Oficialus aprašymas

Lynn University mažos ir bebaimios žmonės leidžia mums daryti tai, ką didžiosiose mokyklose tik nori. Patirkite beribes klases su "iPad" mokymu. Susisiekite su potencialiais darbdaviais jau pirmąjį pusmetį. Pasiimkite pasaulinį mąstyseną su bendraamžiais iš viso pasaulio. Baigti metmenų greitį su pagreitinto laipsnio programomis.

Misija

„Lynn“ misija yra suteikti švietimą, paramą ir aplinką, kuri leistų atskiriems studentams realizuoti visą savo potencialą ir pasirengti sėkmei pasaulyje.

Lynn yra vienas novatoriškiausių, tarptautinių ir individualizuotų mažų universitetų šalyje. Universitetas naudojasi savo dydžiu, vieta ir glaudžiais studentų ir dėstytojų ryšiais, kad būtų pirmoji institucija, nepriklausoma, XXI a. Universitetas, skirtas mokiniams pasiruošti ateičiai. Norėdami tai padaryti, „Lynn“ strategija yra:

  • Išliks palyginti mažas: kasmet maždaug 2400 studentų ir 600 absolventų ir 500 ar daugiau suaugusiųjų, norėdami išlaikyti daugiapakopį, bendrojo lavinimo, daugiausia gyvenamųjų universitetų, turinčių nedidelę kolegijos atmosferą.
  • Priimkite įvairias mokinių, turinčių mokymosi skirtumų, talentingų ir daugelio pasaulio šalių bei tautų atstovų daugybę mokinių.
  • Remkitės liberaliais menais, tačiau jame yra kolegijų kolekcija, orientuota į kylančias profesines galimybes, kurių kiekvienas turi aukštesnįjį mokymą, taikomą mokymąsi ir tarptautinį dėmesį bei patirtį.
  • Turėkite žymią studentų raidos programą, kuri atskleidžia kiekvieno studento stipriąsias puses, trūkumus ir specialius poreikius, kad padėtų tobulinti savo pilnus pajėgumus.

Sutelktos akademinės aukos

"Lynn" sustiprino savo akademinių auklių dėmesį ir sukūrė unikalią ir nacionaliniu mastu pripažintą pagrindinę mokymo programą, pavadintą "Dialogai".

Studentų įvairovė

Visi stilius laukiami. "Lynn" moksleiviai yra iš visų pasaulio kampelių ir su jais susiduria su įvairiais interesais ir gebėjimais. Pažiūrėkite, kaip mūsų programos padeda jiems sėkmingai.

Kvalifikuoti dėstytojai

Mūsų profesoriai daugiausia dėmesio skiria mokymo menui, kad puikūs studentai puikūs ir puikūs studentai puikūs. Sužinok, kaip Lynn įkvepia dėstytojus pristatyti visiškai naują mokymo ir mokymosi stilių.

State-of-the-art universiteto dizainas

"Lynn" universitetas sukurtas taip, kad atitiktų visus mokymo ir mokymosi stilius. Mūsų nauji pastatai remia Silikono slėnio "Wall Street" geriausią praktiką, kurioje yra bendri darbo erdviai ir naujausios technologijos. Žiūrėkite naujausius mūsų universiteto papildymus.

Paramos kultūra

Lynn University absolventai, studentai, tėvai ir draugai žino, kad mes niekada nesėdime. Mes įsivaizduojame geriausią mokinių ir mūsų bendruomenės ateitį, ir mes nuolat stengiamės tobulinti, kurti ir investuoti į šią viziją.

Misija LYNNpossible

Šią žiemą Lynn švenčia ankstyvą savo strateginio plano užbaigimą, kuris paskelbė drąsią „ Lynn University “ viziją: „būti pripažinta viena iš novatoriškiausių, tarptautinių ir individualizuotų mažųjų universitetų.“

Prezidentas Kevinas Ross, 2017 m. Misijos "LYNNpossible" tematikos būsenos adresas, pabrėžė nepaprastą paramą ir darbą, kuris paskatino mus dvejus metus anksčiau laiko.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MBA

Lynn University

"Lynn MBA" yra gerai gerbiama programa, kurią Pietų Floridos verslo žurnalas įvertino kaip pagrindinę 10 vietą regione, kuris buvo nacionaliniu lygmeniu užfiksu ... [+]

"Lynn MBA" yra gerai gerbiama programa, kurią Pietų Floridos verslo žurnalas įvertino kaip pagrindinę 10 vietą regione, kuris buvo nacionaliniu lygmeniu užfiksuotas "US News and World Report", ir laikomas vienu iš geriausių internetinių MBA programų Floridoje. Sužinokite iš akredituotų, dėmesingų fakultetų su realaus pasaulio verslo patirtimi bendradarbiaujant, patogi ir lanksti internetine forma.

Pasirinkite vieną iš devynių specializacijų, kuriančių jūsų apeliaciją nuolat besikeičiančiame, visada individualizuotame rinkoje. Kai įgysite vadovavimo įgūdžių, turite dirbti vadovaujančiose pareigose, dalyvaudami diskusijose nedidelėje virtualioje klasėje, kurioje studentai išmoksta vidutiniškai nuo 10 iki 15, remiantis asmenine ir profesine patirtimi.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boca Raton
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
1 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lynn University Online
Address
3601 N. Military Trail
FL 33431 Boca Raton, Florida, Jungtinės Amerikos Valstijos