The S.I. Newhouse School of Public Communications; The Newhouse School; Newhouse

Įvadas

Oficialus aprašymas


Njuhausas mokykla, pasaulio Premier mokyklos ryšių, siūlo internetinę magistras Komunikacijos studentams visur.

Iš Njuhauso istorija

Graduate Management Admission Test arba SI Newhouse Mokykla Viešųjų ryšių Syracuse University jau seniai pranašauja, kaip viena iš geriausių mokyklų ryšių šalyje. Su jos šaknys spaudos žurnalistikos pasiekti atgal į 1930, The Njuhausas Mokykla šiandien siūlo bakalauro ir magistro programas, kurios apima visą ryšių srityje - iš reklamos žurnalistikos fotografijai į viešąją diplomatiją.

1934 - Sirakūzų universiteto Žurnalistikos siūlo klases spaudos žurnalistikos.

1934 - Sirakūzai tampa pirmasis universitetas pasiūlyti kolegija kredito radijo kursą.

1947 - Sirakūzai pradeda Waer, vienas tautos pirmuosius kolegija radijo stočių.

1964 - Dovana nuo Samuel I. Njuhauso įgalina Njuhauso 1, apdovanojimai pastato, kad namų žurnalistikos mokyklos statybą. Pastatas yra skirta prezidentas Lyndon B. Johnson.

1971 - Mokyklos Žurnalistikos susilieja su radijo ir televizijos katedros nustatyti SI Newhouse mokyklos viešųjų ryšių.

1974 - Njuhausas 2, mokyklos Antrasis pastatas, skirtas.

1984 - Njuhausas švenčia 50 metų žurnalistikos.

1991 - Njuhausas tinklas, mūsų internetinėje absolventai bendruomenė, įsteigta.

2006 - Veidrodiniai apdovanojimai, kurie pripažinti kompetenciją žiniasklaidos pramonės ataskaitų, yra sukurta.

2014 - dovana nuo Dick Clark turto padeda sukurti Newhouse studiją ir inovacijų centras, siūlanti Dick Clark Studios ir Alano Gerry centras "Media inovacijos. Naujasis įrenginys yra skirtas žiniasklaidos magnatas Oprah Winfrey.

2014 - Njuhausas skelbia savo pirmą internetinį magistro laipsnį, mokslo magistro ryšių, kurie prasideda klases 2015 m.

Akreditacija ir Reitingai

Njuhausas mokykla yra akredituota Švietimo asociacijos žurnalistikos ir masinės komunikacijos. Njuhausas nuosekliai klasifikuojama kaip viena iš geriausių mokyklų ryšių pasaulyje.

Apie Samuel I. Njuhauso

Pasibaigus 13 amžiaus, Samuelis I. Njuhausas buvo "biuro berniukas" už Bayonne, Naujasis Džersis advokatas. 15, jis buvo advokato biuro vadovas ir buhalteris. 16 metų, jis buvo leidėjas mažame dienraštyje advokatas buvo įgyta sumokėti skolą. 21, jis buvo pusė savininkas popieriaus ir turėjo pats tapti advokatu. Iki 30 metų amžiaus, jis buvo vienintelis savininkas Staten Island anksto ir jo būdas tapti pasaulio žiniasklaidos milžinė.

Visą savo gyvenimą, Njuhausas išliko skirta žiniasklaidos ir ryšių programas Sirakūzai. Jis rėmė parėmė programas ir tobulinti mokyklos ir universiteto, kad on-campus studijoje ir įvairių įnašais Njuhauso ir jo šeimos per metus kūrimą.

Njuhausas mirė 1979 metais tuo 84 amžiaus. Bendrovė įkūrė Advance Leidiniai, toliau klestėti ir šiandien valdo laikraščius 26 Amerikos miestų, taip pat Parade leidiniai, Fairchild leidiniai, Amerikos City Verslo žurnalai, GOLF Digest Įmonės, Newhouse News Service, religija News Service ir šviesus House Networks, kuri tarnauja 2,4 mln kabelis sistemos klientams Florida, Kalifornija, Mičiganas, Indijana ir Alabamos valstijose. Bendrovė taip pat valdo Advance internetu, kuri veikia daugiau nei 100 svetainių, kur patiekiama savo publikacijoms ir kabelių sistemas.

Njuhausas šeima taip pat priklauso Condé Nast, kuris turi 20 spaudos ir skaitmeninės žiniasklaidos prekinių ženklų, įskaitant Allure, Architectural Digest, Gero apetito, nuotakos, Condé Nast Traveler, Informacija, Epicurious, Glamour, Golf Digest, GQ, Lucky, The New Yorker, savarankiškai, paauglių Vogue ", Vanity Fair, Vogue", W ir ryšio. Šeima taip pat investavo į Oprah tinklą, kuris nuosavybės teise priklauso atradimas.

Njuhausas paliko ilgalaikį palikimą į mokyklą, ir, savo ruožtu, Mokslo magistras Komunikacijos programą.

Vietos

Sirakūzai

Address
Syracuse University
215 University Place

13244-2100 Sirakūzai, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis