Pace University Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie „Pace Online“

Pace universitetas yra išsamus, nepriklausomas universitetas su universiteto miesteliais Niujorke ir Westchester County. Beveik 13 000 studentų studijuoja bakalauro ir magistro studijų programose Lubino verslo mokykloje, Dysono menų ir mokslų kolegijoje, Seidenbergo kompiuterių ir informacinių sistemų mokykloje, Edukologijos mokykloje, Teisės mokykloje ir Sveikatos koledže. Profesijos.

Pace universiteto įsipareigojimas kokybei

Kompiuterinių technologijų ir interneto plėtra ir tobulinimas suteikia galimybę „Pace“ universitetui išplėsti savo devizo „Opportunitas“ prasmę teikiant aukštos kokybės internetinį išsilavinimą studentams, norintiems ar reikalaujantiems lankstumo nuotoliniu būdu. Universiteto „Provost“ atstovai formuoja ir įgyvendina „Pace“ švietimo filosofiją ir politiką bei yra įsipareigoję suteikti vienodos kokybės švietimo patirtį visiems „Pace“ studentams, nesvarbu, ar jie studijuoja internetu, ar vietoje.

Vykdydamas šį įsipareigojimą, „Pace Online“ teikia išsamias paslaugas, apimančias:

  • Parama studentams, besimokantiems internetiniuose kursuose
  • Savaitės trukmės instruktorių atestacijos seminaras
  • Vykdomi fakulteto dėstymo internetinių kursų seminarai ir renginiai

121556_people-woman-coffee-meeting.jpg

Kompetencija mokantis internetu

Pace internetinės laipsnio baigimo programos entuziastingai priėmė universiteto įsipareigojimą siekti nepriekaištingos internetinio mokymosi - ir tai rodo. Mūsų bakalauro laipsnio programos buvo įvertintos kaip geriausios „Online News“ programos iš „US News“

Visi fakultetai yra sertifikuoti internetiniame švietime per Universiteto fakulteto centrą ir dirba kartu su fakulteto centro darbuotojais, kad teiktų esminius ir kokybiškus internetinius kursų darbus.

Geriausios klasės mokinių palaikymas

Mūsų atsidavę patarėjų darbuotojai yra ekspertai, padedantys užtikrinti, kad studentai jaustųsi patogiai internetinėje aplinkoje, ir palaikomi jų pastangose baigti bakalauro laipsnį. Kiekvienas internetinis studentas gauna asmeninį patarėją, kuris bus jų partneris per visą „Pace“ laiką.

Mūsų patariamoji komanda padeda studentams registruotis kiekvieną semestrą ir teikia papildomą pagalbą studentams, kurių gali prireikti, nesvarbu, ar tai patobulinti savo laiko valdymo įgūdžius, ar nustatyti geriausius kursus, kuriuos reikia lankyti tam tikru metu.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

Vietos

Niujorkas

Address
1 Pace Plz
10038 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis