University of Fashion - Online Fashion Design School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Spustelėkite čia, kad sužinotumėte daugiau apie mados universiteto prenumeratą

Sužinokite apie mados dizainą internetu iš profesionalų
 • Pirmoji ir didžiausia internetinė mados dizaino ir verslo vaizdo įrašų biblioteka pasaulyje
 • Pamoka, kurią vedė mados koledžo profesoriai
 • Prenumeruokite ir mėgaukitės neribota prieiga prie daugiau nei 500 vaizdo įrašų pamokų, mokančių visus mados dizaino aspektus
 • Apsilankykite mados universiteto tinklalapyje UniversityofFashion.com, kad galėtumėte peržiūrėti visų pamokų peržiūras ir pamatyti daugybę specialių šios svetainės funkcijų.
Kaip tai veikia

Mes dirbame pagal prenumeratą. Prenumeruodami mados universitetą, jūs iškart gausite prieigą prie visų mūsų 500 pamokų 13 skirtingų mados disciplinų. Galite juos žiūrėti bet kada, iš bet kurios vietos. Daugelis mokyklų už atskirą kursą imasi atskiro mokesčio už mokslą. Šie mokesčiai gali sudaryti iki kelių tūkstančių dolerių iki studijų baigimo. Be to, per keletą metų turite fiziškai keliauti į mokyklos klases, kad išmoktumėte tai, ką turite žinoti. Bet su mados universitetu tik už 189 USD, jūs galite mėgautis visais metų prieiga prie visų mūsų kursų (daugiau nei 500) ir galėsite išmokti mados dizaino iš bet kurios vietos taip greitai ar taip lėtai, kaip norite.

Profesionaliai pagamintos pamokos

Mados universiteto bibliotekoje yra šimtai pamokų, kuriose demonstruojami visi mados verslo ir mados dizaino aspektai, pvz., Piešimas, modelių kūrimas, mados menas, gaminių kūrimas, CAD, siuvimas, mados verslas, mezginiai, paskaitos ir daug daugiau. Mūsų pamokas organizuoja pradedantieji, vidutiniai ir pažengusieji, kad būtų galima mokyti pradedančiųjų mados studentų, taip pat patyrusių, profesionalių mados dizainerių ir namų siuvėjų, norinčių išplėsti savo įgūdžius.

Moko profesionalai, niekada ne mėgėjai

Mūsų pamokas moko tik mados koledžo profesoriai ir mados pramonės profesionalai.

Lengvai sekamos pamokos

Mūsų vaizdo pamokose paaiškinta, kaip viską padaryti savarankiškai, žingsnis po žingsnio. Kai kurie mūsų vaizdo įrašai yra trumpi, pvz., Maždaug 10 minučių. Bet kiti bėga pusantros valandos. Daugelis mūsų pamokų vidutiniškai trunka 30–40 minučių.

Klauskite bet ko

Jei kyla klausimų stebint mūsų pamokas arba kyla problemų dirbant su vienu iš mūsų projektų, tiesiog parašykite mums! Mūsų svetainėje pateikiama paprasta susisiekimo forma. Beveik visada į savo studentų klausimus atsakome per 24 valandas, net savaitgaliais.

Įrankiai ir reikmenys

Visose mūsų pamokose yra medžiagų ir įrankių, kurių jums prireiks kuriant tos pamokos projektą, sąrašas. Jei nesate susipažinę su reikiamu įrankiu arba neturite kai kurių ar visų reikalingų medžiagų, turime „Mados projektavimo įrankių“ puslapį, kuriame paaiškinta, kaip kiekvienas įrankis atrodo ir veikia, ir pateikiami įvairūs būdai, kaip nusipirkti tai, ko reikia Tau reikia.

Aiškiai matomos demonstracijos

Mūsų pamokos yra profesionaliai rengiamos didelėje, gerai apšviestoje studijoje, naudojant profesionalius videografus ir garso technikus, valdančius aukštos kokybės fotoaparatą, apšvietimo ir įrašymo įrangą. Visos mūsų pamokos yra dėstomos iš dizainerio perspektyvos, ty žvelgiant į savo darbą taip, lyg norėtumėte kurdami ką nors sau. Tai yra daug geresnis būdas mokytis, nei žiūrėti demonstraciją priešais save, kur galite pamatyti tik tai, ką daro mokytojas iš užpakalio ar „apversto“ požiūrio.

Užrašai ir nuorašai

Visose mūsų nuosekliose pamokose yra visas nuorašas, kad galėtumėte tiksliai perskaityti tai, ką instruktorius pasakė pamokoje. Visuose mūsų vaizdo įrašuose taip pat yra pasirinktinai uždarų antraščių, kad jos būtų suprantamesnės.

Puiki garso kokybė

Visos mūsų pamokos rengiamos naudojant atskirą balso perdavimo takelį, kuris tiksliai atitiktų mokytojo veiksmus ekrane. Visada galite išgirsti ir suprasti kiekvieną mados universiteto pamokos žingsnį. Nereikia ilgų, nuobodžių pauzių. Jokių klaidų. Jokių perdarymų.

Daugybė naudingų mados šaltinių

Daugelyje mūsų pamokų yra naudingų, atsisiunčiamų failų, kurie padės geriau suprasti pagrindines sąvokas, atlikti sudėtingus matavimų skaičiavimus ar pritaikyti savo projektą skirtingo dydžio modeliams.

Daugelis mūsų abonentų šiuo metu mokosi mados mokykloje

Esame didelis mados mokyklų rėmėjas. Jei kada nors praleidote klavišą, tada žinote, kad beveik neįmanoma rekonstruoti demonstracijos, net ir skolinantis draugo užrašus. Parašyti žodžiai tiesiog negali apibūdinti visų sudėtingų fizinių judesių, kuriuos instruktorius naudoja gamindamas drabužį. Tačiau mados universitetas tikrai gali jums čia padėti! Yra tikimybė, kad mes turime pamoką, kuri artėja prie to, kad parodytum tiksliai, ką tavo profesorius pademonstravo klasėje.

Mūsų abonentams patinka galimybė vėl ir vėl žaisti mūsų pamokas, stebint, ką daro instruktorius, ir atlikdami tuos pačius veiksmus, patys, naudodami savo audinius ir įrankius. Mūsų rimti mokiniai kelis kartus pakartoja, ką padarė instruktorius vienoje iš mūsų pamokų, kol iš tikrųjų įsisavins mokomus įgūdžius. Tai gali būti skirtumas gaunant A arba C, kai baigiasi terminas. Daugybė tūkstančių studentų iš geriausių pasaulio mados mokyklų peržiūrėjo mūsų pamokas, kad papildytų jų oficialų mados mokymą ir padėtų jiems atlikti namų darbus ir specialius projektus.

Pažymėjimai ir laipsniai

Mes neskiriame pažymėjimų ar oficialių laipsnių. Daugelis mūsų mokinių jau dirba ar lanko mados mokyklą ne visą darbo dieną. Daugelis mūsų studentų prenumeruoja mados universitetą, kad vėliau jie galėtų patys dirbti savo dizaino versle. Kiti mados universiteto studentai gyvena per toli nuo gerosios mados mokyklos, kad galėtų ją lankyti, ar kad vaikai galėtų jais pasirūpinti, o mados mokytis gali tik naktį ar savaitgalį, arba tiesiog negali sau leisti išlaidų mokymui. į įprastą mokyklą. Mes suteikiame šiems studentams daug prieinamesnį ir lankstesnį būdą mokytis mados dizaino. Tačiau mūsų prenumeratoriai vis dar gali naudotis mūsų mokymais, kad gautų darbą iš tradicinių samdytojų. Mados universiteto studentai demonstruoja savo kompetenciją darbdaviams, parodydami darbdaviams balų, kuriuos jie patys pagamino naudodamiesi mūsų pamokomis, balus. Tai daug geresnis kompetencijos įrodymas nei pergamento gabalas.

Privalumų santrauka
 • Mėgaukitės neribota prieiga prie bibliotekos, kurioje yra daugybė šimtų mados dizaino video pamokų, kurias visus moko profesionalūs mados dizaineriai
 • Sužinokite bet kurį paros ar nakties laiką kompiuteriuose, išmaniuosiuose telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose ir bet kurioje vietoje
 • Galite dar labiau sustiprinti savo mokymąsi perskaitę mūsų išsamius rašytinės pamokos nuorašus
 • Greitai gaukite atsakymus į klausimus. Mes turime patyrusių mados dizainerių personalą, pasiruošusį atsakyti į jūsų klausimus ir išspręsti jūsų problemas.
 • Gaukite įrankių sąrašą
 • Sukurkite matomą savo naujai įgytų įgūdžių įrodymą, kurį galėtų parodyti būsimiems darbdaviams ir mados kolegijoms
 • Mėgaukitės daugybe mados paskaitų, dizainerių interviu, ekskursijų po įmones ir muziejus ir dar daugiau užsiprenumeravę.
 • Prenumeruodami nemokamai pasinaudokite daugybe mūsų šaltinių, pvz., Naudokitės mūsų mados terminų žodynu, naršykite mūsų rekomenduojamas knygas, žurnalus ir tinklaraščius ir atsisiųskite nemokamus krokizus.
Kaina

Mūsų metinė prenumerata kainuoja tik 189 USD per metus. Mes taip pat siūlome pasikartojantį mėnesinį 19,95 USD abonentų tarifą. Už tai jūs gausite neribotą prieigą prie visų mūsų išteklių ir vaizdo įrašų pagal pareikalavimą. Viskas! Pasižvalgykite internete. Daugelis kitų internetinių mados kursų kainuoja šimtus, jei ne tūkstančius dolerių tik už vieną klasę! Niekada nerasite geresnės mados vertės.

Mūsų istorija

Mados universitetą įkūrė ir plėtojo Francesca Sterlacci. Francesca baigė mados technologijos institutą (FIT) Niujorke. Niujorke ji įkūrė „Francesca Sterlacci Ltd“, aukštos klasės dizainerių etiketę, kuri buvo parduodama Saksui, „Nordstroms“ ir daugeliui kitų prabangos salonų visame pasaulyje. Tada ji pradėjo dėstyti FIT ir galiausiai tapo jų mados dizaino kėde. „Francesca“ parašė daug rašymo knygų apie madą, ypač „Mados odos dizainas“, „Mados pramonės istorinis žodynas“ ir 2019 m. 3 knygų seriją: „Siuvimo būdai pradedantiesiems“, „Rašymo būdai pradedantiesiems“ ir „Piešimo būdai pradedantiesiems“.

Spustelėkite čia, kad sužinotumėte daugiau apie mados universiteto prenumeratą

Vietos

Niujorkas

Address
The University of Fashion has no classrooms. You don't have travel to take classes at set times. You can learn wherever you want, and whenever you want...online!
Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis