Oficialus aprašymas

University of Fairfax išskirtinumas

" University of Fairfax " University of Fairfax yra akredituotas internetinis aukštojo mokslo įstaiga, įsteigta siekiant spręsti didėjantį kvalifikuotų kibernetinio saugumo specialistų trūkumą viešajame ir privačiame sektoriuose.

Pagrindiniai darbdaviai (įskaitant Northrop Grumman, CSC, Lockheed Martin, Wells Fargo, CISCO, DHS, NSA, NRC ir veteranų reikalai) samdyti ir reklamuoti mūsų studentus ir absolventus. Darbdaviai pripažįsta, kad University of Fairfax studentai gali nedelsdami pritaikyti tai, ką jie mokosi ir įneša indėlį į darbą, nes: 1) mūsų praktiką orientuotą kibernetinio išsilavinimo programą moko ekspertai, turintys kibernetinės gynybos specialistų, ir 2) visi kursai yra orientuoti į kibernetinį saugumą ir reikalauja, kad užbaigti "realaus pasaulio" kibernetinio saugumo projektus.

Kas yra mūsų studentai?

Tipiškas University of Fairfax studentas yra "kibernetinis saugumas" arba IT specialistas, kuris nori pereiti į kibernetinį saugumą arba norintis eiti į kibernetinį saugumą, pasiekdamas lyderystę ar ekspertų statusą. Vidutinis University of Fairfax amžius yra 46 metai.

Kodėl mus?

Mūsų studentai teigia, kad Universitetas yra unikalus ir neprilygstamas. Konkrečiai jie pasirinko " University of Fairfax " University of Fairfax :

 • 100 proc. Kibernetinio saugumo dėmesio
 • Ekspertų kineziterapijos specialistų fakultetas
 • Griežtos, į projektus orientuotos, į praktiką orientuotos mokymo programos
 • Prieiga prie interneto kursų pristatymas
 • Studentų ir absolventų karjeros sėkmės
 • Studentų ir absolventų pasitenkinimas

Akreditacija ir patvirtinimai

" University of Fairfax " University of Fairfax akredituoja Nuotolinių studijų akreditavimo komisija (DEAC), kurią JAV švietimo departamentas išvardija kaip visuotinai pripažintą akreditavimo agentūrą, ir yra Aukštojo mokslo akreditavimo tarybos posto narys.

Papildomos akreditacijos, patvirtinimai ir sertifikatai apima:

 • DEAC komisijos akreditacija

University of Fairfax akredituotų Nuotolinių studijų akreditavimo komisija (DEAC). DEAC akreditavimo komisija yra įtraukta į JAV švietimo departamentą kaip nacionaliniu lygiu pripažintą akreditavimo agentūrą ir yra pripažintas aukštojo mokslo akreditavimo tarybos narys (CHEA).
»Http://www.deac.org
»Https://www.chea.org

DEAC adresas ir telefonas:
1101 17th Street NW, Suite 808, Washington, DC 20036
P 202-234-5100 F 202-332-1386

Be to, University of Fairfax turi valstybinius leidimus keliose valstybėse ir kaip patvirtinta SARA (Valstybinio autorių teisių savitarpio supratimo sutartis) institucija gali įregistruoti studentus iš visų JAV valstijų, išskyrus Kaliforniją ir Masačiusetso bei tarptautinius studentus.

 • Virdžinija

University of Fairfax patvirtina Virdžinijos valstybinė aukštojo mokslo taryba pagal Virdžinijos kodekso 23 antraštinės dalies 21.1 skyrių. " University of Fairfax " University of Fairfax buvo suteiktas "Sertifikatas, skirtas įsidarbinti po pamokų", leidžiantis University of Fairfax pasiūlyti laipsnius, kursus pagal laipsnį arba studijų programas, suteikiančias laipsnį ar pažymėjimą Virdžinijos Sandrauga. »Http://www.schev.edu

 • Veteranų išmokos

Veteranai ir reikalavimus atitinkantys asmenys, kuriems suteikiama teisė gauti išsilavinimą pagal Post 911 / GI įstatymo projektą ir kitus GI įstatymo projektų skyriai, gali gauti mokymosi pašalpas, kai jie yra įtraukti į University of Fairfax siūlomas edukacines programas. "UoF" yra didžiuotis "Geltonosios juostelės" programos dalyviu. »Http://www.va.gov

E-mokymasis " University of Fairfax " University of Fairfax

Apsaugokite savo ateitį ir išplėskite savo "kibernetinio saugumo" karjerą, kai mokysite tik internetą " University of Fairfax " University of Fairfax . "e-mokymasis" yra patogus kibernetinio saugumo specialistams, kurie turi būti judriojo ryšio ir reaguoti reikalaujančiame ir sparčiai besivystančiose srityse.

Prieinamumo privalumai

Visi mūsų akredituoti, į praktikus orientuoti kibernetinės saugos studijų programos yra pristatomos per prieinamą, interaktyvią internetinę platformą, kuri jums suteikia:

 • Patogumas 24/7 prieigai prie jūsų kursų iš bet kurios vietos
 • Lankstumas, kuriuo galima lengviau pagyvinti savo darbo, šeimos ir švietimo įsipareigojimus
 • Galimybė vienišiam palaikymui
 • Gebėjimas bendradarbiauti ir bendradarbiauti su dėstytojais ir kitais studentų specialistais

Švietimo išmokos

Mūsų specialistų praktikos fakulteto ir praktikų orientuoto mokymo programa padės jums pritaikyti tai, ko išmoksite iš karto. Per griežtus, įdomius, internetinius kibernetinio saugumo kursus jūs:

 • Sužinokite geriausių praktinių praktikų fakulteto geriausios praktikos pavyzdžių
 • Pasidalykite savo idėjomis ir bendradarbiaukite su kolegomis ir fakultetais
 • Padidinkite savo kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius
 • Pagerinkite bendravimo įgūdžius
 • Užpildykite realaus pasaulio projektus, kurie taikomi jūsų darbo vietoje

Karjeros privalumai

Per savo bendradarbiaujančias interaktyvias e. Mokymosi programas sukursite savo profesinį tinklą, kai baigsite savo išsilavinimą. Praktikų dėstytojai, kurie moko jūsų kursus, taip pat kooperatyvai, turintys bendradarbiavimą kibernetinio saugumo srityje, su kuriais bendradarbiausite internete, per visą savo karjerą taps neatskiriama jūsų profesinio tinklo dalis:

 • Padidinkite savo matomumą su bendraamžiais lauke
 • Taikykite tai, ką sužinojau apie darbą ir yra pripažinta už įmokas
 • Tinklas su fakultetu ir kitais moksleiviais
 • Rasti naudingas profesines galimybes

Unikalus internetinis mokymosi metodas

Mes naudojame unikalų požiūrį į internetinį mokymąsi, kuris apima dviejų tipų internetinius pristatymo būdus, skirtus suaugusiems besimokantiesiems suteikti kuo efektyvesnę mokymosi internetu patirtį. Siekiant sustiprinti mokymąsi, mūsų internetinėse programose pateikiamos realaus laiko (sinchroninės) ir asinchroninės sąveikos galimybės.

Threaded diskusijos

Asinchroninė sąveika įvyksta dalyvaujant mokytojo vadovaujamoje "srieginėje diskusijoje". Mokiniai dalyvauja kartais, kurie geriausiai atitinka jų tvarkaraščius.

Internetiniai pokalbių kambariai

Jūsų instruktorius turi "darbo valandas" tam tikru laiku kiekvieną savaitę vakare. Šios sesijos nereikalingos, bet yra prieinamos, kad padėtų jums. Kiekvienas pokalbis automatiškai archyvuojamas ir gali būti peržiūrėtas po greito.

SyncSessions ™

Šios sesijos yra suplanuotos kas antrą savaitę ir sudaro forumą bendram mokymuisi, suteikiant realaus laiko sąveiką tarp fakulteto ir studentų. Jie įrašomi ir archyvuojami studentų naudojimui.

Technologijos reikalavimai

Studentai turi turėti asmeninę prieigą prie "Windows" palaikomo kompiuterio, turinčio ne mažiau kaip 512 MB RAM, didelės spartos interneto ryšį ir atitinkamą programinės įrangos paketą, kuris palaikytų teksto apdorojimą, pristatymų kūrimą ir skaičiuoklės galimybes. Be to, reikalinga kamera ir mikrofonas / ausinės.

Parama mokymui internetu

" University of Fairfax " University of Fairfax internetinis elektroninio saugumo laipsnis, sertifikatų ir sertifikavimo programos suteikia jums įrankius ir pagalbą, kurių reikia norint sėkmingai mokytis internete. Ši internetinė mokymo platforma yra patogi ir lengvai naršoma. Siekiant užtikrinti, kad mokiniai turėtų produktyvią ir naudingą mokymosi patirtį, visi nauji studentai dalyvauja orientuojant, kaip naudotis internetine platforma.

Be to, daugelis pagalbos tarnybų išplečia jūsų mokymosi internetu patirtį, įskaitant:

 • Mobilioji prieiga prie kursų naudojant "smartphone" technologijas, tokias kaip "Android", "iPhone"
 • "Twitter" sklaidos kanalai laiku informuoja apie svarbius terminus ir skelbimus
 • Techninė pagalba yra 24 valandas per parą
 • Elektroninės bibliotekos ištekliai, skirti atlikti antrinius tyrimus 24/7
 • Internetinis bibliotekininkas
 • Bibliotekos Tutorials / Webinars apie antrinius mokslinius tyrimus
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

University of Fairfax

Kaip doktorantė, visi jūsų kursai bus išnagrinėti atitinkamus kibernetinio saugumo politikos klausimus, susijusius su įmonių valdymu, kiekviename iš jų atliksite "ki ... [+]

Ši studijų programa padeda studentams išplėsti savo karjerą kaip konsultantai ar profesionalūs vadybininkai informacijos saugumo ir patikimumo srityse. Šioje programoje moksleiviai atlieka į sprendimus orientuotus taikomosios srities tyrimo projektus, kuriuose sprendžiamos svarbios pramonės problemos ir prisidedama prie žinių tobulinimo informacijos užtikrinimo praktikoje.

Ši programa skatina studentų, kurie:

Yra pripažinti specialistai, turintys patirties specializuotoje studijų srityje, susijusioje su kibernetinio saugumo bendruomeneTaikant kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius analizuojant informacijos užtikrinimo klausimusSpręsdami problemas, susijusias su kibernetinio saugumo bendruomene, naudokite įrodymais pagrįstą požiūrį į sprendimų identifikavimąPademonstruoti kompetenciją atlikti tiriamuosius tyrimus, susijusius su informacijos užtikrinimo specialistaisPadarykite tolesnį indėlį į žinias ir praktiką kibernetinio saugumo srityjeProgramos uždaviniai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Roanoke
Susisiekti su mokykla
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

University of Fairfax

Šio kurso metu mokiniai ištyrė aštuonias (ISC) 2 sertifikuotų informacinių sistemų saugumo profesionalų (CISSP) bendrųjų žinių kūno (CBK) sričių domenas informacijos saug ... [+]

IA7000 saugumas skaitmeniniame amžiuje

Šio kurso metu mokiniai ištyrė aštuonias (ISC) 2 sertifikuotų informacinių sistemų saugumo profesionalų (CISSP) bendrųjų žinių kūno (CBK) sričių domenas informacijos saugumo srityje, kaip pagrindą kritiškai analizuoti su saugumu susijusius klausimus ir įvertinti geriausią saugumo įgyvendinimo praktiką sistemos įmonėje. (3 kreditai)

Prisijunkite prie "Cybersecurity Elite"F kibernetinio saugumo ugdymo kelias

Išskirkite save ir išplėskite savo "kibernetinio saugumo" karjerą , vadovaudamiesi " University of Fairfax Online" kibernetinio saugumo švietimo kelio University of Fairfax . Nesvarbu, kokią studijų programą atliksite, visi jūsų kursai išnagrinės atitinkamas kibernetinio saugumo politikos ir valdymo problemas, o kiekviename kurse jūs užbaigsite "kibernetinio saugumo" projektą. Galite pritaikyti tai, ką mokotės, ir nedelsdami prisidėti prie savo darbo vietos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Roanoke
Susisiekti su mokykla
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

University of Fairfax

Sužinokite iš patyrusių verslo specialistų ir taikykite būtinus metodus ir priemones, kurių reikia norint susilieti su organizacija. University of Fairfax MBA programą su ... [+]

Apžvalga

Akredituota verslo administravimo magistro (MBA) studijų programa susideda iš 12 internetinių kursų.

Sužinokite iš patyrusių verslo specialistų ir taikykite būtinus metodus ir priemones, kurių reikia norint susilieti su organizacija. " University of Fairfax magistro programos University of Fairfax sukūrė pramonės ekspertai ir jūs galite ištirti visą spektrą verslo arenoje. Programa suteikia galimybę verslo specialistams išplėsti savo žinių gausą, gebėjimą kruopščiau išnagrinėti verslo alternatyvas ir sudaryti galimybes sunkesnei, atsakingai ir produktyviam verslui. Studentai gali pasirinkti uždirbti verslo administravimo magistro studijų programą specializuotoje srityje. " University of Fairfax " University of Fairfax siūlo šias specializuotas sritis:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Roanoke
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Fairfax

Sužinokite iš patyrusių praktikų saugumo ir panaudokite pažangiausius mokymo programas, kad jūsų kibernetinio saugumo pažymėjimai atitiktų kitą lygį. " University of ... [+]

Užsirašykite University of Fairfax Cyber ​​Security magistro laipsnį internete

Akredituota magistro programa "Kineziterapijos valdymas" (MSCSM) yra 12 internetinių kursų.

Sužinokite iš patyrusių praktikų saugumo ir panaudokite pažangiausius mokymo programas, kad jūsų kibernetinio saugumo pažymėjimai atitiktų kitą lygį. " University of Fairfax magistro programos University of Fairfax sukūrė pramonės ekspertai ir jūs galite ištirti visą kibernetinio saugumo srities spektrą.

Studijų programos tikslai

MSCSM studijų programa kuria specialistus, kurie:

yra pripažinta kompetentinga ir kvalifikuota specialistų specializuota informacijos saugumo srityjeturėti gilių žinių apie dabartinę kibernetinio saugumo praktikątaikant kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius analizuodami klausimus, susijusius su kibernetinio saugumo bendruomenepanaudoti antrines mokslinių tyrimų kompetencijas tiriant ir pasirinkus geriausius praktikos sprendimus informacijos saugumo problemoms spręstiparodyti žinias ir įgūdžius, reikalingus specializuoto informacijos saugumo valdymo sričiai spręstiStudijų programos rezultatai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Roanoke
Susisiekti su mokykla
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba