Oficialus aprašymas

Teksaso technikos universitetas

eLearning

Teksaso technikos universiteto e. Mokymasis

Visame pasaulyje el. Mokymasis

Internetas ir atstumas

Teksaso technikos universiteto studentai

Jūs neturite gyventi "Lubbock", norėdami tęsti studijas per Teksaso technikos universitetą. Turėdami daugiau kaip 100 laipsnių programas, visiškai prieinamas internete ir septynias unikalias regionines mokymo įstaigas visoje valstybėje, kuriose siūloma tradicinė klasių patirtis, jūsų švietimo tikslus galima pasiekti iš bet kurios vietos.

Teksaso technikos universiteto regioninės svetainės

Norint gauti išsilavinimą, jums nereikia būti "Lubbock". Su septyniais regiono regionais galite gauti išsilavinimą iš savo vietos bendruomenės!

TTU K-12

"Visuotinė švietimo bendruomenė"

TTU K-12 teikia "Texas" švietimo agentūros (TEA) ir NCAA akredituotą, spausdintą ir internetinę mokymo programą, skirtą darželio-12 klasės studentams, esantiems specialiose ir netradicinėse gyvenimo sąlygose, kurių tradiciniai mokyklos rajonai netenkina mokymosi poreikių. Mūsų programa yra tokia unikali, kaip ir kiekvienas iš mūsų studentų.

Siūlome dieninių vidurinių mokyklų diplomo programą, taip pat papildomus neakivaizdinės studijos variantus. Mes teikiame paslaugas studentams, norintiems dirbti į priekį, reikalauti, kad studentai nepatektų į kreditus, neprilygstų užimtiems grafikams ar mokytųsi į namus.

Pradėkite bet kuriuo metu ir apsilankykite visus metus!

Akademinės partnerystės

"Texas Tech" akademinė partnerystė tvarko įvykių registraciją įvairioms universitetų renginiams, prižiūri tęstinio mokymo procesą tiems, kurie siekia užsidirbti neakademinį kreditą ir departamentus, norinčius pasiūlyti tęstinio mokymo galimybes, ir sukuria institucinius akademinius susitarimus Teksase ir už jos ribų, kad galėtų atlikti perdavimo procesas bus kuo didesnis būsimiems Raudonojo Raiders.

OLLI Teksaso technikos universitete

Osherio mokymosi visą gyvenimą institutas (OLLI) yra unikali besimokančiųjų mokymosi bendruomenė 50 metų amžiaus. Nr testai, nėra laipsnių, nėra straipsnių - tik galimybė ištirti įdomias temas ir siekti naujų interesų.

Fakulteto ir personalo palaikymas

Visame pasaulyje e. Mokymasis yra įsipareigojęs padėti dėstytojams pasinaudoti daugiau galimybių įsitraukti studentus internetu, ir mes teikiame savo fakultete būtiną mokymą ir išteklius, kad būtų užtikrintas mokymosi sėkmė.

"Blackboard Learn 9.1" yra "Texas Tech University" naudojama mokymosi valdymo sistema. Mes galime padėti instruktoriams ieškoti "Blackboard" funkcijų su pagrindiniais ir pažengusiais tiesioginiais mokymais ir pagalbos trikčių šalinimui, taip pat mūsų 24/7 "Blackboard" fakulteto technine pagalba.

"Worldwide eLearning Instructional Design" (ID) komanda yra skirta palaikyti kokybės standartus kurso gamyboje. Kaip internetinės ir mišrios kursų kūrimo ir tobulinimo patirties specialistai, mūsų ID komanda gali teikti paramą turinio organizavimo, bendravimo priemonių, ADA atitikties, paskaitos technologijų surinkimo ir daug daugiau.

Mūsų internetinės prieinamumo laboratorija (OAL) suteikia instruktoriams priemones, skirtas kurti prieinamas mokymo medžiagas. Instruktoriai gali susipažinti su antraštinėmis santraukomis ir nuorašais, paprašyti, kad kursų pasiekiamumas būtų įvertintas, ir gauti mokymus apie prieinamumo programinę įrangą.

Sužinokite Texas Tech: visame pasaulyje el. Mokymasis

Jums reikia laipsnio galimybių?

Texas Tech turi.

Nesvarbu, ar esate neseniai baigęs aukštąsias mokyklas ar grįžęs netradicinis kolegijos studentas, tolimiausioje studijų srityje galite gauti bakalauro, magistro ar doktoranto laipsnį. Jums lengva rasti tinkamą programą, kurią pateikiate taip, kaip norite mokytis.

Gaukite išsilavinimą, kurį turėsite pasiekti savo srities viršuje.

"Worldwide eLearning" kursus moko tas pats apdovanojimų pelnęs, plačiai išleistas fakultetas su įvairiais mokslinių tyrimų interesais, kurie moko "akis į akį". Ir mes siūlome daugiau doktorantūros studijų programos nei bet kuri kita institucija Teksase. Pirmasis lygis ir prestižas: tai yra "TTU Worldwide eLearning".

Atsiliepimas

Padarykite savo karjerą ir pagerink savo gyvenimą.

"Nors uždirbdamas savo bakalauro laipsnį, aš niekada negalėjau patirti, kaip baigti kursą internetu, tačiau nuo to laiko, kai pradėjau mokytis internetinio magistro laipsnio, aš išmokau mokytis dar efektyviau. Siekdamas savo laipsnio internete, Aš jau neapsiribojau vieninteliu erdve savo darbo užbaigimui. Galiu sutelkti dėmesį į savo darbą be pamokų klasėje, ir aš jaučiuosi labiau įsitraukęs, kai galiu dirbti patogioje srityje, kurioje aš susipažinau. linkiu savo internetinio laipsnio, padėjo pažangai įgyti profesinę karjerą suteikiant man lankstumo geriau suskirstyti savo dėmesį tarp mano išsilavinimo ir mano profesinio darbo ".

Joshua Blount '19, magistras technikos komunikacijos

Baigti, ką pradėjote.

Mūsų visiškai internetinės programos suteikia jums lankstumo užtrukti tik vieną klasę per semestrą, būti dieninių studentų ar tarp jų. Mes taip pat siūlome perkelti stipendijas Bendrijos koledžo studentams, norintiems baigti savo studijas "Texas Tech".

Atsiliepimas

Gyvenimas atsitinka.

"Aš baigiau savo universitetų bakalauro studijas su koncentracijomis žmogaus vystymosi ir šeimos studijose, komunikacijos studijose ir sociologijoje. Mano mėgstamiausia dalis buvo ryšiai, kuriuos aš padariau. Turėjau galimybę iš tiesų susipažinti su savo profesoriais ir Aš nemanau, kad tai būtų kažkas, ką galėjau padaryti didelėje universiteto aplinkoje. Aš pradėjau dirbti Teksaso technikos universitete Waco administracijos asistente. Aš žinojau, kad noriu dirbti TTU Waco netrukus po to, kai pradėjau programą nes aš mačiau potencialą, kad jis turi, ir manau, kad jis ir toliau augs, o tai padės žmonėms pasiekti savo akademinius tikslus. Būdamas netradicinis studentas, aš žinau, kaip sunku pradėti kažką naujo, ypač kai turite kitų Aš grįžau į mokyklą ir baigiau savo dukrą ".

Alana Schaeper'17, Universiteto studijos

Visapusiškai pasinaudoti GI įstatymo projektu.

"Texas Tech" kariuomenės ir veteranų programa yra viena iš geriausių tautos, kurią patvirtina mūsų apdovanojimai. Leiskite mums padėti jums pasinaudoti savo veteranų pranašumais, kad užbaigtumėte savo laipsnį.

Atsiliepimas

Mes vertiname jūsų paslaugą.

"Aš lankiau Teksaso technikos universiteto aukštojo mokslo mokomąją vietą Waco mieste ir uždirbu savo universiteto studijų bakalauro studijas ryšių, politikos mokslų ir viešųjų ryšių studijų srityse. Norėjau apsilankyti nuostabiame universitete, kuris buvo gerai žinomas be pakeitimų mano gyvenimas ir persikelia į naują vietą. Man patinka aplankyti Lubbocką ir dalyvauti daugelyje studentų renginių, o mieste, bet Waco yra tik geresnis variantas mano sūnui ir man. Aš neseniai internuovau į Teksaso Atstovų rūmus per praeities teisėkūros sesiją ir po sesijos buvo pasiūlyta visą darbo dieną. Aš taip pat dirbsiu į Kapitolą specialiosios sesijos metu. Tikiuosi, kad mano Texas Tech kvalifikacinis laipsnis leis man pasiekti savo karjeros siekius kaip veteranų ir jų šeimos advokatą centrinis Texas regionas ".

Jade Cabrero-Doss, Jungtinių Amerikos Valstijų oro pajėgų veteranas, '17, Universiteto studijos

Ieškote kraštovaizdžio pakeitimo?

Mes siūlome nebrangius būdus gauti išsilavinimą, kad galėtumėte pradėti kažką naujo. Visame pasaulyje eLearning studentai moka už mokslą Texas, nepriklausomai nuo vietos. Tai reiškia, kad užsidirbate savo laipsnį internetu už labai konkurencingą kainą, nesvarbu, ar gyvenate visame mieste ar visoje šalyje.

Atsiliepimas

Pakeisk savo karjerą.

"Aš myliu lankstumą, kurį suteikia" TTU Worldwide eLearning "!" Texas Tech "(universiteto studijos, kuriose koncentruojasi asmeniniai finansai, organizacinė lyderystė ir psichologija), leido man rengti šokių mokymo programas visoje šalyje ir pradėti Profesinė karjera. Tuo pačiu metu galiu siekti išsilavinimo ir šokio karjeros! Aš šokiu 9-5 darbo dienomis ir turiu galimybę tęsti savo studijas mokymuose, repeticijose ir šou. Aš galėjau sekti savo aistra aplink JAV, San Franciske, Portlande, Čikagoje, Dalasi ir Niujorke. Be TTU Worldwide e. Mokymosi aš negalėsiu išgyventi savo svajonių būti profesionalia šokėja! "

Shannon Oleson'17, Universiteto studijos

Naudodamiesi mūsų 24/7 pokalbių internetu ir internetine pagalba, kiekvienas internetinis ir nuotolinis studentas bet kuriuo metu gali kreiptis pagalbos dėl finansinės pagalbos, paskyros balanso, IT palaikymo ir kt. Galite gauti pagalbą bet kada ir visur! - Jums tai reikia. Mums paprasta būti "Red Raider"!

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Texas Tech University Worldwide eLearning

Studentai, siekianti 120 valandų taikomųjų dailės ir mokslų bakalauro (BAAS) laipsnio, pirmiausia turi gauti asocijuotą laipsnį iš patvirtintos įstaigos. Šis laipsnis rei ... [+]

Taikomųjų menų bakalauras

Studentai, siekianti 120 valandų taikomųjų dailės ir mokslų bakalauro (BAAS) laipsnio, pirmiausia turi gauti asocijuotą laipsnį iš patvirtintos įstaigos. Šis laipsnis reikalauja 60 valandų kursų Teksaso Technikos universitete, be pradinių 60 valandų, perduotų iš patvirtintos bendradarbiaujančios institucijos.

Programa administruoja Provosto tarnyba, ir suinteresuoti studentai turi susisiekti su universitetų studijų studentų paslaugų centru (806.742.7100).

Reikalavimai laipsniui1. Reikalingos valandos ir bendrasis / kolegijos reikalavimas

Mažiausiai 120 semestrų valandų, iš kurių 40 turi būti jaunesnio lygio / aukštesniojo lygio, ir laipsnio reikalavimų, taikomų taikomosios dailės ir mokslų bakalauro laipsniui, kaip nurodyta "Pagrindinių reikalavimų" šio katalogo skyriuje "Bakalauro akademikai".... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
120 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Texas Tech University Worldwide eLearning

"Texas Tech" ankstyvojo vaikų priežiūros bakalauro studija rengia ankstyvojo vaikystės įrenginius su mažais vaikais, kurių šeimos nariai yra labai mobilūs. ... [+]

Ankstyvojo vaikų priežiūros bakalauro laipsnis

"Texas Tech" ankstyvojo vaiko priežiūros bakalauras (GPIDEA tinklalapyje - "Ankstyvasis ugdymas mobilioje visuomenėje") rengia jus dirbti ankstyvojo vaikystės aplinkoje su mažais vaikais, kurių šeimos nariai yra labai mobilūs. Kai baigsite programą, galėsite dirbti įvairiose programose, kurios siūlo ankstyvą vaikų globos ir ugdymo programą, skirtą vaikams iki 8 metų amžiaus, ypač tų, kurie yra labai judrios populiacijos, pavyzdžiui, karinių įrenginių.

Apie programą

Ankstyvosios vaikų globos mokslų bakalauras parengia jus dirbti ankstyvojo vaikystėje su mažais vaikais, kurių šeimos nariai yra labai mobilūs. Kai baigsite programą, galėsite dirbti įvairiose programose, kurios siūlo ankstyvą vaikų globos ir ugdymo programą, skirtą vaikams iki 8 metų amžiaus, ypač tų, kurie yra labai judrios populiacijos, pavyzdžiui, karinių įrenginių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto augalų ir dirvožemio mokslų katedra leidžia studentams paversti augalų ir šviežio oro meilę pelningai karjerai, vykdant bakalauro studijas ... [+]

Augalininkystės ir dirvožemio mokslų bakalauro laipsnis

Teksaso Technikos universiteto augalų ir dirvožemio mokslų katedra leidžia studentams paversti augalų ir šviežio oro meilę pelningai karjerai, vykdant bakalauro studijas augalų ir dirvožemių moksle. Valdykite golfo aikštynas ir sporto aikšteles. Turėkite savo vaikų darželį. Teikti aplinkosaugos konsultacijas. Plėtoti šešėlio atsparias žolių štamus. Dizainas aplinkos sodyboms miestų teritorijose. Valdykite komercinį sodo, šiltnamio ar botanikos sodą. Sukurkite, įdiekite ir prižiūrėkite interjero vaizdus. Galimybės yra begalinės.

Programos apžvalga120 kreditų valandosKursinis darbas baigtas pirmiausia internetu. Kai kuriuos kursus, pvz., Laboratorinius mokslus, negalima mokyti internete ir jie turi būti akis į akis jūsų kolegijoje ar universitete.Būtinas reikalavimas: vidurinės mokyklos diplomas arba GEDStudentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai vyksta su "Texas Tech University" akademiniu kalendoriu. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių metų sesijų pradžioje.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
120 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Humanitarinių mokslų bakalauras skirtas studentams, kurie nori siekti įvairių sričių studijų Žmogaus mokslų koledže. Tai suteikia studentams lankstumo, norint ištirti kon ... [+]

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis

Humanitarinių mokslų bakalauras skirtas studentams, kurie nori siekti įvairių sričių studijų Žmogaus mokslų koledže. Tai suteikia studentams lankstumo, norint ištirti konkrečias interesų sritis, siekti karjeros tikslų arba pasirengti aukštąjį arba profesinį išsilavinimą. Studentai turi pasirinkti tris koncentracijos sritis, kurių turinys yra panašus į nepilnamečius.

Kiekviena koncentracija susideda iš ne mažiau kaip 18 semestrų valandų, iš viso 54 minimalios valandos. Dvi koncentracijos turi būti Žmogaus mokslų kolegijoje ir gali būti parinktos iš priklausomybės sutrikimų ir atkūrimo tyrimų; drabužių projektavimas ir gamyba; bendruomenės, šeimos ir priklausomybės mokslų; žmogaus vystymosi ir šeimos studijos; interjero dizainas; mitybos mokslai; asmeninis finansinis planavimas; restoranas, viešbutis ir institucijų valdymas; mažmeninės prekybos valdymas; asmeniniai finansai, jaunimo ugdymas ir šeimos bei vartotojų mokslo plėtra.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
120 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Texas Tech University Worldwide eLearning

Universiteto studijos yra tarpdisciplininis pagrindas, skatinantis naujas mokymosi ir atradimų sritis, palengvinant studentų mokymąsi per katedros ir koledžo sienas. ... [+]

Universitetų studijų menų ar mokslų bakalauras (BUS)

Universiteto studijos yra tarpdisciplininis pagrindas, skatinantis naujas mokymosi ir atradimų sritis, palengvinant studentų mokymąsi per katedros ir koledžo sienas. Universitetų studijų magistro bakalauras arba universiteto mokslų bakalauras, kurį administruoja Universiteto išsilavinimo ir studentų reikalų skyrius Provosto tarnyboje, suteikia unikalų studijų programą, leidžiančią studentams lanksčiai pasirinkti tris skirtingas studijų sritis. Kiekviena sritis vadinama "koncentracija". Nors trys koncentracijos egzistuoja kaip atskiros universiteto programos, jos paprastai nėra kaip egzaminuotos studijų programos kursų derinys. Pavyzdžiui, studentas gali sutelkti dėmesį į aplinkos žurnalistikos specializaciją, susijusią su žurnalistika, augalų ir dirvožemio mokslais, ir toksikologija aplinkai. Kiekviena sritis egzistuoja skirtingose ​​kolegijose kaip atskirų studijų programų dalis, tačiau tik universitetines studijas suteikiantys pagrindai leis studentams studijuoti tris koncentracijas kaip vienetą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
120 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

120 valandų bendrojo lavinimo bakalauras yra sudėtinga ir naudinga studentams, kurie pageidauja didesnės lankstumo jų studijų metu. Kaip tarpdisciplininis laipsnis, jis n ... [+]

Bendrojo lavinimo bakalauras, BGS

120 valandų bendrojo lavinimo bakalauras yra sudėtinga ir naudinga studentams, kurie pageidauja didesnės lankstumo jų studijų metu. Kaip tarpdisciplininis laipsnis, jis nėra pagrįstas konkrečiu pagrindiniu ar nepilnamečiu. Vietoj to, studento mokymo programą sudaro kursai iš trijų studijų sričių, kuriuos reikia pasirinkti iš nustatytų nepilnamečių, pripažintų Teksaso technikos kataloge. Dvi iš trijų studijų sričių turi administruoti Menų koledžas

Gerai suprojektuotas BGS laipsnis gali padėti studentui pasirengti konkrečiam intelektiniam interesui, profesiniam amžiui ar studijoms. Trys studijų sritys sudaro nuoseklią specializaciją, kuri kitur universitete nepasiekiama kaip organizuotas studijų planas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
120 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Doktorantūra

Texas Tech University Worldwide eLearning

Sistemos inžinerijos ir inžinerijos sistemų inžinierių tinklas yra skirtas asmenims parengti sėkmingai inžinierių personalui ir projektams vadovauti. Teksaso technikos un ... [+]

Filosofijos daktaras sistemoje

Sistemos inžinerijos ir inžinerijos sistemų inžinierių tinklas yra skirtas asmenims parengti sėkmingai inžinierių personalui ir projektams vadovauti. Teksaso technikos universitetas šiuo metu yra vienintelis Teksaso valstijos universitetas, siūlantis internetinę programą, todėl tai yra aiškus pasirinkimas asmenims, kurie siekia valdymo galimybių inžinerijos ir technologijų srityje.

Programos apžvalga

Sistemų ir inžinerijos vadybos doktorantūros programa (SYEM) skirta parengti inžinerijos vadybininkų specialistus dabartiniams ir būsimiems vadovaujančioms pareigoms. Inžinerijos vadybos specialistų biuro darbo statistikos augimo tempai rodo, kad per ateinantį dešimtmetį šie vaidmenys išaugs 30%.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
72 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Specialiojo ugdymo doktorantūros studijų programos tikslas - parengti vadovo personalą, kuris padėtų formuoti specialiojo ugdymo ateitį. Programa orientuota į rezultatus, ... [+]

Specialiojo ugdymo filosofijos daktaras

"Texas Tech" internetinį specialiojo ugdymo filosofijos daktarą siūlo Švietimo kolegija. Specialiojo ugdymo doktorantūros studijų programos tikslas - parengti vadovo personalą, kuris padėtų formuoti specialiojo ugdymo ateitį. Programa orientuota į rezultatus, kuriais bus rengiami absolventai mokslinių tyrimų, mokytojų rengimo, programų rengimo ir vertinimo srityse.

Programos apžvalga

Specialiojo ugdymo programa numato kursinius darbus bendrosios specialiojo ugdymo, diagnozės pedagogo, regėjimo sutrikimų ir kurčiųjų mokymo srityse. Absolventų specialiojo ugdymo programos studentai yra pasirengę dirbti su neįgaliais asmenimis įvairiomis aplinkybėmis, įskaitant valstybines mokyklas, aukštąjį mokslą ir privatųjį sektorių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
90 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso technikos universiteto technikos bendravimo ir retorikos filosofijos daktaras (TCR) mokysis ir praktiškai taikys tyrimo techninius komunikacijos ir retorikos meto ... [+]

Technikos komunikacijos filosofijos daktaras

Teksaso technikos universiteto technikos bendravimo ir retorikos filosofijos daktaras (TCR) mokysis ir praktiškai taikys tyrimo techninius komunikacijos ir retorikos metodus, taip pat įgyja patirties kuriant internetinius ir ant lapų dokumentus, naudojančius vizualiai ir raštu pranešimus. Programa siūlo platų požiūrį į techninį bendravimą, siūlanti klases tokiose srityse kaip redagavimas, dizainas, retorinis teorija, internetinė dokumentacija, leidinių valdymas ir tinkamumo testavimas.

Laipsnių programos paskirtis

Doktorantas kvalifikuoja žmones atlikti nepriklausomus tyrimus įvairiais būdais ir taip prisidėti prie žinių. Doktorantas dažniausiai yra universiteto profesoriaus statusas. Tyrimo tikslai yra plačios žinios apie techninę komunikaciją ir retoriką, specializuotos žinios apie kai kuriuos techninio bendravimo ar retorikos aspektus, kaip atsispindi disertacijos tyrimuose, ir gebėjimas atlikti nepriklausomus tyrimus, naudojant vieną ar kelis metodus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
60 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

"Texas Tech University" internetinis filosofijos daktaras šeimos ir vartotojų mokslo srityje. Švietimas siūlomas šeimos departamento ... [+]

Šeimos ir vartotojų mokslo studijų filosofijos daktaras

"Texas Tech University" internetinis filosofijos daktaras šeimos ir vartotojų mokslo srityje. Švietimas siūlomas šeimos departamento

Uždirbkite vienodą laipsnį - vienintelę tautos daktaro laipsnį. šeimos ir vartotojų mokslai

Teksaso Technikos Universitetas siūlo vienintelę tautos vienintelę šeimos ir vartotojų mokslų daktaro laipsnį. programa.

Mes esame pasiryžę mokyti naujos kartos universiteto fakulteto narius šeimos ir vartotojų mokslo srityje. Jei siekiate akademinės karjeros, "Texas Tech" doktorantūros programa suteikia jums pažangiausius akademinius mokymus, labiausiai pasižymintį fakultetą ir stipriausią šalies bet kokios programos profesinį pagrindą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Texas Tech University Worldwide eLearning

Įsitink į sėkmę, įtraukdami asmeninę finansų mažumą į savo studijų programą, kad galėtumėte realizuoti savo finansinius tikslus ir išvengti nereikalingos rizikos ir skolų ... [+]

Asmeniniai finansai

Įsitink į sėkmę, įtraukdami asmeninę finansų mažumą į savo studijų programą, kad galėtumėte realizuoti savo finansinius tikslus ir išvengti nereikalingos rizikos ir skolų.

Programos apžvalga

Ką daryti, jei galėtumėte pradėti savo karjerą įgūdžiais priimti puikius sprendimus dėl savo asmeninių pajamų ir naudoti tuos pačius įgūdžius, kad padidintumėte savo įsidarbinimo galimybes? Pasirinkite asmeninę finansinę nepilnamečią ir turėsite galimybę išmokti įgūdžių, reikalingų sėkmingai valdyti savo asmeninius finansus, padėti kitiems ir pagerinti savo karjeros galimybes (šis nepilnametis pateikia AFC ® (akredituoto finansų patarėjo) paskyrimo reikalavimus).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
18 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Integruoti tyrimai yra požiūris į atsakymus į klausimus, problemų sprendimą ir šiuolaikinių socialinių problemų sprendimus iš daugybės perspektyvų. ... [+]

Integruotos studijos

Integruoti tyrimai yra požiūris į atsakymus į klausimus, problemų sprendimą ir šiuolaikinių socialinių problemų sprendimus iš daugybės perspektyvų.

Programos apžvalga

Integruotiems studijoms studentai rengia intelektualines priemones, reikalingas tiltui sukurti visose akademinėse disciplinose, pritaikyti savo įgūdžius, naujoves ir žinias įvairiose akademinėse ir praktinėse srityse. Pagrindinėse klasėse mokiniai kuria portfelio artefaktus, demonstruojančius savo individualius įgūdžius, pomėgius ir talentus. Šis portfelis ir taikomoji mokymosi patirtis suteikia kiekvienam studentui vertingų išteklių lanksčiam, individualizuotam karjeros planavimui ir plėtrai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Vėjo energijos nepilnametis (18 kreditų valandų) taip pat yra koncentracijos sritis studentams, siekiantiems bendrųjų studijų bakalauro. ... [+]

Vėjo energijos mažoji programa

Vėjo energijos nepilnametis (18 kreditų valandų) taip pat yra koncentracijos sritis studentams, siekiantiems bendrųjų studijų bakalauro.

Programos apžvalga

Šis nepilnametis susideda iš 18 valandų bakalauro vėjo energijos kursų. Visi kursai turi būti patvirtinti vėjo energijos patarėjo ir laipsnio C arba geriau pasiekti kiekvieno kurso. Vėjo energija yra daugiadalykis laukas, o kai kurioms koncepcijoms reikės fono skaičiavimo ir fizikos.

Paraiškos procesas

Jei norite išlaikyti nepilnamečio vėjo energiją, turėsite užpildyti mažesnę vėjo energijos formą ir paversti ją UC konsultavimo centrui, kai gausite patvirtinimą iš savo patarėjo. Atkreipkite dėmesį: studentai, kurie neįleidžiami į Teksaso technikos universitetą, pirmiausia privalo kreiptis į "Texas Tech" prieš pradėdami mokytis kursus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
18 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

"Texas Tech University" internetinį žemės ūkio lyderių nedidelį mokymą siūlo žemės ūkio mokymo katedra ... [+]

Mažoji žemės ūkio lyderystėje

"Texas Tech University" internetinį žemės ūkio lyderių nedidelį mokymą siūlo žemės ūkio mokymo katedra

Programos apžvalga

Žemės ūkio lyderystė rengia studentus įvairiose karjeros srityse: viešajame sektoriuje (teisėkūros padėjėjams, žemės ūkio agentūroms) arba privačiam sektoriui (mokymai ir tobulinimas, vadyba arba pardavimas žemės ūkio, maisto ir gamtinių išteklių pramonėje)

Paraiškos procesas

Norėdami užsiimti žemės ūkio lyderystės nepilnamečiu, mokiniai pirmiausia turėtų susisiekti su savo akademiniu patarėju. Tiek universitetų studijų paslaugų centro akademinis patarėjas, tiek patarėjas dirbs kartu su mokiniu, kad užbaigtų nepilnamečio paskelbimo procesą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
18 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kiekviena profesija reikalauja bendravimo įgūdžių. Žmonės, turintys puikias bendravimo įgūdžius, gauna darbo vietas ir reklamą. Techninio bendravimo nepilnametis gali pad ... [+]

Neesminis techninės komunikacijos

Kiekviena profesija reikalauja bendravimo įgūdžių. Žmonės, turintys puikias bendravimo įgūdžius, gauna darbo vietas ir reklamą. Techninio bendravimo nepilnametis gali padėti jums išmokti įgūdžių, kurių jums reikia norint pasiekti sėkmę, nesvarbu, kur jūsų profesinis gyvenimas jus perimtų.

Programos apžvalga

Nepriklausomai nuo jūsų pagrindinio, techninio bendravimo nepilnametis gali:

Išmokite, kad sustiprintumėte visas rašytinio bendravimo formas ir padarytumėte kuo didesnę įtaką pasauliui.Suteikite įrankių bendravimui su žmonėmis iš visų visuomenės sluoksnių ir iš viso pasaulio.Palengvinkite savo sugebėjimą dirbti komandoje.Parodykite, kaip naudotis technologijomis suprasti.Suteikite galimybę mokytis iš pasaulinio lygio dėstytojų.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Žmogiškųjų išteklių plėtros programos kursai remiasi socialinių ir elgsenos mokslų teorija, taip pat organizaciniu vadovavimu. ... [+]

Žmogiškųjų išteklių plėtra

Žmogiškųjų išteklių plėtros (HRDV) mokymo programa yra orientuota į įgūdžius ir žinias, reikalingas bendraujant su žmonėmis įvairiose darbo aplinkose.

Programos apžvalga

Žmogiškųjų išteklių plėtros programos kursai remiasi socialinių ir elgsenos mokslų teorija, taip pat organizaciniu vadovavimu. HRDV kursai yra skirti padėti studentams suprasti ir spręsti problemas, su kuriomis susiduria tiek asmenys, tiek organizacijos. Kursinis darbas orientuotas į tokias temas kaip žmogaus santykiai ir bendravimas, mokymas ir tobulėjimas, personalo įgūdžiai ir strategijos bei vadovavimas darbo vietoje.

Paraiškos procesas

Norėdami užsiimti žmogiškųjų išteklių plėtros nepilnamečiu, pirmiausia turėtumėte susisiekti su savo akademiniu patarėju. Tiek jūsų akademinis patarėjas, tiek patarėjas Universitetų studijų paslaugų centre dirbs su jumis, kad užbaigtų procesą, kurio reikia jūsų nepilnamečiui paskelbti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
18 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MA

Texas Tech University Worldwide eLearning

Menų magistras anglų kalba suprojektuota taip, kad būtų galima plačiai žinoti literatūrą ir kalbą bei žinoti šios srities principus ir techniką. ... [+]

Magistro laipsnis anglų kalba

Anglų kalbos departamento siūloma internetinė magistro programa anglų kalba yra tokia pati kaip ir vietoje teikiama programa, turinti skirtingą pristatymo būdą (elektroninė arba akis į akį). Reikalavimai magistro magistralei bus tokie pat kaip ir universitetų studentams. Paraiškų teikimo procesas yra tas pats. Priimta studentų magistrantė gali mokytis kursus internetu arba akis į akį.

Programos apžvalga

Menų magistras anglų kalba suprojektuota taip, kad būtų galima plačiai žinoti literatūrą ir kalbą bei žinoti šios srities principus ir techniką. Pasitelkę specialųjį studijų programą ir mūsų profesinio tobulinimosi programą, mes padedame savo studentams kurti ir parodyti esminius bendravimo įgūdžius. Studentai, ieškantys magistro anglų kalba, privalo baigti 36 semestro studijų valandas, įskaitant šiuos reikalavimus:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Strategijos komunikacijos ir inovacijų magistrantūros programa, kurią siūlo Media ir kolegijos kolegija, skirta rengti studentus vyresniojo lygio pareigas kaip strategini ... [+]

Magistro laipsnis strateginiame komunikate ir inovacijose

Strategijos komunikacijos ir inovacijų magistrantūros programa, kurią siūlo Media ir kolegijos kolegija, skirta rengti studentus vyresniojo lygio pareigas kaip strateginius komunikatorius šiandieninėje pasaulio ir skaitmeninėje aplinkoje.

Programos apžvalga

Mūsų programa siūloma tik internetu, kad atitiktų mūsų studentų, kurių dauguma yra bendravimo specialistai, poreikius. Mūsų studentai turi užimtą darbą ir asmeninį gyvenimą - jiems reikalinga galimybė gauti kokybišką aukštojo mokslo programą su lanksčia ir patogia pristatymo metodika.

30 valandų magistro programa (7 privalomi kursai ir 3 pasirenkami dalykai)Kursinis darbas baigtas internete.Priėmimo sąlygos: bakalauro laipsnis ir 3,0 studentų GPAPastaba: studentams, turintiems mažiau nei 3,0 studentų GPA, privalo imtis GRE.Studentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesasNors paraiškų pateikimo terminas nenustatytas, būsimieji studentai yra raginami pateikti visas paraiškos medžiagas bent prieš tris mėnesius iki numatyto pradinio įregistravimo.Taikykite Texas Tech universiteto aukštojoje mokykloje kaip magistro studentą.Kai prašoma pasirinkti pagrindinį, būtinai pasirinkite "Strateginis bendravimas"Užpildykite programą "Magistras".60 EUR pradinio paraiškos mokesčio arba 50 USD už kiekvieną paskesnę paraišką (įskaitant įrašų įvedimo datą, programinės įrangos užklausų pridėjimą / pakeitimą arba readmisijos užklausas).Tarptautiniai studentai taip pat privalo pateikti anglų kalbos testą kaip užsienio kalbos (TOEFL) balą aukštojoje mokykloje. Paraiškos pateikimo metu balai turi būti trumpesni nei dveji metai.Kreipkitės į Teksaso Technikos universiteto žiniasklaidos ir komunikacijos koledžą.Pareiškėjai privalo pateikti Medžiagų ir komunikacijos kolegijai kelias medžiagas, įskaitant asmeninę informaciją, atnaujinti ir rašyti pavyzdžius. Taip pat turėsite pateikti kontaktinę informaciją trims profesionaliosioms nuorodoms. Galite... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
30 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Tarpdisciplininės studijos Teksaso Technikos universitete leidžia absolventams laisvę kurti laipsnį, kuris sujungia sritis ir kursus iš esamų aukštesniųjų mokyklų ir prog ... [+]

Meistras tarpdisciplininių studijų srityje

Teksaso technikos universiteto menų magistras tarpdalykinėse studijose siūlo aukštoji mokykla. Tarpdisciplininės studijos Teksaso Technikos universitete leidžia absolventams laisvę kurti laipsnį, kuris sujungia sritis ir kursus iš esamų aukštesniųjų mokyklų ir programų. Šios integracijos tikslas leidžia studentams sukurti programą, kuri geriausiai atitiktų jų interesus ir karjeros siekius, kurie gali būti neįtraukti į tradicines disciplinos sienas.

Programos apžvalga

Internetinis magistras tarpdisciplininių studijų srityje yra studijų programa, skirta studentams, norintiems tęsti išsilavinimą aukštesniojo išsilavinimo lygmeniu, tačiau nesiekiama specializuotų mokymų, orientuotų į tradicinę pagrindinę sritį. Ši programa nėra tradicinio magistro laipsnio pakaitalas; o ji skirta studentams, turintiems platesnius interesus keliose srityse, arba tiems, kurių karjeros tikslai visiškai nesuderinami su vienu identifikuojamu akademiniu vienetu ar departamentu. Ypatingas dėmesys skiriamas tęstiniam intelektualiniam ir kultūriniam vystymuisi nuolat besikeičiančioje visuomenėje, kai nauji karjeros interesai gali apimti kelias tradicines specializacijas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto internetinis magistrantūros techninis bendravimas, kurį siūlo anglų kalbos katedra, yra puikus būdas parodyti savo žinias apie techninius b ... [+]

Technikos komunikacijos magistras

Teksaso Technikos universiteto internetinis magistrantūros techninis bendravimas, kurį siūlo anglų kalbos katedra, yra puikus būdas parodyti savo žinias apie techninius bendravimo įgūdžius pramonės postuose techninio rašymo, rašymo, redagavimo ir valdymo klausimais arba tolesniam studijoms. Konkretūs studijų tikslai apima žinojimą apie istoriją, teoriją, mokslinius tyrimus, žanrus, principus, metodus ir technines komunikacijas.

Programa pabrėžia stipendijas, kursus ir iniciatyvas:

Retorika, kompozicija ir technologijosTechninis ryšysMokslo ir sveikatos priežiūros retorikaTechnologija, kultūra ir retorikaVaizduojamoji retorika, naujoji žiniasklaida ir vartotojo orientuotas dizainas.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Texas Tech University Worldwide eLearning

Augalų ir dirvožemio mokslas apima augalų genetikos, veisimo, biotechnologijų, molekulinės biologijos, fiziologijos, biochemijos, piktžemių kontrolės ir pasėlių valdymo t ... [+]

Augalų ir dirvožemio mokslų magistras

Augalų ir dirvožemio mokslas apima augalų genetikos, veisimo, biotechnologijų, molekulinės biologijos, fiziologijos, biochemijos, piktžemių kontrolės ir pasėlių valdymo tyrimą, taikomą efektyviam ir ekonomiškam lauko kultūrų auginimui. "Texas Tech University" interneto magistro studijų ir dirvožemio mokslai leidžia studentams mokytis, kaip naudoti ir valdyti biologinių, cheminių ir fizinių mokslų taikymą natūraliose ir žmogaus paveiktose aplinkose.

Programos apžvalga36 kreditų valandos minimali, ne-disertacijos studijų programaKursinis darbas baigtas internete.Egzaminas reikalaujamas baigus semestrą.Būtinas dalykas: bakalauro laipsnisStudentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai. Sužinokite daugiau apie skirtumą tarp neakivaizdinių ir dieninių studentų statuso.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Specializacijos sritys yra:Pasėlių mokslasPasėlių apsaugaDirvožemio mokslasPluoštai ir biopolimeraiParaiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
36 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

"Texas Tech University" interneto magistras "Šeimos ir vartotojų mokslo" švietimas yra pasiekiamas per universitetų konsorciumą, pavadintą "Great ... [+]

Mokslo magistras šeimos ir vartotojų mokslo studijose

"Texas Tech University" interneto magistras "Šeimos ir vartotojų mokslo" švietimas yra pasiekiamas per universitetų konsorciumą, pavadintą "Great Plains Interactive Distance Education Alliance" (GPIDEA). Keletas universitetų susirinko, kad galėtų pasiūlyti internetines bakalauro studijų programas tiems moksleiviams, kurių šeimos ar karjera trukdė studentams baigti studijas. Konsorciumo susitarimas leidžia studentams mokytis kursų, kuriuos siūlo kelias institucijas, kad būtų galima užpildyti programą.

Programos apžvalga38 - 41 kreditų per trejų metų laikotarpįNors studentai gali lankyti kursus iš kelių institucijų, laipsnio teikimo institucija yra atsakinga už studentų įdarbinimą praktikos ir stažuočių kreditais.Kursinis darbas baigtas internete.Būtinos sąlygos: bakalauro laipsnis šeimos ir vartotojų mokslų turinio specializacijoje arba susijusioje srityjePrograma atitinka tuos studentus, kurie siekia pradinio mokytojų sertifikavimo / leidimų šeimos ir vartotojų mokslo studijose.Studentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
3 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

"Texas Tech University" internetinis magistrantūros programinės įrangos inžinerija suteikia studentams tvirtą pagrindą nustatant, plėtojant ir prižiūrint sudėti ... [+]

Programos inžinerijos magistras

"Texas Tech University" internetinis magistrantūros programinės įrangos inžinerija suteikia studentams tvirtą pagrindą nustatant, plėtojant ir prižiūrint sudėtingas programinės įrangos sistemas, naudojant tradicinius inžinerijos proceso metodus.

Studijų plane pateikiama informacija, pvz., Magistro baigiamojo darbo plano atveju: disertacijos patariamasis komitetas, disertacijos tema ir užsiėmimai. Aukštoji mokykla reikalauja, kad studijų planas būtų pateiktas per pirmąjį studijų semestrą. Tai taip pat yra prašymas priimti kandidatūrą. Žr bakalauro studijų programą

Dėl disertacijos plano studentai turėtų dėti visas pastangas, kad kuo greičiau surastų daktaro disertaciją mokslinių tyrimų srityje, atitinkančią jų interesus. Baigiamojo darbo patarėjai gali reikalauti, kad studentai imtųsi tam tikrų kursų, kad moksleiviai galėtų pasirengti moksliniams tyrimams; todël studentai turëtø leisti disertacijos konsultantui padëti pasirinkti savo studijø plano kursus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
36 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto internetinis magistras sistemų ir inžinerijos vadybos srityje yra sukurta siekiant patenkinti didėjančią vadybininkų, turinčių stiprią inži ... [+]

Magistro laipsnis sistemose

Teksaso Technikos universiteto internetinis magistras sistemų ir inžinerijos vadybos srityje yra sukurta siekiant patenkinti didėjančią vadybininkų, turinčių stiprią inžineriją, mokslą ir techninę kompetenciją, paklausą, taip pat pagrįstą valdymo ir finansinių klausimų pagrindą.

Programa, vedanti į "Sistemų ir inžinerijos vadybos magistro" programą (MS SEM) per Pramonės inžinerijos skyrių, yra skirta patenkinti didėjančią techninių vadovų, turinčių stiprią inžinerinę, mokslo ir techninę kompetenciją, paklausą, taip pat pagrįstą valdymo ir finansinių Problemos. MS SEM programa turi profesionalų dėmesį ir suteikia galimybę studentams ne IE bakalauro laipsnį gauti absolventų mokymo savo specialybės srityse ir gauti inžinerinės vadybos mokymus tuo pačiu metu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
30 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Per šią programą studentai daugiausia dėmesio skirs genetikos ir veisimo, dauginimo, biotechnologijų, gamybai, valdymui, tvarkymui ir sandėliavimui, rinkodarai ir dekorat ... [+]

Sodininkystės mokslo magistras

Per šią programą studentai daugiausia dėmesio skirs genetikos ir veisimo, dauginimo, biotechnologijų, gamybai, valdymui, tvarkymui ir sandėliavimui, rinkodarai ir dekoratyvinių augalų panaudojimui tiek vidiniame, tiek išoriniame kraštovaizdyje. Teksaso Technikos universiteto internetinis magistras sodininkystėje teikia studentams mokymosi patirtį, kurią jie turi įgyti tiek kursinių, tiek karjeros srityse.

Programos apžvalga36 kreditų valandos minimalus, disertacija variantas yraKursinis darbas baigtas internete.Būtinas dalykas: bakalauro laipsnisStudentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
36 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Žemės ūkio komunikacijų mokslų magistras skirtas parengti absolventus, norintiems patekti į žiniasklaidą, rinkodarą ir viešųjų ryšių pareigas. Ši programa taip pat leidži ... [+]

Žemės ūkio komunikacijų magistras

Žemės ūkio komunikacijų mokslų magistras skirtas parengti absolventus, norintiems patekti į žiniasklaidą, rinkodarą ir viešųjų ryšių pareigas. Ši programa taip pat leidžia plėtoti profesinius ryšių įgūdžius, susijusius su karjera agroverslo, valstybės tarnybos, švietimo ir plėtra. Magistrantūros programa žemės ūkio komunikacijose suteikia lanksčią programą, kurią galima pritaikyti kiekvienos studentų unikalioms situacijoms. Specializacijos sritys, tokios kaip rinkodara, žiniasklaida ir viešieji ryšiai, taip pat yra prieinami bendradarbiaujant su Žiniasklaidos ir komunikacijos koledžu.

Ši studijų programa pirmiausia skirta tiems studentams, kurie įstoja į bakalauro laipsnį žemės ūkio komunikacijoje, žurnalistikoje, žemės ūkio komunikacijoje / žurnalistikoje, reklamoje, transliacijoje, viešųjų ryšių ar kitose susijusiose srityse. Tie studentai, kurie įstoja be žemės ūkio komunikacijos laipsnio, turės pasiimti naujienas kaip vieną iš jų pasirenkamų kursų. Tačiau studentai, turintys bakalauro laipsnį už šių sričių ribų, vis tiek gali siekti šio laipsnio.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
36 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Mokytojai, valstybinių ir federalinių agentūrų darbuotojai, pratęsimo agentai ir privačios įmonės darbuotojai: "Texas Tech University" žemės ūkio ir gamtos ište ... [+]

Žemės ūkio mokslų magistras

Mokytojai, valstybinių ir federalinių agentūrų darbuotojai, pratęsimo agentai ir privačios įmonės darbuotojai: "Texas Tech University" žemės ūkio ir gamtos išteklių koledžas siūlo internetinį žemės ūkio mokslų magistro laipsnį, skirtą suteikti jums įgūdžių, reikalingų norint iš anksto įveikti lyderystę pozicija.

Žemės ūkio mokslų magistras yra skirtas parengti absolventus mokymo, mokslinių tyrimų, plėtros, vadovavimo ir administravimo pareigas viešajame ir privačiame sektoriuose. Programa yra panaši į žemės ūkio universiteto magistro laipsnį. Magistrantūros programos studentai sutelkia dėmesį į žemės ūkio mokymo kursus, pagrindinį dėmesį skiriant švietimo / mokymo programų rengimui, profesinio pristatymo tobulinimui, lyderystės ugdymui, mokymo / mokymo metodams ir tarpasmeniniam bendravimui.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
36 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

Texas Tech University Worldwide eLearning

Švietimo koledžo siūloma "Švietimo koledžo" internetinės edukacinės programos magistro programa suteikia asmenims, siekiantiems karjeros vidurinės grandies vado ... [+]

Aukštojo mokslo švietimo magistras

Švietimo koledžo siūloma "Švietimo koledžo" internetinės edukacinės programos magistro programa suteikia asmenims, siekiantiems karjeros vidurinės grandies vadovaujančiose ir vadovaujančiose pareigose kolegijose, ketverių metų kolegijose ir universitetuose. Dvejų metų programą sudaro 36 absolventų valandos ir siūloma pagal nustatytą kohorto modelį.

Kvalifikuoti pareiškėjai turėtų turėti patirties, dirbdami arba turėdami tiesioginę prieigą prie valstybinės ar privačios dvejų ar ketverių metų aukštojo mokslo institucijos arba valstybinės ar federalinės švietimo agentūros, teikiančios aukštąjį išsilavinimą. Norint sėkmingai baigti pasirinktas kursų užduotis, sėkmingai besimokantiesiems reikės tiesioginės prieigos prie aukštojo mokslo įstaigos.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto internetinės inžinerijos magistras siūlo Civilinės inžinerijos katedra. Civilinės inžinerijos magistro studentas iš pradžių specializuosis ... [+]

Civilinės inžinerijos magistras

Teksaso Technikos universiteto internetinės inžinerijos magistras siūlo Civilinės inžinerijos katedra. Civilinės inžinerijos magistro studentas iš pradžių specializuosis pagrindinėje struktūrizuotoje inžinerijoje ar statybos inžinerijoje ir vadybos magistro laipsnyje. Yra trys skirtingos galimybės: disertacijos parinktis, ataskaitos parinktis ir tik viena galimybė.

Programos apžvalga

Nuo modernių dangoraižių kūrimo iki švaraus geriamojo vandens užtikrinimo civilinės ir aplinkos inžinieriai daro įtaką gyvenimo kokybei ir visuomenės saugumui.

Teksaso Technikos fakultetas turi patirties pastatų, prieglaudų ir tiltų projektuose; vėjo grėsmės mažinimas; atsinaujinančios vėjo energijos sistemos; nuotekų valymas, pavojingų atliekų tvarkymas, potvyniai ir vandens išteklių valdymas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto internetinis inžinerijos magistras, kurį siūlo Edwardo E. Whitacreo jaunesnioji inžinerijos kolegija, yra tarpdisciplininė studijų programa ... [+]

Inžinerijos magistras

Teksaso Technikos universiteto internetinis inžinerijos magistras, kurį siūlo Edwardo E. Whitacreo jaunesnioji inžinerijos kolegija, yra tarpdisciplininė studijų programa, skirta specialistams praktikuoti. Studentai gali pasirinkti vieną iš kelių skirtingų inžinerijos sričių ar sukurti savo studijų programą, derindami kreditus iš kelių skirtingų inžinerinių programų, užtikrinant, kad studentai gautų gerai suprantamą inžinerijos srities žinias.

Programa, vedanti į inžinerijos magistro (MEN) laipsnį, yra tarpdisciplininis, ne-disertacijos laipsnis. MEN yra sukurta pirmiausia praktikuojantiems inžinierius. Tokiems praktikuojantiems inžinieriams kreditas už aukštąjį išsilavinimą, kuris baigtas kitoje akredituotos aukštojoje mokykloje, gali būti priimtas iki 15 valandų 36 semestrų valandų reikalaujamų inžinerijos magistro laipsniui. Visi darbai, įskaičiuojami į laipsnį, turi būti baigti per devynis kalendorinius metus. Be taisyklių, reglamentuojančių priėmimą į aukštąsias mokyklas, inžinieriaus bakalauro laipsnį ar jo ekvivalentą reikia įstoti į inžinerinės programos magistro programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
36 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto internetinis švietimo magistras "Mokymo technologijos", kurį siūlo "Švietimo kolegija", yra skirtas mokytojams ir instr ... [+]

Magistrantūros studijų magistrantūros technologijos

Mokymasis internetu K-12 lygiu, aukštojo mokslo ir privačiojo sektoriaus mokymo srityje yra gerai žinoma tendencija. Teksaso Technikos universiteto internetinis švietimo magistras "Mokymo technologijos", kurį siūlo "Švietimo kolegija", yra skirtas mokytojams ir instruktoriams, kurie nori išplėsti savo žinias ir tapti interneto instruktoriais, instruktoriais ir nuotolinių studijų programų vadovais.

Programos apžvalga39 kreditų valandosKursai siūlomi per dvejų metų laikotarpį. Studentai paprastai vykdo du kursus per semestrą.Kursinis darbas baigtas internete.Būtinas dalykas: bakalauro laipsnisStudentai privalo išlaikyti išsamų egzaminą, kad užbaigtų programą.Studentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
39 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Daug dėmesio skiriant praktinėms mokslo ir inžinerijos sritims - ypač per specializuotą trijų kursų laboratorijų ir programinės įrangos seką - mechanikos inžinerijos baka ... [+]

Mechanikos inžinerijos magistras

Teksaso technikos universiteto internetinis mechanikos inžinerijos magistras, kurį siūlo inžinerijos katedra Whitacre inžinerijos koledže, yra specializuota (a) medžiagų ir mechanikos sričių specializacija ir (b) dizainas. Yra du laipsnių pasirinkimai, būtent, ataskaitos parinktis ir tik vienintelė galimybė.

Programos apžvalga

Daug dėmesio skiriant praktinėms mokslo ir inžinerijos sritims - ypač per specializuotą trijų kursų laboratorijų ir programinės įrangos seką - mechanikos inžinerijos bakalauro studentai daro didelį poveikį pramonei ir akademinei bendruomenei atvykus.

Magistrantūros studentai įgyja įžvalgų ir padeda išanalizuoti inžinerines linijas per unikalius dėstytojų parengtus kursus ir per išoriškai finansuojamus mokslinius tyrimus apie aktualias problemas ir technologijų pažangą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
36 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Pramonės inžinerijos katedroje siūlomas pramoninės inžinerijos magistro laipsnis, kuris rengia kompetentingus pramonės inžinierius ir inžinerijos vadovus pramonės, konsul ... [+]

Pramonės inžinerijos magistras

Pramonės inžinerijos katedroje siūlomas pramoninės inžinerijos magistro laipsnis, kuris rengia kompetentingus pramonės inžinierius ir inžinerijos vadovus pramonės, konsultavimo, universitetinio mokymo ir mokslinių tyrimų srityje.

Programos apžvalga

"Red Raider" pramonės inžinieriai įgyja patirties tradicinėse pramonės inžinerijos taikomosiose srityse: taikomosios optimizacijos, inžinerijos valdymo, tiekimo grandinės ir logistikos, transportavimo, biokuro ir ergonomikos bei žmogiškųjų veiksnių srityse, tačiau remiasi šiomis žiniomis, kad būtų galima integruoti sprendimų palaikymo sistemas ir įgytus įgūdžius per kursų projektus, vyresnius projektus ir unikalią departamento verslumo cerkiteją. Departamentas taip pat plėtoja mokslinius tyrimus ir kursinius darbus besivystančiose pažangiosios ir adityvios gamybos srityse, integruotos naudojant sisteminį požiūrį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Magistrantūros studijų programos "Aplinkosaugos tvarumas ir gamtinių išteklių valdymas" profesinio mokslo magistro laipsnis yra tarpdisciplininis laipsnis, paga ... [+]

Profesinio mokslo magistro laipsnis aplinkos tvarumo ir gamtinių išteklių valdymas

Magistrantūros studijų programos "Aplinkosaugos tvarumas ir gamtinių išteklių valdymas" profesinio mokslo magistro laipsnis yra tarpdisciplininis laipsnis, pagal kurį absolventai rengia mokslo karjerą verslo, vyriausybės ar ne pelno organizacijų sektoriuose, daugiausia dėmesio skiriant tvarumo mokslui, kaip jis taikomas gamtos ištekliai ir aplinka.

Programos apžvalga

Profesinio mokslo magistro laipsnį sujungia mokslų magistras, mokantis valdyti, komandinis darbas, finansinis supratimas, rinkodaros koncepcijos ir komunikacijos įgūdžiai, reikalingi sėkmingai profesinei karjerai.

Baigę bakalaureatą, reikia tik 2 metų studijų.Parengia visą gyvenimą trunkančią karjerą su pramonės atstovais, vyriausybinėmis agentūromis ar ne pelno organizacijomis.Įsitraukia į konsultavimo tarybos narius iš gerbiamų įsteigtų bendrovių ir agentūrų.Ar žingsnis po žingsnio vadovams.Yra internetinė programa, todėl galite dalyvauti iš bet kur esate prisijungę prie interneto.Daugiau nei 60% absolventų, kurie istoriškai dirbo baigus studijas.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
2 metų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

"Texas Tech University" internetinis specialiojo ugdymo magistras, kurį siūlo Švietimo kolegija, leidžia pasirinkti vieną iš septynių skirtingų dėmesio sričių, ... [+]

Specialiojo ugdymo magistras

"Texas Tech University" internetinis specialiojo ugdymo magistras, kurį siūlo Švietimo kolegija, leidžia pasirinkti vieną iš septynių skirtingų dėmesio sričių, suteikiant jums galimybes, kurios atitinka jūsų karjeros tikslus ir asmeninius interesus.

Programos apžvalga

PAGRINDINĖS SRITYS:

Autizmas

36 kreditų valandosBūtinos sąlygos: bakalauro laipsnisKursinis darbas baigtas internete

Taikomojo elgesio analizė

Naujų studentų priėmimas 2018 m. Rudenį ir 2019 m. Pavasarį

36 kreditų valandosBūtinas dalykas: bakalauro laipsnisKursinis darbas baigtas internete.Jei reikia informacijos apie nacionalinius sertifikavimo reikalavimus, susisiekite su elgesio analitikų sertifikavimo valdyba, Inc. Teksto technologijų universiteto žinios patvirtinimo numeris yra # 4111.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
36 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Švietimo koledžo siūlomi ugdymo ir mokymo instruktoriai leidžia studentams įgyti aukštąjį išsilavinimą įvairiose specializacijose. ... [+]

Švietimo magistras mokymo programoje ir instruktavimas

Švietimo koledžo siūlomi ugdymo ir mokymo instruktoriai leidžia studentams įgyti aukštąjį išsilavinimą įvairiose specializacijose. Programa orientuota į mokymo programų problemas kaip į tyrimo sritį ir išplečia stipriąsias puses suprasti ir spręsti sudėtingus ir daugialypius klausimus, kurie įtakoja mokymo programą, projektavimą, kūrimą, pristatymą, vertinimą ir vertinimą.

Programos apžvalga36 valandų magistro programa su ar be disertacijos3 valandų tyrimai3 valandos kolegijų fondų15 valandų nuo specializacijos koncentracijos15 val. CBaigiamasis darbas: 9 valKursinis darbas baigtas internete.Būtinas dalykas: bakalauro laipsnisStudentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
36 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto švietimo lyderystės ir pagrindinio profesinio sertifikavimo rengimo magistro programa skirta mokytojams, norintiems siekti karjeros kaip pa ... [+]

Švietimo vadybos ir pagrindinio profesinio rengimo programos rengimo magistras

Teksaso Technikos universiteto švietimo lyderystės ir pagrindinio profesinio sertifikavimo rengimo magistro programa skirta mokytojams, norintiems siekti karjeros kaip pagrindinės ar vidurinės mokyklos vadovai Teksase.

Švietimo lyderystės magistrai

Švietimo lyderystės programos fakultetas dalyvauja daugelyje vykdomų "universitetų - K-12 mokyklų partnerystės" veikloje, tiesiogiai dirbančių regioninių K-12 pedagogų lyderių ugdymui, įskaitant: EDLD "Summer Leadership Institute"; ir nauja LISD - TTU pagrindinių studentų programa.

Dėmesys Nauji edukacinio vadovavimo magistro pareiškėjai: Naujame "TExES Principal 268" teste bus tiek pasirinktų, tiek sukonstruotų atsakymų elementai ir jie pradės veikti 2018 m. Gruodžio mėn. Kandidatai taip pat privalės sėkmingai baigti 2019 m. Mokyklų lyderių veiklos vertinimą (PASL). Ruošiantis naujam "TExES" pagrindiniam vertinimui, švietimo lyderystės programa nebus priimta paraiškų dėl 2018 m. Pavasario semestro.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistro studijų sertifikatas

Texas Tech University Worldwide eLearning

Mūsų 12 valandų aukštojo mokslo diplomų programa, skirta skaitmeninei ir socialinei žiniasklaidai, skirta supažindinti patyrusius bendravimo specialistus su technologijom ... [+]

Aukštojo Pažyma Advanced Digital

Mūsų 12 valandų aukštojo mokslo diplomų programa, skirta skaitmeninei ir socialinei žiniasklaidai, skirta supažindinti patyrusius bendravimo specialistus su technologijomis, kurios keičia komunikacijos veidą besitęsiančioje pasaulio visuomenėje. Mūsų programa siūloma tik internetu, kad atitiktų mūsų studentų, kurių dauguma yra bendravimo specialistai, poreikius. Mūsų studentai turi užimtą darbą ir asmeninį gyvenimą - jiems reikalinga galimybė gauti kokybišką aukštojo mokslo programą su lanksčia ir patogia pristatymo metodika.

Programos apžvalga12 valandų baigusiųjų pažymėjimų programą (1 reikia kursų ir 3 pasirenkant)Būtinos sąlygos: bakalauro laipsnis ir 3.0 bakalaurų GPAPastaba: studentams, turintiems mažiau nei 3,0 studentų GPA, privalo imtis GRE.Studentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
12 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Autizmo pažymėjimo kursų kūrimas yra tiek savarankiško pažymėjimo, tiek specialaus išsilavinimo magistro specialybės srityje. Bet kuriuo atveju, klasės yra visiškai inter ... [+]

Autizmo absolventų pažymėjimų programa

Autizmo pažymėjimo kursų kūrimas yra tiek savarankiško pažymėjimo, tiek specialaus išsilavinimo magistro specialybės srityje. Bet kuriuo atveju, klasės yra visiškai internete.

Programos aprašymas

Aukštojo išsilavinimo pažymėjimai skirti tenkinti papildomus specialistų poreikius, susijusius su bakalaureatu. Diplominių studijų programa yra kursų rinkinys, kuriame pateikiamos išsamios žinios apie dalyką. Kursų rinkinys suteikia nuoseklią žinių bazę.

Programos apžvalga15 kreditų valandosKursinis darbas baigtas interneteBūtinas dalykas: bakalauro laipsnisBaigimo laikas skiriasi. Studentai gali užtrukti iki trijų klasių per semestrą ir dvi kiekvienos vasaros sesijos, todėl baigimo laikas skiriasi pagal individualų.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Kursinis darbas gali būti susietas su specialiojo ugdymo magistratuParaiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
15 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

"Deafblind Graduate Certificate" kurso kursas yra tiek savarankiško pažymėjimo, tiek specialaus išsilavinimo magistro specialybės srityje. ... [+]

Deafblind Graduate Certificate

"Deafblind Graduate Certificate" kurso kursas yra tiek savarankiško pažymėjimo, tiek specialaus išsilavinimo magistro specialybės srityje. Vieno savaitgalio kalbos mokymasis yra papildymas jūsų internetiniam švietimui, užtikrinant, kad jūs gaunate geriausią iš abiejų pasaulių: programą, kurią galite užbaigti iš kur esate, ir asmeninius santykius su instruktoriais ir kitais mokiniais.

Programos aprašymas

Aukštojo išsilavinimo pažymėjimai skirti tenkinti papildomus specialistų poreikius, susijusius su bakalaureatu. Diplominių studijų programa yra kursų rinkinys, kuriame pateikiamos išsamios žinios apie dalyką. Kursų rinkinys suteikia nuoseklią žinių bazę.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
15 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Jaunimo programos vadybos magistro pažymėjimas skirtas padėti jaunimo specialistams mokyti žmones antrojo gyvenimo dešimtmečio metu įgūdžiais, reikalingais norint sėkming ... [+]

Jaunimo programos valdymo magistro laipsnis

Jaunimo programos vadybos magistro pažymėjimas skirtas padėti jaunimo specialistams mokyti žmones antrojo gyvenimo dešimtmečio metu įgūdžiais, reikalingais norint sėkmingai pereiti į pilnametystę. Tikslinė auditorija yra specialistai, kurie tiesiogiai dirba su paaugliais ir jaunais suaugusiais ar dalyvauja jaunimo švietime ir moksliniuose tyrimuose. "Great Plains IDEA" yra vienintelė valstybinių universitetų sąjunga, kuri visame internete gali pasiūlyti jaunimo specialisto pažymėjimą. Programa orientuota į aukštesniojo ugdymo poreikį jaunimo reikalų srityje, ir tai atliekama stipriąja kryptimi pagrįstoje mokymo programoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Jaunimo vystymo specialisto aukštojo mokslo diplomas skirtas padėti jaunimo specialistams mokyti žmones antrąjį gyvenimo dešimtmetį įgūdžiais, reikalingais norint sėkming ... [+]

Jaunimo ugdymo baigimo pažymėjimas

Jaunimo vystymo specialisto aukštojo mokslo diplomas skirtas padėti jaunimo specialistams mokyti žmones antrąjį gyvenimo dešimtmetį įgūdžiais, reikalingais norint sėkmingai pereiti į pilnametystę. Tikslinė auditorija yra specialistai, kurie tiesiogiai dirba su paaugliais ir jaunais suaugusiais ar dalyvauja jaunimo švietime ir moksliniuose tyrimuose. "Great Plains IDEA" yra vienintelė valstybinių universitetų sąjunga, kuri visame internete gali pasiūlyti jaunimo specialisto pažymėjimą. Programa orientuota į aukštesniojo ugdymo poreikį jaunimo reikalų srityje, ir tai atliekama stipriąja kryptimi pagrįstoje mokymo programoje.

Programos apžvalga... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso technikos universiteto aukštojo mokslo knygų istorijos ir skaitmeninių humanitarinių mokslų sertifikatas padeda patenkinti akivaizdų mokymo poreikį skaitmeninių h ... [+]

Knygų istorija ir skaitmeniniai humanitariniai mokslai

Teksaso technikos universiteto aukštojo mokslo knygų istorijos ir skaitmeninių humanitarinių mokslų sertifikatas padeda patenkinti akivaizdų mokymo poreikį skaitmeninių humanitarinių mokslų srityje ir knygos istoriją absolventams iš visos studijų programos; darbo jėgos specialistams; ir baigus žmones vyresnius žmones, norinčius išplėsti savo darbo galimybes. Studentai gali užsiregistruoti kursuose, norėdami pasirengti karjerai leidyboje, valstybės tarnyboje, pramonės, skaitmeninių humanitarinių mokslų, bibliotekos mokslo ar akademijoje; kurti naujus įgūdžius darbo vietoje arba papildyti egzistuojančius įgūdžius; išmokti geriausios praktikos, kaip konvertuoti kultūrinius artefaktus į skaitmeninę formą; suprasti santykius tarp spaudos kultūros, knygų istorijos ir teksto kritikos; ir ugdyti ar tobulinti pedagoginius ar technologinius įgūdžius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
15 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto absolventų pažymėjimas, skirtas labdaros finansiniam planavimui, skirtas tiems, kurie nori plėtoti specialybės planuojamą duoti, įskaitant ... [+]

Labdaros finansinis planavimas

Teksaso Technikos universiteto absolventų pažymėjimas, skirtas labdaros finansiniam planavimui, skirtas tiems, kurie nori plėtoti specialybės planuojamą duoti, įskaitant sudėtingus metodus, susijusius su privačiais fondais, labdaros liekanų patikimais fondais, labdaros fondais, donorų patariamomis lėšomis, gyvybės draudimu ir likusiais interesai. Studentai taip pat apžvelgs ir aptars naujausius labdaros motyvacijos ir lėšų rinkimo strategijų akademinius tyrimus.

Programos apžvalga12 kreditų valandosBūtinas dalykas: bakalauro laipsnisVisi kursiniai darbai gali būti baigti internetu, nebent studentų apsilankymai yra reikalingi. Baigimo laikas skiriasi. Keturių kursų seka paprastai siūloma kiekvienais mokslo metais, nors studentams nereikia baigti visos programos per vienus mokslo metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
12 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Magistro laipsnis matematikos yra 18 valandų internetinis pažymėjimas, skirtas kiekvienam su magistro ar doktoranto laipsniu, kuris nori padidinti matematikos meistriškum ... [+]

Matematika

Magistro laipsnis matematikos yra 18 valandų internetinis pažymėjimas, skirtas kiekvienam su magistro ar doktoranto laipsniu, kuris nori padidinti matematikos meistriškumą, ypač dėstytojus, kurie nori mokyti dvejopą kreditą vidurinėje mokykloje arba mokyti jaunesniojo kolegijoje.

Programos apžvalga18 kreditų valandosDauguma kursų yra siūlomi internete; tačiau kai kurie kursai yra siūlomi tik akis į akis Lubbocke.Būtinas dalykas: magistro arba doktoranto laipsnis ir baigė 1 skaičiavimus, 2 skaičiavimus ir linijinę algebą su išlaikomu laipsniu.Studentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
18 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Anglų kalbos departamento siūloma aukštojo mokslo techninės komunikacijos pažymėjimo programa padeda mokiniams kurti savo akreditaciją kaip techninio bendravimo mokytojai ... [+]

Mokymo techninės komunikacijos magistro laipsnis

Anglų kalbos departamento siūloma aukštojo mokslo techninės komunikacijos pažymėjimo programa padeda mokiniams kurti savo akreditaciją kaip techninio bendravimo mokytojai. Visų pirma, ji skirta tarnauti studentams, norintiems pertvarkyti savo anglų kalbos laipsnius, plėtoti mokymosi patirtį techniniame komunikate ir remti tarptautines institucijas, kurioms reikia suteikti dėstytojams ir mokiniams techninio bendravimo mokymą. Sertifikate reikalaujama ne mažiau kaip 15 valandų internetinių ar vietinių kursų, įskaitant dviejų kursų teorinius techninės komunikacijos ir retorikos pagrindus bei trečiąjį techninio ir profesinio bendravimo mokymo kursą. Studentai pasirenka du pasirenkamuosius kursus Techninės komunikacijos ir retorikos programa, norėdami užpildyti pažymėjimą - vieną iš pažangių teorijos kursų ir kitą iš pažangių praktikos kursų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
15 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

15 valandų aukštojo išsilavinimo pažymėjimas dėstytojo lyderystėje stiprina lyderystės įgūdžius, susijusius su duomenimis pagrįstu sprendimų priėmimu, mokymo vadovavimu, ... [+]

Mokytojo lyderystės magistro laipsnis

15 valandų aukštojo išsilavinimo pažymėjimas dėstytojo lyderystėje stiprina lyderystės įgūdžius, susijusius su duomenimis pagrįstu sprendimų priėmimu, mokymo vadovavimu, bendravimu ir mentoravimu mokytojams, siekiantiems efektyviau atlikti mokytojų vadovavimo pareigas. Sertifikatas gali būti įteiktas prieš įstojant į magistro programą arba magistro programos dalį.

Priėmimo sąlygosTuri mokytojo pažymėjimąPademonstruotas studentų tobulėjimo rekordasBakalauro laipsnis

EDLD fakultetas įsipareigoja mokyti mokinius būti dėstytojų lyderiais, kurie:

Dirbk su kitais, kad mokyklos tobulintumėteKurti gerinimo kultūrą per bendravimąNustatyti tobulinimo ir įgyvendinimo sunkumus, susijusius su duomenimis ir duomenų perdavimuAukštos kvalifikacijos mokytojų ir mokytojų komandų kėlimas.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
15 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto Švietimo kolegija siūlo internetinį taikomojo elgesio analizės baigimo pažymėjimą, kuris atitinka BCBA® programinius reikalavimus. Kursinia ... [+]

Taikomojo elgesio analizės baigimo pažymėjimas

Naujų studentų priėmimas 2018 m. Rudenį ir 2019 m. Pavasarį

Teksaso Technikos universiteto Švietimo kolegija siūlo internetinį taikomojo elgesio analizės baigimo pažymėjimą, kuris atitinka BCBA® programinius reikalavimus. Kursiniai darbai yra savarankiško pažymėjimo ar akreditacijos specialiojo išsilavinimo magistro interneto svetainėje.

Programos apžvalga18 kreditų valandosKursinis darbas baigtas interneteBūtinas dalykas: bakalauro laipsnisBaigimo laikas yra maždaug vieneri metai. Prieš pradėdami papildomus kursus, studentai privalo užpildyti EDSP 5303. Ne daugiau kaip du sekos kursai gali būti imami vienu metu.Priimta studentai bus paskirti grupei, norint užbaigti kurso seka.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

12 valandų absolventų pažymėjimas "Essentials of Business" suteikia įrankius įvairioms verslo sritims, įskaitant apskaitos, finansų, valdymo, ISQS ir rinkodarą. ... [+]

Verslo magistro pažymėjimo pagrindai

12 valandų absolventų pažymėjimas "Essentials of Business" suteikia įrankius įvairioms verslo sritims, įskaitant apskaitos, finansų, valdymo, ISQS ir rinkodarą. Kursai šiame pažymėjime gali būti naudojami siekiant MBA laipsnis priėmimo ir gali būti naudojamas kaip pasirenkant kitose studijų programas.

Aukštojo mokslo diplomai

"Rawls College of Business" pripažįsta, kad daug kvalifikuotų asmenų norėtų įgyti pažangių žinių, bet negali įsipareigoti vykdyti visą studijų programą. Sertifikatas parodo asmens norą įvaldyti savo sritį arba ieškoti naujų žinių apie tam tikrą interesų sritį. Įgytos žinios gali pagerinti darbo rezultatus. Sertifikatas gali sustiprinti atnaujinimą ir padėti asmeniui išsiskirti konkurencingoje darbo rinkoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
12 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Pedagogikos doktorantūros studijos

Texas Tech University Worldwide eLearning

Ed.D. Aukštojo mokslo srityje, kurios koncentracija yra Bendrijos kolegijos administracija arba aukštojo mokslo administracija, yra vienintelė daugiausia internetinė prog ... [+]

Aukštojo mokslo švietimo daktaras

Ed.D. Aukštojo mokslo srityje, kurios koncentracija yra Bendrijos kolegijos administravimo arba aukštojo mokslo administracija, yra vienintelė daugiausia internetinė programa, kurią galima įsigyti aukštųjų mokyklų programos srityje. "Texas Tech" tęsia jūsų švietimą, nesvarbu, kur "čia" yra.

Programos apžvalga60 kreditų valandų virš magistro laipsnioBūtinos sąlygos: bakalauro laipsnį, magistro laipsnį ir ne trumpesnę kaip trejų metų trukmės visą darbo dieną dirbančių profesinių įgūdžių valstybinėje ar privačioje dvejų ar ketverių metų aukštojo mokslo įstaigoje arba valstybinėje ar federalinėje švietimo įstaigoje, teikiančioje aukštąjį išsilavinimą. Pareiškėjai turi parodyti aiškų ryšį su aukštuoju mokslu. Profesinė patirtis apibrėžiama kaip aukštojo mokslo institucijos ar aukštojo mokslo įstaigos viduriniosios grandies administratoriaus vieta (minimalus koordinatoriaus ar specialisto lygis) arba aukštesnysis. Papildomas mokymasis ir darbas kaip studentas norint gauti laipsnį nėra profesinė, dieninė patirtis. Dieninės fakulteto darbo vietos yra profesinė patirtis.Pristatymo metodai... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Pagrindinis programos tikslas - parengti lyderius, kurie atspindi profesionalus, kurie tobulina viziją ir įgijo įgūdžių reformuoti, atnaujinti ir tobulinti mokyklas ir mo ... [+]

Švietimo lyderystės švietimo daktaras

Teksaso Technikos universiteto edukologijos lyderystės švietimo daktaras yra skirtas parengti pagrindinius lyderius mokyklų rajonuose ir koledžų ar universitetų fakultete. Pagrindinis programos tikslas - parengti lyderius, kurie atspindi profesionalus, kurie tobulina viziją ir įgijo įgūdžių reformuoti, atnaujinti ir tobulinti mokyklas ir mokyklų sistemas, ugdančias demokratines mokymosi bendruomenes, kurios vertina socialinį teisingumą ir teisingumą.

Programos apžvalga

Programa skirta parengti vadovų mokyklų vadovus, kurie gali nustatyti ir įgyvendinti moksliniais tyrimais pagrįstus sprendimus, susijusius su didelio masto praktikos problemomis PreK-12 mokyklų rajono kontekste. Per trejus metus nustatytų kursų, sudarančių disertacijos praktikos problemą, seka, dalyviai gilins savo sugebėjimus vadovauti mokymo pasikeitimui, nustatyti praktikos problemas ir įgyvendinti intervencijas savo vietos švietimo organizacijose, siekiant pagerinti studentų pasiekimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
January 2020
Dieninės
96 - 99 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Ar norėtumėte siekti doktorantūros laipsnio, kur tik esate? Tai įmanoma, jei jūs ieškosite žemės ūkio mokslo išsilavinimo daktaro per bendrą Texas A programą ... [+]

Bendras žemės ūkio mokslo švietimo daktaras

Ar norėtumėte siekti doktorantūros laipsnio, kur tik esate? Tai įmanoma, jei jūs ieškosite žemės ūkio mokslo išsilavinimo daktaro per bendrą Texas A programą

Programos apžvalga

Ši unikali, novatoriškesnė ir pirmoji tokio pobūdžio jungtinė programa buvo patvirtinta Teksaso aukštojo mokslo koordinavimo tarybos (THECB) 2000 m., Kai įkūrė 20 vidutinių karjeros profesionalų iš Teksaso. Mes sukūrėme asmenis iš įvairių šalių ir daugelio JAV valstijų, tokių kaip Arizona, Kalifornija, Džordžija, Indija, Montana, Naujoji Meksika, Nevada, Džordžija, Pietų Karolina, Tenesis ir Teksasas. Absolventai turi įvairių mokymo, priežiūros ir administravimo sričių visose švietimo ir mokymo profesijose. Mes dabar baigėme šeštosios kohortos moksleivius.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Texas Tech University Worldwide eLearning

Sėkmingai baigus internetinį dirvožemio valdymo pažymėjimą, studentai bus apdovanoti Texas Tech universiteto dirvožemio valdymo sertifikatu, kuris leis jiems tapti sertif ... [+]

Dirvožemio valdymo pažymėjimas

Sėkmingai baigus internetinį dirvožemio valdymo pažymėjimą, studentai bus apdovanoti Texas Tech universiteto dirvožemio valdymo sertifikatu, kuris leis jiems tapti sertifikuotu dirvožemio mokslininku. Kursiniai darbai, įskaitant tokias temas kaip dirvožemio chemija, fizika ir klasifikacija, atitinka "Natural Resource Conservation Service" švietimo reikalavimus. Šis pažymėjimas gali būti tęsiamas savarankiškai arba kartu su magistrantūros studijų programa.

Programos apžvalga12 kreditų valandosPrivalomos klasės yra baigtos internetu. Kai kurios neprivalomos klasės gali būti prieinamos tik akis į akį.Būtinas dalykas: bakalauro laipsnisStudentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
12 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Dotacijų ir pasiūlymų baigimo pažymėjimas (CG ... [+]

Dotacijos

Dotacijų ir pasiūlymų baigimo pažymėjimas (CG

Programos apžvalga

Šios programos studentai sustiprins savo rašymo ir redagavimo įgūdžius, išmoks strategijas rengiant profesionalių dotacijų pasiūlymus ir uždirbs profesionalius "Texas Tech" techninės komunikacijos ir retorikos programos dokumentus. Studentai, baigę G

"Texas Tech" techninės komunikacijos ir retorikos programa siūlo

Gerai parengta studijų programa ir fakulteto techninis bendravimasKlasifikacija kaip atstovaujanti MA programa visoje šalyje "Švietimas mokslo ir technikos komunikacijos: akademinės programos, kad darbas", red. Michael L. Keene (Technikos bendravimo draugija, 1997). 3 skyrius.Nacionalinė vadovavimo kompiuteriuose ir rašymo pedagogikaStudentų pasiekimų ir įdarbinimo įrašasPrograma "kultūra", kuri pabrėžia asmeninį dėmesįApdovanojimų pelnęs techninės komunikacijos draugijos skyriusParaiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
August 2019
Dieninės
15 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

"Kurso ir sunkiosios studijų baigimo" sertifikavimo rengimo programos kursai yra tiek savarankiško pažymėjimo, tiek specialaus išsilavinimo magistrantūros srity ... [+]

Kurtiesiems ir sunkiosioms klausimynams sertifikavimo rengimo programa

"Kurso ir sunkiosios studijų baigimo" sertifikavimo rengimo programos kursai yra tiek savarankiško pažymėjimo, tiek specialaus išsilavinimo magistrantūros srityje. Studijų planas apima visą mokymo programą, reikalingą Teksaso valstijos šildymo ir kalbos sertifikavimo kurtiesiems ir sunkiai išklausytam EC-12 mokymo pažymėjimui. Sertifikacija taip pat reikalauja, kad būtų išlaikytas TExES egzaminas ir magistro laipsnis.

Programos apžvalga27 kreditų valandosPažymėjimo programos gali būti vykdomos savarankiškai arba kartu su magistro programa.Dauguma kursų yra siūlomi internete; tačiau kai kurie kursai yra siūlomi tik akis į akis Lubbocke.Būtinas dalykas: bakalauro laipsnisBaigimo laikas skiriasi. Studentai gali užtrukti iki trijų klasių per semestrą ir dvi kiekvienos vasaros sesijos, todėl baigimo laikas skiriasi pagal individualų.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
27 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Orientavimo ir mobilumo sertifikavimo rengimo programos kursai gali būti vykdomi savarankiškai arba kaip dėmesio centre specialiojo ugdymo magistrai. Siūlomi kursai atiti ... [+]

Orientavimo ir mobilumo sertifikavimo rengimo programa

Orientavimo ir mobilumo sertifikavimo rengimo programos kursai gali būti vykdomi savarankiškai arba kaip dėmesio centre specialiojo ugdymo magistrai. Kursai siūlomi, kad atitiktų reikiamos mokymo programos vizijos reabilitacijos akademijoje

Programos apžvalga27 kreditų valandosDauguma kursų baigta internete. Tačiau du privalomi kursai siūlomi tik miestelyje Lubbockas, Teksasas, vasaros mėnesiais. Be to, du kursai reikalauja, kad kiekvieną savaitgalį būtų mokoma pagal universitetines studijas.Būtinas dalykas: bakalauro laipsnisStudentai kiekvieną semestrą neprivalo užsiregistruoti nurodytuose kursuose, taigi baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
27 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto internetinis pasėlių apsaugos sertifikatas apima temas, įskaitant genetiškai modifikuotas kultūras, augalų patologiją, kenkėjus ir pesticid ... [+]

Pasėlių apsaugos liudijimas

Teksaso Technikos universiteto internetinis pasėlių apsaugos sertifikatas apima temas, įskaitant genetiškai modifikuotas kultūras, augalų patologiją, kenkėjus ir pesticidus. Studentai gali tęsti pažymėjimą savarankiškai arba kartu su susijusia magistrantūros studijų programa.

Programos apžvalga12 kreditų valandosDauguma kursų yra siūlomi internete; tačiau kai kurie kursai yra siūlomi tik akis į akis Lubbocke.Būtinas dalykas: bakalauro laipsnisStudentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
12 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso technikos universiteto internetinė "Family and Consumer Sciences" švietimo sertifikavimo rengimo programa yra administruojama per "Family and Consu ... [+]

Pedagogų rengimo sertifikavimo rengimo programa

Teksaso technikos universiteto internetinė "Family and Consumer Sciences" švietimo sertifikavimo rengimo programa yra administruojama per "Family and Consumer Sciences Distance Education Alliance". FCS aljansas yra valstybinė tarpinstitucinė sistema, kuri bendradarbiauja kuria, siūlo ir suteikia prieigą prie interneto nuotolinio mokymo kursų, skirtų asmenims rengti sertifikatus, kad mokytų šeimų ir vartotojų mokslo mokslus Teksase. FCS Aljansas dalyvauja šių universitetų dėstytojų rengimo programoje:

Lamaro universitetasSamo Hjustono valstybinis universitetasStepono F. Austino valstybinis universitetasTarletono valstybini... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto internetinis pluoštų ir biopolimerų sertifikatas skirtas temoms, susijusioms su 400 000 amerikiečių darbo vietų, susijusių su medvilnės gam ... [+]

Pluošto ir biopolimerio sertifikatas

Teksaso Technikos universiteto internetinis pluoštų ir biopolimerų sertifikatas skirtas temoms, susijusioms su 400 000 amerikiečių darbo vietų, susijusių su medvilnės gamyba ir perdirbimu. Studentai gali tęsti pažymėjimą savarankiškai arba kartu su susijusia magistrantūros studijų programa. Programa suteikia specialistams galimybę suprasti medvilnės gamybos ir perdirbimo prasmę ir sudėtingumą bei jos poveikį medvilnės pramonės gaminiams.

Programos apžvalga12 kreditų valandosDauguma kursų yra siūlomi internete; tačiau kai kurie kursai yra siūlomi tik akis į akis Lubbocke.Būtinas dalykas: bakalauro laipsnisStudentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
July 2019
Dieninės
Ištęstinės
12 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Kompiuterių katedra siūlo Programinės įrangos inžinerijos pažymėjimą tiems, kurie neturi arba nori įgyti išsilavinimo programinės įrangos inžinerijos ar kompiuterijos mok ... [+]

Apžvalga

Kompiuterių katedra siūlo Programinės įrangos inžinerijos pažymėjimą tiems, kurie neturi arba nori įgyti išsilavinimo programinės įrangos inžinerijos ar kompiuterijos mokslo laipsnį. Visų pirma pažymėjimas skirtas specialistams ir magistrantams studijuoti nekompiuterių mokslo specialistams, kurie nori sistemingai kurti programinę įrangą. GRE sertifikatas nereikalingas.

Pažymėjimo laipsnio planas

Pažymėjimo laipsnių planas nurodo informaciją, pavyzdžiui, kursus, kuriuos reikia atlikti. Pažymėjimo laipsnio planas turėtų būti pateiktas per pirmąjį studijų semestrą Informatikos katedroje.

Studijų planas gali būti pataisytas vėliau, užpildžius studijų plano pakeitimo formą. Pakeitimai turėtų būti baigti prieš semestrą, kuriame baigtas sertifikatas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto internetinis sodininkystės kraštovaizdžio valdymo sertifikatas apima temas, tokias kaip arboriculture, vaikų darželių valdymas, dvarų moksl ... [+]

Sodininkystės kraštovaizdžio tvarkymo sertifikatas

Teksaso Technikos universiteto internetinis sodininkystės kraštovaizdžio valdymo sertifikatas apima temas, tokias kaip arboriculture, vaikų darželių valdymas, dvarų mokslas ir kraštovaizdžio architektūra. Studentai gali tęsti pažymėjimą savarankiškai arba kartu su susijusia magistrantūros studijų programa.

Programos apžvalga12 kreditų valandosPrivalomos klasės yra baigtos internetu. Kai kurios neprivalomos klasės gali būti prieinamos tik akis į akį.Būtinas dalykas: bakalauro laipsnisStudentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
12 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Perėjimas nuo mokyklos į užimtumą, aukštesniojo išsilavinimo ar savarankiško gyvenimo gali būti sunkus visiems, ypač neįgaliesiems. "Texas Tech University" inte ... [+]

Specialiojo ugdymo pereinamųjų pažymėjimų programa

Perėjimas nuo mokyklos į užimtumą, aukštesniojo išsilavinimo ar savarankiško gyvenimo gali būti sunkus visiems, ypač neįgaliesiems. "Texas Tech University" internetinio aukštojo mokslo pažymėjimo specialiojo ugdymo pereinamojo laikotarpio metu reikalingi kursiniai darbai skirti parengti žmones padėti neįgaliems asmenims atlikti šį perėjimą.

Programos apžvalga15 kreditų valandosKursinis darbas baigtas interneteBūtinas dalykas: bakalauro laipsnisBaigimo laikas skiriasi. Studentai gali užtrukti iki trijų klasių per semestrą ir dvi kiekvienos vasaros sesijos, todėl baigimo laikas skiriasi pagal individualų.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
15 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Teksaso Technikos universiteto Švietimo kolegija siūlo reikalingą mokymo programą, skirtą Teksaso valstijos valdybai pedagogo sertifikavimo vizualinio pažaidumo papildoma ... [+]

Vizualinio nuovargio sertifikavimo rengimo programa

Teksaso Technikos universiteto Švietimo kolegija siūlo reikalingą mokymo programą, skirtą Teksaso valstijos valdybai pedagogo sertifikavimo vizualinio pažaidumo papildomam sertifikatui EB-12 internetu. Sertifikacija taip pat reikalauja sėkmingai užbaigti du TExES egzaminus. "Visual Degradation Certification Preparation Programme" yra tiek atskiro pažymėjimo, tiek specialaus ugdymo magistro specialybės srityje.

Programos apžvalga24 kreditų valandosSertifikavimo programos gali būti vykdomos savarankiškai arba kartu su magistrantūros studijų programa.Dauguma kursų yra siūlomi internete; trys kursai reikalauja, kad kiekvieną savaitgalį būtų mokoma į Lubbocką ar Austiną, Teksasą.Būtinos sąlygos: bakalauro laipsnis ir pradinis mokymo sertifikatas bendrojo ar specialiojo ugdymo srityjeBaigimo laikas skiriasi. Studentai gali užtrukti iki trijų klasių per semestrą ir dvi vasaros, todėl baigimo trukmė priklauso nuo individualaus.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš trijų semestrų pradžioje per metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
24 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Mūsų sertifikatas vėjo energetikoje siūlo specialistus, baigusius bakalaureato lygmens mokymą, šešiuose pramonei svarbiose teminėse srityse. Galite pasirinkti individuali ... [+]

Vėjo energetinių sertifikatų programa

Mūsų sertifikatas vėjo energetikoje siūlo specialistus, baigusius bakalaureato lygmens mokymą, šešiuose pramonei svarbiose teminėse srityse. Galite pasirinkti individualius kursus arba atlikti penki iš šešių pasiūlymų ir gauti profesinį sertifikatą vėjo energijos srityje. Programa buvo specialiai sukurta ne techniniams specialistams, norintiems prisiimti vadovaujamą atsakomybę už vėjo energiją.

Programos apžvalga

Visi kursai buvo parengti TTU Vėjo mokslo ir inžinerijos tyrimų centro (WISE) ekspertų fakultete. Kiekvienas kursas lygus 38 valandų mokymų valandų ir gali būti baigtas nepriklausomai per keturias ar šešias savaites.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
September 2019
Dieninės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Švietimo diagnozės sertifikavimo rengimo programos kursai gali būti vykdomi savarankiškai arba kaip pagrindinis dėmesys specialiojo ugdymo magistras. ... [+]

Švietimo diagnostikos specialistų rengimo programa

Švietimo diagnozės sertifikavimo rengimo programos kursai gali būti vykdomi savarankiškai arba kaip pagrindinis dėmesys specialiojo ugdymo magistras. Bet kokiu atveju, klasės yra visiškai internete, todėl galite išplėsti savo karjeros išsilavinimą, netrukdydami į klasę.

Programos apžvalga36-39 kreditų valandosTuri gyventi Teksase3,0 ar aukštesnis GPA *Kursinis darbas baigtas internete.Būtinos sąlygos: bakalauro laipsnis, galiojantis mokymo pažymėjimasMagistro laipsnis ir dvejų metų dėstymo patirtis reikalauja, kad būtų priimami valstybinio sertifikavimo testai švietimo diagnostikui.Studentai kiekvieną semestrą neprivalo užsiregistruoti nurodytuose kursuose, taigi baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
36 - 39 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Texas Tech University Worldwide eLearning

Leidžia žmonėms, dirbantiems žemės ūkio komunikacijų profesijoje, geriau suprasti sudėtingesnes ir dinamiškiausias komunikacijos strategijas, tokias kaip komunikacijos kr ... [+]

Žemės ūkio komunikacijų vadovavimo pažymėjimas

Leidžia žmonėms, dirbantiems žemės ūkio komunikacijų profesijoje, geriau suprasti sudėtingesnes ir dinamiškiausias komunikacijos strategijas, tokias kaip komunikacijos krizės, žinių valdymas ir efektyvus žiniatinklio naudojimas žiniatinklyje. Padidina studentų supratimą apie lyderystę ir žmones, su kuriais jie bendrauja kiekvieną dieną, todėl jie gali veiksmingiau ir efektyviau atlikti savo profesines pareigas.

Programos apžvalga12 kreditų valandosDauguma kursų yra siūlomi internete; tačiau kai kurie kursai yra siūlomi tik akis į akis Lubbocke.Būtinas dalykas: bakalauro laipsnisStudentai neprivalo užsiregistruoti tam tikruose kursuose kiekvieną semestrą, todėl baigimo laikas skiriasi individualiai.Semestro kursai atitinka "Texas Tech University" akademinį kalendorių. Nauji studentai gali užsiregistruoti bet kurio iš keturių semestrų pradžioje ištisus metus.Paraiškos procesas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
June 2019
Dieninės
Ištęstinės
12 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Texas Tech University 2500 Broadway
TX 79409 Lubbock, Texas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Address
USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos