Oficialus aprašymas

Uždirbkite JK laipsnį, nuo bet kur

Daugiau nei 30 laipsnių, 100% Online

Kokybiškas švietimas

Skatinkite savo karjerą mokydamiesi su visame pasaulyje žinomais ekspertais ir dalyvaukite nacionaliniu lygiu surengtose programose.

Akademinė kompetencija

Patirkite tą patį aukštos kokybės išsilavinimą, kaip ir mūsų rezidentai. Pasinaudokite pavyzdinio universiteto, į kurį įeina bakalauro, profesinės, medicinos ir žemės ūkio kolegijos, ištekliais.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

University of Kentucky Online

Kentukio universiteto internetinė MSW rengia studentus daryti įtaką profesiniam socialiniam darbui su asmenimis, šeimomis, grupėmis, organizacijomis ir bendruomenėmis. Su ... [+]

Kentukio universiteto internetinė MSW programa sujungia lankstų internetinį mokymąsi su griežta mokymo programa, kuri rengia absolventus pažangios socialinės darbo praktikai. MSW programa pabrėžia kitų dalyvavimą, naudojasi įrodymais pagrįstomis intervencijos strategijomis, apima įvairovę ir teisingumo aspektus, tuo pačiu suteikdama studentams galimybę gerinti bendruomenes per socialinius pokyčius.

Pažangios programos (30 kreditų) ir 60 kreditų nuolatinės nuolatinės programos galimybės suteikia patyrusiems socialiniams darbuotojams ir aistringiems naujokams tiek praktinius įgūdžius, reikalingus, kad jie būtų veiksmingi šioje srityje.

Programos absolventai galės:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lexington
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba