Oficialus aprašymas

Sužinokite, kaip išbandyti profesionalą

Korektūros akademija moko modernius korektūros metodus kiekvienam dokumento stiliui. Mes parodysime, kaip tobulinti darbus dokumentuose arba netgi ištaisyti gyvenimą.

Mūsų internetinis kursas jus moko:

 • Redaguokite verslo, akademinius ir kūrybinius tekstus
 • Efektyviai išbandykite Microsoft Word programose esančias priemones
 • Užkirsti kelią klaidoms dirbant su skirtingomis standartinėmis anglų kalbos tarmėmis

Korektūros kursų suskirstymas

Jūs tikriausiai tiriate daug skirtingų kursų. Bet kuris iš jų yra tinkamas tinka jums?

Mes siūlome interaktyvią, asmeninę ir draugišką mokslą iš nedidelės komandos. Mūsų stiprybė yra mūsų artumas ir rūpinimasis, kurį mes priimame su savo studentais. Kadangi visi mūsų dėstytojai taip pat pradėjo dirbti kaip laisvai samdomi vertėjai, žinome, kaip jis jaučiasi, ir norime padėti jums imtis pirmųjų žingsnių kaip profesionalus korektorius.

Jei norite pasikviesti pokalbį su vienu iš mūsų dėstytojų, kad aptartumėte kursą arba apie gyvenimą kaip laisvai samdomas darbuotojas, visada džiaugiamės galėdami pasikalbėti su jumis.

Štai ką siūlome mūsų kursuose:

 • Interaktyvios pratybos
 • Asmeniniai mokytojų atsiliepimai
 • Nemokamas „Skype“ mokymas
 • Korektūros užduotys
 • Vartotojo forumas
 • Vienas išsamus kursas
 • Darbo garantijos kursų užbaigimui

Kurso turinys ir aprašymas

Korektūros akademija moko modernias korektūros ir redagavimo technologijas kiekvienai situacijai. Nesvarbu, ar esate pilnas pradedantysis, ar tiesiog norėdami patobulinti savo korektūros įgūdžius, mūsų kursas padės jums suprasti savo potencialą.

Ištaisius rašybos, gramatikos ir skyrybos klaidas sprendžiant skirtingus rašymo ir nuorodų stilius, korektūros akademija suteikia įgūdžių, kuriuos galite naudoti savo profesiniame gyvenime ir rašydami savo dokumentus. Taip pat aptariame, kaip efektyviai naudoti „Microsoft Word“.

Kvalifikacijos akademija siūlo ne mažiau kaip 30 valandų treniruočių, įtraukdama testus ir praktines pratybas, taip pat prieigą prie konsultavimo paslaugos, kad galėtume geriau patenkinti jūsų poreikius (kiekvienas vartotojas turi teisę į nemokamą 30 minučių trukmės „Skype“ skambutį su vienu iš mūsų mokytojų) . Kursas yra suprojektuotas taip, kad galėtumėte mokytis savo tempu savo laiku, su dabartiniais moduliais, įskaitant:

1. Redagavimas ir redagavimas: įvadas

Apžvalga apie tai, kas apima profesionalų redagavimą ir korektūrą.

2. „Microsoft Word“ pagrindai

Naudojant „Microsoft Word“ naudokite „Track Changes“ ir kitus svarbius korektūros įrankius.

3. Bendros rašybos klaidos

Kaip pastebėti ir ištaisyti bendras rašybos klaidas dokumentuose.

4. Bendrosios gramatikos klaidos

Kaip ištaisyti gramatines klaidas įvairiuose dokumentuose.

5. Bendrosios skyrybos klaidos

Kaip teisingai naudoti kablelius, visas sustojimo vietas ir kitus skyrybos ženklus.

6. Kitos bendrosios klaidos

Kaip ištaisyti klaidas, susijusias su lotynų terminologija, santrumpomis, numerių naudojimu ir kapitalizacija (be kitų klausimų).

7. Korektūra praktikoje: stilius

Naudojami dokumento redagavimo pagrindai, užtikrinantys tinkamą rašymo stilių.

8. Kvalifikacija praktikoje: akademinė korektūra

Išsamiai pažvelgus į akademinių dokumentų korektūrą, pradedant bakalauro studijomis ir baigiant žurnalų straipsniais bei daktaro disertacijomis.

9. Akademinė korektūra: nuorodos ir nuorodos

Pagrindinių akademinio rašymo metodų apžvalga ir klaidų rūšys, su kuriomis gali susidurti korektoriai, sprendžiant nuorodas ir nuorodas.

10. Formatavimas „Microsoft Word“

Atidžiai apžiūrėkite, kaip formatuoti dokumentus „Microsoft Word“, taip pat keletą papildomų funkcijų, leidžiančių lengviau redaguoti ir redaguoti dokumentus.

11. Galutinis korektūros vertinimas

Galimybė parodyti, ką išmoko! Jūs atliksite du korektūros testus ir formatavimo testą, kurį gausite išsamiai. Jei laimėsite 80% ar daugiau, jums iš karto bus pasiūlytas laisvai samdomų vertėjų vaidmuo, dirbantis „Proofed Inc.“. Jei ne, turėsite galimybę dar kartą atlikti testus po tam tikro atsiliepimo skambinimo su vienu iš mūsų dėstytojų.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai baigti prisiregistruoti ir dirbti per kiekvieną modulį, užbaigdami modulio užbaigimo užduotį ir atlikdami testus, kad pereitumėte prie kito (kartu su kai kuriais vidurio modulio pratimais ir viktorinomis, kad galėtumėte išbandyti save) apie tai, ką išmoko, kaip jūs einate). Kurso pabaigoje taip pat yra baigiamasis redagavimas.

Užsiregistravę turite šešis mėnesius baigti kursą (žr. Papildomos informacijos sąlygas). Baigę darbą, jūs galėsite profesionaliai pradėti redaguoti ir redaguoti dokumentus. Mes netgi pateiksime patarimus, kaip rasti darbą kaip laisvai samdomų vertėjų darbą!

Korektūros akademiją kuria „Proofed Inc.“, gerbiamo tarptautinio korektūros ekspertų tinklo. Kurdami šį kursą pasinaudojome kolektyvine patirtimi, kaip profesionaliais korektoriais ir redaktoriais, ir mes manome, kad jis siūlo daugiau besimokančiųjų nei bet kuris kitas šiandien parengtas korektūros ir redagavimo e-mokymosi kursas.

Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie „Korektūros akademiją“, susisiekite su mumis.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

The Proofreading Academy

Korektūros akademija tinka pradedantiesiems, taip pat tiems, kurie turi tam tikros patirties ir nori patobulinti savo įgūdžius. Nesvarbu, ar norite atlikti karjerą korekt ... [+]

Mes ketiname pakeisti tavo gyvenimą

Baigę kursą galėsite:

Bet kokio verslo, kūrybinio ar akademinio dokumento atitikimas profesiniam standartui. Štai ką reikia žinoti

Kursą šiuo metu sudaro dešimt mokymo, testavimo ir pratybų modulių:

1. Redagavimas ir redagavimas: įvadas

2. „Microsoft Word“ pagrindai

3. Bendros rašybos klaidos

4. Bendrosios gramatikos klaidos

5. Bendrosios skyrybos klaidos

6. Kitos bendrosios klaidos

7. Korektūra praktikoje: stilius

8. Kvalifikacija praktikoje: akademinė korektūra

9. Akademinė korektūra: nuorodos ir nuorodos

10. Formatavimas „Microsoft Word“

Korektūros akademija tinka pradedantiesiems, taip pat tiems, kurie turi tam tikros patirties ir nori patobulinti savo įgūdžius. Nesvarbu, ar norite atlikti karjerą korektūroje, ar sukurti geresnius dokumentus dabartiniame vaidmenyje, mes galime padėti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
30 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Suite 30, 101 St Mark’s Pl
10009 New York, New York, Jungtinės Amerikos Valstijos