Wake Forest University Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurtas 1834 m., "Wake Forest" yra privatus, koedi - cialinis kolegialus universitetas, įsikūręs Winston - Seile, Šiaurės Karolina. Viena iš pirmaujančių tokio pobūdžio institucijų, Wake Forest mišina liberalų dailės kolegijos intymumą su mokslinių tyrimų universiteto akademiniu gyvybingumu. "Wake Forest" širdyje yra mokytojo-mokslininko idealas. Profesoriai yra įsipareigoję individualizuoti mokymą ir savo studentų individualų vystymąsi. Vadovaujantis mūsų devizu "Pro Humanitate" (žmonijai), "Wake Forest" yra skirtas etiniu požiūriu informuoto išsilavinimo požiūriu, kuris vertina asmeninį augimą, bendruomenės sąveiką ir individualų pagarbą.


Verslo mokykloje mūsų misija yra formuoti visą asmenį. Mes padedame įmonėms kurti geresnį pasaulį plėtojant aistringus, etikos verslo lyderius, kurie gauna rezultatų sąžiningai ir apgalvotai vadovaujantis, kuris yra matomas ir teigiamai veikia verslo praktiką. Kviečiame studentus, kurie tiki, kad pasiekimas yra apibrėžiamas sunkiu darbu, bendradarbiavimu ir charakteriu, kad galėtume prisidėti prie teigiamo ir ilgalaikio poveikio kilniajai verslo profesijai. Dėl mūsų įsipareigojimo, "Wake Forest" verslo mokykla yra geriausiai įsitvirtinusi pagrindinėse organizacijose. Mūsų dėmesį į kompetenciją ir pobūdį lemia įrodyti rezultatai absolventams, kurie naudojasi aukščiausio reitingo programų griežtumo prestižu ir tvirto absolventų tinklo privalumais visą gyvenimą. Mūsų absolventai pasiekia asmeninę sėkmę, prisiimdami atsakomybę už aukštesnes priežastis. Firmos pagrindinės mūsų verslo programų filosofijos gamina principinius lyderius, kurie daro įtaką toli už universiteto ir verslo pasaulio.


"Wake Forest" metu mes manome, kad gerai valdomos įmonės gali ir turėtų padaryti pasaulį geresnę vietą, tuo pat metu sukuriant tvarią vertę sau. Kaip mokytojų ir mokslininkų komanda, mes įsipareigojame padėti įmonėms pasiekti šį kilnų tikslą visame, ką mes darome. Per mūsų mokymą, stipendiją, administracinį ir aptarnaujantį darbą bei mūsų įsipareigojimą Wake Forest universiteto idealams mes kuria ir remia principinius verslo specialistus, kurie efektyviai vadovauja priimdami kuo aukštesnės kokybės sprendimus apie savo žmones, produktus, paslaugas, organizacijas, ir įnašus į mūsų visuomenę. Mes vystome aistringus, etikos verslo lyderius, kurie siekia pasiekti rezultatų sąžiningai, naudodami dinamišką minčių lyderystės derinį, griežtą akademinį pasirengimą ir neprilygstamą ryšį su rinka.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online MSc »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Magistrantūros Verslo Analitikos Online programa (MSBA)

Internetinės Ištęstinės 24 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online

"Wake Forest" universiteto verslo mokyklos magistro verslo analitiko laipsnį (MSBA), skirtą rytdienos lyderių plėtrai, dabar siūloma dirbti profesionalams. Suprojektuotas profesionaliems studentams, turintiems dvejų ar daugiau metų magistrantūros studijų, profesinės patirties, MSBA programos, teikiamos internetu, mokymo programa paruošia studentus nustatyti verslo problemas, kurias galima išspręsti naudojant duomenis, pasinaudoti duomenimis, siekiant rasti verslo problemų sprendimo būdus, ir įtakoti jų organizacijas, pasakodama istoriją apie tai, kaip įžvalgūs tyrimai padės išspręsti problemas. [+]

"Wake Forest" universiteto verslo mokyklos magistro verslo analitiko laipsnį (MSBA), skirtą rytdienos lyderių plėtrai, dabar siūloma dirbti profesionalams.

"Business Analytics" galimybės yra daug, kadangi pagrindinės organizacijos priima į duomenų valdymą orientuotas technologijas beveik kiekvienoje pramonės šakoje. MSBA programoje sužinosite išplėstines metodikas, kurios padės pritaikyti analitiką prie verslo problemų, susijusių su įvairiomis funkcijomis visoje organizacijoje.

Suprojektuotas profesionaliems studentams, turintiems dvejų ar daugiau metų magistrantūros studijų, profesinės patirties, MSBA programos, teikiamos internetu, mokymo programa paruošia studentus nustatyti verslo problemas, kurias galima išspręsti naudojant duomenis, pasinaudoti duomenimis, siekiant rasti verslo problemų sprendimo būdus, ir įtakoti jų organizacijas, pasakodama istoriją apie tai, kaip įžvalgūs tyrimai padės išspręsti problemas.... [-]