Oficialus aprašymas

APIE MOUNT MERCY

"Mount Mercy" universitete mes siūlome visų lygių mokinius, kurie atlieka išsilavinimą ir tvirtą pasirengimą besikeičiančiam pasauliui ir darbo jėgai. Mes aptarnaujame beveik 1900 studentų mūsų miestelyje Cedar Rapids, Ajovoje, o dabar, pasinaudodami mūsų internetinių studijų programomis, galėsime tarnauti dar daugiau tūkstančių. Ir nesvarbu, kaip jūs gaunate mūsų kursinius darbus, mes teikiame aukščiausio lygio akademinę instrukciją, kuri visada grindžiama penkiais kritiniais rūpesčiais: rūpintis žeme, imigracija, neiškretimas, rasizmas ir moterys.

"Mount Mercy" internetinės studijų programos viršija laiką, kurį praleidžiate priešais kompiuterį. Online klasės vis dar leidžia jums dalyvauti moksliniuose tyrimuose ir dalyvauti praktikoje su vietos ir pasaulio kompanijomis ir organizacijomis.

2014 m. Pradėjome vykdyti visiškai internetines studijų programas, kad mokiniai visur galėtų gauti tokį pat kokybišką išsilavinimą kaip ir universiteto studentai, neprarandant karjeros ar šeimos įsipareigojimų.

MŪSŲ ISTORIJA

KATALIKOS UNIVERSITETAS GYVENTOJOJE

"Mount Mercy" universitetas, įkurtas 1928 m., Kurio tikslas - suvienyti žmones su galimybe per aukštos kokybės, į vertybes orientuotą švietimą, yra turtingas pagrindas, dėl kurio mes sukūrėme savo universitetines ir internetines studijų programos galimybes.

Mes išaugome iš jaunesniojo koledžo į ketverių metų universitetą, o šiandien Mount Mercy universitetas yra malonu pasiūlyti mūsų internetines akademines programas dar didesnei besimokančiųjų populiacijai, tame pačiame dvasia, kaip ir mūsų steigėjai.

MŪSŲ KATALIKOS IDENTIŠKUMAS IR GYVENIMO CHARISMAS

Švietimas yra daugiau nei vadovėlis ir egzaminas. Tikrasis išsilavinimas jus paruošia bet kuriai darbo vietai ir adresuoja visą asmenį. "Mount Mercy" universitetas buvo įkurtas kaip katalikų universitetas, pastatytas pagal penkių kritinių rūpesčių "Mercy" seserius, ir mes toliau palaikome šią misiją mūsų internetiniuose kursuose taip pat, kaip ir mūsų tradicinėse kampanijų programose.

"Mount Mercy" universitetas siekia laikytis aukščiausių katalikų intelektualių tradicijų standartų, propaguodamas pagrindines tiesos vertybes, pagarbą, atsakomybę, kompetenciją ir paslaugą bei pritraukdamas visus žmones iš visų pusių.

Mes esame didžiuotis savo rėmėjų, Amerikos Amerikos gailestingumo seserų instituto, rėmėja per konferenciją "Mergelės aukštasis mokslas". Kaip Mercy įstaiga, mes pagarbiai laikytis savo pareiškimą dėl katalikų tapatybės ir gailestingumo charizmas.

MŪSŲ PATIRTIS

"Mount Mercy" studentai yra iš įvairių geografinių, etninių ir ekonominių aplinkybių. Jie yra įsitikinę, rūpinasi, greitai teikia ranką, džiaugiasi, su kuo jie yra, ir džiaugiasi, kur jie eina. Svarbiausia, "Mount Mercy" studentai nori realizuoti visą savo potencialą.

KODĖL SUDĖTYTI STILDYTUS STILDYTUS

"Mount Mercy" universitetas yra Ajovos geriausias koledžas, kurį sudaro MONEY žurnalo "2017 geriausių kolegijų" sąrašas. Tačiau geriausias būdas vertinti studijų programą yra žiūrint į studentų, kurie užsiregistruoja, rezultatus:

 • 66% MMU studentų turi stažuotes ar kitą su karjera susijusį patyrimą iki to laiko, kai jie baigia studijas.
 • 96 proc. MMU studentų dirba arba baigia mokyklą per devynis mėnesius nuo baigimo.

DEDIKCIJA BENDRAI GOOD

"Mount Mercy" studentai kasmet dovanoja daugiau nei 15 000 valandų bendruomenės darbų. Mes teikiame paslaugas ir savanorių galimybes visiems studentams.

MŪSŲ MISIJA IR VERTĖS

MŪSŲ MISIJA

"Mount Mercy" yra katalikų universitetas, kuris teikia moksleiviams skirtą ugdymą "Gailestingumo seserų" dvasioje ir sveikina visų įsitikinimų žmones prisijungti prie mūsų bendruomenės siekdamas bakalaureato ir aukštąjį išsilavinimą bei palankiai aptarnauti tuos, kuriems jo reikia.

Mes siekiame tobulos savo misijos vykdymo per keturis tarpusavyje susijusius tikslus:

 • Atspindintis sprendimas. Gebėjimas aiškiai ir kruopščiai galvoti, nuosekliai ginčytis ir vertinti konkuruojančius dėl tiesos teiginių kritiškai yra koledžo švietimo pagrindas. Atspindintis sprendimas reikalauja žinoti pagrindinį faktą, egzaminą ir prielaidų vertinimą; tinkamą išvados sudarymo pagrindimą; ir suprasti šios išvados sudarymo reikšmes. Su šiais įgūdžiais individai gali kūrybiškai išspręsti problemas ir integruoti žinias skirtingose ​​disciplinose.
 • Dalyvavimas strateginiame komunikate. Strateginiam komunikavimui reikia pasirinkti iš įvairių galimybių, kad būtų galima etišku būdu pasiekti pasirinktą tikslą. Šios galimybės apima rašytinių, žodinių ir estetinių formų pranešimų kūrimą ir aiškinimą naudojant tinkamas technologijas.
 • Bendro gėrio teikimas. Bendras gėris yra katalikų socialinio mokymo pagrindas. Kadangi žmonės yra socialiniai dėl savo prigimties, kiekvieno žmogaus gerovė iš esmės yra susijusi su bendru gerumu, socialinių sąlygų, leidžiančių visiems žmonėms geriau išnaudoti savo žmogiškąjį potencialą, sumą. Tai apima pagarbą ir etinį sąveiką su kiekvienu asmeniu ir natūralia aplinka bei Gudrų Sūnų dvasia, paslauga, skirta visos žmonijos gerovei ir veiksmams pasaulio teisingumo labui.
 • Tikslingos gyvenimo skatinimas. Laisvasis išsilavinimas suteikia asmenims galimybę pasiekti didesnę laisvę veikti tikslingai. Kadangi tikslas yra planuoti gyvenimą remiantis prioritetais, "Mount Mercy" universitetas suteikia galimybes dvasiniam augimui, intelektiniam įsitraukimui, profesiniam aiškumui, socialiniam vystymuisi, fizinei gerovei, emociniam brandumui ir atsakingam bendruomenės lyderiui.

MŪSŲ VERTĖS

Kaip Mercy universiteto bendruomenės nariai, pagrįsti gailestingumo seserų ir mūsų katalikų identiteto tradicijomis, esame pasiryžę:

 • Mokymasis visą gyvenimą ir viso žmogaus ugdymas
  Mes tikime, kad švietimas yra visą gyvenimą trunkanti patirtis, kai mokymasis suteikia visam asmeniui intelektualų, dvasinį, emocinį ir fizinį pajėgumus.
 • Tiesos ir orumo siekimas
  Mes skatiname laisvą užklausą dėl jausmingos kultūros, kur mūsų atsidavimas tikėjimui, tiesai ir malonumui palaiko kiekvieno žmogaus orumą žmogaus bendruomenėje.
 • Įsipareigojimas studentams
  Mes pripažįstame ir patvirtina, kad mūsų studentų poreikiai yra pagrindiniai sprendimus, kurie daro įtaką bendruomenės gyvenimui.
 • Teisingumas
  Mes siekiame lygybės, aktyviai kurdami teisingus ir sveikus santykius mūsų mokymosi bendruomenėje ir mūsų pasaulinėje visuomenėje.
 • Dėkingumas
  Mes su nuolankumu švenčiame visus Dievo dovanotus ir talentus, ir teisingai dalijasi šiais palaiminimais su platesne bendruomene.
 • Svetingumas
  Mes atliekame savo darbą pagal Catherine McAuley dieviškumą ir įtraukimą, kuri džiaugiasi visais žmonėmis ir perspektyvomis.
 • Paslauga
  Mes įkūnijome atsakomybės ir rūpestingumo jausmą, kuris raginamas mus tarnauti bendram labui.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Mount Mercy University Online

Mūsų programa nagrinėja pagrindinius teisės, lyderystės, apskaitos ir ekonomikos aspektus, kartu su įvairiais pasirenkamaisiais klausimais tokiose srityse kaip rizikos va ... [+]

ONLINE BBA: VALDYMAS

"Mount Mercy" universitete mes deriname realaus pasaulio patirtį su stipriomis mokymo programomis, kad sukurtume rytojaus nepaprastus lyderius.

Mūsų valdymo laipsnis viršija pagrindines diagramas ir skaičių - moksleiviai įgyja tvirtą pagrindą verslui per praktinį mokymą, kuris įkvepia juos vadovauti reikšmingam, drąsiai gyvenimui.

Mūsų programa nagrinėja pagrindinius teisės, lyderystės, apskaitos ir ekonomikos aspektus kartu su įvairiais pasirenkamaisiais klausimais tokiose srityse kaip rizikos valdymas, investicijos, verslumas, žmogiškieji ištekliai ir tarptautinė ekonomika, todėl mūsų laipsnis yra ne tik lankstus, bet ir pritaikomas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kedro slenksčiai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mount Mercy University Online

"Mount Mercy University" internetinė verslo magistro programa leidžia studentams suporuoti teorinius konstruktus su praktine realaus pasaulio patirtimi už klasė ... [+]

ONLINE BBA: VERSIJA

"Mount Mercy University" internetinė verslo magistro programa leidžia studentams suporuoti teorinius konstruktus su praktine realaus pasaulio patirtimi už klasės ribų, kad būtų pasiekta kokybiška ir išsami edukacinė patirtis.

Šios programos absolventai išmokys:

Naudokite etinio samprotavimo metodą, kad įvertintumėte situacijas ir suprastumėte lyderio vaidmenį etikos sprendimų priėmimo proceseTuri darbo žinios apie pagrindines verslo terminologijas ir sąvokasKritinio mąstymo / problemų sprendimo įgūdžių panaudojimas analizuojant verslo situacijas ir teikiant rekomendacijas bei sprendimusGebėti analizuoti pramonę, naudojant Porterio penkių jėgų modelįEfektyviai bendrautiAtlikti išsamią SSGG analizę, naudojant tinkamus išorinius ir vidinius ištekliusSukurti tinkamas strateginio strateginio planavimo duomenų rinkimo strategijasKurso formatas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Kedro slenksčiai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Mount Mercy University Online

"Mount Mercy University" žmogiškųjų išteklių valdymo programą patvirtina Žmonių išteklių valdymo draugija (SHRM) - didžiausia pasaulyje žmogiškųjų išteklių prof ... [+]

ONLINE BBA: ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VALDYMAS

"Mount Mercy University" žmogiškųjų išteklių valdymo programą patvirtina Žmonių išteklių valdymo draugija (SHRM), didžiausia pasaulyje žmogiškųjų išteklių profesinė visuomenė. Šis pripažinimas grindžiamas programos suderinimu su SHRM ir Asociacijos teikiamomis profesinėmis mokyklomis (AACSB) sukurtais mokymo programų standartais. Be to, ši programa taip pat gali padėti studentams parengti Žmogiškųjų išteklių valdymo sertifikavimo programas (SHRM-CS ir SHRM-SCP), kurie yra prieinami visuomenei.

Šios programos absolventai išmokys:

Teisingai identifikuoti ir interpretuoti įstatymus, susijusius su darbu darbo vietojeNaudokite HR metriką, kad pateiktumėte rekomendacijas ir pagrįstumėte darbuotojų programasParodyti kompensacijų problemų supratimą... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Kedro slenksčiai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MBA

Mount Mercy University Online

"Mount Mercy" universitete mūsų MBA yra skirtas darbininkams. Galite dirbti visą darbo dieną, praleisti laiką su šeima ir draugais, ir uždirbti magistro laipsnį ... [+]

ONLINE MBA (MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION)

"Mount Mercy" universitete mūsų MBA yra skirtas darbininkams. Galite dirbti visą darbo dieną, praleisti laiką su šeima ir draugais, ir uždirbti magistro laipsnį.

Išmokite patyrę dėstytojai, kai išplėsite savo dabartinį tinklą ir žinias, kad galėtumėte tęsti savo karjerą.

Galite siekti tradicinio MBA arba galite sutelkti dėmesį į žmogiškuosius išteklius arba kokybės valdymą.

Kurso formatas

Klasės siūlomos internetu, paspartėjus 5 ir 10 savaičių kursų formatu. Studentai gali baigti ne mažiau kaip 18 mėnesių mūsų ne-magistrantūros MBA programą. Mes siūlome šešis paleidimo laikus per metus, kad būtų užtikrintas maksimalus lankstumas. Nebūtina GMAT arba GRE.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kedro slenksčiai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba