Winthrop University Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Winthrop universitetas yra viešas, išsamus universitetas, pasiryžęs būti geriausiomis tokio tipo institucijomis tautoje. Kai apsvarstysite „Winthrop“, rasite griežtą mokymo programą ir patyrusius fakultetus, kurie yra visiškai skirti paslaugų, kompetencijos, įvairovės vertybėms ir stiprios studentų bendruomenės kūrimui.

Pasitelkdamas edukacinę patirtį, susidedančią iš profesinių programų, pasaulinio sąmoningumo ir pilietinio įsitraukimo, „Winthrop“ padės jums išsiugdyti žinias, įgūdžius ir vertybes, kurios praturtins jūsų gyvenimą amžinai ir paruoš jums tai, ko laukia ateityje.

Svarbiausios mokyklos vietos

 • Regioniniu lygmeniu akredituota Pietų kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisija bakalauro, magistro ir specialiųjų laipsnių suteikimui.
 • Įkurta 1886 m.
 • Siūlo abu miestelius
 • Puikus miestelis netoli Šarlotės Rok Hilyje, Pietų Karolinoje, su neorienietiška architektūra įrašyta į Nacionalinį istorinių vietų registrą .
 • Orientuota į bendruomenę ir įvertinta už indėlį į visuomenės gerovę.

Reitingai ir pripažinimas

 • US News“ užima 8 vietą tarp Pietų valstybinių universitetų ir 19-ą geriausią veteranų kolegiją
 • „Washington Monthly“ už indėlį visuomenės labui užėmė 74 vietą iš 673 institucijų
 • Pateko tarp „The Princeton Review“ „Geriausių pietryčiuose“

Studentų populiacija

 • Absolventų priėmimas: 1 018 (remiantis 2016 m. Rudens duomenimis)
 • Bakalauro studijos: 5 091
 • Vyrų ir moterų santykis: 30% / 70%
 • Įvairovė: 37,5% JAV mažumų
 • Studentų ir dėstytojų santykis: nuo 14 iki 1

Akreditacija

Winthrop universitetas yra regioniniu lygiu akredituotas Pietinės kolegijų ir mokyklų asociacijos kolegijų komisijos bakalauro, magistro ir specialiųjų laipsnių suteikimui. Be to, daugelis atskirų „Winthrop“ programų turi pramonės akreditorių patvirtintą specialybę.

Finansinė pagalba

Absolventai gali gauti federalines paskolas. Norėdami kreiptis, studentai turi pateikti FAFSA naudodamiesi Winthrop mokyklos kodu 003456.

Misija

Winthrop universitetas teikia individualizuotas ir sudėtingas nacionalinio lygio bakalauro, magistro ir tęstinio profesinio mokymo programas kontekste, skirtoje valstybės tarnybai tautai ir Pietų Karolinos valstijai. Ilgametis Winthrop įsipareigojimas būti geriausiomis tokio tipo institucijomis tautoje nuolat vadovauja universiteto misijai.

Remdamasis savo išskirtine moterų koledžo ištaka XIX amžiuje, XXI amžiaus Winthrop universitetas siekia įgyti nacionalinę reputaciją kaip konkurencinga ir savita, bendrojo lavinimo, valstybinė, visapusiška, vertybėmis pagrįsta institucija. Aptarnavimo, kompetencijos, įvairovės, bendruomeniškumo ir lyderystės vertybės sudaro pagrindą nuolatiniam „Winthrop“ tobulėjimui ir formuoja nuolatinę „Winthrop“ sėkmę.

„Winthrop“ priima į pasiekimus orientuotą, kultūriškai įvairiapusę ir socialiai atsakingą studentų bendruomenę, įdarbindama studentus, kurių buvimas suteikia įvairovės ir praturtina. Winthrop didžiuojasi tuo, kad yra pasirinkta institucija grupėms, kurioms tradiciškai nepakankamai atstovaujama daugelyje kolegijų miestelių.

Vietos

Roko kalva

Address
701 Oakland Avenue
29733 Roko kalva, Pietų Karolina, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis