Oficialus aprašymas

Įkurta 1986 m., Charles M. Reeves verslo ir ekonomikos mokykla siūlo akredituotas bakalauro ir magistro studijų programas įvairiose verslo srityse. Šiuo metu daugiau kaip 700 studentų yra iš 29 valstybių ir 17 šalių. methodist102 "Reeves School of Business" tikslas yra mados ir puoselėti verslumo dvasią ir kūrybines ekonomines pastangas. Tai daro studentams ugdant šiuolaikinės Amerikos ekonomikos supratimą, jos galios ir institucinės struktūros vertinimą ir gebėjimą joje veiksmingai funkcionuoti. Jungtinių Valstijų ekonomikos varomoji jėga yra verslumo dvasia. Be šio novatoriško ir kūrybinio įsitvirtinimo, ar didžioji korporacija ar smulkus verslas, ekonomika sustos. Verslo dvasią vertina ne tik verslas. Vyriausybei, kariuomenei, švietimui ir bažnyčiai reikia naujovių, kūrybiškumo ir etiškai atsakingo rizikos prisiėmimo. Reeves School of Business yra skirta šio verslumo dvasios plėtrai.

Akreditacija

acbspReeves School of Business yra nacionaliniu lygmeniu akredituota Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybos (ACBSP) siūlo šiuos laipsnius: Profesionalus verslo administravimo magistras (MBA), orientuotas į organizacinį valdymą ir lyderystę, bakalauro laipsnį (BS ) apskaitos, verslo administravimo, verslumo, finansų ekonomikos, vadybos, rinkodaros ir sporto vadybos srityse. Be to, buhalterio nepilnametis; Verslo administracija; Verslumas; Finansų ekonomika; Žmogiškųjų išteklių valdymas; Tarptautinis verslas; Valdymas; Rinkodara; Profesionalus teniso valdymas; Resort, Club ir Hospitality Management; ir sporto vadyba yra akredituota. Galiausiai, bakalauro laipsnis apskaitos, verslo administravimo, finansų ekonomikos ar rinkodaros su PGA golfo valdymo koncentracija; Profesionalus teniso valdymas; Resort, Club ir Hospitality Management; ir sporto valdymo koncentracija yra akredituota./>

Misija

Reeves School of Business siekia plėtoti studentus, kad atitiktų verslo poreikius ir ugdytų etikos vadovus, kurie sukurs ekonominę ir socialinę vertę pasaulinei visuomenei.

Idėjos pareiškimas

Reeves School of Business siekia būti pripažintas lyderis tarp verslo mokyklų, įkvepiantis kompetencijos, inovacijų ir verslumo.

Vertės deklaracija

  • Etika: skatinti mokinius kurti asmeninius vertybių ir etikos kodeksus ir laikytis moralinių bei etinių principų, įskaitant taisykles, grindžiamas profesinės etikos kodeksais
  • Profesionalumas: suteikti studentams galimybę užsiimti profesine koncentracija
  • Įsitraukimas. Skatinti patirtines ir taikomąsias mokymosi galimybes, įskaitant stažuotes, kooperacinį darbo patirtį, projektus, praktinę patirtį ir paslaugų mokymąsi.
  • Lyderystė: paruoškite studentus, kad jie būtų sėkmingi savo vėlesnei profesinei ir (arba) akademinei karjerai
  • Global: suteikti studentams galimybes ir patirtį, kuri paskatintų jų dalyvavimą mūsų pasaulinėje visuomenėje.

methodist104

Programos mokomos:
  • Anglų