University of the People

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pirmasis pasaulyje ne pelno siekiantis, be mokslų, akredituotas Amerikos internetinis universitetas.

Trumpai

University of the People (UoPeople) yra švietimo revoliucija. Esame pirmasis ne pelno nesiekiantis mokslas , Amerikos akredituotas internetinis universitetas. Skirtas atverti aukštąjį mokslą visame pasaulyje, „UoPeople“ yra skirtas padėti kvalifikuotiems vidurinių mokyklų absolventams įveikti finansinius, geografinius, politinius ir asmeninius suvaržymus, atitraukiančius juos nuo kolegialių studijų.

Universitetas siūlo asocijuotas ir bakalauro studijų programas verslo administravimo, informatikos ir sveikatos mokslų srityse, taip pat verslo administravimo ir švietimo magistrantūros programas. „UoPeople“ buvo įkurta 2009 m. Ir akredituota 2014 m. Vasario mėn. Šiandien joje mokosi daugiau nei 36 000 studentų iš daugiau nei 200 šalių ir teritorijų. 1000 iš šių studentų yra pabėgėliai, iš kurių 600 yra sirų.

UNESCO apskaičiavo, kad iki 2025 m. Beveik 100 milijonų jaunuolių ieškos vietų neegzistuojančiuose universitetuose. „UoPeople“ tiki, kad aukštojo mokslo prieinamumas gali skatinti taiką pasaulyje ir pasaulio ekonomikos plėtrą. Kaip pagrindinė teisė, aukštasis mokslas gali pakeisti ne tik studentų gyvenimus, bet ir jų šeimų, bendruomenių, tautų ir, be to, pasaulį.

„UoPeople“ vadovauja prezidentas Shai Reshefas ir atskirtos tarptautinės patikėtinių tarybos ir patarėjai. Jos Prezidento tarybai vadovauja dabartinė ir buvusi kelių svarbiausių pasaulio institucijų vadovybė, įskaitant: John Sexton, NYU; George'as Rupp'as, Kolumbijos universitetas; Catharine Bondo kalva, Vassaro kolegija; Nicholas Dirks, UC Berkeley; Judith Shapiro, Barnard kolegija; Eduardo J. Padrón, Majamio Dade koledžas ir Nobelio premijos laureatas Torstenas N. Wiesel iš Rokfelerio universiteto. Daugiau nei 17 000 profesionalų, įskaitant tuos, kurie užima svarbiausias „UoPeople“ lyderio pozicijas, dalyvavo savanoriškai „UoPeople“.

„UoPeople“ palaiko akademinę partnerystę su NYU, Edinburgo universitetu ir UC Berkeley. 92% „UoPeople“ absolventų yra įdarbinti, kai kurie - pasaulinio lygio kompanijose, tokiose kaip „Amazon“, „Apple“, „Dell“, „Deloitte“, IBM, „Microsoft“ ir „JP Morgan“, ir tokiose institucijose kaip JT ir Pasaulio bankas.

„UoPeople“ palaiko asmenų ir fondų dosnumas, įskaitant „Gates“, „Hewlett“ ir „Ford“ fondus, „Fondation Hoffmann“ ir kt. „UoPeople“ apėmė „New York Times“, BBC, NPR, „Times Higher Education“, „JAV naujienos ir pasaulinė ataskaita“ ir dar daugiau. Prezidento Reshefo „TED Talk“ ir „Nas Daily“ interviu apie universitetą sujungė daugiau nei 20 mln.

„UoPeople“ kuria tvarų naują aukštojo mokslo modelį, kuriame studentų prašoma sumokėti tik 120 USD įvertinimo mokestį kiekvieno kurso pabaigoje (240 USD MBA). Ketverių metų bakalauro laipsnis yra tik 4860 USD. Studentams, kuriems net ir šie kuklūs mokesčiai gali būti draudžiami, „UoPeople“ siūlo įvairias stipendijas, kad įvykdytų savo misijos dalį, kurios nė vienas kvalifikuotas studentas neliks nuošalyje dėl finansinių priežasčių.

2019 m. WEF susitikime Jordanijoje „UoPeople“ paskelbė apie savo ketinimą plėtoti „ UoPeople“ arabų kalba, kad tarnautų šimtams tūkstančių pabėgėlių ir perkeltųjų asmenų MENA regione, neturintiems aukštojo mokslo alternatyvos. Laukdama papildomų būtinų išteklių programai kurti ir jos akreditacijos agentūrai patvirtinus, DEAC, „UoPeople“ pasiūlys verslo administravimo laipsnį ir suteiks galimybę integruotis į anglų kalbos programą.

2020 m. „ UoPeople“ gavo tinkamumą WASC akreditacijai ! WASC vyresnioji kolegija ir universiteto komisija (WSCUC) yra regioninė akreditavimo agentūra. University of the People kreipėsi dėl tinkamumo akredituoti jų komisiją. WSCUC peržiūrėjo „UoPeople“ tinkamumo paraišką ir nustatė, kad įstaiga turi teisę tęsti WASC akreditacijos paraišką.

Tinkamumo nustatymas nėra oficialus WASC vyresniojo koledžo ir universiteto komisijos statusas ir neužtikrina galimo akreditavimo. Preliminari išvada, kad įstaiga gali būti akredituota ir per penkerius metus nuo jos tinkamumo nustatymo dienos Komisija gali persvarstyti kandidatūros ar pirminės akreditacijos statusą. Klausimus apie tinkamumą galite kreiptis į įstaigą arba į WSCUC šiuo adresu: href = "https://www.wscuc.org/contact arba (510) 748-9001.

Misija ir vertybės

„UoPeople“ vizija

University of the People (UoPeople) mano, kad galimybė gauti aukštąjį mokslą yra pagrindinė sudedamoji dalis skatinant taiką pasaulyje ir pasaulio ekonomikos plėtrą. Aukštasis mokslas vertina kaip pagrindinę teisę ir mano, kad jis gali pakeisti individų gyvenimą ir būti svarbi visuomenės pokyčių jėga. „UoPeople“ mano, kad švietimas vaidina esminį vaidmenį stiprinant pagarbą žmogaus teisėms ir pagrindinėms laisvėms bei skatinant supratimą ir toleranciją.

„UoPeople“ misija

University of the People misija yra pasiūlyti prieinamas, kokybiškas, internetines, laipsnius suteikiančias švietimo programas bet kuriam kvalifikuotam studentui, vyresniam nei 16 metų.

„UoPeople“ tikslai

Suteikti aukštojo mokslo galimybę įvairaus išsilavinimo studentams:

 • Pasinaudojimas internetu nuotoliniam mokymui užtikrinti
 • Siūlykite programas už minimalias išlaidas
 • Teikti įvairias finansinės paramos galimybes
 • Universiteto programų populiarinimas nepakankamai aptarnaujamuose pasaulio regionuose

Siūlyti kokybiškas programas, kurios:

 • Išlaikyti aukštus akademinius standartus
 • Įtraukite pagrindinius komponentus, skatinančius kritinį mąstymą, bendravimą ir įsipareigojimą mokytis visą gyvenimą
 • Dėmesys kompetencijoms ir įgūdžiams, reikalingiems sėkmei pasaulio ekonomikoje
 • Nuolat vertinami ir tobulinami atliekant reguliarų rezultatų vertinimą ir išorės apžvalgas
 • Skatinti bendro mokymosi kultūrą bendradarbiaujant, bendraujant ir mokant bei vertinant tarpusavio ryšius
 • Kuriamos atsižvelgiant į atvirus švietimo išteklius (OER)

Teikti studentams paslaugas, kurios prisideda prie norimų mokymosi rezultatų pasiekimo:

 • Įsitraukimas į nuolatinį nuolatinio tobulėjimo procesą
 • Naudojant technologijas ir automatiką, pagerinamas aptarnavimas ir tikslumas

Padėti studentams kurti, vertinti ir įgyvendinti įdarbinimo sprendimus ir planus:

 • Padėti studentams plėtoti savęs pažinimą, susijusį su karjeros pasirinkimu ir darbo galimybėmis
 • Švietimo ir profesinės informacijos teikimas, siekiant orientuoti studentų karjerą ir švietimo planavimą bei plėsti jų supratimą apie darbo pasaulį
 • Studentų susiejimas su absolventais, darbdaviais ir profesinėmis organizacijomis, kurios gali suteikti galimybių integruoti akademinį mokymąsi į darbo aplinką ir ištirti būsimas karjeros galimybes

Užtikrinti institucinį finansinį stabilumą ir augimą:

 • Pasinaudojant savanoriais lyderystės, akademiniam ir administraciniam darbui
 • Palaikyti labai efektyvius procesus
 • Kurti rėmėjų bendruomenę

137315_pexels-photo-3759089.jpeg

„UoPeople“ vertybės

Galimybė

„UoPeople“ remiasi įsitikinimu, kad išsilavinimas už minimalią kainą yra pagrindinė teisė visiems kvalifikuotiems kandidatams, o ne tik privilegijuotiems. Universitetas siekia atverti aukštojo mokslo vartus kvalifikuotiems studentams bet kurioje pasaulio vietoje, siūlydamas savo programas nuotoliniu būdu ir suteikdamas šią galimybę prieinamą.

Bendruomenė

„UoPeople“ sukuria globalią bendruomenę, sudarydama galimybes savo akademinėms programoms, švietimo paslaugoms ir įsidarbinimo galimybėms naudotis kvalifikuotiems asmenims iš viso pasaulio, taip pat suteikdama mokymosi galimybes, įtraukiančias studentus ir dėstytojus iš įvairių sričių.

Vientisumas

„UoPeople“ savo institucinę kultūrą grindžia nuoširdumu, skaidrumu ir geriausia profesine praktika. „UoPeople“ taip pat tikisi, kad visi studentai, dėstytojai, personalas ir administratoriai laikysis aukščiausių asmens sąžiningumo, sąžiningumo ir atsakomybės standartų. Be to, universitetas tikisi, kad jo studentai prisiims atsakomybę už mokslą ir rūpestingai bei rimtai tęs savo studijas.

Kokybė

„UoPeople“ teikia aukštos kokybės internetinį laisvųjų menų švietimą, tinkantį savo apimtimi ir išsamumu XXI amžiaus iššūkiams. Universitetas nuolat vertina ir vertina visus savo akademinio modelio aspektus.

137350_pexels-photo-4144222.jpeg

Nemokamas mokslas

Ką reiškia būti be mokslų?

„Nemokamas mokslas“ reiškia, kad, skirtingai nuo kitų universitetų, „UoPeople“ nemoka studentų iš kursų. „UoPeople“ taip pat nereikalauja, kad studentai registruotųsi ar mokėtų už knygas ir kitą kursų medžiagą. Mūsų unikalus internetinis aukštojo mokslo modelis leidžia mums pateikti klasę jums - taip sumažiname išlaidas studentams.

Kodėl nemokama mokslų?

Universiteto misija yra visiems suteikti prieinamą ir nemokamą mokslą. Mes tikime, kad aukštasis mokslas yra pagrindinė teisė visiems, todėl siekiame, kad aukštasis mokslas būtų prieinamas visiems, bet kur ir bet kada.

Ar „UoPeople“ modelis be mokslų yra per geras, kad būtų tiesa?

„UoPeople“ modelis be mokslų yra 100% tikras! Dėkojame dosniems rėmėjams, kurie palaiko mūsų misiją, ir mes siūlome laipsnio programas be jokių mokslų. Norėdami padėti palaikyti nuolatinę universiteto veiklą, „UoPeople“ imasi 60 USD paraiškos mokesčio ir įvertinimo mokestį už baigtą kursą (120 USD už bakalauro programas ir 240 USD už magistrantūros programas). Viskas. Jokie metiniai registracijos mokesčiai ir nemokama kursų medžiaga.

Remiantis tuo, asocijuotasis laipsnis gali būti baigtas per 2 metus už 2 460 USD, bakalauro laipsnis gali būti baigtas per 4 metus už 4860 USD. Magistrantūros programas, MBA gali būti baigtas per 15 mėnesių už 2 940 USD, o M.Ed. gali būti baigtas per 17 mėnesių už 3 180 USD. „UoPeople“ niekada neprašys šių sumų iš anksto, o studentai mokės kiekvieną vertinimo mokestį kiekvieno egzamino laikotarpio pabaigoje. Šie kuklūs mokesčiai užtikrina, kad universitetas išliks tvarus ir toliau galės teikti kokybišką išsilavinimą visiems.

100% internetinis laipsnis

Mūsų unikalus internetinis aukštojo mokslo modelis leidžia mums pateikti klasę jums - taip sumažiname išlaidas studentams. Mes siūlome studentams pasirinkti internetinį asocijuotą ir (arba) bakalauro laipsnį verslo administravimo, informatikos ar sveikatos mokslų srityse, taip pat verslo administravimo ir švietimo magistro programas, visas nemokamas mokslas, internetines, lanksčias ir lengvai prieinamas.

Vietos

Pasadena

Address
595 E. Colorado,
Boulevard. Suite 623

91101 Pasadena, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis