Trident University International

Įvadas

Oficialus aprašymas

Regioniškai akredituotas TRIDENT universitetas apima tris pagrindinius diferenciatorius, kurie sukuria dinamišką mokymosi metodą, kaip niekas kitas. „EdActive ™“ mokymasis yra unikalus, nes mokymosi rezultatai paruošia mūsų studentus darbo vietai, sustiprindami jų gebėjimą mąstyti, mokytis ir spręsti problemas. 100% prieinama internete kartu su kasdieniu mikrovaldymu skatina lanksčią mokymosi aplinką, kuri leidžia suaugusiems besimokantiesiems tobulėti sėkmingai. Įperkamumas yra raktas į bendrą mūsų studentų sėkmę. Mes išlaikome kuo mažesnes studijų išlaidas, todėl studentai gauna puikų išsilavinimą už didelę vertę.

TRIDENT misija yra patenkinti įvairius į karjerą orientuoto, kultūriškai įvairaus ir geografiškai išsklaidyto studentų švietimo poreikius, kad studentai būtų paruošti akademiškai, asmeniškai ir profesionaliai.

TRIDENT siekia būti pasirinktas suaugusiųjų besimokančiųjų universitetas ir pripažintas akademinio meistriškumo, prieinamumo ir švietimo pažangos lyderiu.

Vietos

Kiparisas

Address
Plaza Drive,5757
90630 Kiparisas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: