Oficialus aprašymas

Uždirbkite JK laipsnį, nuo bet kur

Daugiau nei 30 laipsnių, 100% Online

Kokybiškas švietimas

Skatinkite savo karjerą mokydamiesi su visame pasaulyje žinomais ekspertais ir dalyvaukite nacionaliniu lygiu surengtose programose.

Akademinė kompetencija

Patirkite tą patį aukštos kokybės išsilavinimą, kaip ir mūsų rezidentai. Pasinaudokite pavyzdinio universiteto, į kurį įeina bakalauro, profesinės, medicinos ir žemės ūkio kolegijos, ištekliais.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

University of Kentucky Online

Kentukio universiteto internetinė CSWE akredituota MSW programa kaupia įgūdžius, kurių jums reikia norint įgyvendinti savo aistrą, keisti pokyčius ir skatinti socialinį t ... [+]

Kentukio universiteto CSWE akredituota internetinė MSW programa apjungia lankstų mokymąsi internetu su griežta mokymo programa, kuri paruošia absolventus pažangioms socialinio darbo praktikoms. Ši socialinio darbo magistrantūros programa pabrėžia kitų įsitraukimą, naudojasi įrodymais pagrįstomis intervencijos strategijomis, atsižvelgia į įvairovės ir teisingumo aspektus, tuo pačiu įgalindama studentus tobulinti bendruomenes per socialinius pokyčius.

Pažangios programos (30 kreditų) ir 60 kreditų nuolatinės nuolatinės programos galimybės suteikia patyrusiems socialiniams darbuotojams ir aistringiems naujokams tiek praktinius įgūdžius, reikalingus, kad jie būtų veiksmingi šioje srityje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lexington
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba