NationsUniversity

Įvadas

Oficialus aprašymas

NationsUniversity rėmėjai yra atsidavę mūsų požiūriui į Raštų mokymą ir tiki, kad Dievo žodis yra raktas į geresnį pasaulį. Šie dosnūs rėmėjai nori mokėti už pirmuosius tris studijų mėnesius. Ši dovana suteikia galimybę mokytis be jokių išlaidų, išskyrus 25 USD registracijos mokestį. Šie rėmėjai nori investuoti į tave ir padėti uždirbti Biblijos išsilavinimą, kad galėtum pakeisti savo pasaulį. Pirmojo ketvirčio pabaigoje galėsite priimti jums tinkamiausią sprendimą. Ši dovana gali būti suteikta visiems naujiems studentams, kuriems netaikomos kitos nuolaidos ir kurie registruojasi 2019 m. Rugpjūčio 3 d. Ar vėliau. Šis pasiūlymas baigiasi 2019 m. Gruodžio 31 d.

Atraskite Tautų sąjungą

Mes esame „mokykla be sienų“, suteikianti visiems prieinamą ir aukštos kokybės krikščionišką išsilavinimą.

Atraskite prieinamą krikščionišką aukštąjį išsilavinimą.

NationsUniversity yra internetinis, ne pelno siekiantis, akredituotas universitetas. Tai tarnauja studentui, siekiančiam kokybiško religijos studijų už prieinamą kainą. Universitetas sveikina tikinčiuosius ir netikinčiuosius, atidėdamas denominacinius spąstus ir istorines interpretacijas. Daugiausia dėmesio skiriama Biblijos šventraščiams.

Atraskite lankstų, patogų mokymosi būdą.

NationsUniversity taiko nuolatinę registracijos procedūrą. Savo studijas galite pradėti bet kada. Virtualios klasės dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Tai leidžia jums pritaikyti mokymosi planą, kad jis atitiktų jūsų tvarkaraštį.

Atraskite personalą, visiškai atsidavusį jūsų sėkmei.

NationsUniversity “ vadovauja savanoriai, o finansiniams partneriams tai NationsUniversity galimybę NationsUniversity viziją, kaip „ NationsUniversity naudoti kuriant autentišką tikėjimą ir mokant krikščionių lyderius visame pasaulyje. Institucija yra skirta tam, kad jūsų patirtis būtų kuo geresnė. Kiekvienas studentas paskiriamas patarėju, kuris vadovautų ugdymo procesui.

Atraskite akredituotas studijų programas.

NationsUniversity yra įtrauktas į Luizianos valstiją. Mokykla, teikianti laipsnius, siūlo tris laipsnius: (1) religijos studijų bakalauras (BRS), teologinių studijų magistro laipsnį (MTS) ir dieviškumo magistrą (M.Div.).

Atraskite kokybę.

NationsUniversity egzistavimo priežastis yra tai, kad aukštosios pakopos religijos ir teologijos studijos būtų prieinamos labai motyvuotiems studentams, norintiems pasirengti vadovauti bažnyčiai, bet negalintiems rasti tokio išsilavinimo dėl finansinių ar kitų praktinių priežasčių. Mes sugebėjome studentams suteikti kokybiškus savarankiškus studijų kursus už minimalią kainą, nes neturėdami fizinio miestelio, įdarbindami universiteto profesorius ir kitus specialistus, kad jie savanoriškai teiktų savo žinias ir paslaugas, ir gaudami dosnią paramą iš draugų, kurie pritaria mūsų tikslui.

NationsUniversity yra akredituotas Nuotolinio švietimo akreditavimo komisijos (DEAC) narys. DEAC pripažįsta JAV švietimo departamentas (USDE) ir Aukštojo mokslo akreditacijos taryba (CHEA).

NationsUniversity man suteikė platesnį pagrindą, iš kurio galėčiau semtis žinių ir struktūros, kuri palaiko viską, ką darau.

-BYTHA REGAULD, ARKANSAS, JUNGTINĖS VALSTIJOS

Misijos vizija

„ NationsUniversity “ misija yra kurti autentišką tikėjimą ir mokyti krikščionių lyderius visame pasaulyje per prieinamą, prieinamą aukštąjį mokslą, naudojantis nuotoliniu mokymu.

Misija ir vizija

NationsUniversity yra įsipareigojęs vykdyti savo misiją įgyvendindamas kokybiškas nuotolinio mokymo programas. Tikėjimo ugdymas nėra emocinė patirtis; tai švietimo tikslas, paremtas žiniomis ir supratimu.

Krikščioniškų lyderių ugdymas taip pat yra apskaičiuota įmonė, sukurta remiantis žiniomis ir pagrįstais principais. Norint pakloti tinkamą pagrindą, būtina rimtai, aukštai ir objektyviai pristatyti krikščionių tikėjimą ir jo pagrindimą. Todėl įstaiga yra įsipareigojusi įtraukti kiekvieną studentą į griežtą konfrontaciją su Biblijos tekstu.

Tikslai

Ugdyti tikėjimą sutelkiant dėmesį tiek į Biblijos teksto pažinimą, tiek į asmeninį dvasinį formavimąsi. Apmokyti krikščionių lyderius suteikiant studentams žinių ir įgūdžių tarnauti krikščionių lyderiais.

„ NationsUniversity mes siekiame:

 • Siūlyti akademines programas, suteikiančias studentams asmeninio, dvasinio ir profesinio tobulėjimo galimybes
 • Teigiamai parodyti Biblijos Raštus
 • Siūlyti akademinės kompetencijos programas vidurinio ugdymo pakopoje
 • Kurti ir palaikyti švietimo programas ir paslaugas, kurių mastas yra globalus ir tinkamas visuotiniam mokymui
 • Pasiūlyti ieškantiems atvirą sistemą be kliūčių tyrinėti
 • Veikti laikantis Jėzaus Kristaus evangelijoje esančių vertybių
 • Apsaugoti studentų saugumą
 • Pateikti programas, kurias studentai gali sau leisti
 • Suteikti studentams prieinamas programas
 • Skatinti studentų pažangą per palaikomą individualių kontaktų, kuriuos teikia rūpestingi ir atsidavę darbuotojai bei savanoriai, sistemą
 • Vykdyti įstaigos verslą efektyviausiomis priemonėmis

Vietos

Naujasis Orleanas

Address
650 Poydras St., Ste 1400
Naujasis Orleanas, Luizianoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis