University of New Haven

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sėkmė prasideda čia

Mūsų kolegijose ir mokyklose studentai įsilieja į transformuojamą, į karjerą orientuotą mokymą visuose laisvųjų menų ir mokslo, dailės, verslo, inžinerijos, sveikatos priežiūros, visuomenės saugumo ir viešųjų paslaugų srityse. Mes siūlome daugiau nei 100 akademinių programų, kurios yra grindžiamos ilgalaikiu įsipareigojimu bendradarbiauti, tarpdisciplininį, projektinį mokymąsi.

112670_3.jpg

Čia mokymosi patirtis yra ir asmeninė, ir pragmatiška, vadovaujasi išskirtiniu fakultetu, kuris giliai rūpinasi individualia studentų sėkme. Kaip savo srities lyderiai, fakulteto nariai suteikia įkvėpimą ir pripažinimą, reikalingą studentams realizuoti savo potencialą ir sėkmingai pasiekti bet ko, ko nori.

Mes tai vadiname savo mokiniais - pirmąja filosofija

  • Fakulteto ekspertizė ir pašaukimas

Sužinokite iš profesorių, skirtų jūsų asmeniniam augimui ir profesiniam tobulėjimui skatinti. Šis tvirtas įsipareigojimas vadovavo kiekvieno studento asmeninei ir profesinei sėkmei beveik amžiuje.

  • Pagrindinis ugdymas

Įrodytas, tikslingas ugdymas, kuris per profesionaliai orientuotus studijų kursus suteikia studentams kritinius įgūdžius, žinias ir patirtį, būtiną prasmingai karjerai ir produktyviam gyvenimui.

  • Tarpdalykinė mokymo programa

Mokymo programa, skatinanti tarpdisciplininį tyrimą, ugdant studentus, kurie sėkmingai dalyvaus pasaulinėje visuomenėje, užtikrinant, kad esate gerai pasirengę suprasti ir plaukioti pasaulį.

112671_2.jpg

  • Neribotos akademinės ir bendrojo lavinimo galimybės

Plačios mokymosi galimybės mūsų kolegijose ir mokyklose, už klasės ribų ir bendruomenėje suteikia galimybę tęsti savo aistrą arba atrasti naują.

  • Vibrant Campus Community

Užsiėmusi, energinga universitetų bendruomenė - tai tinkamas dydis - pakankamai maža, kad jaustumėtės asmeniškai ir valdoma, tačiau pakankamai didelė, kad galėtų pasiūlyti studentams daugybę akademinių, gyvenamųjų, sportinių ir vadovavimo galimybių.

  • Lyderiai ir pasiekiamieji

Stiprus post-graduavimo sėkmė, kurią palaiko daugiau nei 57 000 užimtų absolventų tinklas visose pramonės šakose. Daugiau nei 91 procentas absolventų dirba arba siekia aukštąjį išsilavinimą vieneriems metams, o 96 procentai jų sričių sekasi per šešerius metus nuo studijų baigimo.

112672_6.jpg

Misija

„ University of New Haven “ University of New Haven yra į universitetą orientuotas studentas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas meno ir profesinio mokymo kompetencijai. Mūsų misija - paruošti savo mokinius siekti tikslingo ir gyvybingo gyvenimo pasaulinėje visuomenėje, teikiant aukščiausios kokybės išsilavinimą per patirtinį, bendradarbiavimą ir atradimą.

112669_1.jpg

Vietos

300

Address
300 BOSTON POST RD
WEST HAVEN

300, Konektikutas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Akreditacijos

AACSB Accredited