Oficialus aprašymas

World Executive Education Institute

Geriausios pasiekiamos internetinės kvalifikacijos

WEEI buvo įsteigta siekiant suteikti profesionalams retas galimybes įgyti prestižinių tarptautinių universitetų magistrantūros kvalifikaciją. Mes palaikome partnerystę su įvairiomis aukštojo mokslo įstaigomis, kad visos mokslo programos būtų vykdomos internetu per pažangiausias pedagogines ir modernias technologines sistemas.

Naudodamiesi WEEI, studentai gali prisijungti ir dirbti bet kuriuo metu, kai akademinę pažangą nustato jų tvarkaraštis ir mokymosi stilius. Visos mūsų programos yra skirtos pramonei ir profesionaliai susijusios su visuomenės tobulinimu.

123500_123484_Image001.jpg

Mūsų misija:

Mes siekiame įkvėpti viso pasaulio profesionalus siekti aukštojo mokslo. Kultūrinis sąmoningumas, bendravimas ir lyderystė pasaulyje yra mūsų stipriosios pusės šiame siekyje. Globalizuota mąstysena yra būtina tiek profesiniam, tiek asmeniniam augimui. Mūsų europietiškas išsilavinimas paruošia studentus globalios sąmonės pagrindu, paremtu kosmopolitizmu.

Mūsų programos:

Mes suprantame, kad mokome tuos, kurie aktyviai dirba savo karjerą ir profesinį gyvenimą. Todėl akademinis procesas sutrauktas į esminius dalykus, kuriuos galima pritaikyti ir praktiškai, ir profesionaliai. Mūsų akademinė komanda kuria ir diegia tinkamiausią medžiagą kiekviename kurse, kad būtų galima efektyviai progresuoti.

Akredituota kokybė:

„WEEI“ siekia sukurti pramonei svarbiausius kursus, kurie atitiktų tarptautinės karjeros reikalavimus. Mūsų pristatymo kokybę patvirtina keli tarptautiniai etalonai. Tai atspindi mūsų atsidavimą savo studentams ir dėstytojams.

Padėkime jums įgyvendinti savo akademinius tikslus.

Akreditacija

Kokybiškas švietimas turėtų būti skaidrus ir akademiškai patvirtintas įvairių tarptautinių organizacijų. Nepaisant to, kad nesame akredituoti JAV CHEA, mūsų partnerių institucijas pripažįsta visos jų vyriausybės ir licencijas teikia jų švietimo ministerijos. Be to, WEEI palaiko šiuos kokybės etalonus. Taigi kvalifikacijos yra gerai gerbiamos visame pasaulyje.

123503_Accredited-Member-Logo-310x119.png

Europos nepriklausomo el. Mokymosi sertifikavimo centras (ECICEL) yra tarptautinė profesinė organizacija, kuriai vadovauja Taryba ir pareigūnai; ji buvo įsteigta siekiant padidinti profesionalumą išlaikant nuotolinių programų standartus ir juos tobulinant. 2013 m. Gavus Tarybos susitarimą, ECICEL akreditavimo procedūros buvo peržiūrėtos, kad būtų standartizuoti jos kriterijai, atsižvelgiant į nacionaliniu lygiu suprantamus etalonus. ECICEL pirmininkas, iždininkas ir sekretorius renkami kiekvienais metais iš akredituotų narių. Susirinkę nariai, gerai pripažinti profesijoje, ir nariai, kuriuos išrinko akredituoti paslaugų teikėjai, sudaro tarybą. Taryba skiria akredituotą komisiją. Grupės nariai yra tinkamai kvalifikuoti, turi patirties, nepriklausomų ir turi patirties nuotolinio mokymosi ir mokymo srityje.

123504_eeua-logo-with-name.jpg

Mus patvirtina Rytų Europos universitetų asociacija. EEUA 2010 m. Įkūrė Rytų Europos universitetai, siekdami išplėsti aukštojo mokslo, kaip pasaulinių namų, skirtų tarptautiniams studentams, sistemą. Šiandien EEUA vienija tarptautinius „HigherEd“ profesionalus iš viso pasaulio ir yra „HigherEd“ internacionalizacijos iniciatorius, tarpininkas ir rėmėjas, kalbant apie universitetų bendradarbiavimą ir ilgalaikę partnerystę. IUNC prasidėjo nuo Eurazijos ir vėliau buvo paplitęs visame pasaulyje. Žinomi nariai yra Maskvos valstybinis universitetas, Gomelio valstybinis universitetas, Kazanės federalinis universitetas ir Kursko pietvakarių valstybinis universitetas.

123505_ISO-9001-310x117.jpg

WEEI yra sertifikuotas ISO 9001, kuris yra apibrėžtas kaip tarptautinis standartas, nurodantis kokybės valdymo sistemos (KVS) reikalavimus. Organizacijos naudoja standartą norėdamos parodyti galimybę nuosekliai tiekti produktus ir paslaugas, atitinkančius klientų ir norminių aktų reikalavimus. Tai yra pats populiariausias ISO schemos standartas ir vienintelis serijos standartas, kurį organizacijos gali sertifikuoti.

Partnerių institucijos

Finansų universitetas, vadovaujamas Rusijos Federacijos

Federalinė valstybės finansuojama aukštojo mokslo įstaiga „Finansų universitetas prie Rusijos Federacijos vyriausybės“ yra vienas iš seniausių Rusijos finansų ekspertų, finansų teisės ekspertų centrų ir laikoma pirmaujančia ekonomistų rengimo aukštojo mokslo įstaiga Rusijoje ir NVS. Ji buvo įkurta prieš šimtą metų. Universitetas yra baigęs finansines ir ekonomines programas, turinčias geriausius konkurencinius pranašumus Rusijoje ir užsienyje. Tarp universiteto elito absolventų yra Rusijos Federacijos vyriausybės nariai, finansų ministrai, garsūs politikos formuotojai ir verslininkai, visuomenės veikėjai ir mokslininkai. Universitetas užmezgė partnerių ryšius su 90 užjūrio universitetų, švietimo įstaigų, tyrimų centrų, finansų institucijų ir bankų iš 50 pasaulio šalių.

123506_Media_574777_smxx.png

Šendženo universitetas, Kinija

Šenzeno universitetas yra vienas iš pirmaujančių Kinijos universitetų, įkurtas 1983 m. Jis yra akredituotas Kinijos Liaudies Respublikos valstybinės tarybos ir finansuojamas Šenzeno savivaldybės vyriausybės. Universitetas pirmą kartą įstojo į studijas tais pačiais metais, kai Dengas Siaopingas pavadino „Shenzhen Speed“. Dengas taip pat buvo pavadintas „Šenzeno universiteto tėvu“. Jis laikomas greičiausiai besivystančiu Kinijos universitetu, taip pat vienu iš „100 geriausių universitetų Kinijoje“ ir vienu geriausių universitetų, įtrauktų į pasaulio reitingų universitetus. . Garsus alumnas yra Ma Huateng, „Tencent“ įkūrėjas ir generalinis direktorius. Nuo 2017 m. Universitetas sutelkė į mokslinius tyrimus orientuotą mokymą ir daug investavo į moderniausių tyrimų laboratorijų aprūpinimą. 2017 m. Tyrimų biudžetas sudarė 9,705 000 mln. RMB. 2006 m. Trys fakultetai buvo akredituoti siūlyti daktaro laipsnį. laipsnių.

123507_154426701-310x212.jpg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


World Executive Education Institute

Tarptautinė politinės ekonomijos programa siūlo švietimą, kurio tikslas - padėti asmenims sėkmingai įgyti dinamišką pasaulinę darbo jėgą. Šie įgūdžiai apima kritinį mąsty ... [+]

Internetinės tarptautinės politinės ekonomikos daktaras

Tarptautinė politinės ekonomijos programa siūlo švietimą, kurio tikslas - padėti asmenims sėkmingai įgyti dinamišką pasaulinę darbo jėgą. Šie įgūdžiai apima kritinį mąstymą, žinių apie įvairias kultūras ir kultūrines aplinkybes, griežtus tyrimų įgūdžius ir galimybę efektyviai bendrauti įvairiose aplinkose. Studentai bus pasirengę analitinėms ir administracinėms pareigoms viešajame, ne pelno ir privačiame sektoriuose, susijusiuose su tarptautiniais reikalais. Iš viso turi būti baigti 9 kursai, 36 moduliai. Ši programa baigsis savarankišku moksliniu darbu. Studentai taip pat turės galimybę publikuoti žurnalų straipsnius, vadovaujant mūsų patyrusiems fakultetams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Pasadena
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
15 - 20 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
World Executive Education Institute

Organizuotas World Executive Education Institute , Rusijos finansų universiteto pasaulinės klasės DBA kvalifikacija praplės jūsų vadybinius gebėjimus pasauline perspektyv ... [+]

Internetinis verslo administravimo daktaras (DBA)

Organizuotas World Executive Education Institute , Rusijos finansų universiteto pasaulinės klasės DBA kvalifikacija praplės jūsų vadybinius gebėjimus pasauline perspektyva. Mūsų programa sudaryta taip, kad lanksčiai tilptų į nepriklausomų studijų internetu tvarkaraštį. Kiekvienas iš devynių kursų susideda iš 4 modulių (maždaug po vieną studijų savaitę), todėl iš viso tarptautinę DBA sudaro 36 moduliai ir 35 000–50 000 žodžių tyrimo disertacija. Darbo eiga paprastai trunka 6–10 mėnesių. Galutinę DBA kvalifikaciją suteikia Finansų universitetas prie Rusijos Federacijos vyriausybės.

Akreditacija:

WEEI tyrimo metodą patvirtina Europos nepriklausomas e. Mokymosi sertifikavimo centras ir tarptautinis standartas ISO-9001-2015. Rusijos finansų universitetui suteikta Rusijos Federacijos švietimo ministerijos licencija.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Pasadena
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
15 - 20 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba