Read the Official Description

" Yeshiva University Mordechai D. ir Monique C. Katz mokykla suteikia studentams galimybę tobulinti savo intelektinį ir profesinį siekimą ir tapti vienu iš " US News and World Report " 80 aukštųjų universitetų Jungtinėse Amerikos Valstijose ir 5-oje naujausioje York City. "Katz School" yra įsipareigojusi teikti pasaulinio lygio išsilavinimą besivystančiose ir besiplečiančiose disciplinose, sujungti moksleivius su mąstytojų lyderiais ir darbdaviais Niujorke ir už jos ribų, taip pat sukurti pavyzdinį studentų ir fakulteto patirtį.

Mūsų programose dėmesys skiriamas STEM, duomenims ir dizainui, sveikatos mokslui ir panašioms sparčiai augančioms ir besiplečiančioms profesijoms, kuriomis keičiasi technologinės naujovės. Yeshiva University yra akademinė būstinė, ir mes kviečiame jus prisijungti prie mūsų.

Išskirtinis išsilavinimas

Nesvarbu, ar universitetuose ar internete, kursus moko išskirtinė grupė visą darbo dieną dirbančių ir praktikuojančių fakultetų, kiekviena įsipareigoja laikytis kokybės mokymo principų. Kursai dažniausiai grindžiami projektais, o ne bandymai ir egzaminai, todėl mokiniai vertinami pagal tai, ką jie kuria ir daro. Todėl studentai baigia darbą, kuris jiems suteiks konkurencinį pranašumą darbo rinkoje. Fakultetas taip pat pripažįsta esminį technologijų vaidmenį sudarant sąlygas skaitmeniškai prijungtoms ir duomenų, turinčioms turtingas organizacijas, todėl į jų kursus įtraukti naujausią programinę ir laboratorinę įrangą.

Yeshiva University" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/75/75532_Katz2.jpg" alt="The Katz School at Yeshiva University" />

Patirtis, kuri yra svarbi

Mes iššūkį kiekvienam iš mūsų studentų ir fakulteto vadovaujamės vertybėmis, gerumu, sąžiningumu, dosnumu, sąžiningumu ir teisingumu prieš kitus - ir palikti pasaulį šiek tiek geriau nei jie surado. Mes esame pasiryžę įsitikinti, kad tai yra ne tik paskirties vieta, bet ir vertybės, kurias mes atvedame į kelionę.


Programs taught in:
Anglų
Katz School Office of Enrollment
Address
215 Lexington Avenue
10016 New York, New York, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 (917) 326-4870