Widener University Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis „Widener“ universitetą?

Widenerio universitete mes išdidžiai ugdome iššūkių kupiną ir kultūrų įvairovę atitinkančią mokymosi aplinką, kurioje pirmiausia pasirodo mokslininkai, lyderystė ir aptarnavimas. Mūsų mokymo programos yra susijusios su visuomenės problemomis ir skatina studentus prisiimti socialinę atsakomybę už savo vaidmenį šiandieninėje globalioje visuomenėje.

1821 m. Česteryje, Pensilvanijoje įkurtas „Widener“ yra nacionaliniu mastu pripažintas už mūsų įsipareigojimą pilietiniam įsitraukimui, tarnybai ir socialinei atsakomybei. Universitetas buvo įtrauktas į JAV prezidento aukštojo mokslo bendruomenės garbės sąrašą, kuris kiekvienais metais nuo pat įkūrimo 2006 m.

Mūsų tikslas yra sukurti tikrus lyderius, kurie įkvėptų teigiamus pokyčius visoje mūsų bendruomenėje.

Kai baigsi internetinį laipsnį „Widener“, tu esi visiškai pasirengęs profesine patirtimi, žiniomis ir siekiu tobulinti savo karjerą bei vadovauti savo sričiai.

Mes siūlome šiuos internetinius laipsnius lanksčiu, novatorišku formatu:

  • Verslo administravimo magistras (MBA)
  • Socialinio darbo magistras (MSW)
  • Registruota slaugytoja - slaugos mokslų bakalauras (RN-BSN)

Nesvarbu, kokia programa ar profesija, platesniame lavinime pabrėžiamas praktinis mokymasis mažose klasėse, prasmingi paslaugų mokymosi projektai ir svarbi darbo patirtis.

Finansinė pagalba Widenerio universitete

„ Widener University Online studentams teikiama finansinė pagalba, įskaitant federalines paskolas ir stipendijas, kad būtų galima apmokėti švietimo išlaidas. Kompensaciją darbdaviams taip pat gali sudaryti kvalifikuoti studentai, turintys darbdavio dokumentus.

Galite kreiptis dėl finansinės pagalbos naudodami nemokamą federalinės pagalbos studentams paraišką (FAFSA). Widenerio universiteto kodas yra 003313.

Vietos

Česteris

Address
University Place,One
19013 Česteris, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis