Read the Official Description

Šiuolaikiniame pasaulyje patikimas partnerio pasirinkimas gali būti sudėtingas.

Leiskite įtikinti jus, kodėl mes esame skirtingi, ir tai jau nebeturėtų būti.

TFXT siūlo puikią mokymosi sistemą FX prekybos arenoje. Tai, ką mes darome.

Mes teikiame jums geriausią mokymo metodą ir siūlome nešališką ir nešališką patarimą, kuris jums naudingas.

Mes suteikiame jums individualų dėmesį, kurį esate nusipelnę ir aprūpiname jums visas paslaugas, kurias jums reikia kartu po vienu stogu, visais sąžiningomis kainomis.

Mes nuolatos stebi naujausius FX pasaulio įvykius. Mes integruojame šią evoliuciją mūsų švietimo platformoje, produktams ir paslaugoms, įtraukdami naujausius įvykius tik tuomet, kai jums tai yra ekonomiškai naudinga.

Mes labai mėgsta tai, ką darome. Mes aistringai apie FX. Mes esame patikimi. Džiaugiamės, kad padedame kiekvienam atskiram studentui, kurį priimame priimti, tapti sėkmingu per mūsų entuziastingą įsipareigojimą ir atsidavimą.

Mes tikime santykiais ir partnerystėmis per šią kelionę. Mes netikime dirbti mūsų studentams. Mes norime dirbti su jumis, kad atitiktų jūsų poreikius ir pasiektų jūsų potencialą. Mes tikime gyvenimo studentais.

Jei ieškote tikro partnerio, kuris giliai rūpinasi tavimi ir kuris yra suderintas su jūsų poreikiais, jūs patekote į reikiamą vietą. TFXT yra tavo namas. Partneris su TFXT ir jums nebus nepatogus.

Mes išklausome jūsų poreikius ir pateikia jums paprastus ir nešališkus atsiliepimus. Mes atkreipiame dėmesį į jūsų poreikius, planus ir tikslus bei peržiūri jas pagal tai, ko norėtumėte pasiekti. Kai mes nesutinku, mes būsime besąlygiškai sąžiningi su jumis diplomatiniu būdu, nurodydami jus dėl mūsų nesutarimų priežasčių. Mes tikime autentiškumu.

Su mumis jūs esate asmuo, o ne paskyros numeris. Verslo pasaulyje, kuriame paskyros numeriai ir sandoriai tapo svarbesni už vardus, mes didžiuojamės tuo, kad mes esame asmeniškai suinteresuoti viskuo, ką mes jums darome. Mes taip pat įžadame suteikti jums individualų dėmesį, kurį nusipelnėte kaip mūsų studentą.

Mes visada stengiamės pritaikyti savo požiūrį į jūsų individualius poreikius ir reikalavimus, nes mes vertiname visas suinteresuotas šalis.

Mes siūlome konkurencingos kainos produktus ir paslaugas, palyginti su konkurencija. Naudojant techninius sprendimus, kurie automatizuoja procesus gale ir efektyviai valdydami išlaidų kontrolės sistemas, mes galime sutvarkyti mūsų kainas pagal mūsų vertės pasiūlymą. Mes neprisiimame kompromiso dėl produktų kokybės ar patirties. Kokybės klausimai. Tai, ką mes darome, yra mūsų vardu organizacijai ir pavieniams asmenims. Mes niekada nesusidomės su mūsų kokybės standartais, nes manome, kad mūsų reputacija yra labai svarbi. Mes esame pasiryžę įvykdyti savo pažadą. Svarbus vientisumas ir savęs atskaitomybė.

Mes tvirtai tikime, kad kiekvienas žmogus yra unikaliai vertingas žmogus su svajonėmis, neribotas talento lygis ir potencialas sėkmei ir didybei.

Prašome suteikti mums galimybę dalyvauti jūsų kelionėje siekdami savo potencialo ir išgyventi savo svajones.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


ThatFXTrader

Tūkstančių studentų įvaldyta naujausia, savarankiška, supaprastinta ir gerai struktūrizuota mokymosi formulė, skirta mokyti jus viską, ką reikia žinoti, kad galėtumėte įv ... [+]

Pirmieji 20 žmonių, norinčių įsiregistruoti šiame kurse, gaus nuolaidą. Prašome paklausti daugiau informacijos apie tai.

Tūkstančių studentų įvaldyta naujausia, savarankiška, supaprastinta ir gerai struktūrizuota mokymosi formulė, skirta mokyti jus viską, ką reikia žinoti, kad galėtumėte įveikti FX prekybą, kad taptumėte aukšto lygio prekybininku. Turinys leidžia visiems verslininkams pasinaudoti nauda, ​​pradedantiesiems ir pažengusiems.

Mūsų kursas visada yra aktualus.

Mes nuolat atnaujiname savo medžiagą, kad atspindėtume besikeičiančią rinkos tendenciją, judėjimą ir sąlygas.

Šis paketas apima:

Internetinės priemonės ir ištekliai 24-7Pilnas apimties mokymo kursas1200 narių grupės pokalbis atsakyti ir paaiškinti klausimus ir medžiagą.Labai tiksli rinkos analizė su išsamiais balso paaiškinimaisThatFXTrader asmeniniai įspėjimaiE-knyga, skirta parodyti jums, kaip auginti mažą sąskaitąPapildomos tiesioginės savaitės seminarai ir mokymai - tai viskas, ką reikia žinoti, kai nori prekiauti užsienio valiutų rinka.Prieiga prie privataus pokalbių kambario, skirto studentams, palyginti su kitais prekybininkais.Platforma... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
15 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ThatFXTrader

Mūsų aukščiausio lygio linija, galutiniai individualizuoti 1-1 virtualūs mokymai, skirti išmokyti jus viską, ką reikia žinoti, kad galėtumėte įveikti FX prekybą, kad tapt ... [+]

Pirmieji 20 žmonių, norinčių įsiregistruoti šiame kurse, gaus nuolaidą. Prašome paklausti daugiau informacijos apie tai.

Mūsų aukščiausio lygio linija, galutiniai individualizuoti 1-1 virtualūs mokymai, skirti išmokyti jus viską, ką reikia žinoti, kad galėtumėte įveikti FX prekybą, kad taptumėte geriausiu prekybininku. Kursas leidžia visiems verslininkams gauti naudos, pradedantiesiems ir pažengusiems.

Šis paketas apima:

Internetinės priemonės ir ištekliai 24-7Pilnas apimties mokymo kursas1200 narių grupės pokalbis atsakyti ir paaiškinti klausimus ir medžiagą.Labai tiksli rinkos analizė su išsamiais balso paaiškinimaisThatFXTrader asmeniniai įspėjimaiE-knyga, skirta parodyti jums, kaip auginti mažą sąskaitąPapildomos tiesioginės savaitės seminarai ir mokymai - tai viskas, ką reikia žinoti, kai nori prekiauti užsienio valiutų rinka.Prieiga prie privataus pokalbių kambario, skirto studentams, palyginti su kitais prekybininkais.Asmeninė globa, skirta tiksliai suderinti strategiją, techninius įgūdžius ir gebėjimus.Platforma... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
Ištęstinės
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ThatFXTrader

Tai 5 savaitės programa, kurioje " ThatFXTrader yra kasdien, kad padėtų jums viską, ko jums gali prireikti pagalbos. Tai gali būti pagalbos schema, padedama suvokti rinko ... [+]

Pirmieji 20 žmonių, norinčių įsiregistruoti šiame kurse, gaus nuolaidą. Prašome paklausti daugiau informacijos apie tai.

Tai 5 savaitės programa, kurioje " ThatFXTrader yra kasdien, kad padėtų jums viską, ko jums gali prireikti pagalbos. Tai gali būti pagalbos schema, padedama suvokti rinkos temas, taip pat pateikti vaizdo įrašus tam tikromis temomis, kurių gali prireikti klientui. Be to, įtraukiami individualūs prekybos planai, sujungtos "Excel" skaičiuoklės, taip pat patarimai, gudrybės ir dar daugiau.

Platforma

Mentorumo kursai trunka po 5 savaites. Vienas Mentorumo kursas baigiasi, klientas gali nuspręsti, ar jis norėtų tęsti, ar ne.

Pristatymo būdas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos New York
Registracija galima
5 savaites
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Forex Weekly Webinar Key Highlights: Market Breakdown For The Week Of May 28th.