Oficialus aprašymas

Purdue politechnikos institutas

Apie

Purdue politechnikos institutas yra vienas iš 10 akademinių kolegijose Purdue universiteto, siūlo bakalauro ir magistro laipsnius įvairių disciplinų. Kolegija apima septynis akademinių mokyklų, departamentai ir skyriai:

 • Aviacijos ir transporto technologijos
 • inžinerija technologijos
 • Kompiuterija ir informacinės technologijos
 • Kompiuterinė grafika Technologijos
 • Statybos valdymas Technologijos
 • Karo mokslo ir technologijų
 • Technologijos Lyderystė ir inovacijų

Be pagrindinio Purdue universiteto Campus West Lafayette, Indiana, Purdue politechnikos siūlo pasirinkite studijų programas devynių Indianos bendruomenėse.

Kolegija iš esmės yra transformacija, kuri paveikia visus kolegijos aspektus. Politechnikos vardas geriausiai įkūnija charakteristikos elementai ir filosofiją transformuota kolegijoje ir lengvai atstovauja skiriamąjį ženklą, kad išryškina unikalų pobūdį mokymosi patirtį.

Akademinės programos derinti teoriją pagrindu taikomuosius mokymąsi, komandos pagrindu projektus, integruotus humanitarinių studijas, kompetencija grindžiamas credentialing ir patirtinio komponentų, tokių kaip pramonės finansuojamus vyresniųjų capstone projektus, stažuotes, pasaulio pakrovimas ir sertifikavimo uždirbančių veiklą seriją. Politechnikos mokymosi patirtis yra skirta parengti absolventus, kurie ne tik turi gilias technines žinias ir taikyti įgūdžius jų pasirinktos disciplinos, bet taip pat turi problemų sprendimas, kritinis mąstymas, ryšių ir vadovavimo įgūdžius siekiamas pramonės ir bendruomenėms.

Tyrimai pagal kolegijos taip pat ir toliau plėsti ir stiprinti, su penkių parašas sritys išstumiamomis kolegijos technologijų ir mokslo priešakyje:

 • "Bio-Inspired Tvarumas
 • Robotika, gamybos ir savarankiškumas
 • Uždarojo ciklo Sveikatos
 • Novatoriškas STEM Švietimas
 • Žmogaus skalė Kompiuterija

Ar teikiant transformuotą mokymosi patirtį gaminti pramonės paruošta absolventus, kurie turi šiandienos ekonomikoje ar atlikti naudokite įkvėpė tyrimus iš anksto technologijų evoliuciją ir spręsti realaus pasaulio problemas, įgūdžiais, Purdue politechnikos institutas siekia būti pasauliniu lyderiu.

Purdue politechnikos buvo įkurta 1964 m kaip Purdue universiteto technologijos mokykla. Ji buvo pavadinta kolegija technologijos 2005 metais, o 2015 metais, Patikėtinių taryba patvirtino savo dabartinį pavadinimą paramos Koledžo transformacija ir kaip prezidento Mitch Daniels Purdue juda iniciatyva.

Purdue politechnikos institutas

Misija, vizija ir vertybės

Misija

Įkvėpti, lavinti, ir mentorių studentų per išmokti po daro ir vientisųjų studijų, rengiant absolventus sėkmės ateities technologijų novatorių ir pramonės lyderių; ir iš anksto transdisciplininiu mokymąsi, dalyvavimą ir naudoti įkvėpė tyrimai, nagrinėjantys svarbius valstybės ir pasaulines problemas.

Vizija

Esame pertvarkos kolegija neribotą tradicijos ... pionierių mokytis po darote ir įkvėpė tyrimus.

Ataskaita vientisumo ir elgesio kodekso

Purdue ir Purdue politechnikos institute, vientisumas yra būtina mūsų misija. Mes veikti sąžiningai ir laikytis aukščiausių standartų moralinių ir etinių vertybių ir principų per mūsų asmeninį ir profesinį elgesį. Mes įrodyti mūsų supratimą apie šių vertybių ir principų, ir palaikyti juos kiekvieną veiksmą ir sprendimą. Pasitikėjimas ir patikimumas eiti koja kojon su tuo, kaip mes atliekame patys, kaip mes išlaikyti kultūrą, kuri yra pagrįstas etikos Mes tikimės, kad mūsų veiksmai būtų suderinti su mūsų žodžius ir mūsų žodžiai turi būti suderinti su mūsų ketinimus. Mes priimame savo atsakomybę, dalintis lyderio demokratinės dvasios, ir laikantis save aukščiausius standartus visuomenės pasitikėjimo. Mes manome, patys atsakingi už mūsų žodžius ir mūsų veiksmus. Mes patenkinti aukščiausius stendus sąžiningumo, veikti kaip atsakingus piliečius, gerbti vienodai apsuptyje įvairovę, išsaugoti kitų žmonių teises ir traktuoti visus asmenis oriai. Įvykdyti savo tikslus, kaip mokymosi bendruomenės, mes reikalaujame, kad studentų mokymosi tikslai nėra pažeista. Mes svarstome visus studentus teisingai, ir mūsų vertinimai mokymosi pasiekimų yra nešališkas ir pagrįstas tik parodė akademinės veiklos.

Kaip žemės dotacijos institucijos, mes parodyti savo reakciją į mūsų apygardose ir suteikti jiems prieigą prie mūsų žinių išteklius. Mes įsipareigojame padaryti išmintingą panaudoti savo išteklius ir būti geros tvarkdariai finansų, kapitalo ir žmogiškųjų išteklių.

Politechnikos mokymosi aplinka

Purdue politechnikos institutas yra reaguoti į mūsų studentų ir visuomenės pokyčių - mes keičia mūsų mokymosi aplinką, siekiant geriau aptarnauti savo poreikius.

Purdue politechnikos unikalus mokymosi aplinka yra apibrėžta 10 pagrindinių elementų derinys.

TEORIJA PAGRINDU TAIKOMOJI GYVENIMĄ

Mes pradėti studijuoti teoriją, tada mes jį taikyti. . . mes tikrai jį taikyti. Mokymasis darant yra Purdue universiteto politechnikos mokymosi patirties pagrindas. Tai galingas ir įrodyta, požiūris, kad diskai studentams geriau suprasti ir išlaikyti sąvokas.

Project Team paremtas mokymasis

Įmonės ir bendruomenės remtis komandinio pasiekti sėkmę. Mes ją praktikuoti. Nuo pirmojo semestro iki paskutinės, komandos projektai yra Purdue politechnikos programų kertinis akmuo, kad matytųsi studentus grupių dinamika, terminai ir problemų sprendimo metodus.

Modernizuotas MOKYMO METODAI

Kodėl klases turi būti mokomi instruktoriumi paskaitas priešais klasėje? Jie neturi. Vis daugiau ir daugiau mūsų kursus dirba moksliniais tyrimais įrodyta, state-of-the-art mokymo metodus žinomas kaip aktyvaus mokymosi. Tai kitoks, įdomus, sudėtingas ir efektyviau.

INTEGRUOTAS mokymosi konteksto TURINYS

Studentai mokosi lengviau, kai 1) jie turi gilų supratimą apie jų mokymosi tikslais, 2) jų mokymasis vyksta tik kartą, prieš tai būtina, ir 3) mokymosi rezultatai yra susiję su praktine patirtimi. Mūsų kursai atlikite šiuos tikslo, laiko ir praktiškumo ramsčius.

INTEGRUOTAS Humanitarinių STUDIJOS

Technologijų studijų integracija su humanitarinių ir socialinių mokslų studijų pagerina mokinių kritinį mąstymą, kūrybiškumą, logika, ir naujoves. Polytechnic absolventų su šių įgūdžių ir yra gerai paruošti mokymosi ir sėkmės gyvenime.

KOMPETENCIJA credentialing

Studentai pademonstruoti meistriškumą koncepcijų ir taikomuosius gebėjimus (žinoma kaip kompetencijų), gali lanksčiau sutelkti dėmesį į savo interesus, o mokytis savo tempu, ir kurti elektroninės portfelius pademonstruoti savo galimybes. Purdue yra kompetencijų pagrindu mokymosi vadovas.

SENIOR Capstone PROJEKTAI

Nekilnojamasis projektai su realių klientų naudai studentus, įmonių ir bendruomenių. Purdue politechnikos programos apima vyresniųjų Capstone projektus, kurie leidžia studentams taikyti tai, ką jie išmoko spręsti realaus pasaulio problemas, atrinktų įmonių ir bendruomenių partneriais.

stažuotės

Mes ne tik skatinti studentus siekti stažuotes - mes įdėti juos ir kitus darbo jėgos panašūs veiklą į mūsų programas. Vasarą ar semestro metu studentai naudoja šias galimybes plėsti savo žinias ir įgūdžius ir nustatyti ateities darbo pagrindą.

GLOBAL / kultūrinės pakrovimas

Pasaulyje mažėja, o mūsų pasauliniai ir kultūrinių galimybių auga. Pasigyrimas daugiakultūrėje mokymosi aplinką, pripildytą fakulteto darbuotojams ir studentams iš daugiau nei 100 šalių, Purdue politechnikos taip pat siūlo praturtintas perspektyvą studijų užsienyje, tarptautinių stažuočių ir kitų pasaulio ir kultūrinėje veikloje.

FAKULTETAS IKI STUDENTŲ globa

Kolegijos studentai yra labiau sėkminga, kai jie turi žmogų, kuris turėjo ypatingą susidomėjimą jų siekius ir pažangą. Mūsų studentai turi unikalią galimybę turėti fakulteto narys paskirtas jų mentorius, vairo juos link sėkmės teikiant profesionalias konsultacijas ir paramą per mokslo metus.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Jei jūs ieškote iš anksto įveikti sudėtingą, specializuotą aviacijos pasaulį, "Purdue MS" aviacijos ir kosmoso vadybos srityje padės jums sukurti esminius valdy ... [+]

Jei jūs ieškote iš anksto įveikti sudėtingą, specializuotą aviacijos pasaulį, "Purdue MS" aviacijos ir kosmoso vadybos srityje padės jums sukurti esminius valdymo ir vadovavimo įgūdžius.

Mūsų dėstytojai, turintys išskirtinę išsilavinimą ir darbo patirtį civilinėje aviacijoje, karinėje aviacijoje ir vyriausybės vaidmenyse, mūsų konkrečioms pramonės šakoms kursus paruošia daugybei aviacijos valdymo vaidmens.

Ekonominės prognozės rodo, kad nuolat didėjantys keleivių ir oro krovinių vežimo reikalavimai kelia dramatišką aviacijos pramonės plėtrą ir reikalauja visiško esamos oro transporto sistemos architektūros restruktūrizavimo. Šis pramonės augimas generuoja įvairias aviacijos pramonės lyderystės galimybes asmenims, turintiems aviacijos ir kosmoso vadybos įgūdžių, tokių kaip operacinė analizė, saugos sistemų kūrimas, projektų valdymas, sistemų integracija, aplinkos tvarumas ir susiję tarpdalykiniai įgūdžiai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos West Lafayette
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
11 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Vadovu savo kelią į geresnę karjerą su "Masters of Science", orientuota į IT projektų valdymą, kad atitiktų pramonės / verslo reikalavimus šioje dinamiškoje sri ... [+]

Vadovu savo kelią į geresnę karjerą su " Masters of Science", orientuota į IT projektų valdymą , kad atitiktų pramonės / verslo reikalavimus šioje dinamiškoje srityje. Sužinokite apie priemones ir būdus, kuriuos galite taikyti kiekvienam projekto gyvavimo ciklo etapui. Ši 100% internetinė programa apima medžiagą, įtrauktą į Projektų valdymo instituto (PMI®) sukurtą Žinių kūną, įskaitant reikalavimų atradimą ir valdymą, tvarkaraščių kūrimą ir valdymą, portfelio valdymą ir užsakomųjų išteklių valdymą.

Mokymo programa sustiprina jūsų žinias apimties, laiko, sąnaudų, komunikacijos srityse

Kaip 100% internetinė MS programa, galite gauti savo laipsnį savo tempu iš bet kurios pasaulio vietos, pasirinkdami laiką, skirtą klasės darbui ir studijoms, atitinkančioms jūsų gyvenimo būdą. Kursai siūlomi aštuonių savaičių formoje, kad būtų užtikrintas didesnis lankstumas, todėl per 12 mėnesių iki 5 metų galite baigti reikiamas 34 kredito valandas (30, jei jau esate PMP sertifikatas).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos West Lafayette
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
11 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Nustatykite save kartu su aukščiausios kvalifikacijos magistro (MS), daugiausia dėmesio IT verslo analizė. Ši 100% internetinė MS turi IIBA® ... [+]

Nustatykite save kartu su aukščiausios kvalifikacijos magistro (MS), daugiausia dėmesio IT verslo analizė. Ši 100% internetinė MS turi IIBA®

Verslo analitikai atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį supaprastinant verslo ir IT funkcijas organizacijoje. Jų gebėjimas suprasti verslo sritį ir išversti tuos poreikius techniniais žmonėmis taip, kaip jie supranta, yra gyvybiškai svarbi bet kurios projekto iniciatyvos sėkmei.

Mokymo programa sustiprina jūsų žinias organizacijos struktūroje, politikoje ir veikloje. Išmokite dirbti kaip ryšys tarp organizacijos vadovybės ir IT departamento, kad padėtumėte jiems suprasti organizacijos poreikius ir kaip IT gali padėti pasiekti savo tikslus. Kurkite įgūdžius, kad galėtumėte identifikuoti, dokumentuoti ir įgyvendinti IT reikalavimus bet kokioms verslo kliūtims. Taikykite įgytas žinias, kad sėkmingai išlaikytumėte IIBA®... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos West Lafayette
Registracija galima
Anglų
1 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Nustatykite save kartu su aukščiausiais kvalifikaciniais laipsniais, esančiomis valstybėse narėse statybos valdyme. Statybų valdymas (CM) taiko valdymo principus ir novat ... [+]

Nustatykite save kartu su aukščiausios kvalifikacijos pažymėjimais su MS statybos valdymas. Statybų valdymas (CM) taiko valdymo principus ir novatoriškas technologijas, siekiant efektyviai vadovauti, organizuoti ir valdyti gyvenamųjų, komercinių ir infrastruktūros objektų statybos projektus.

Per CM pastatus ir infrastruktūros objektus galima pastatyti reguliuojamoje sistemoje, siekiant maksimaliai padidinti statybos efektyvumą ir užtikrinti aukščiausią kokybę.

Turėdamas aukštą Purdue universiteto laipsnį, jums bus suteikta esminių žinių ir įgūdžių, kad galėtų atlikti reikšmingus įnašus statybos srityje. 100% internetinis mokymo planas skirtas parengti kvalifikuotus asmenis vadovaujančioms pareigoms statybos pramonėje. Pabrėžti statybos darbus ir įmonės lygmens valdymą - MBA pranašumus, tačiau sutelkiant dėmesį į statybą. Ši programa skirta asmenims, turintiems bakalauro laipsnį statybos vadybos, civilinės inžinerijos ar glaudžiai susijusioje srityje iš akredituoto universiteto.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos West Lafayette
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistro studijų sertifikatas

Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Jeigu jūs ieškote iš anksto įveikti sudėtingą, specializuotą aviacijos pasaulį, "Purdue" aviacijos saugos vadybos diplomas padės jums įgyti žinių, kuriant, vadovaujant ir ... [+]

"Rolling Admissions" - priimant paraiškas dabar

Jeigu jūs ieškote iš anksto įveikti sudėtingą, specializuotą aviacijos pasaulį, "Purdue" aviacijos saugos vadybos diplomas padės jums įgyti žinių, kuriant, vadovaujant ir vykdant veiksmingas aviacijos saugos programas. Mokantys profesoriai, turintys išskirtinę išsilavinimą ir darbo patirtį civilinės aviacijos, karinės aviacijos ir vyriausybės vaidmenimis, mūsų pramonės specialybės kursai paruoš jūsų daugybę aviacijos vaidmenų.

Ekonominės prognozės rodo, kad nuolat didėjantys keleivių ir oro krovinių vežimo reikalavimai kelia dramatišką aviacijos pramonės plėtrą ir reikalauja visiško esamos oro transporto sistemos architektūros restruktūrizavimo. Šis pramonės šakos augimas suteikia plačios aviacijos pramonės galimybių žmonėms, turintiems aviacijos ir kosmoso valdymo įgūdžius, tokius kaip rizikos valdymas, saugos sistemų kūrimas ir susiję tarpdalykiniai įgūdžiai.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos West Lafayette
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Vadovaujantis informacinių technologijų projektų baigimo pažymėjimų programa suteiks magistrantams pradinį aukštąjį išsilavinimą svarbiais IT projektų vadovavimo, planavi ... [+]

Tvarkykite kelią į geresnę karjerą

Vadovaujantis informacinių technologijų projektų baigimo pažymėjimų programa suteiks magistrantams pradinį aukštąjį išsilavinimą svarbiais IT projektų vadovavimo, planavimo, vykdymo ir kontrolės aspektais. Ši sertifikatų programa suteiks parengiamųjų įgūdžių, kad būtų galima sėkmingai įgyvendinti kompleksines, skirtingas funkcijas turinčias su IT susijusias verslo iniciatyvas.

Sertifikatas internete yra ypač paklausus sistemų analitikams, programuotojams ir dizaineriams, projektų vadovams ir kitiems technologijų administravimo srities administravimo srityje. Sužinokite apie naujas ir patobulintas IT projektų valdymo priemones ir technologijas, naudojamas šiuolaikinėje technologijų rinkoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos West Lafayette
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 36 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Informacinių technologijų verslo analizės baigimo pažymėjimų programa suteiks magistrantams pradinį aukštojo mokslo išsilavinimą svarbiais verslo analizės aspektais. ... [+]

Informacinių technologijų verslo analizės baigimo pažymėjimų programa suteiks magistrantams pradinį aukštojo mokslo išsilavinimą svarbiais verslo analizės aspektais.

Sertifikavimo programa suteiks specialistams žinių apie tai, kaip nustatyti verslo reikalavimus, susijusius su IT projektais. Be to, tai padės jiems nustatyti, analizuoti ir suplanuoti procesus, siekiant pagerinti bendrą informacijos srautą savo organizacijoje.

Sertifikavimo programa suteiks pagrindinį išsilavinimą užimtumo srityje tiems, kurie šiuo metu dirba verslo analitiku, arba asmenims, kurie yra įpareigoti ar nori prisiimti atsakomybę už verslo analitikų darbą.

LaukasDirbkite kaip bendrovės vadovo ir IT skyriaus ryšį, kad padėtumėte jiems suprasti organizacijos poreikius ir kaip IT gali padėti pasiekti savo tikslus.Suprasti kompiuterių ir informacinių technologijų verslo sektorių unikalių procesų projektavimą, kūrimą, diegimą ir valdymąSuprasti organizacijos struktūrą, politiką ir veikląBūti probleminiu sprendėjuAteitisTikimasi, kad iki 2022 m. Verslo analizės darbo vietų (JAV darbo statistikos biuras) tikimasi 19%Dabartinis vidutinis atlyginimas yra 82 493 JAV doleriai (JAV darbo statistikos biuras)Programa12 kreditų valandos sertifikato programa100% internetinis IIBA®Aukštas verslo analizės kompetencijos lygis, stipriai susietas su kompetencija projektų valdymeBendradarbiavimas su studentais aukštai vertinto informacinių technologijų projektų valdymo programojeVerslo analizės pagrindų, reikalavimų analizės ir modeliavimo, įmonių analizės, verslo ir duomenų analizės ir verslo analizės pažangių dalykų kursai.Fakultetas, turintis didelę pramonės patirtį tokiose srityse kaip kompiuterinė ir informacinė technologija, kosmoso ir pažangiosios sistemos, biotechnologijos ir sveikatos priežiūraMS IT verslo analizė... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos West Lafayette
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 36 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Gausite žinias apie statybos valdymo pagrindus. Šios žinios padės pritaikyti statybos valdymo teorijas ir principus, siekiant efektyviai identifikuoti, analizuoti ir vald ... [+]

2019 m. Pavasario paraiškų priėmimas

Gausite žinias apie statybos valdymo pagrindus. Šios žinios padės pritaikyti statybos valdymo teorijas ir principus, siekiant efektyviai identifikuoti, analizuoti ir valdyti statybos darbus jūsų organizacijoje.

Purdue universiteto absolventų pažymėjimas leis išmokti analizuoti šiuolaikinės statybos verslo praktikos metodus, įskaitant apskaitos ir finansų praktiką, teisinius įsipareigojimus, teises ir gynimo būdus, susijusius su statybų įmonės pasiūlymais, sutartimis ir statybos pakeitimais, rizikos valdymu ir rinkodaros teorija bei procesas.

Mokymo programa skirta parengti kvalifikuotus asmenis vadovaujančioms pareigoms statybos pramonėje, akcentuojant statybos veiklą ir įmonės lygmens valdymą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos West Lafayette
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Uniquely qualified: employers describe Purdue Polytechnic graduates

Location address
Purdue University - Purdue Polytechnic Institute, 401 N Grant Street, West Lafayette, IN 47907
West Lafayette, Indiana, US
Social Media