Oficialus aprašymas

Apie Master of Project Academy

Padėjo 50 000 profesionalų iš 180 šalių, siekdami tobulinti savo įgūdžius ir išplėsti savo karjerą. Savo tempu, savo vietoje!

Mūsų istorija

Master of Project Academy gimė iš Resit Gulec projektų valdymo kursų, pateiktų universitetų studentų ir MBA studentams, repeticijoms. Šie repeticijos paskatino vis didėjantį profesionalų susidomėjimą daugiau nei 170 šalių. Dabar augame su naujais instruktoriais ir darbuotojais, kurie prisijungia prie mūsų komandos. Mūsų misija yra užtikrinti, kad profesionalų kvalifikacijos kėlimo kursai būtų lengvai prieinami ir prieinami profesionalams.

Mūsų vizija

Mūsų vizija - tai pagrindinė profesionalų vieta, kur jie išsiugdys savo karjerą su mūsų aukščiausios klasės ir nuolat besikeičiančiais interneto kursais.

Mūsų misija

Mūsų misija - parengti ir skelbti profesionalams prieinamuosius ir aukščiausios klasės kursus, kurių jiems reikės geresnei karjerai. Išplėsti žinių pasidalijimą su mūsų augančia ir mokymosi bendruomene. Padėti specialistams tobulinti savo įgūdžių rinkinius. Aukščiausios kokybės ir profesionalus išsilavinimas prieinamas ir prieinamas specialistams savo vietoje, jų tempu.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Master of Project Academy

PMP® sertifikavimas yra vienas iš vertingiausių daiktų, kuriuos galėtumėte gauti, jei ketinate išplėsti savo karjerą projektų valdymo srityje. "PMI" "Talen ... [+]

35 kontaktinės valandos PMP sertifikavimo internetinis mokymas, 300 paskaitų, 750 PMP praktikos klausimai, pavyzdys PMP sertifikavimo egzaminą, PMP cheat sheets ir dar daugiau.kurso aprašymas/>

Pasauliniu mastu pripažintas ir garantuotas jūsų karjeros tobulinimas, PMP® sertifikavimas iš " Master of Project Academy " sėkmingai sertifikavo daugiau nei 50 000 studentų visame pasaulyje. Mūsų praktinio mokymo metodas leis jums suprasti 5 procesų grupes ir 10 žinių sritis, kaip nurodyta PMI®. Mes garantuojame, kad atliksite visą pasirengimą ir pasitikėjimą, reikalingą perimti egzaminą ir uždirbti PMP® sertifikatą pirmame bandyme.

funkcijos/>99,6% perdavimo norma35 Kontaktiniai valandos PMP mokymai300 paskaitų30 dienų pinigų grąžinimo garantija!100% internetuKurso baigimo pažymėjimasKą aš gausiu?/>35 PDU (kontaktinės valandos), reikalingos PMI, kad užsiregistruoti PMP egzaminuiAiškus teorinių koncepcijų supratimas su realių projektų pavyzdžiaisSkubus bendravimas ir pagalba mūsų 24/7 ekspertų palaikymo komandojeOnline moderatorių PMP lygių forumas dalyvauti aktyviose diskusijoseAtsisiunčiamos aukštos kokybės PMP tyrimo priemonės ("flash" korteles, cheatinius lakštus ir tt).750 PMP praktikos klausimaiPraktiniai klausimai pagal žinių sritį ir pagrindimasOnline realaus pasaulio praktikos PMP egzaminas, norint išbandyti mokymąsi, žinomaŽingsnis po žingsnio, kaip taikyti PMP egzaminąTikslinė auditorija/>... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos JAV internete
Anglų
Ištęstinės
35 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Master of Project Academy