Oficialus aprašymas

Spartanburg Methodist College yra vienintelė Pietų Karolinos regiono akredituota dvejų metų privati ​​gyvenamoji kolegija. Mes siūlome asocijuotus laipsnius meno, mokslo, kriminalinės justicijos, verslo, dailės ir religinių studijų.


SMC yra įsipareigojusi teikti programas ir galimybes, skatinančias akademinę kompetenciją, intelektualinį tyrimą, socialinį supratimą ir charakterio vystymąsi. Mes sukūrėme šią tradiciją, kad galėtume pasiūlyti savo 100% internetinę programą.


Švietimo pamokos

Mūsų patarėjai yra čia, kad padėtų jums pasiekti savo profesinius tikslus. Mes esame su jumis nuo pradžios iki pabaigos. Nuo paraiškos teikimo iki finansinės pagalbos, norint pasirinkti kursus, mes esame čia, kad užtikrintume sėkmę.


Finansinės pagalbos gairės

Vienas iš labiausiai įtemptų elementų pradėti kolegijos studijų programą yra užtikrinti, kad turėtumėte išteklių ne tik pradėti, bet ir užbaigti programą. Mūsų konsultantai yra čia, norėdami padėti jums pasinaudoti finansine pagalba, kad galėtumėte priimti geriausius sprendimus renkantis finansinės pagalbos šaltinius.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate Degrees

Spartanburg Methodist College

Nesvarbu, ar ieškote persikelti į naują vietą, ar tiesiog norėtumėte patenkinti savo laipsnį ... "Online Associate in Criminal Justice" laipsnis gali padėti jum ... [+]

Kriminologijos teisingumo laipsnio internete partneris padės jums išmokti įgūdžių, kurie gali paskatinti didesnes darbo vietas ir reklamos galimybes, ir išskirti jus nuo konkurencijos. Ši programa buvo suprojektuota atsižvelgiant į darbo profesionalą. Mūsų virtualios klasių patirtis suteikia jums lankstumo, kad galėtumėte užbaigti savo laipsnį veiksmingoje mokymosi aplinkoje - 100% internete. Kursus rengia ir moko pagrindiniai šios srities specialistai: "Įvadas į kriminalinės justicijos sistemą", "Policijos administracija", "Kriminologijos įvadas", "Baudžiamieji įrodymai ir procedūros", "Įvadas į baudžiamąją teisę", "Nepilnamečių santykiai", "Įvadas į ištaisymus" ir "Įvadas į teismo ekspertizę". Mokslas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Spartanburgas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba