Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Jūsų užimtas gyvenimas neturėtų būti kliūtis pasiekti savo tikslus. Kur jūs esate savo mokomojoje kelionėje, nesvarbu, kur esate pasaulyje, turime jums programą. Ištirkite lankstumo laipsnį ir sertifikavimo galimybes visoje svetainėje, kurios bus pritaikytos jūsų gyvenimui pagal jūsų sąlygas ir pasirinktą įrenginį. Ir geriausia dalis yra ... jūs sužinosite iš to paties CU fakulteto ir uždirbsite tą patį CU laipsnį, kaip ir jūsų universiteto klasės draugai, bet su reikiamu lankstumu.

111222_50_b2.jpg 111223_best.jpg 111224_student.jpg

50 laipsnių

Nesvarbu, ar norite baigti laipsnį, pridėti pažymėjimus, kad pasiektumėte savo karjerą, arba uždirbkite aukštesnį laipsnį - turime daugiau nei 50 pilnos internetinės programos pasiūlymų.

5-oji vieta Kolorado mieste

Internetinių mokyklų vadovas užėmė CU Denver'o penktąją vietą Kolorade 2018 m. Už prieinamumą, pagrįstą moksliniais tyrimais, ir akademinę galią, pagal standartizuotą egzaminų balų sumą.

Mes

Mūsų navigacijos komanda palaiko ne universiteto besimokančiuosius savo kelionės metu. Ši specializuota komanda jungia studentus su akademine parama ir karjeros paslaugomis.

Pasirinkite savo tvarkaraštį

Ką daro „CU Denver“ internetinė programa kitokia (ir malonus), kad galite pasirinkti savo tvarkaraštį.

Ne tik tarp interneto ir universitetų (todėl CU Denver yra unikalus).

Tačiau jūs galite pasirinkti savo tvarkaraštį, skirtą suderinti mokyklą su darbo ir šeimos įsipareigojimais. Nereikia atsisakyti:

  • Kokybė (tas pats dėstytojas moko internete, mokantis universitetuose)
  • Parinktys (450 internetinių kursų ir daugiau nei 20 internetinių laipsnių)
  • Sėkmė (studentai, besimokantys internetu, yra 1,5 karto labiau linkę mokytis)
  • Reputacija (nesvarbu, ar laikote užsiėmimus internetu, ar universitetuose, ar abiejuose, gaunate tą patį CU laipsnį)

Atsižvelgdami į internetinius kursus Kolorado mieste ar visame pasaulyje, gausite reikiamų žinių ir įgūdžių, išlaikydami tvarkaraštį, kurį norite išlaikyti.

Baigti savo laipsnį internete

Jei turite bent vieną kursą bendruomenės koledže ar ketverių metų įstaigoje, turite teisę kreiptis kaip į perkėlimo studentą. Su daugeliu programų internete, jūs tikrai rasite vieną, kuri padės jums perkelti ar iš anksto pradėti savo karjerą. Perkėlimo studentai privalo pateikti ankstesnių institucijų transkriptus kartu su paraiška internetu.

Daugiau apie kreditų perkėlimo procesą galite sužinoti daugiau, pasitarkite su priėmimų patarėju arba susipažinkite su priėmimo priėmimo reikalavimais. Be to, galite prisiregistruoti prie nemokamos transferologijos paskyros, kad galėtumėte sužinoti, kaip bus pervedami kreditai. Pastaba: Oficialią perkėlimo vertinimą gali pateikti tik priėmimo tarnyba.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

University of Colorado Denver Online

Mokslo magistras pasaulinėje energetikos vadyboje (GEM) yra verslo ir vadovavimo laipsnis, siūlomas hibridiniame internetiniame formate, kad galėtumėte dirbti, kol studij ... [+]

Mokslo magistras pasaulinėje energetikos vadyboje (GEM) iš Kolorado universiteto Denverio verslo mokyklos yra absolventas verslo ir vadovavimo laipsnis, skirtas plėtoti būsimus lyderius energetikos pramonėje. Šis 18 mėnesių, 36 kreditų „energetinis MBA“, siūlomas hibridiniame internetiniame formate, siūlo absolventų verslo kursus, daugiausia susijusius su energetikos pramone, su visuotine perspektyva, apimanti visus energetikos sektorius. Mokymo programą dėsto specialistai, kuriuos nuolat tikrina pramonės partneriai.

Karjera ir mokymosi rezultatai

Dauguma absolventų (55 proc.) Praneša apie darbo užmokesčio padidėjimą pagal baigiamąjį darbą, 15 proc. Mūsų absolventai dažnai kyla į lyderystę savo dabartinėje srityje, įgyja įgūdžių pereiti prie naujo vaidmens ar sektoriaus, arba net pradėti savo verslą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Denver
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

CU Online: Student Perspectives