Oficialus aprašymas

„Rutgers“ vadybos ir darbo santykių mokykla (SMLR) yra pirmaujanti darbo pasaulyje šaltinė, kurianti efektyvias ir tvarias organizacijas ir besikeičiančius darbo santykius. Mokyklą sudaro du skyriai - vienas skirtas visiems strateginio žmogiškųjų išteklių valdymo aspektams, o kitas skirtas socialinių mokslų specialybėms, susijusioms su darbo studijomis ir darbo santykiais - su fakultetais iš įvairių disciplinų.

Žmogiškųjų išteklių valdymo skyrius yra orientuotas į visus strateginio žmogiškųjų išteklių valdymo aspektus, įskaitant žmogiškųjų išteklių vaidmens nustatant individualią ir organizacinę sėkmę ir žmogiškųjų išteklių valdymą pasauliniu mastu. Darbo tyrimų ir darbo santykių skyrius studijuoja ir moko apie visus darbo ir darbo santykių aspektus, ypač tai, kaip kolektyvinis atstovavimas ir viešoji politika gali pagerinti darbuotojų gerovę.

Be to, SMLR teikia daugybę tęstinio mokymo ir sertifikavimo programų, kurias dėsto pasaulinio lygio mokslininkai ir specialistai.

Istorija

Iš pradžių SMLR buvo įsteigtas New Jersey įstatymų leidybos aktu 1947 m. Kaip Vadybos ir darbo santykių institutas (IMLR). Kaip ir kolegos, kurios tuo pačiu metu buvo sukurtos kitose didžiosiose pramonės šalyse, Institutas buvo užsakytas siekiant skatinti naujas darbo valdymo bendradarbiavimo formas po pramoninių neramumų Antrojo pasaulinio karo pabaigoje. Ji oficialiai tapo mokykla Niu Džersio valstijos universiteto vėliavos universitete New Brunswick / Piscataway mieste 1994 m.

Kodėl SMLR

SMLR suteikia unikalią mokymosi patirtį, kur galite:

  • Sužinokite iš aukštai paminėtų ir paskelbtų fakultetų.
  • Patirkite naujoviškus mokymo metodus.
  • Tinklas su pramonės lyderiais.
  • Įgyti užimtumo galimybes.

Žvilgsniu

  • Studentai: 1 597 (nuolatinės ir ne visą darbo dieną dirbančios įmonės)
  • Fakultetas: 50 (visą darbo dieną)

funkcijos

  • Siūlomos trys bakalauro studijų programos su skirtingomis kryptimis, dvi BA programos kartu su Menų ir mokslų mokykla ir BS programa, kuri gali būti baigta internete. Naršykite, kas gali atitikti jūsų poreikius ir interesus.
  • Mokykla siūlo du gerbiamus magistro laipsnius: MHRM ir MLER. darbo santykių ir žmogiškųjų išteklių laipsnis, absolventai vyksta į mokslinius tyrimus ir akademines pareigas.
  • Moksliniai tyrimai, tiriantys ir numatantys darbo vietos pasikeitimą, yra pagrindinė mokyklos misijos dalis.
  • Keletas centrų ir programų, orientuotų į mokslinius tyrimus ir darbo jėgos gerinimą. Tęstinio mokymo programos apima darbo švietimą ir mokslinius tyrimus dabar (LEARN) ir Rutgerso vykdomąjį išsilavinimą.110883_pexels-photo-1595391.jpeg
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Rutgers University

Programa siūlo išsamias žmogiškųjų išteklių valdymo žinias ir įgūdžius, kurie atskirs dalyvius iš savo bendraamžių ir leis jiems efektyviai bendrauti su kitais vadovais r ... [+]

Programos apžvalga

„Rutgers“ internetinis profesionalų magistras žmogiškųjų išteklių valdymo (MHRM) programoje yra skirtas žmogiškųjų išteklių specialistams ir vadovams / prižiūrėtojams, turintiems 4 metų darbo patirtį, kurie ieško karjeros vyresniems žmogiškųjų išteklių arba vadovų pareigoms.

Programa siūlo išsamias žmogiškųjų išteklių valdymo žinias ir įgūdžius, kurie atskirs dalyvius iš savo bendraamžių ir leis jiems efektyviai bendrauti su kitais vadovais regioniniu, nacionaliniu ir pasauliniu mastu. „Rutgers MHRM“ programos absolventai - tai žmogiškųjų išteklių srities ekspertai, turintys didelį gebėjimą sujungti ir taikyti žmogiškųjų išteklių funkciją ir jos praktiką organizacijos organizacinėje strategijoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Piscataway Township
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
18 - 60 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
94, Rockafeller Rd
08854 Piscataway Township, New Jersey, Jungtinės Amerikos Valstijos