Oficialus aprašymas

University of Arizona (UA) yra vieta be apribojimų - kur mokymas, moksliniai tyrimai, paslaugos ir naujovės sujungiami, siekiant pagerinti gyvenimą Arizonoje ir už jos ribų. Mes nebijome užduoti didesnių klausimų, norėdami gauti geresnių atsakymų.

Įkurtas 1885 m. , University of Arizona , valstijos aukštųjų universitetų daktaro laipsnis su dviem medicinos mokyklomis, gamina absolventus, kurie yra pasirengę per realų pasaulį per savo 100% dalyvavimo iniciatyvą. Pripažintas pasauliniu lyderiu, UA taip pat yra tyrimų lyderė, kasmet kasmet investuoja daugiau nei 606 mln. USD į mokslinius tyrimus, o visų viešųjų universitetų - 21 vieta. UA siekia tarpdisciplininių stipendijų ir verslumo partnerystės ribos, yra Amerikos universitetų asociacijos , 62 pagrindinių valstybinių ir privačių mokslinių tyrimų universitetų, nariai. Tai naudinga valstybei, kurios ekonominis poveikis yra 8,3 milijardo JAV dolerių per metus.

Mes esame novatoriai ir atradėjai.

Pirmasis Arizonos universiteto įsteigimas Sonorano dykumoje buvo drąsus žingsnis. Tačiau mūsų steigėjai buvo bebaimis ir niekada nepraradome tos dvasios. Iki šios dienos darome revoliuciją kosminių mokslų, optikos, biotechnologijų, medicinos, meno ir humanitarinių mokslų, verslo, technologijų perdavimo ir daugelio kitų sričių srityse. Kadangi jis buvo įkurtas, UA augo, kad apimtų daugiau kaip 380 akrų centrinėje Tucson, turtingą veisimo vietą atradimui.

Kur kitur pasaulyje galite rasti astronomijos observatorijos veidrodinę laboratoriją futbolo stadione? Visa ekosistema po stiklo kupolu? Kas dar atneša pavyzdžius iš asteroidų? Aplankykite mūsų universitetą tik vieną kartą, ir jūs greitai suprasite, kodėl UA yra universitetas, skirtingai nuo bet kurio kito.

Inžinerijos kolegija buvo įkurta, kai 1885 m . Buvo įkurtas University of Arizona . Jau daugiau nei 125 metų, UA inžinerijos absolventų kolegija ištyrė, suformavo ir padarė apgyvendintą pasaulį, tiesą sakant, visatą, kurioje mes gyvename.

Šiandien koledžo absolventai yra verslininkai, kurie kuria aukštųjų technologijų įmones, kuria darbo vietas ir gerina mūsų gyvenimo kokybę. Inžinierinis išsilavinimas teikia mokslinius tyrimus naujų pramonės šakų kūrimui ir žinių tiems, kurie jas valdo.

Apie inžinerijos kolegiją

Inžinieriai padeda žmonėms, o Inžinerijos kolegijoje - inžinerijos programos - turi didelę plataus masto ir toli siekiančias socialines pasekmes. Tarp daugelio kitų dalykų mokiniai ir dėstytojai kuria naujus tinklaines pažeistoms akims, prieinamos vandens valymo sistemos trečiosioms šalims, kurias patiria sausra, ekologiškai tvarūs gamybos metodai, hibridiniai automobiliai ir saulės energijos sistemos, biologiniai jutikliai, kurie aptinka ir išlaiko žmones iš gyvenimo - pavojingas pavojus, optinės vaizdavimo sistemos, skirtos vėžio aptikimui, karinių duomenų rinkimo ir sprendimų palaikymo sistemoms bei pastatams, kurie gali atlaikyti žemės drebėjimus ir kitus svarbius įvykius.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

The University of Arizona College of Engineering Online
Address
1209 East 2nd Street, Room 100
AZ 85721 Tucson, Arizona, Jungtinės Amerikos Valstijos