Oficialus aprašymas

Pagrindinis NSU universitetinis miestas yra Greater Fort Lauderdale mieste, esančiame aplink Floridą ir Puerto Riką. Mes esame regiono akademinio ir mokslinių tyrimų centro širdyje ir tik kelias minutes iš kai kurių geriausių pasaulio paplūdimių. Daugiau nei 26 000 studentų ir 152 000 absolventų visame pasaulyje rasite "Shark Friends" visame šalies kampelyje ir už jos ribų.

Štai keletas priežasčių, kodėl studentai pasirinko NSU.

  1. Mažų klasių dydžiai leidžia jums vienkartinę prieigą prie profesorių.
  2. Gyvybingame miesteliu gyvenime yra NCAA lengvoji atletika, socialinės ir profesinės organizacijos, kultūrinė veikla, sveikata ir sveikatingumas.
  3. 2018 m. Užimtų 200 geriausių kolegijų tarp nacionalinių universitetų.
  4. Prestižinės magistro programos medicinoje, teisės, psichologijos, verslo, švietimo, farmacijos, stomatologijos ir kt.
  5. Įvairi studentų grupė apima 1200 tarptautinių studentų iš 116 šalių iš penkių žemynų.
  6. Moderniausios priemonės apima naujausią klasių technologiją, pažangias laboratorijas ir geriausias mokslinių tyrimų bibliotekas.
  7. Daugelis NSU absolventų eina užsidirbti magistro, doktorantūros ar profesinių laipsnių NSU ar kitose universitetuose. Jaunieji studentai dalyvauja NSU mokslinių tyrimų srityse, pavyzdžiui, medicina, okeanografija, vėžys, psichologija, odontologija ir autizmas.
  8. Studentai užmezga ryšius, dalyvaudami daugelyje bendruomeninių renginių, daugelis vyksta NSU miestelyje. Mūsų gražus pagrindinis miestelio kelias minutes yra Fort Lauderdale paplūdimyje, Pietų paplūdimyje, "Las Olas" naktiniame gyvenime ir "Everglades".
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Nova Southeastern University

Nacionalinės saugumo ir tarptautinių santykių 36 kreditų valstybės narės yra skirtos studentams suteikti teorinių, mokslinių tyrimų ir taikomųjų įgūdžių besivystančiose a ... [+]

Apžvalga

Nacionalinės saugumo ir tarptautinių santykių 36 valstybės narės yra skirtos suteikti studentams pagrindinį supratimą apie esminius klausimus, kurie šiandien informuoja apie nacionalinį saugumą, įskaitant terorizmo grėsmės JAV ir už jos ribų įvertinimą ir analizę bei analizę intelekto kolekcijos. Studentai taip pat gilins supratimą apie tarptautinį kontekstą, kuriame formuojami JAV nacionalinio saugumo klausimai.

Nacionaliniai saugumo reikalai yra viena iš sparčiausiai augančių profesijų, turinčių viešojo sektoriaus pareigas federalinėse, valstybinėse ir vietos valdžios institucijose bei privačiame sektoriuje. Ši programa yra skirta specialistams ir tiems, kurie siekia karjeros šioje srityje, taip pat studentams, turintiems akademinį susidomėjimą saugumo reikalais ir tarptautiniais santykiais.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Fort Loderdeilas
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
3301 College Avenue
33314 Fort Loderdeilas, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos