McMurry University - Online Programs

Įvadas

Oficialus aprašymas

PROGRAMA, KURIUOS YRA

"McMurry University Online" internetinė programa suprojektuota atsižvelgiant į darbo profesionalą. Mūsų virtualios klasių patirtis suteikia jums lankstumo, kad galėtumėte užbaigti savo laipsnį veiksmingoje mokymosi aplinkoje - 100% internete.

Pradėkite savo kelionę su McMurry Online programų internetiniu laipsniu.

Apie programą

Sukurta dirbti specialistams, McMurry bakalauro laipsnis kriminalinės justicijos siūlo patogumą ir lankstumą studijuoti internete. Pagerinkite savo išsilavinimą su dėstytojų ir bendraamžių, kurie nori pagerinti visuomenę, vykdydami vietos, valstijos ir federalinius įstatymus, patirtimi. Gaukite konkurencinį pranašumą, kreipdamiesi į teismų pareigas, pataisymus, teisėsaugos, saugumo ir lygtinio nuteisimo sistemas.

Akademiniai patarėjai

Mūsų akademiniai patarėjai yra čia, kad padėtų jums pasiekti savo profesinius tikslus baudžiamosios teisenos srityje. Mes esame su jumis nuo pradžios iki pabaigos. Nuo paraiškos teikimo iki finansinės pagalbos, norint pasirinkti kursus, mes esame čia, kad užtikrintume sėkmę.

Priėmimas ir pagalba

Akademinio ir finansinio įsipareigojimo siekti išsilavinimo gali būti iššūkis. Mūsų priėmimo ir finansinės pagalbos biuras padės jums pereiti į priėmimo procesą, gauti finansinių išteklių jums gali prireikti ir palengvinti jūsų perėjimą prie akademinio patarėjo, kai užsiregistruosite kursinių darbų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online Bakalauras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Baudžiamojo teisingumo bakalauro laipsnis

Internetinės Dieninės 120 valandos July 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online

Nesvarbu, ar jūs norėtumėte pereiti į naują vietą, ar tiesiog norite patenkinti savo laipsnį ir tt Biblijos kriminalinės justicijos bakalauro laipsnį galite padėti pasiekti savo tikslus! [+]

Baudžiamojo teisingumo bakalauro laipsnis

Nesvarbu, ar jūs norėtumėte pereiti į naują vietą, ar tiesiog norite patenkinti savo laipsnį ir tt Biblijos kriminalinės justicijos bakalauro laipsnį galite padėti pasiekti savo tikslus!

Kitas programos pradžios data2018 m. Liepos 2 d2018 m. Rugpjūčio 27 d2018 m. Spalio 22 dKodėl uždirbti McMurry universiteto Baudžiamojo teisingumo bakalauro laipsnį?

McMurry siūlo bakalauro laipsnį kriminalinės justicijos suaugusiųjų besimokantiesiems, kurie mato laipsnį kaip pagrindą karjeros ir asmeninio pasitenkinimo. Ši bakalauro studijų programa suteikia patogumo ir lankstumo studijuoti internetu ir studentų bei instruktorių bendruomenę, turinti bendrą tikslą: gerinti visuomenę teisėsaugos srityje nacionaliniu, valstybiniu ir vietos lygiu.... [-]


Kontaktai

Adresas 1400 Sayles Blvd
TX 79605 Abilene, Texas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Adresas USA Online, Jungtinės Amerikos Valstijos