulio jėgos. Uždirbkite verslo administravimo (MBA) magistro su projektų valdymo specializacijos per Tempo gyvenimą ™, Walden universiteto kompetencijų pagrindu švietimo variantą. Šiuo savarankiško interneto programa, galite:

Nepriklausomai sužinoti svarbiausius lyderystės įgūdžius, kad jūs galite taikyti nedelsiant. Naršyti verslo tendencijas ir temas, susijusias šiandienos darbdavių ir pramonės. Nustatykite savo kainą nustatydami savo tempą, tuo greičiau jūs išmoksite, tuo mažiau mokate.

Walden anketa kompetencijų pagrindu MBA programa yra akredituota akreditavimo tarybos Verslo mokyklų ir programų (ACBSP), pirmaujanti specializuotų akreditavimo asociacija, kuris identifikuoja ir palaiko meistriškumą verslo išsilavinimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Gaukite realaus pasaulio verslo patirties, reikalingos norint įgyvendinti savo profesinį potencialą, ir pereikite į konkurencingą darbo jėgą - Walden University ACBSP akr ... [+]

Gaukite realaus pasaulio verslo patirties, reikalingos norint įgyvendinti savo profesinį potencialą, ir pereikite į konkurencingą darbo jėgą - Walden University ACBSP akredituoto verslo administravimo magistro (MBA) programa. Su šia 100% internetine studijų programa galite įgyti verslo ir vadovavimo įgūdžių, kad galėtumėte spręsti unikalius verslo iššūkius jūsų organizacijoje. Pasirinkite iš įvairių specializacijų šioje įvairioje ir dinamiškoje srityje, įskaitant įmonių finansus, verslumą, tarptautinį verslą, vadovavimą ir projektų valdymą. Ką jūs mokysitės klasėje, galėsite iškart pradėti savo verslą kitą dieną. Mūsų MBA yra taip pat prieinamas "Walden" Tempo Learning® programoje, kuri leidžia jums laipsniškai pritaikyti savo laipsnį ir pasinaudoti savo ankstesne profesine patirtimi, kad pagreitintų jūsų pažangą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Walden University

Gaukite įgūdžių, kad pasirengtumėte visų vaikų vaidmeniui mokymosi aplinkoje. ... [+]

Gaukite įgūdžių, kad pasirengtumėte visų vaikų vaidmeniui mokymosi aplinkoje. Pasinaudokite ankstyvosios vaikystės studijų valstybe, kurios specializacija - administravimas, vadyba ir vadovavimas Temp Learning® pagal Walden, mūsų individualizuotos kompetencijos ugdymo galimybė. Per šią internetinę, ne licencijavimo programą galite:

Padidinkite supratimą apie vaiko vystymąsi ir mokymąsi.Išplėskite savo žinias apie veiksmingas programas ir paslaugas.Padidinkite savo sugebėjimą susieti teisingumo ir įtraukties klausimus, kaip mokiniai mokosi ir auga.Ištirkite realaus pasaulio problemas, kad gautumėte praktinių įgūdžių ir patirties pagal užsakymą.

Programa yra Richard W. Riley švietimo ir lyderystės koledžas Walden, nacionalinė taryba akreditavimo mokytojų rengimo (NCATE) -akredituotas institucija. NCATE akreditacija yra pripažintas kompetencijos lygis profesinėje preK-12 švietime.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Išplėtoti patirtį, kad vaikai galėtų plaukti su Waldeno MS ankstyvojo vaikystės studijų programoje. Padidinkite supratimą apie vaiko vystymosi stadijas, ištirkite naujaus ... [+]

Išplėtoti patirtį, kad vaikai galėtų plaukti su Waldeno MS ankstyvojo vaikystės studijų programoje. Padidinkite supratimą apie vaiko vystymosi stadijas, ištirkite naujausias tendencijas ir teorijas ankstyvoje vaikystėje ir įgykite praktinių įgūdžių, reikalingų sukurti aplinką, kurioje vaikai mokosi ir auga. Pasirinkite vieną iš specializacijų, kurios gali pasiruošti dirbti administratoriais vaikų priežiūros programose ar centruose, daryti įtaką viešajai politikai, mokyti jaunų auklių pedagogus ar efektyviau ugdyti įvairias gyventojų grupes.

SpecializacijosAdministravimas, valdymas ir lyderystėAnkstyvosios vaikystės viešoji politika ir advokatasSuaugusiųjų mokymas ankstyvojo vaikystės srityjeMokymas ir įvairovė ikimokyklinio ugdymo srityje... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Sužinokite, kaip sukurti veiksmingas technologijas pagrįstus kursus ir mokymo programas įvairioms aplinkoms, įskaitant aukštąjį mokslą; bendruomeninio kolegijos išsilavin ... [+]

Sužinokite, kaip sukurti veiksmingas technologijas pagrįstus kursus ir mokymo programas įvairioms aplinkoms, įskaitant aukštąjį mokslą; bendruomeninio kolegijos išsilavinimas; įmonių ir ne pelno siekiančių darbuotojų plėtra; ir sveikatos, kariuomenės ir vyriausybės švietimas. Pasinaudokite Walden savo pažangiausiomis mokymosi technologijomis, kai ieškote mokymosi teorijos, mokymo projektavimo procesų ir veiksmingų strategijų, kaip užsiimti XXI amžiaus besimokančiaisiais.

Galite dirbti savo laipsnį tokiu greičiu, kuris jums tinka.

Tradicinis: vienu metu važiuokite vienu metu. Pasiekti programą nuosekliai, valdydama kitus įsipareigojimus."Fast Track": vienu metu imkitės dviejų kursų. Sutelkite daugiau laiko į programą ir anksčiau baigsite savo studijų programą.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Walden University komunikate atverkite duris naujoms karjeros galimybėms su internetine MS. ... [+]

Walden University komunikate atverkite duris naujoms karjeros galimybėms su internetine MS. Išbandykite naujausias komunikacijos praktikas ir teorijas; įsisavinti įtikinamų pranešimų meną; ir išmokti kurti, vykdyti ir vertinti veiksmingus bendravimo planus, naudojant tradicines ir skaitmenines žiniasklaidos priemones. Ši programa taip pat apima įterptųjų profesinių pažymėjimų, kuriuos galite gauti prieš įgydami savo laipsnį.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Būkite šio besikeičiančio lauko priešakyje, kai studijuosite naujausias teorijas ir ištirsite vis sudėtingesnes baudžiamosios teisenos problemas. Gaukite plačią įtaką bau ... [+]

Būkite šio besikeičiančio lauko priešakyje, kai studijuosite naujausias teorijas ir ištirsite vis sudėtingesnes baudžiamosios teisenos problemas. Gaukite plačią įtaką baudžiamosios teisenos srityje, įskaitant tai, kaip teisėsauga, teismai ir pataisymai veikia ir sąveikauja su vietos, valstybės ir federaliniu lygmenimis. Walden University Kriminalinės justicijos programos valstybėje narėje galite išnagrinėti unikalią mokymo programą, jungiančią nusikalstamos elgsenos teoriją su technologijomis, tėvynės saugumu ir valdymo įgūdžiais, kuriuos galite nedelsdami pritaikyti darbe ar pasinaudoti savo karjeros pažanga.

Specializacijos (be bendrosios programos)... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
March 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Walden University teisminio medicinos psichologijos magistrantūros studijų programa rengia jus taikyti stiprias naujas įžvalgas, įgūdžius ir perspektyvas įvairioms ne kli ... [+]

Walden University teisminio medicinos psichologijos magistrantūros studijų programa rengia jus taikyti stiprias naujas įžvalgas, įgūdžius ir perspektyvas įvairioms ne klinikinėms funkcijoms tokiose srityse kaip elektroniniai nusikaltimai, nusikalstamos veikos tyrimai ir profiliavimas, terorizmas ir nukentėjusiųjų gynimas. Ištirkite biologinius, psichologinius ir socialinius veiksnius, įtakojančius nusikalstamą elgesį. Pritaikykite psichologinius metodus ir sąvokas, kai nustatote nusikaltėlius, įskaitant nepilnamečius, įvairiose teismo bylose. Mūsų specializacijos specializacijos gali suteikti jums reikalingų žinių, reikalingų pasiekti teigiamų pokyčių teisinėje sistemoje. Specializacijos... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Nesvarbu, ar jūs tik pradedate, pasiruošę savo CPA egzaminui ar norite tobulinti savo apskaitos karjerą, Walden University MS Apskaitos programa gali padėti sustiprinti s ... [+]

Nesvarbu, ar jūs tik pradedate, pasiruošę savo CPA egzaminui ar norite tobulinti savo apskaitos karjerą, Walden University MS Apskaitos programa gali padėti sustiprinti savo įgūdžius analizuojant ir priimant finansus. Sukurta siekiant padėti jums pereiti prie šios sparčiai besikeičiančios profesijos, sudėtinga mokymo programa apima vadybos apskaitą, finansų valdymą, dabartines temas ir teisinius bei etikos apskaitos klausimus.

SpecializacijosProfesionalo apskaitaApskaitos su CPA akcentuSavarankiškas dizainas

Walden University MS Apskaitos akreditavo ACBSP ir uždirbo organizacijos Specializuotos apskaitos akreditavimo.

Dauguma valstybių reikalauja, kad asmenys, baigę 150 semestrų (225 ketvirtadalių) valandas tam tikrose dalyko srityse, galėtų dalyvauti auditoriaus atestuotojo apskaitos (CPA) egzaminui ir (arba) gauti CPA licenciją. Waldeno apskaitos programos gali padėti absolventams pasiekti šių reikalavimų. Apskaitos BS sudaro 120 ketvirčių (80 semestrų) kredito valandų, įskaitant aukštesnio lygio kursus tokiose srityse kaip finansinė apskaita, auditas, apmokestinimas ir valdymo apskaita. MS Apskaitos siūlo 30 semestro (45 ketvirčio) kredito valandos, o MBA apskaitos specializacija siūlo devynių semestro (13,5 ketvirčio) kredito valandos. Šios programos apima aukštojo išsilavinimo kursus tokiose srityse kaip finansinė apskaita, vadybos apskaita ir teisinės bei etikos apskaitos praktika. Tai reikalauja, kad studentai atliktų papildomus kursus, kad atitiktų valstybės reikalavimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
July 2019
Dieninės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

"Walden MS" aukštojo mokslo programoje skirtos tiems, kurie nori užsiimti įvairia karjera aukštojo mokslo institucijose, nuo fakulteto ir personalo pozicijų iki pagrindin ... [+]

"Walden MS" aukštojo mokslo programoje skirtos tiems, kurie nori užsiimti įvairia karjera aukštojo mokslo institucijose, nuo fakulteto ir personalo pozicijų iki pagrindinių administracinių darbų, orientuota į organizacinių ir studentų sėkmės skatinimą. Susipažinkite su verslo, valdymo ir organizacinių kultūrų aukštuoju išsilavinimu. Išbandykite geriausią praktiką, kaip kurti su mokykliu susijusią mokymosi aplinką. Pasirinkite iš įvairių specializacijų, skirtų tenkinti jūsų individualius poreikius ir interesus.

Galite dirbti savo laipsnį tokiu greičiu, kuris jums tinka.

Tradicinis: vienu metu važiuokite vienu metu. Pasiekti programą nuosekliai, valdydama kitus įsipareigojimus."Fast Track": vienu metu imkitės dviejų kursų. Sutelkite daugiau laiko į programą ir anksčiau baigsite savo studijų programą.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Nedaugelis profesijų reikalauja, kad gelbėjimo tarnybų žinios, gebėjimai ir gebėjimai, kuriems gali būti prašoma bendradarbiauti su pirmosiomis respondentais, turėtų įtak ... [+]

Nedaugelis profesijų reikalauja, kad gelbėjimo tarnybų žinios, gebėjimai ir gebėjimai, kuriems gali būti prašoma bendradarbiauti su pirmosiomis respondentais, turėtų įtakos viešajai tvarkai arba apginti rajonus nuo nelaimių. Waldeno valstybėje narėje esant ekstremalių situacijų valdymo programai galite įgyti išsilavinimo įgūdžių ir vadovavimo įgūdžių, reikalingų norint imtis reagavimo į ekstremalias situacijas ir kurti nelaimių prevencijos ir reagavimo planus. Programa siūlo įvairias specializacijas, taip pat galimybę pasirengti gauti pažymėjimus iš FEMA Emergency Management Institute.

Specializacijos (be bendrosios programos)Savarankiškai suprojekt... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Tolesnis jūsų įsipareigojimas socialiniams pokyčiams, susijusiems su Walden žmogaus ir socialinių paslaugų valstybe. Per profesionaliai orientuotą internetinę mokymo prog ... [+]

Tolesnis jūsų įsipareigojimas socialiniams pokyčiams, susijusiems su Walden žmogaus ir socialinių paslaugų valstybe. Per profesionaliai orientuotą internetinę mokymo programą, interaktyvius atvejų tyrimus ir modeliavimus bei tarpprofesinį požiūrį galite pasirengti sprendžiant asmenų, bendruomenių ir organizacijų poreikius pasaulinėje aplinkoje. Sąvokos ir teorijos įgyjamos naudojant animuotus atvejų tyrimus ir imituotą bendruomenę. Jūs ištirsite problemas, kurios būdingos žmonių ir socialinių paslaugų rėmimui, suteikiant prieigą kelioms organizacijoms suprasti galimas strategijas ir sprendimus.

Su daugybe specializacijų, iš kurių galite rinktis, galite sutelkti savo studijas į savo interesus ir tikslus bei ugdyti įgūdžius, reikalingus jūsų sričiai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Iš pagrindinių programavimo ir tinklų kursus į išplėstinę mokymo aukštos paklausos IT specializacijų, Walden MS informacinių technologijų programa yra skirta padėti jums ... [+]

Iš pagrindinių programavimo ir tinklų kursus į išplėstinę mokymo aukštos paklausos IT specializacijų, Walden MS informacinių technologijų programa yra skirta padėti jums įvesti ir iš anksto į sparčiai auganti IT srityje. Lyderis internetu švietimo, Walden siūlo pageidaujančioms ir patyrę IT specialistai galimybę mokytis state-of-the-art virtualioje aplinkoje featuring virtualias laboratorijas ir Walden išimtinę MobileLearn® technologiją.

Ši programa karjeros kūrimo formatas leidžia uždirbti savo Magistras sertifikatas informacinių sistemų baigusi pirmuosius keturis kursus * ir tada siekti pažangių studijų vienoje iš šių in-demand specializacijų:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Pasiruoškite įsitraukti į sparčiai augančią pramonės ir organizacinės (IO) psichologijos sritį kaip IO praktiką, konsultantą, verslo mokytoją arba žmogiškųjų išteklių val ... [+]

Pasiruoškite įsitraukti į sparčiai augančią pramonės ir organizacinės (IO) psichologijos sritį kaip IO praktiką, konsultantą, verslo mokytoją arba žmogiškųjų išteklių valdytoją Walden MS in Industrial and Organizational Psychology programoje. Sutelkdami dėmesį į praktinį pritaikymą darbo vietoje, jūs ištirsite tokias temas kaip grupės dinamika, lyderystė, veiklos valdymo ir darbuotojų mokymai, įgydami įgūdžių, reikalingų produktyvesnėms ir veiksmingesnėms organizacijoms kurti.

SpecializacijosKonsultacijos psichologijosBendroji praktikaŽmogiškųjų išteklių valdymasTarptautinis verslasLyderystės ugdymas ir instruktavimasPastaba apie licencijavimą... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Kriminalinės justicijos lyderystės ir vykdomosios vadybos valstybės narės pasiruošę vadovauti jūsų organizacijos pokyčiams ir įtakoti politikos kūrėjus jūsų bendruomenėje ... [+]

Pasiruoškite vadovauti savo organizacijos pokyčiams ir daryti įtaką politikos formuotojams jūsų bendruomenėje. Jei esate teisėsaugos ar kriminalinės justicijos specialistas, Walden University gali padėti jums įgyti žinių ir patirties, kad galėtumėte pasiruošti vadovaujančioms pareigoms kriminalinės justicijos srityje arba pereiti į švietimo ar konsultavimo karjerą. Walden MS Kriminalinės justicijos lyderystės ir vykdomosios vadybos programa sujungia nusikalstamos elgsenos teoriją su studijomis žmogaus paslaugų, technologijų ir tėvynės saugumu, siekiant padėti išplėsti savo valdymo įgūdžius.

[-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Ar norėtumėte gauti skaitmeninės rinkodaros įgūdžius ir strategijas, o įgyti gilesnį supratimą apie rinkodaros pagrindus? ... [+]

Ar norėtumėte gauti skaitmeninės rinkodaros įgūdžius ir strategijas, o įgyti gilesnį supratimą apie rinkodaros pagrindus? Kaip Walden MS studentas Marketingo programos, jums bus ištirti:

Tradiciniai ir pažangiausius rinkodaros klausimais, kaip prekės ženklo diferenciacijos prie skaitmeninės žiniasklaidos strategiją. Klientų supratimą ir santykių marketingo svarba klientų išlaikymas ir įtikinimo ir pasakojimo vaidmenų kuriant turinį. Išanalizuoti marketingo rodiklius, kaip būdas informuoti strateginį sprendimų priėmimo procesą.

Šių interneto rinkodaros magistro studijų programą, jūs taip pat turi galimybę sintetinti savo žinias kuriant strateginį rinkodaros planą tikro ar fiktyvios verslui. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Sužinokite apie verslo, vadovavimo ir bendravimo įgūdžių, reikalingų valdyti įvairių grupių ir projektų, o padėti jūsų organizacijai pasiekti jos strateginius tikslus. ... [+]

Walden University buvo patvirtintas kaip projekto valdymo mokymo paslaugų teikėjas pagal Project Management Institute (PMI). Būdamas SSD Registruoti Švietimo teikėjas (REP), Walden universiteto sutiko laikytis kokybės užtikrinimo kriterijų, nustatytų SSD. Projektų vadybos magistrantūros buvo sukurta siekiant patenkinti svarbiausius poreikius darbdavių šiuolaikiniame pasaulyje ir gali padėti jums užsidirbti įgaliojimai, kurių reikia norint žengti į priekį savo karjerą. Iki registruojatės į MS Project Management programą turėsite galimybę: • Pagalvokite apie tradicinius valdymo priemones ir taikyti jas projektų valdymas techninės pusės. • Sužinokite daugiau apie rizikos valdymo projektų lygiu, taip pat suprasti apie jo suderinimą su organizaciniais rizikos strategiją. • Įgyti praktinių, teorinių ir analitinių įgūdžių konstruktyviai valdyti projektus daugelyje pramonės šakų ir sričių. • Naudokite savo nuotolinio mokymosi patirtis darbo vietoje ir padidinti savo gebėjimą valdyti projektus visoje drausminio, organizacinių ir geografinių ribų. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Walden University MS psichologijos programa leidžia jums ištirti žmogaus elgesio socialinius, kultūrinius ir pažintinius aspektus ir supažindinti jus su psichologijos pri ... [+]

Walden University MS psichologijos programa leidžia jums ištirti žmogaus elgesio socialinius, kultūrinius ir pažintinius aspektus, suteikiant jums esminį psichologijos principų supratimą ir padedant jums pasiruošti spręsti realaus pasaulio problemas įvairiose aplinkose. Padidinkite supratimą apie daugiakultūrines psichologijos perspektyvas ir pasirenkate įvairias specializacijas, kad atitiktų jūsų individualius interesus ir tikslus.

SpecializacijosTaikomoji psichologijaEdukacinė psichologijaBendroji psichologijaSveikatos psichologijaLyderystės ugdymas ir instruktavimasSocialinė psichologijaPastaba apie licencijavimą

Psichologijos MS nėra licencijavimo programa ir nesudaro asmeniui tapti licencijuotu psichologijos specialistu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

"Walden" internetinėje MS "Developmental Psychology" programoje jūs pritaikysite teorijas, tyrimus ir praktiką vystymosi psichologijos srityje realiuoju laiku. ... [+]

"Walden" internetinėje MS "Developmental Psychology" programoje jūs pritaikysite teorijas, tyrimus ir praktiką vystymosi psichologijos srityje realiuoju laiku. Kursų kūrimas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama dabartinėms temoms, pvz., Skaitmeninių technologijų poveikiui žmogaus vystymuisi ir kritinėms problemoms, su kuriomis susiduria tokie gyventojai kaip LGBTQ bendruomenė ir pabėgėliai, sustiprinsite supratimą apie kognityvinę, fizinę, emocinę, socialinę, sveikatos būklę ir kultūriniai vystymosi aspektai, padedantys kitiems įveikti kritinius iššūkius. Taip pat galite pasirinkti iš šešių specializacijų, kad pritaikytumėte savo studijas į savo karjeros tikslus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Įsigyti strateginius, organizacinius, vadybinius ir analitinius gebėjimus, skatinančius ir vairuoti šiandienos darbo vietoje. ... [+]

Įsigyti strateginius, organizacinius, vadybinius ir analitinius gebėjimus, skatinančius ir vairuoti šiandienos darbo vietoje. Nesvarbu, ar jūs tik pradedate ar ieškote anksto į aukštesnį vykdomosios vaidmenį, Walden University MS žmogiškųjų išteklių valdymo suteikia jums praktinių žinių, kurios gali padėti jums tapti labiau veiksminga HR specialistas.

Developed by ekspertų šioje srityje, ši programa yra visiškai suderinta su rekomenduojamu mokymo programoje Žmogiškųjų išteklių valdymo (SHRM) draugijos ir siūlo Bendroji programa ir tris karjeros orientuota specializacijų papildyti savo profesinius tikslus.

Specializacijos (Papildomai prie Generalinės programa)... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Išnagrinėkite strategijas, skirtas sėkmingai valdyti nepelno organizaciją Walden University valstybėje ne pelno organizacijų valdymo ir lyderystės programoje. ... [+]

Išnagrinėkite strategijas, skirtas sėkmingai valdyti nepelno organizaciją Walden University valstybėje ne pelno organizacijų valdymo ir lyderystės programoje. Nuo lėšų surinkimo iki savanorių įdarbinimo ši programa skiria šiuolaikinių ne pelno organizacijų poreikius ir problemas. Išplėskite žinias apie pelno nesiekiančias organizacijas per tarptautines temas ir koncepcijas, įtrauktas į visą jūsų kursinį darbą, ir išnagrinėkite valdymo įgūdžius, įskaitant biudžetą, kad ne pelno organizacijos remtųsi savo misijomis. Sužinokite, kaip galite skatinti teigiamus socialinius pokyčius, pasinaudodami šiuo internetiniu magistro laipsniu.

Specializacijos (be bendrosios programos)... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Su bendrabučiu
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Sužinokite strategijas, kad taptumėte efektyvesniu lyderiu, kuris gali pasitikėti, įgalinti kitas ir teigiamai paveikti jūsų organizacijos ateitį. ... [+]

Sužinokite strategijas, kad taptumėte efektyvesniu lyderiu, kuris gali pasitikėti, įgalinti kitas ir teigiamai paveikti jūsų organizacijos ateitį. Walden University MS" lyderystės programa siūlo visapusišką požiūrį į vadovavimą, kuris pasiruošęs tenkinti kylančius iššūkius dinamiškame verslo pasaulyje ir ugdyti asmeninę vadovavimo filosofiją. Per realaus pasaulio pamokas galite sustiprinti savo sprendimų priėmimo galimybes kaip etikos lyderis pasaulinėje aplinkoje.

Specializacijos (be bendrosios programos)Žmogiškųjų išteklių vadyba"Leader Development"Savarankiškas dizainas [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Išplėskite savo karjerą verslo, ne pelno organizacijos arba viešojo sektoriaus, toliau tobulindami savo valdymo įgūdžius per Walden University MS valdymo programą. Ši pro ... [+]

Išplėskite savo karjerą verslo, ne pelno organizacijos arba viešojo sektoriaus, toliau tobulindami savo valdymo įgūdžius per Walden University MS valdymo programą. Ši programa pasiruošusi pasiekti jūsų profesinius tikslus suteikiant jums realaus pasaulio žinias, kurios gali padėti sėkmingai valdyti projektus ir efektyviai vadovauti komandoms. Sužinokite, kaip integruoti ir derinti organizacinius procesus bei sistemas, taip pat motyvuoti darbuotojus susipažinti ir išspręsti šiandienos dinamiškos darbo aplinkos problemas ir tikslus.

Specializacijos (be bendrosios programos)Sveikatos priežiūros valdymasŽmogiškųjų išteklių valdymasVadovavimasRinkodaraProjektų ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

"Walden's MS in Education" (MSEd) programa, sukurta pedagogų pedagogų, gali padėti jums tobulinti žinias ir įgūdžius, kurių reikia norint padėti studentams sėkmingai įgyv ... [+]

"Walden's 100% Online MS in Education" (MSEd) programa, sukurta edukatorių dėstytojų, leidžia jums tobulinti žinias ir įgūdžius, kurių reikia norint padėti studentams sėkmingai įgyvendinti šiandien. Ši programa nagrinėja geriausią praktiką ir naujausius švietimo tyrimus bei suteikia galimybę stebėti savo klasių magistro mokytojus, norint išmokti patikrintų būdų sukurti veiksmingą mokymosi aplinką.

Pasirinkite iš tradicinių internetinių specializacijų, taip pat paspartintų MS išsilavinimo (MSEd) specializacijų. Sukurta savarankiškai motyvuotam išsilavinimo specialistams, pagreitintos MSEd specializacijos leidžia jums baigti savo magistro laipsnį nuo 12 mėnesių iki maždaug 10 000 USD. * Specializacijos... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

Walden University

Paruoškite aukščiausio lygio informacines sistemas ir technologijų lyderio pozicijas įvairiuose verslo, vyriausybės, švietimo ir ne pelno siekiančiuose namuose. ... [+]

Paruoškite aukščiausio lygio informacines sistemas ir technologijų lyderio pozicijas įvairiuose verslo, vyriausybės, švietimo ir ne pelno siekiančiuose namuose. "Walden's Master of Information Systems Management" (MISM), jungianti valdymo kursinius darbus ir pažangius IT kursus, rengia jus:

Įvertinti, kurti ir valdyti šiandieninėms įmonėms būdingas informacines sistemas.Vykdyti tarpfunkcines grupes ir IT iniciatyvas, siekiant patenkinti pagrindinius organizacinius tikslus.Pasiekti vadovavimo pozicijas.

Suplanuotos greitai ir prieinamą savo IT karjerą sukurti, ši programa taip pat leidžia užsitikrinti aukštojo mokslo diplomą informacinėse sistemose po to, kai baigsite pirmuosius keturis kursus. *... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Išnagrinėkite Walden University viešojo administravimo magistro (MPA) programos programų ir projektų, kurie skatina teigiamus socialinius pokyčius, kūrimo ir įgyvendinimo ... [+]

Išnagrinėkite Walden University viešojo administravimo magistro (MPA) programos programų ir projektų, kurie skatina teigiamus socialinius pokyčius, kūrimo ir įgyvendinimo strategijas. Gaukite valdymo ir organizacinių įgūdžių, kai studijuosite, kaip politikos administravimas gali teigiamai paveikti nepakankamai išaugusius gyventojus. Išnagrinėkite dabartinius šios srities mokslinius tyrimus, nes jūs patys stengiatės skatinti bendradarbiavimą tarp agentūrų ir departamentų.

Specializacijos (be bendrosios programos)

Kriminalinis teisingumasAvarinis valdymasPasaulinė lyderystėSveikatos politikaTėvynės saugumo politika ir koordinavimasTarptautinės nevyriausy... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Walden University viešosios politikos magistro (MPP) programa gali padėti pasirengti socialiniams pokyčiams vykdant veiksmingą viešąją politiką. ... [+]

Walden University viešosios politikos magistro (MPP) programa gali padėti pasirengti socialiniams pokyčiams vykdant veiksmingą viešąją politiką. Išnagrinėti būdus, kaip vertinti, įgyvendinti ir sukurti veiksmingas politikos pokyčius privačiame ir viešajame sektoriuose. Ši programa siūlo įvairias specializacijas, kad galėtumėte suderinti savo kursų su savo profesiniais tikslais. Pasiruoškite karjerą vietos, valstijos ar federalinės vyriausybės agentūroje arba ne pelno organizacijai ar juridiniam asmeniui.

Specializacijos (be bendrosios programos)

Kriminalinis teisingumasAvarinis valdymasPasaulinė lyderystėSveikatos politikaTėvynės saugumo politika ir ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Walden University

Tęskite savo karjerą sparčiau, naudodamiesi Walden University internetinėmis švietimo specialistais (EdS). Šios EdS programos paruošia jus siekti naujų vadovavimo vaidmen ... [+]

Karjera toliau, sparčiau, užsidirbti edukologijos specialisto (EdS) laipsnį internete iš Walden University . Mūsų EdS programos gali paruošti jus siekti naujų lyderių vaidmenų, kai jūs pasirenkate pagrindą siekti daktaro laipsnio.

Prisijunk prie daugiau nei 100 valstybinių mokytojų, kurie pasirinko Walden University norėdami įgyti išsilavinimo laipsnį. Su Walden's visą gyvenimą trunkančio mokymosi Pathway , studentai daugumoje mūsų Ph.D. Švietimo, edukologijos daktaras (EdD) ir švietimo specialistai (EdS) atlieka daugelį tų pačių pradinių kursų. Galite pradėti vieną iš mūsų magistrantūros ar doktorantūros studijų programų ir pereiti į kitą studijų programą, taupydami laiką ir pinigus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
39 - 96 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

A Higher Degree. A Higher Purpose.

What's It Like to Learn Online?

Financing Your Education