Oficialus aprašymas

Apžvalga

Mes " Noble Manhattan Coaching Americas - pirmaujanti trenerių mokymo bendrovė Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje.

Kaip "Noble Manhattan Coaching", pasaulio pirmaujančių trenerių treniruočių kompanijų, mes siūlome aukštos kokybės trenerių mokymo programas ir treniruočių sertifikatus. Mūsų platų paslaugų spektras padeda vadovams ir lyderiams, kurie augina savo verslą.

Mes vadovaujame savo misijai remdamiesi prielaida, kad vienas įvykęs žmogus gali daryti įtaką kitiems, kad jie galėtų prižiūrėti savo gyvenimą. Todėl rengiame puikius trenerius ir lyderius, kad pradėtume asmeninio transformavimo poveikį drugeliai savo bendruomenėse.

Puikus lankstumas

Mūsų nuotolinio mokymosi mišinys su akis į akį suteikia jums galimybę eiti kūrybinių kursų pagal savo ramybę. Be to, mes siūlome pritaikytus kursus pagal pareikalavimą.

Finansinė parama

Labiausiai pažymėtina, kad įsitikinome, kad prisijungimas prie mūsų programų nepaliks bankroto. Dėl šios priežasties mes siūlome geriausią sprendimą, nuo nuolaidų kuponų iki stipendijų.

Aukščiausios kokybės

Mūsų geriausi meistriškumo treneriai suprojektuoja ir pateikia mūsų programas. Taigi, turėsite kokybišką turinį ir praktiką mūsų instruktorių kursuose.

Studentų parama

Mes norime užtikrinti, kad jūsų treniruotės kelionė būtų sklandi ir sėkminga. Todėl mes esame pasiruošę padėti pasiekti jūsų tikslus.

Tinklo supaprastinimas

Kadangi tinklų kūrimas yra labai svarbus sėkmingam treneriui, mes ne tik rengiame mokymus, mes padedame jums bendrauti su panašių žmonių, specialistų ir potencialių klientų.

Tarptautinė akreditacija

Mes teikiame tarptautiniu mastu akredituotus trenerių mokymo kursus.

Mūsų misija

Mūsų misija yra apmokyti puikius trenerius, padėti jiems kurti savo verslą ir didinti informuotumą apie treniruotes. Be to, per instruktavimą mes įsipareigojame padėti įmonėms klestėti.

Ne tik mes siūlome kursus, kuriuos akredituotų ir patvirtino 2 tarptautinės organizacijos, bet mes užtikriname, kad mes įdėsime savo studentus ir trenerius į didžiulį specialistų ir klientų tinklą.

Be to, mes kuriame augimo galimybes ir nuolat palaikome. Kai žmonės patenka į mūsų šeimą, jie niekada neišeina. Čia jie ras mentorius, draugus ir įvairius išteklius, kad galėtų pradėti ir tobulinti savo koučingo verslą.

Filosofija

Mokydami žmones tapti treneriais mes laikomės drugelio poveikio prielaida. Organizuojant mūsų įmonę pagal B korporacijos struktūrą, tikslingesnė organizacija. Dėl mūsų teikiamų neįvykdytų instruktorių kursų ir treniruočių palaikymo sistemų mes "sukurkime atsipalaidavimą socialiai ir ekonomiškai nepalankioms šeimoms, siekdami sukurti stabilumą ir viltis".

Kiekvienas koučingo įplaukos doleris nedelsiant atitiks 10% mūsų tikslo. Kiekvienų finansinių metų pabaigoje mes taip pat paskirstysime grynųjų pajamų procentinę dalį. Pateiktos lėšos bus degalų fondas "Mūsų namai". Taigi, priimta šeima gaus naudos iš mūsų meilės būsto, darbo pagalbos, maisto, vaikų priežiūros ir švietimo forma, kad sugrįžtų į savarankišką mūsų bendruomenės narį.

Pagrindinės vertybės

Koučingas grindžiamas aukštais standartais ir principais. Tačiau mums svarbu atkreipti šias vertybes į viską, ką darome. Todėl mes vertiname ir taikome sąžiningumą, vientisumą, pasitikėjimą ir indėlį viskam, ką darome. Mes pažadame mokymą, savęs tobulinimą ir verslo kūrimą. Ir mes pristatome tai, ką pažadėjome!

Mes tikime, kad kiekvienas gali drąsiai vadovauti. Be to, mes pagrįsti savo praktiką prielaida, kad turite visus būtinus išteklius, kad būtumėte geriausias gyvenimo ar vykdomosios treneris. Taigi, mūsų kursai suteikia jums žinių kurti savo trenerio įgūdžius. Mūsų komanda rūpinasi ir palaiko, kad pasiektumėte savo tikslus savo ramybėje.

Noble Manhattan Coaching International skaičiais

"Noble Manhattan Coaching" buvo įkurta 1993 m., JK pietinėje pakrantėje, kur jūsų paslaugoms priklauso speciali komanda. Viskas, ką mes darome, yra skirtas mokyti puikius trenerius ir padėti jiems kurti savo verslą. Be to, mes norime padidinti pasaulinį supratimą apie treniruotės teikiamą naudą.

  • "Noble Manhattan Coaching" turi 24 metų patirtį teikiant trenerių rengimą asmenims ir įmonėms.
  • Mes esame 28 šalyse visame pasaulyje. Noble Manhattan Coaching Americas yra Jungtinių Amerikos Valstijų ir Kanados būstinė.
  • Kadangi mūsų misija yra palengvinti nuolatinį mokymą, atsarginę kopiją ir mūsų studentų bei trenerių pagalbą visame pasaulyje, mes teikiame kursus ir palaikome 7 kalbas.
  • Mes siūlome 18 visiškai atskirų trenerių mokymo programų, nuo gyvenimo treniruotės iki įmonės ir vykdomojo koučingo.
  • Be "Noble Manhattan Coaching", mūsų apdovanojimų pelniusių trenerių mokymo mokyklos, mes turime dar 12 skyrių, kurie siūlo paramą ir nuolatinį tobulėjimą.
  • Mūsų instruktažo kursai yra akredituoti Tarptautinio treniruotės ir pamokų instituto. Be to, mes palaikome Lyderystės institutas
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diploma

Noble Manhattan Coaching Americas

Vykdomoji valdžia ... [+]

Profesinė treniruotė organizaciniam kontekstui

Vykdomoji valdžia

Kas yra profesionalus instruktavimas?

Trumpai tariant, profesionalus instruktavimas yra profesionalus bendradarbiavimas, kuris palaiko, įkvepia ir moko verslo lyderį ar vadybininką, kad maksimaliai padidintų savo profesinį potencialą. Nors pripažįsta, kad vyresniojo ar jaunesniojo verslo lyderis yra tikras jų srities ar disciplinos ekspertas, profesionalus treneris teikia išorės, apmokytą profesionalų, kurie gali padėti savo kolegialiems asmenims išsiaiškinti tikslus, skatinti savęs atskleidimą, kurti darbo vietų strategijas ir išspręsti problemas, ir Laikykite coachee atskaitingos už geresnį našumą ir rezultatus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Richmond
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Doktorantūra

Noble Manhattan Coaching Americas

Profesinio mokymo kurso daktaro laipsnis skirtas remti ir integruoti praktikų profesinį tobulinimą vykdant vykdomąsias ir korporacines instrukcijas bei suteikti naudos or ... [+]

Apie

Profesinio mokymo kurso daktaro laipsnis skirtas remti ir integruoti praktikų profesinį tobulinimą vykdant vykdomąsias ir korporacines instrukcijas bei suteikti naudos organizacijai, kurioje jie dirba. Juo siekiama tobulinti ir tobulinti profesinę praktiką, suteikiant praktikams įvairius mokslinių tyrimų įgūdžius, priemones ir strategijas, kurios gali būti naudojamos praktikuojantiems tyrimams paremti. Todėl būsimiems kandidatams priskiriami patyrusių profesionalų koučingo, žmogiškųjų išteklių valdymo, valdymo, kuris nori prisidėti prie žinių ir praktikos.

Ši novatoriškų programų programa "Noble Manhattan" siūloma nuotoliniu būdu bendradarbiaujant su "Canterbury University", siekiant pasinaudoti platų tarptautinių mokslininkų ir partnerystės tinklu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Richmond
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Noble Manhattan Coaching Americas

"Life and Executive Coaching Foundations" (LECF) - tai žingsnis po treniruočių. Tai atitinka ICF pagrindines kompetencijas ir teikia tvirtą informaciją bei praktines gali ... [+]

„ Noble Manhattan Coaching Americas “ sukurtas „Gyvenimo ir vykdomasis koučingo fondas“ (LECF) yra sukurtas taip, kad pateiktų projektą, gaires ir mokymus, reikalingus norint pritaikyti gyvenimą ir verslą bei vairuoti rezultatus. Kadangi NMCA žino, kad instruktavimas yra svarbus įsipareigojimas, šis kursas buvo sukurtas kaip atspirties taškas visai sertifikavimo programai. Tačiau ji naudojasi bet kokių visiškai akredituotų programų žiniomis, žiniomis ir praktika.

Tai yra pažadas, kad tai ne tik įvadas į instruktavimą. Tai programa, kuri padės jums įsimylėti instruktavimą ir niekada nenorite sustoti.

NMCA mes suprantame, kad besivystančių treniruočių įgūdžių rinkinys ir raumenų praktika dažnai nėra lengva. Todėl profesionalus treneris iš įgaliotų trenerių, turintis prieigą prie technikos, tyrimų ir įrankių, yra toks svarbus. Palengvinant asmeninį ir profesinį augimą, kuris paskatina geresnius rezultatus, naujų įgūdžių ir žinių įgijimą, taip pat bendrą košeito vystymą, mūsų profesionalūs treneriai įgalina kitus tai daryti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Richmond
Registracija galima
Anglų
3 - 6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Noble Manhattan Coaching Americas

Praktikų autobusų diplomas (PCD) sudaro kelią jūsų sėkmingam gyvenimo treniruotės verslą. Turtingas turinys, praktinės instruktavimas, mentorystė ir nuolatinis mūsų rūpes ... [+]

Apžvalga

Praktikų autobusų diplomas (PCD) sudaro kelią jūsų sėkmingam gyvenimo treniruotės verslą. Turtingas turinys, praktinės instruktavimas, mentorystė ir nuolatinis mūsų rūpestingos komandos palaikymas transformuos jus į visiškai akredituotą, profesionalų gyvenimo trenerį.

Diplomo lygis yra pilnas sertifikavimas ir skirtas studentams, kurie nori, kad jų karjera taptų profesionaliu.

Jis gali būti traktuojamas kaip kursas savarankiškai arba kaip vidurinis žingsnis tarp "Life and Executive Coaching Foundations" ir "Executive & Corporate Coaching" diplomas. Bet kuriuo atveju, jis yra labai lankstus ir pritaikomas, kad jis atitiktų jūsų poreikius ir užimtą grafiką.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Richmond
Rugsėjis 2019
Anglų
6 - 24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba