Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology

Įvadas

Oficialus aprašymas


Pepperdine universiteto Graduate School of Švietimo ir psichologijos (GSEP) teikia novatoriškus akademines programas, skirtas pastato mokslininkas-praktikus per hands-on mokymo. Mes formuoti asmenų, kurie bus katalizatoriai įkvėpimo ir kaita.

Pepperdine universiteto Graduate School of Švietimo ir psichologijos (GSEP) yra novatoriškas mokymosi bendruomenė, kurioje fakulteto darbuotojai ir studentai iš įvairių kultūrų ir perspektyvos dirbti kartu puoselėti akademinę kompetenciją, socialinę paskirtį, prasmingą aptarnavimas ir asmeninio tobulėjimo.

Kaip aukštosios mokyklos per Christian University, GSEP stengiasi šviesti ir motyvuoti mokinius prisiimti lyderio vaidmenį profesijų, kad pagerinti ir praturtinti asmenų, šeimų ir bendruomenių gyvenimą.

Tuo GSEP mes apimti žmogaus įvairovę-kuri, mūsų manymu, turi būti natūralus išraiška Dievo kūrinijos-mūsų darbas iš anksto mokymąsi ir paslaugas. GSEP avansus, palaiko ir propaguoja daugiakultūrinės mokėjimu.

Už įvykdyti šią misiją strategijos yra:

  • diskursą, kurioje vertinama kiekvieno nario foną, patirtimi ir perspektyva skatinimas;
  • Įdarbinimas, išlaikant ir plečiant įvairių studentų, darbuotojų ir dėstytojų;
  • Plėtoti ugdymo turinio modelius praktikos švietimo ir psichologinių aplinkoje;
  • Ir kreipiasi į platesnius bendruomenių skatinti supratimą ir palengvinti sprendimų įvairovės iššūkius.

Mūsų dvasia, energijos ir veiksmai bus įkvėpimas švietimo ir psichologijos bendruomenėse.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online MA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Dailės magistras klinikinės psichologijos su santuokos ir šeimos terapijos dėmesio

Internetinės Ištęstinės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles

Pepperdine universiteto internetinėje psichologijos magistro programa rengia studentus prasmingai karjeros psichologija, žmogaus paslaugas, ir susijusiose srityse per vertybėmis pagrįstas mokymo programos. [+]

Pepperdine universiteto internetinėje psichologijos magistro programa rengia studentus prasmingai karjeros psichologija, žmogaus paslaugas, ir susijusiose srityse per vertybėmis pagrįstas mokymo programos.

Psichologija @ Pepperdine yra internetinė psichologijos magistro programa nuo Pepperdine universitete. Skirta studentams, kurie nori pagerinti savijautą kitiems per žmogaus elgesį suprasti, programa moko principų psichologijos naudojant tą pačią programą kaip on-campus programą. Studentai gauna griežtą, vertės pagrįstą švietimą kaip jie mokosi tiesiogiai iš Pepperdine fakulteto, kurie yra aktyvūs specialistai ir savo srities specialistai.

Pepperdine universiteto interneto MFT magistro programa rengia studentus tęsti ia Kalifornijoje kaip LMFTs ar LPCCs kas padėti asmenims, poroms, ir šeimoms klestėti. ... [-]


Master of Arts in Psychology

Internetinės Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles

Mokymo programa rengia absolventus, norinčius tęsti doktorantūros studijas, licencijas kaip klinikinį psichologą ar karjerą žmogaus paslaugų srityje. [+]

"Pepperdine" universitetas siūlo savo psichologijos magistro programą internete, leidžiančią studentams visoje šalyje gauti "Pepperdine" absolventų išsilavinimą, nevykdydamas klasių universitetuose.

Finansinė pagalba

Finansinė pagalba, įskaitant paskolas ir stipendijas, siūloma padėti studentams finansuoti " Psychology @ Pepperdine" laipsnio programas . Dauguma Pepperdine universiteto aukštojo mokslo ir psichologijos mokyklos (GSEP) kandidatų kreipiasi dėl federalinės studentų pagalbos.

Paskolos privačiam lavinimui suteikiamos studentams, kuriems reikalinga papildoma finansinė parama, o studentai taip pat skatinami ieškoti ne stipendijų.

Atminkite, kad kai kurie apdovanojimai reikalauja, kad būtų laikomasi konkrečių kriterijų.... [-]


Kontaktai