Oficialus aprašymas

112374_WITCC_VGD_BannerFinal.jpg

NEMOKAMAS MANO?

Su Vakarų Iowa Tech internetinėmis klasėmis studentai gali rinktis iš šimtų kursų. Kai kuriais atvejais galite uždirbti kolegijos kreditus arba net kai kuriuos laipsnius. Jums reikia tik kompiuterio ir interneto prieigos ... tiesiog prisijunkite ir vadovaukitės instrukcijomis. Techninė pagalba teikiama visą parą. Studentai gali užduoti instruktoriaus klausimus, atlikti testus, susipažinti su pažymėjimais ir dalyvauti diskusijose su sriegiais ... visi internete, bet kur.

Kaip žinoti, ar mokymasis internete yra man?

Internetiniai kursai yra patogus būdas siekti savo švietimo tikslų; tačiau jie nėra savaiminio tempo ir turi reguliarius terminus namų darbams ir bandymams, kaip ir klasėje. Turite lankstumo dirbti savo namų darbus ir „klasės laiką“ į savo užimamą grafiką, tačiau užduotys, dokumentai, viktorinos, egzaminai ir tokie darbai turės būti atliekami pagal klasės tvarkaraštį, kad niekas nepaliktų. Jei nesate tikri, ar mokymasis internetu yra skirtas jums, pabandykite priimti orientavimo kursą.

Jūs galbūt turėsite kolegų iš viso šalies, ir jie dažnai turės skirtingas perspektyvas. Parodykite pagarbą internetinėje klasėje ir traktuokite kitus, kaip norėtumėte būti gydomi.

Atkreipkite dėmesį į klasės, kurią užsiregistravote, tipą, nes yra keletas veislių.

Visiškai internetiniai 16 savaičių kursai vyksta visą semestrą ir yra šiek tiek atsipalaidavę nei aštuonių savaičių kursai.

Visiškai internetiniai 8 savaičių kursai sutankina visą 16 savaičių medžiagą ir mokosi aštuonias savaites. Kaip galite įsivaizduoti, tai greitesnis tempas ir reikalauja daugiau drausmės nei 16 savaičių kursas. Privalumas yra tai, kad jis būtų daromas greičiau, todėl per semestrą galite užimti dvi aštuonių savaičių klases.

Visiškai internetiniai 12 savaičių kursai gali būti renkami rudenį ir pavasarį, o tai yra gražus kompromisas tarp 16 ir 8 savaičių.

Hibridiniai kursai sujungia internetą su klasių patirtimi, kad klasė būtų šiek tiek lankstesnė, bet vis tiek suteikia klasėje laiko, kai kai kurie kursai gali būti veiksmingiausi.112440_witcc3images.JPG

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Western Iowa Tech Community College Distance Education

Kviečiame patirti mūsų internetinę vaizdo žaidimų kūrimo programą. Programa tobulina modeliavimo, tekstūravimo, pagrindinių scenarijų, meninių žinių ir vaizdo žaidimų vam ... [+]

Kviečiame patirti mūsų internetinę vaizdo žaidimų kūrimo programą. Programa tobulina modeliavimo, tekstūravimo, pagrindinių scenarijų, meninių žinių ir vaizdo žaidimų vamzdyno įgūdžius. Šie įgūdžiai taip pat padės jums sukurti vaizdo žaidimų turtą ir įtraukti juos į žaidimų variklį. Akcentuojamas geresnis mokymasis, suprantamas būdas mokyti sudėtingų, techninių koncepcijų. Projekto pagrindu vykdomos užduotys naudojamos profesionaliam portfeliui, naudojamam kreipiantis dėl karjeros šioje pramonėje, panaudojimui.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kad galėtumėte patirti galutinį studentų programos projektą! Sukursite savo darbų portfelį, kuris bus naudojamas prašant darbo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Sioux City
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba