University of New Haven Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

1920 m. Įkurtas Jale universitetas, New Haven universitetas yra privatus koedukacijų universitetas, įsikūręs pietinėje Naujosios Anglijos pakrantėje. Tai įvairialypė ir gyvybinga bendruomenė, kurioje dirba daugiau kaip 6 800 studentų, ir miesteliai visoje šalyje ir visame pasaulyje.

Sėkmė prasideda čia

Per savo penkių koledžų studentai pasinerti į besikeičiančią, į karjerą orientuotą švietimo visose laisvųjų menų ir mokslo srityse, dailės, verslo, inžinerijos, visuomenės saugumo ir viešosios paslaugos. Mes siūlome daugiau nei 100 akademinių programų, pagrįstų ilgalaikiu įsipareigojimu bendradarbiauti, tarpdisciplininį, projektinį mokymąsi.

Čia mokymosi patirtis yra ir asmeninė, ir pragmatiška, vadovaujasi išskirtiniu fakultetu, kuris giliai rūpinasi individualia studentų sėkme. Kaip savo srities lyderiai, fakulteto nariai suteikia įkvėpimą ir pripažinimą, reikalingą studentams realizuoti savo potencialą ir sėkmingai pasiekti bet ko, ko nori.

Mes tai vadiname savo mokiniais - pirmąja filosofija

Fakulteto ekspertizė ir pašaukimas

Sužinokite iš profesorių, skirtų jūsų asmeniniam augimui ir profesiniam tobulėjimui skatinti. Šis tvirtas įsipareigojimas vadovavo kiekvieno studento asmeninei ir profesinei sėkmei beveik amžiuje.

Pagrindinis ugdymas

Patikimas ir kryptingas išsilavinimas, kuris profesionaliai orientuotų studijų būdu aprūpina studentus kritiniais įgūdžiais, žiniomis ir patirtimi, reikalinga prasmingai karjerai ir produktyviam gyvenimui.

Tarpdalykinė mokymo programa

Mokymo programa, skatinanti tarpdisciplininį tyrimą, ugdant studentus, kurie sėkmingai dalyvaus pasaulinėje visuomenėje, užtikrinant, kad esate gerai pasirengę suprasti ir plaukioti pasaulį.

Neribotos akademinės ir bendrojo lavinimo galimybės

Platus mokymosi galimybių pasirinkimas penkiose kolegijose, ne klasėje ir bendruomenėje, leidžia jums siekti savo aistros arba atrasti naują.

Vibrant Campus Community

Užsiėmusi, energinga universitetų bendruomenė - tai tinkamas dydis - pakankamai maža, kad jaustumėtės asmeniškai ir valdoma, tačiau pakankamai didelė, kad galėtų pasiūlyti studentams daugybę akademinių, gyvenamųjų, sportinių ir vadovavimo galimybių.

Lyderiai ir pasiekiamieji

Stiprus post-graduavimo sėkmė, kurią palaiko daugiau nei 57 000 užimtų absolventų tinklas visose pramonės šakose. Daugiau nei 91 procentas absolventų dirba arba siekia aukštąjį išsilavinimą vieneriems metams, o 96 procentai jų sričių sekasi per šešerius metus nuo studijų baigimo.

Misija

Naujojo Haveno universitetas yra studentų centru pagrįstas išsamus universitetas, kuriame akcentuojama kompetencija laisvųjų menų ir profesinio mokymo srityje. Mūsų misija yra paruošti savo studentus vadovauti tikslingam ir visapusiškam gyvenimui pasaulinėje visuomenėje, teikiant aukščiausios kokybės švietimą per patirtinį, bendradarbiavimą ir atradimą pagrįstą mokymąsi.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online MSc » Matyti Online Magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Online Magistro Tyrimai

Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos West Haven + 1 daugiau

"New Haven" universitete mes žinome, ko reikia, kad būtų sėkmingas, ir mes esame malonu pasiūlyti visiškai internetinį magistro tyrimus, pirmąjį tokio pobūdžio laipsnį tautoje. [+]

Patikrinkite mūsų " Facebook" dabar!Naujojo Haveno universitetas: vedantis į tyrimus

"New Haven" universitete mes žinome, ko reikia, norint pasiekti sėkmės, ir mes esame malonu pasiūlyti visiškai internetinį magistro studijų, kuris yra pirmasis tokio pobūdžio laipsnis tautoje. Mūsų 100 procentų magistro magistro laipsnį galėsite gilinti savo supratimą apie tyrimo sritį, taip pat siekdami specialybės koncentracijos:

Kriminaliniai tyrimaiFinansinių nusikaltimų tyrimaiSkaitmeninės teismo ekspertizės tyrimai

Su šiuo vienerių metų 10 kurso laipsniu gausite žinių gilumoje tyrimų srityje, kurią nė vienas laipsnis negali suteikti. Programa sujungia žinomą universiteto akademinę kompetenciją kriminalinės justicijos ir teismo medicinos srityse ir rengia jus kaip viešųjų ir privačių organizacijų tyrėja.... [-]


Magistras

Internetinis magistras aplinkos inžinerijos srityje

Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos West Haven + 1 daugiau

Remdamiesi turtinga pripažinta aplinkos inžinerijos magistro magistrantūros tradicija, dabar siūlome įdomų, 30 kreditų magistro laipsnį aplinkos inžinerijos srityje, kuris gali būti baigtas visiškai internete. Mūsų internetinė programa sujungia tą patį subalansuotą mokymo programą ir tą patį pasaulinės klasės dėstytoją, kaip ir universitetų programa, su naujais mokymo metodais, kurie sukuria puikią mokymosi aplinką asmenims, turintiems užsiėmimų tvarkaraščius. Visiškai palaikoma internetinė mokymosi aplinka, kurioje mokiniai bendradarbiauja su fakultetu ir klasiokais visoje šalyje ir visame pasaulyje, siūlo tradicinį klasės pamoką visam pasauliui. [+]

Patikrinkite mūsų " Facebook" dabar!Naujojo Haveno universitetas: ekologijos inžinerijos kelias

Remdamiesi turtinga pripažinta aplinkos inžinerijos magistro magistrantūros tradicija, dabar siūlome įdomų, 30 kreditų magistro laipsnį aplinkos inžinerijos srityje, kuris gali būti baigtas visiškai internete. Mūsų internetinė programa sujungia tą patį subalansuotą mokymo programą ir tą patį pasaulinės klasės dėstytoją, kaip ir universitetų programa, su naujais mokymo metodais, kurie sukuria puikią mokymosi aplinką asmenims, turintiems užsiėmimų tvarkaraščius. Visiškai palaikoma internetinė mokymosi aplinka, kurioje mokiniai bendradarbiauja su fakultetu ir klasiokais visoje šalyje ir visame pasaulyje, siūlo tradicinį klasės pamoką visam pasauliui.... [-]


Online Master's in Emergency Management

Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos West Haven + 1 daugiau

Mūsų 100% internetinis magistro laipsnio valdymas buvo antroji tokia programa, kuri buvo siūloma Naujojoje Anglijoje ir skirta pasirengimui nelaimėms, jų mažinimui, atsakymui ir atkūrimui. Be to, programa siūlo kursus apie įvairių nelaimių socialinius padarinius, nelaimių valdytojo vaidmenį nelaimėse ir pasirengimą nelaimėms viešajame ir privačiame sektoriuose. [+]

Patikrinkite mūsų " Facebook" dabar!Imk kitą žingsnį, net nepasieksite išorės

Mūsų ekstremalių situacijų valdymo programa buvo antra tokia programa, siūloma Naujojoje Anglijoje ir skirta pasirengimui nelaimėms, jų mažinimui, reagavimui ir atkūrimui. Be to, programa siūlo kursus apie įvairių nelaimių tipų socialinius padarinius, nelaimių valdytojo vaidmenį nelaimėse ir pasirengimą nelaimėms viešajame ir privačiame sektoriuose.

Tapk lyderiu. Išmokite valdyti pasirengimą nelaimėms, sušvelninti veiksmus, reaguoti ir atkurti, remiantis mokslinių tyrimų principais.100% internete. Klasės yra visiškai pagal jūsų tvarkaraštį, ir kiekvienas užtrunka tik nuo 6 iki 7,5 savaičių.Vienas kursas vienam terminui. Vienintelis terminas reikalauja tik vieno kurso, kad būtų užtikrintas didžiausias darbo ir asmeninio gyvenimo derinimas.New Haven universitetas yra pripažintas šios srities lyderis, o magistro laipsnis iš New Haven universiteto stiprina jūsų gyvenimo aprašymą. "New Haven" programos universitetas taip pat yra vienas iš nedaugelio magistro laipsnių, kurie visiškai atitinka FEMA gaires.Sukurkite reagavimo į ekstremalias situacijas planą. Naujojo Haveno magistro laipsnio universitete sukursite savo nepaprastosios padėties reagavimo planą organizacijoms ir vyriausybės institucijoms.Pasak Darbo statistikos biuro (BLS), ekstremalių situacijų valdymo sritis yra viena iš sparčiausiai augančių karjeros sričių. Prognozuojama, kad greitosios pagalbos tarnybų ir (arba) specialistų profesijos augs sparčiausiai, o tikimasi 22% viso padidėjimo 2008-2018 m. Vidutinis metinis darbo užmokestis avariniams vadovams yra 59 770 JAV dolerių per metus, o didžiausias 10 proc. Uždirba per 107 810 JAV dolerių.Prisijunkite prie mūsų įspūdingos absolventų grupėsNaujojo Haveno universiteto absolventai supažindina darbus su darbdaviais visoje šalyje, įskaitant:FEMAJAV Tėvynės saugumo departamentasBranfordo gaisrine tarnybaGaylord ligoninėKT ekstremalių situacijų valdymo ir Tėvynės saugumo departamentasJale-New Haven ligoninėNiujorko ir Naujojo Džersio Sikorskio orlaivių uosto direkcijaIšsami informacija apie... [-]

Kontaktai

Adresas 300 Boston Post Road, West Haven, CT
06516 West Haven, Connecticut, Jungtinės Amerikos Valstijos