Read the Official Description

PROGRAMA, KURIUOS YRA

"McMurry University Online" internetinė programa suprojektuota atsižvelgiant į darbo profesionalą. Mūsų virtualios klasių patirtis suteikia jums lankstumo, kad galėtumėte užbaigti savo laipsnį veiksmingoje mokymosi aplinkoje - 100% internete.

Pradėkite savo kelionę su McMurry Online programų internetiniu laipsniu.

Apie programą

Sukurta dirbti specialistams, McMurry bakalauro laipsnis kriminalinės justicijos siūlo patogumą ir lankstumą studijuoti internete. Pagerinkite savo išsilavinimą su dėstytojų ir bendraamžių, kurie nori pagerinti visuomenę, vykdydami vietos, valstijos ir federalinius įstatymus, patirtimi. Gaukite konkurencinį pranašumą, kreipdamiesi į teismų pareigas, pataisymus, teisėsaugos, saugumo ir lygtinio nuteisimo sistemas.

Akademiniai patarėjai

Mūsų akademiniai patarėjai yra čia, kad padėtų jums pasiekti savo profesinius tikslus baudžiamosios teisenos srityje. Mes esame su jumis nuo pradžios iki pabaigos. Nuo paraiškos teikimo iki finansinės pagalbos, norint pasirinkti kursus, mes esame čia, kad užtikrintume sėkmę.

Priėmimas ir pagalba

Akademinio ir finansinio įsipareigojimo siekti išsilavinimo gali būti iššūkis. Mūsų priėmimo ir finansinės pagalbos biuras padės jums pereiti į priėmimo procesą, gauti finansinių išteklių jums gali prireikti ir palengvinti jūsų perėjimą prie akademinio patarėjo, kai užsiregistruosite kursinių darbų.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

McMurry University - Online Programs

Nesvarbu, ar jūs norėtumėte pereiti į naują vietą, ar tiesiog norite patenkinti savo laipsnį ir tt Biblijos kriminalinės justicijos bakalauro laipsnį galite padėti pasiek ... [+]

Baudžiamojo teisingumo bakalauro laipsnis

Nesvarbu, ar jūs norėtumėte pereiti į naują vietą, ar tiesiog norite patenkinti savo laipsnį ir tt Biblijos kriminalinės justicijos bakalauro laipsnį galite padėti pasiekti savo tikslus!

Kitas programos pradžios data2018 m. Liepos 2 d2018 m. Rugpjūčio 27 d2018 m. Spalio 22 dKodėl uždirbti McMurry universiteto Baudžiamojo teisingumo bakalauro laipsnį?

McMurry siūlo bakalauro laipsnį kriminalinės justicijos suaugusiųjų besimokantiesiems, kurie mato laipsnį kaip pagrindą karjeros ir asmeninio pasitenkinimo. Ši bakalauro studijų programa suteikia patogumo ir lankstumo studijuoti internetu ir studentų bei instruktorių bendruomenę, turinti bendrą tikslą: gerinti visuomenę teisėsaugos srityje nacionaliniu, valstybiniu ir vietos lygiu.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
July 2019
Dieninės
120 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
1400 Sayles Blvd
TX 79605 Abilene, Texas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Address
USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos