Oficialus aprašymas

MIT Profesinis Švietimas yra vartai į MIT patirtį ir žinias mokslo ir inžinerijos specialistams visame pasaulyje. Per MIT profesinio rengimo programas, kurias moko garsus fakultetas iš viso instituto, techniniai specialistai turi galimybę įgyti svarbių ir savalaikių žinių specializuotose srityse, siekti savo karjeros, padidinti jų organizacinius rezultatus ir padėti padaryti skirtumus pasaulyje.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

MIT Professional Education Online

Mašinų mokymas turi didelį poveikį daugelyje įvairių sričių, nuo finansinių paslaugų iki mažmeninės prekybos iki reklamos. Tai greitai tampa pagrindine priemone priimant ... [+]

APŽVALGA

Mašinų mokymas turi didelį poveikį daugelyje įvairių sričių, nuo finansinių paslaugų iki mažmeninės prekybos iki reklamos. Tai greitai tampa pagrindine priemone priimant geresnius sprendimus verslo sprendimuose, kuriuos lemia duomenys, o ne žarnyno jausmai ar spėlionės.

Šiandien kiekvienas verslas turi prieigą prie duomenų, nepriklausomai nuo to, ar tai yra veiklos duomenys, kliento duomenys, trečiosios šalies duomenys ar tiekėjo duomenys. Sprendimus priimantiems asmenims kyla klausimas: kaip galėčiau naudoti šiuos duomenis, kad galėtų pagrįstai prognozuoti, imtis veiksmų ir įvertinti būsimų sprendimų priėmimo rezultatus?

Masačiusetso technologijos institutas (MIT) yra šios srities mokslinių tyrimų ir praktikos pirmaujantis duomenų mokslo srityje. Profesorius Devavratas Šahas, kuris vadovauja Statistikos ir duomenų mokslų departamento MIT, priima besimokančiuosius giliai pasinerti į tai, kas įmanoma naudojant mašinų mokymąsi.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge
Gegužė 2019
2 mėnesių
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba