Oficialus aprašymas

Norėdami užsiprenumeruoti, spauskite čia - tik 19,95 USD per mėnesį

Sužinokite mados dizainas internetu iš specialistų - didžiausios interneto mados dizaino biblioteką pasaulyje

 • Pirmasis internetinis mados dizaino ir verslo vaizdo biblioteka
 • Pamoka mokė mados koledžo profesorių ir pramonės specialistų
 • Prenumeratos apima neribotą priėjimą prie visų mados video

Aukštos kokybės vaizdo PAMOKOS

Mados bibliotekos universitetas yra šimtai pamokas, įrodančių kiekvieną mados verslo ir mados dizaino, pvz Puošmena, modelis priėmimo, Mada Menas, produkto kūrimo, CAD, siuvimas, mados verslo, trikotažo, paskaitų ir daug daugiau aspektą.

Mūsų pamokos organizuoja pradedantiesiems, tarpinių ir pažangiosios tiek šviesti prasidedančių mados studentams, taip pat patyrę, profesionalūs mados dizaineriai ir namų kanalizacijos nori išplėsti savo įgūdžius.

Mokė SPECIALISTAMS

Mūsų pamokos yra mokomi tik mados koledžo profesorių ir mados pramonės specialistai.

Rimtai vertė

Mados universitetas veikia prenumeratą. Vienas fiksuotą mokestį suteikia prieigą prie visų mūsų pamokas, šimtai jų, tik kelis centus per dieną. Jūs niekada rasti tiek daug, aukštos kokybės mados pamokas geriau vertės ... visur.

Mes įdėti LOT pastangų į priėmimo Mūsų pamokos lengvai sekti

Mūsų vaizdo pamokos paaiškinti, kaip daryti viską sau, žingsnis po žingsnio.

Kai kurie iš mūsų video yra trumpas, pvz 10 minučių arba tol, kol. Bet dauguma yra ilgesnis, ty 30-40 minučių ilgio vidurkis, su kai kuriais yra gerokai daugiau nei valandą laiko.

ĮRANKIAI IR PRIEDAI

Kiekvienas iš mūsų, kaip į pamokas ateina su prekių ir įrankiai, jums reikia sukurti, kad pamoka yra matomas projektą sąrašą.

Jei jūs neturite kai kurios arba visos prekių jums reikia užpildyti tam tikrą pamoką, tiesiog paspauskite ant šio prietaiso ant Ši pamoka yra vaizdo atkūrimo puslapyje, arba eikite į mados dizainas Įrankiai pagal mūsų "Ištekliai" meniu. Iš abiejų vietoje, galite įsigyti įrankius ir tiekimą jums reikia iš karto, tiesiogiai iš mūsų svetainę!

Aiškiai matomas ir suprantamas demonstracijos

Mūsų pamokos yra profesionaliai pagamintas didelis, gerai apšviestoje studijoje naudojant profesionalias videografikams ir garso technikai veikiančius aukštos kokybės kamera, apšvietimas ir įrašymo įrangą.

Visi mūsų pamokose mokomi iš projektuotojo požiūriu, ty žiūri į savo darbą, kaip galėtumėte kada sukurti kažką, sau. Tai yra daug geresnis būdas mokytis nei žiūri demonstraciją priešais jus, kur galite matyti tik tai, ką mokytojas daro nuo A atgal arba "apversta" perspektyvą.

Išgirsti, ką mūsų mokytojai sako aiškiai

Visi mūsų pamokų yra gaminami su atskiru podkładaniu kelio savalaikės tiksliai atitikti mokytojo veiksmus ekrane. Jūs visada galite išgirsti ir suprasti kiekvieną žingsnį universitete mados pamoką. Ne ilgas, nuobodus pauzių. Nėra klaidų. Ne Ar vietomis.

Daug naudingų "Extras"

Daugelis mūsų pamokose apima naudingų grafika ir atsisiųsti failus, kad padėtų jums suprasti pagrindines sąvokas, padaryti sudėtinga skaičiavimus arba pritaikyti savo projektą įvairaus dydžio modeliai.

Ar šiuo metu DALYVAUTI mados mokyklą?

Mes esame didelė rėmėjas mados mokyklose. Daugelis mūsų abonentų naudojasi mūsų vaizdo pamoka biblioteką ir kitus išteklius, siekiant padėti jiems rasti ir taikomos geros mados mokyklą. Pagal mūsų išteklių meniu, mes teikiame platų sąrašą geriausių pasaulio mados mokyklose, kartu su nuorodomis į savo interneto svetainėse.

Ar jūsų mados mokykla jau prenumeruoti mados universiteto? Jei taip, tada jums pasisekė! Gausite visus mūsų išteklių nemokamai! Tai padės jums gauti maksimalią naudą iš savo išsilavinimą. Jei ne, kreipkitės į mokyklos bibliotekininko gauti prenumeratą už visą savo mokyklą.

Kaip mes galime padėti jums mokykloje

Jeigu jūs kada nors praleido pagrindinį klasę, tuomet jūs žinote, kad tai neįmanoma rekonstruoti demonstravimo praleiskite tą pačią dieną. Žinoma, jūs galite pasiskolinti kito studento užrašus. Bet žodžiai tiesiog negali apibūdinti patyręs mokytojas fizines judesių. Bet mados universitetas tikrai gali padėti! Šansai yra, mes turime pamoką, kuri ateina gana arti, ką jūsų profesorius įrodytas. Bet skirtingai nuo savo klasėje demonstravimo, galite iš naujo žaisti mūsų demonstraciją, vėl ir vėl, kol jūs visiškai suprasti. Tai gali būti tarp gauti A ar C, kai terminas baigiasi skirtumas.

Daug tūkstančių studentų iš geriausių mados mokyklų pasaulyje domėjosi mūsų pamokas papildyti savo oficialų mados išsilavinimą ir padėti jiems ace savo namų darbus ir specialius projektus.

BANDYMAI IR LAIPSNIŲ

Mados universitetas nedaro jums laikyti egzaminus ar testus. Mes nepriteisia oficialius laipsnių. Mes sutelkiame dėmesį visų mūsų energijos kurti naudingus mados pamokas ir išteklius.

Atvirai kalbant, mes manome, kad geriausias būdas išmokti mados dizaino iš kompetentingos mokytoju mokykloje arba profesionalaus dizainerio, kuris gali parodyti svarbius įgūdžius priešais jus ir, galbūt svarbiausia, atsakyti į jūsų daug klausimų, į dešinę vietoje.

Tačiau, jei jūs negalite sau leisti oficialų mados išsilavinimą arba jei jūs tiesiog negali fiziškai keliauti toli nuo namų lankyti mados mokyklą, mes, rankas žemyn, jūsų geriausia alternatyva, tiek kalbant apie mūsų švietimo kokybę ir mūsų labai, labai prieinamos prenumerata išlaidų!

SANTRAUKA išmokų

 • Didžioji biblioteka šimtus mados dizaino Video pamokos
 • Pamokos dėstomos tik profesionalūs mados dizaineriai
 • Sužinokite bet kuriuo dienos ar nakties metu, nuo kompiuterių, išmaniųjų telefonų arba tabletes
 • Rašytiniai pamokų nuorašai, stiprinančias mokymosi
 • Gaukite atsakymus į jūsų klausimus
 • Sąrašas įrankiai ir reikmenys kiekvienai pamokai ir nedelsiant būdas jas įsigyti
 • Sukurti matomas įrodymą savo įgūdžius darbdaviams ir mados kolegijose
 • Mada, paskaitos, interviu, įmonė ir muziejus Ekskursijos ir daugiau
 • Mados terminologija žodynas, rekomenduojama knygos, žurnalai ir tinklaraščiai
 • Moko jus, ko jums reikia žinoti, norint gauti darbą, gauti priimta pagal mados mokykloje ar net pradėti savo mados dizaino verslą!

COST

Mūsų kasmetinė prenumerata kainuoja tik 189 JAV dolerių per metus. Mainais gausite neribotą priėjimą prie visų mūsų išteklių ir vaizdo pamokas. Viskas! Apsidairykite aplinkui internete. Dauguma kitų kursus internetu kainuos šimtus, jei ne tūkstančius, dolerių už tik vienos klasės!

Mes taip pat siūlome pasikartojantį mėnesinį abonentinį norma JAV 19,95 $ per mėnesį.

ISTORIJA

Mados universitetas buvo įkurtas ir sukūrė Francesca Sterlacci, Niujorko mados dizaineris, pedagogas ir autorius.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

University of Fashion - Online Fashion Design School

Mūsų kompiuterinio projektavimo (CAD) pamokos buvo sukurtos kartu su mados dizaineriu, mados prekybininku ir produkto kūrėju bei techniniu projektuotoju. Išmoksite pagrin ... [+]

Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei dauguma mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už kiekvieną atskiros klasės mokestį už atskirą mokestį. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą, prieigą prie visų mūsų šimtų pilnametražių vaizdo pamokų, skirtų mažam metiniam prenumeratos mokesčiui. UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Jūs pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias moko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtų klasių laiko nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis. Mada universitete siūlo pamokas visose pagrindinėse mados disciplinose: dramos, modelių formavimo, CAD modelio formavimo, aksesuarų, siuvimo, mados meno, trikotažo, verslo, produktų kūrimo, paskaitų, CAD mados meno, vaikų drabužių ir dar daugiau. Daugelis mokyklų moka didelę studijų kainą mokyti vienos mados temą konkrečioje mados disciplinoje, pavyzdžiui, siuvimo ar modelio formavimo. "Fashion" universitete sumokėsite daug mažiau, kad galėtumėte pasiekti kiekvieną mados temą kiekvienoje disciplinoje!... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Fashion - Online Fashion Design School

Puošmena yra manipuliuoti audinio tiesiai ant aprangos forma trijų dimensijų meno. Tai labiausiai kūrybingas būdas dizaineris paversti dizaino idėjas realybe. Jūs išmoksi ... [+]

Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei daugelis mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už atskirą mokestį už kiekvieną jūsų pasirinktą klasę. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą Visi Iš daugybės šimtų pilna vaizdo klipų pamokų už mažą kasmetinį prenumeratos mokestį.

UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias išmoko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtos klasių nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Fashion - Online Fashion Design School

Mūsų internetinėje mados piešinys, taukų ir iliustracijos Video pamokos padės jums realizuoti savo projektus ant popieriaus ir padaryti menininkas iš tavęs! Gebėti bendra ... [+]

Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei daugelis mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už atskirą mokestį už kiekvieną jūsų pasirinktą klasę. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą Visi Iš daugybės šimtų pilna vaizdo klipų pamokų už mažą kasmetinį prenumeratos mokestį.

UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias išmoko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtos klasių nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Fashion - Online Fashion Design School

Mūsų specialistai išmokyti jus apie mados industrijoje. Sužinokite, kaip garsus dizaineriai pradėjo savo mados dinastijas. Sužinokite daugiau apie mažmeninės prekybos, pr ... [+]

Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei daugelis mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už atskirą mokestį už kiekvieną jūsų pasirinktą klasę. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą Visi Iš daugybės šimtų pilna vaizdo klipų pamokų už mažą kasmetinį prenumeratos mokestį.

UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias išmoko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtos klasių nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Fashion - Online Fashion Design School

Nesvarbu, ar jus domina kuriant savo kolekciją, ar dirbant įmonėje, mūsų produktų kūrimo pamokos išmokys jus, kaip valdyti jūsų produkto verslo plėtrą. Tai yra įgūdžių ma ... [+]

Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei daugelis mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už atskirą mokestį už kiekvieną jūsų pasirinktą klasę. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą Visi Iš daugybės šimtų pilna vaizdo klipų pamokų už mažą kasmetinį prenumeratos mokestį.

UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias išmoko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtos klasių nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Fashion - Online Fashion Design School

Mados verslo jungia kūrybinį mąstymą su analitinių įgūdžių. Mūsų verslo pamokos yra video taikomas mažmeniniams pirkėjams, prekybos tinklų ir rinkodaros. Jie suteiks tvir ... [+]

Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei daugelis mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už atskirą mokestį už kiekvieną jūsų pasirinktą klasę. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą Visi Iš daugybės šimtų pilna vaizdo klipų pamokų už mažą kasmetinį prenumeratos mokestį.

UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias išmoko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtos klasių nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Fashion - Online Fashion Design School

Siuvimo yra vienas iš svarbiausių dalykų mados dizainą. Mūsų siuvimo Video pamokos apima viską nuo mokymosi, kaip siūlai siuvimo mašina išmokti siūti vieną iš sunkiausių ... [+]

Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei daugelis mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už atskirą mokestį už kiekvieną jūsų pasirinktą klasę. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą Visi Iš daugybės šimtų pilna vaizdo klipų pamokų už mažą kasmetinį prenumeratos mokestį.

UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias išmoko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtos klasių nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Fashion - Online Fashion Design School

Mūsų mezgimo pamokų vadovėliai apima nukopijuokite ir siūti trikotažo, taip pat rankų darbo mezgimo meną. ... [+]

Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei daugelis mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už atskirą mokestį už kiekvieną jūsų pasirinktą klasę. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą Visi Iš daugybės šimtų pilna vaizdo klipų pamokų už mažą kasmetinį prenumeratos mokestį.

UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias išmoko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtos klasių nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Fashion - Online Fashion Design School

Vaikiški apima visus drabužius produktus vaikams nuo kūdikių iki "tweens". Vaikiški paprastai atitinka platų panaudojimo, iš žaidimo į mokyklą partijos ar paplūdimio drab ... [+]

Koks yra mados universitetas?

Mada universitete dirba labai skirtingai nei daugelis mados dizaino mokyklų. Mes neprivalome mokėti už atskirą mokestį už kiekvieną jūsų pasirinktą klasę. Vietoj to mes suteikiame jums 24 valandas per parą, 7 dienas per parą Visi Iš daugybės šimtų pilna vaizdo klipų pamokų už mažą kasmetinį prenumeratos mokestį.

UoF pamokas moko tik mados mokyklos profesoriai ir pramonės specialistai, niekada ne mėgėjai. Pamatysite tas pačias paskaitas ir demonstracines "praktiką", kurias išmoko geriausios mados mokyklos, tačiau be griežtos klasių nepatogioje vietoje. Vietoj to, jūs nusprendžiate ką, kada ir kur norite mokytis. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
The University of Fashion has no classrooms. You don't have travel to take classes at set times. You can learn wherever you want, and whenever you want...online!
New York, New York, US