Nova Southeastern University Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pažangios slaugos laipsniai Nova Southeastern universitete - siūlomi internete!

Saugokite savo karjerą. Keisti sveikatos priežiūrą. Pasirinkite geriausią slaugos programą.

Naujos technologijos. Naujos slaugos pareigos. Nauja sveikatos priežiūros politika. Pastaraisiais metais sveikatos priežiūros srityje įvyko tiek daug sparčių pokyčių.

Akivaizdu, kad dėmesys skiriamas įrodymais pagrįstai priežiūrai. Pavyzdžiui, nuo 2013 m. Amerikos medicinos seserų asociacija (ANA) reikalauja, kad 100% slaugos vadybininkų išlaikytų BSN ar aukštesnę kvalifikaciją, kad net galėtų gauti „Magneto“ ligoninės paskyrimą. Medicinos instituto „Vizija 2020“ rekomenduoja visoms klinikinėms slaugytojams turėti BSN, o ACN pritaria jų rekomendacijai. Tai reiškia, kad geriausios sveikatos priežiūros organizacijos nesvarsto klinikinių slaugytojų įdarbinimo be bent jau BSN. Pažangios slaugos funkcijos reikalauja magistro arba daktaro laipsnio.

Kaip ir daugelis dalykų laikui bėgant, slaugos pramonė išplėtė ne tik įgūdžius ir žinias, kurias teikia tik RN įgaliojimai. Norint išlaikyti visą gyvenimą trunkančią slaugos karjerą arba dirbti vienoje iš daugelio naujų slaugos vietų, jums reikia pažangios slaugos laipsnio.

Slaugos laipsnio parinktys

Jei įdomu, kokia programa jums geriausiai tinka, pagalvokite apie atsakomybę, kurią naudojatės kaip slaugytoja, ir tai, ką jūs natūraliai domitės mokymusi. Kas jus sužadina labiausiai lauke? Pasirinkite programą, kuri palaiko jūsų aistrą.

Kai baigsite Novą, jūs tiksliai žinosite, kaip galite teikti geriausias sveikatos priežiūros paslaugas bet kokioje aplinkoje, kur nuolat keičiasi pramonė.

Kodėl verta rinktis slaugos paslaugas Novoje?

Dažnai kompetencijos ir naujovių pagrindas yra paprasčiausias būdas peržiūrėti situaciją. Mes suteiksime jums pirmos eilės vietą mūsų dabartinėms mokslinių tyrimų iniciatyvoms, o mes išmokysime jums švelnius įgūdžius ir kūrybiško mąstymo procesus, kurie padės jums tapti mėgstamiausiu ir efektyviausiu slaugos lyderiu.

Mes taip pat siūlome:

  • Aukštųjų technologijų modeliavimo laboratorijos, kurios pasineria į realias, klinikines situacijas.
  • Mažos klasės labiau pritaikytos mokymosi galimybėms.
  • Ekspertų lygio dėstytojai - ne dėstytojų padėjėjai.
  • Naujausios švietimo technologijos ir mokymo praktika.
  • Visa parama: laboratorijų rašymas, 24/7 IT pagalbos tarnyba, fakultetas, finansinė pagalba ir akademiniai patarėjai.

Vietos

Fort Loderdeilas

Address
3301 College Avenue
33314-7796 Fort Loderdeilas, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos