Oficialus aprašymas

Kas mes esame

Europos šaknys

Westfield Business School grįžta į 2000 metus, kai Javieras Rivera, Ph.D. Stanfordo ir IE profesorius del IE, ir Viktoras Rosas, laivybos inžinierius ir MBA iš IESE, kurie tada buvo mokytojai Madride Instituto de Empresa. Jie sutapo su būtinybe suteikti galimybę bet kuriam asmeniui naudotis nauju integruotu vadybos mokymu, suteikiant galimybę naudotis naujomis technologijomis ir trikdyti virtualumą dirbant. Štai kaip Madrido mieste, Ispanijoje, gimsta mišri metodika, kurios tikslas - tapti vadybos švietimo orientacine mokykla internete, mokykloje su aukščiausios kokybės meistrais ir MBA, pakeičiančia tradicines akis į akis programas.

Tokiu būdu įsitvirtinome kaip verslo lyderio mokykla, teikianti internetines programas.118209_adult-attire-commerce-1367269.jpg

Trajektorija, pažymėta mūsų studentų įsipareigojimu

Institucija, sąmoninga kaip atviresnė ir tarptautinė aplinka pasaulyje mokymo ir valdymo srityje, sukūrė naujus modelius, prisitaikydama prie šio naujo verslumo realybės būdo, išlaikydama aiškias humanistines vertybes ir supratimą, kad tai yra žmonės kad didžiausia vertė gyvena, skatina juos su savo pastangomis ir sunkiu darbu, ir padedant būtiniems pokyčiams, siekiant sukurti teisingesnę visuomenę ir verslumo aplinką, kuriančią pridėtinę vertę.

Istorija

2009 m. Nuspręsta įsteigti verslo mokyklą Jungtinėse Valstijose, kuri yra pasaulinė aukšto lygio universitetinio švietimo ir mokymo įstaiga; konkurencingos reguliavimo, skaidrios ir reiklios sistemos. Tai reiškia, kad Jungtinių Valstijų universitetinį išsilavinimą reguliuojančios vertės ir paklausos kanonas priimamas.

2012 m. Ši nauja verslo mokykla siūlo mokymosi programas pagal sudėtingą metodiką, kaip tai yra Harvardo universiteto atveju pagal Floridos švietimo departamento nepriklausomos švietimo komisijos (CIE) licenciją. Šis subjektas reguliuoja ir prižiūri jų kokybės standartų, turinio, fakulteto ir įsipareigojimo laipsnį su studentais.

2014 m. Dėl programų kokybės CIE ratifikuoja licenciją Nr. 4569, leidžiančią ISEAD verslo mokyklai suteikti magistro ir MBA programas su laipsniu ir Amerikos akademiniu pripažinimu.118210_adult-cheerful-collaboration-1391373.jpg

Misija ir vizija

Žmonės, planeta, pelnas

Westfield Business School “ tikslas - šviesti žmones, sutelktas į trigubą apatinę liniją, gebėjimą daryti įtaką verslo rezultatams ir tuo pat metu daryti teigiamą poveikį žmonėms, visuomenei ir planetai.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Westfield Business School

„ Westfield Business School “ MBA siūlo studentams bendrą verslo pasaulio patirtį ir įvairias sritis, kurių jie turi imtis, kad galėtų užimti aukštą vadovavimo poziciją i ... [+]

„ Westfield Business School “ MBA siūlo studentams bendrą verslo pasaulio patirtį ir įvairias sritis, kurių jie turi imtis, kad galėtų užimti aukštą vadovavimo poziciją ir imtis bet kokių verslo sprendimų padarinių.

Pasaulinio verslo sudėtingumas, neapibrėžtumas ir dinamika yra dalis, jei kontekste „ Westfield Business School daugiausia dėmesio skiria bandydama nustatyti galimybes, kurdama ir skatindama novatoriškus projektus ir pirmaujančius iššūkius vykstant verslo aplinkai.

Programa skirta vadovams, vadovams, verslininkams, konsultantams ir visiems specialistams, kurie ieško gilių pagrindinių verslo veiksnių ir skirtingų įmonės padalinių požiūrių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Doral
Spalis 2019
Ispanų,Spanish (Argentina),Spanish (Bolivia),Spanish (Chile),Spanish (Colombia),Spanish (Mexican),Spanish (Spain)
Dieninės
16 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba