Oficialus aprašymas

Kas mes esame

1971 m. Kunigas Jerry Falwellas svajojo apie pasaulio pokyčius. Jis įsivaizdavo kiekvienos srities profesionalų kartą, kuri mylėjo Dievą, tarnavo kitiems ir buvo geriausi visais būdais, kurie buvo pašaukti. Jis pamatė kalno universitetą, kuriame galėjo vykti šis mokymas, ir jis pradėjo jį kurti. Mažiau nei po 50 metų Liberty University yra akredituota evangelikų laisvųjų menų institucija, turinti 17 kolegijų ir mokyklų, per 100 000 studentų ir 600 studijų programų nuo pažymėjimo iki doktorantūros lygio. Mūsų internetinėse programose daugiau nei 400 šių programų yra prieinamos studentams visame pasaulyje.

Be to, Liberty University ruošia pilotus, patarėjus, vadovus, slaugytojus, mokytojus, menininkus, teisėsaugos darbuotojus, pastorius - beveik kiekvienos srities profesionalus, kurie myli Dievą, tarnauja kitiems savo bendruomenėse ir yra geriausi tuo, kuo yra pašaukti . Liberty University ruošia čempionus Kristui.

Poveikis pasauliui

Pabrėždamas teisingą akademinės teorijos, mokslinių tyrimų ir praktinio mokymo pusiausvyrą, „Liberty“ unikalus požiūris į švietimą reiškia, kad galite būti pasirengę ne tik sėkmingai pasirinkti pasirinktą profesiją, bet ir prisitaikyti bei klestėti nuolat kintančioje rinkoje.

Liberty University turėsite galimybę atlikti savo darbą etiškai ir nepriekaištingai. Įgykite kritinio mąstymo, tyrimų, duomenų analizės ir bendravimo įgūdžių, kurių reikia norint tapti svarbiu savo srities bendradarbiu ir tokiu, kuris įkvepia kitus.

Sunkus darbas, drąsa ir sąžiningumas apibūdina mūsų tikėjimą, todėl mes ne tik aprūpiname studentus laipsniu - mes ruošiame Kristaus čempionus, kurie daro įtaką pasauliui.

Internetinės programos - mūsų misijos ir miestelio išplėtimas

Tai, kas prasidėjo kaip klestinčio Virdžinijos universiteto vizija, dabar pasklido po visą pasaulį. Internetinių švietimo programų populiarumas auga, tačiau Liberty University tiesia nuotolinio mokymo kelią nuo devintojo dešimtmečio vidurio . Mūsų internetinė programa prasidėjo 1985 m. Kaip Liberty University mokykla visą gyvenimą, nes mes supratome, kad per nuotolinį mokymąsi daugelis studentų galėjo dirbti pirmą kartą lankydami mokyklą.

Mūsų nuotolinio mokymo programos prasidėjo kaip susirašinėjimo kursai. Laisvė studentams siųsdavo VHS juostas, į kurias buvo įdėtas kurso turinys, o studentai atsiųstų užduotis ir testus, prižiūrimus proktoriaus. Dešimtojo dešimtmečio pabaigos ir 2000-ųjų pradžios interneto bumas leido Liberty pasiūlyti krikščionių kolegijų programas tik internetu.

Šiandien studentai gali naudotis savo kursų turiniu internetinėje mokymosi platformoje „Blackboard“. Testai ir užduotys, kuriuos kadaise reikėjo siųsti atgal į mūsų Virdžinijos miestelį, dabar pateikiami internetu iš viso pasaulio. Šiuolaikiniai „Liberty“ skaitmeniniai šaltiniai suteikia studentams galimybę susisiekti su klasės draugais ir pasiekti geriausius akademinių šaltinių duomenis, įskaitant daugiau nei 750 000 elektroninių knygų, žurnalų ir recenzuojamų straipsnių. Studentai taip pat turi prieigą prie internetinio rašymo centro ir įvairių internetinių studentų bendruomenių.

Visada kviečiame atvykti ir ištirti „Liberty“ miestelį Lynchburge (Va.). Miesto miestelio intencijos, „Homecoming“ ir „Commentment“ yra nuostabūs renginiai, kuriuose galite dalyvauti kaip internetinis studentas ir kurie suteikia jums galimybę užmegzti ryšį su savo mokykla. Bet net jei to nepadarysite, žinokite, kad svarbiausias dalykas, kurį mes čia statome, yra pasikeitęs gyvenimas - „Liberty“ sistemoje jums bus naudinga daugiau nei 30 metų mokytis, augti, adaptuotis ir diegti naujoves nuotolinių kursų studentams ir daugiau nei dešimtmetį ištirti internetinio studento poreikius. Galite būti tikri, kad skyrėme laiko išmokti tai, kas jums svarbu.

Prieinamumas, prieinamumas

Pasirinkus tiek daug internetinių kolegijų ir universitetų, gali būti sunku rasti lanksčią ir prieinamą internetinę programą. Liberty University internetinės programos gali pasiūlyti jums abiem!

Mūsų internetinės programos užima aukščiausią penkių iš daugiau nei 2100 internetinių kolegijų ir universitetų kokybę, prieinamumą ir prieinamumą pagal „BestColleges.com“.

Nuo 1985 m. Mes pradėjome nuotolinį mokymą ir siūlome unikalų ir patikrintą požiūrį į internetinį mokymą.

Akademinė kokybė

Liberty University internetinė programa nuolatos siekia naujų pažangių pasiekimų ir didesnio laipsnio pasiekiamumo. Mes norime, kad galėtumėte siekti tokio laipsnio, kuris geriausiai atitiktų jūsų aistras ir karjeros tikslus.

Liberty University siūlo:

  • Daugiau nei 250 galimų internetinių studijų programų.
  • Tokie patys kokybės standartai, kaip mūsų gyvenamųjų namų programoms.
  • Nuolat atnaujinamas kurso turinys, skirtas atspindėti dabartinę pramonės praktiką.
  • Fakultetas, kurį sudaro kiekvienos srities vadovai, kurie klasėje suteikia realaus pasaulio patirtį.

Prieinamumas

Suprantame, kad tinkamas laipsnis jūsų užimtam gyvenimui gali būti sudėtingas. Dėl šios priežasties mes suteikiame jums galimybę pritaikyti savo Liberty University baigimo planą, kad jis geriausiai atitiktų jūsų tvarkaraštį.

Norėdami patenkinti savo asmeninius ir švietimo poreikius:

  • Daugelis mūsų internetinių laipsnių yra siūlomi 100% internetinio formato.
  • Internetinės studijų programos yra siūlomos aštuonių savaičių trukmės formatu su aštuoniomis pradžios datomis per metus.
  • Daugelis „Liberty“ internetinių studijų programų suteikia galimybę lanksčiai atlikti užduotis bet kuriuo paros metu ir nereikia daugumos programų prisijungimo laiko.
  • Liberty University nereikalauja standartizuotų testų balų ar visų vidurinių mokyklų nuorašų, kad būtų galima priimti į bakalauro programas.

Įperkamumas

Liberty University nori ne tik suteikti jums kokybišką išsilavinimą, bet ir pasiūlyti studijų kainą už prieinamą kainą. Suprantame, kad gali būti sunku rasti būdų, kaip susimokėti už mokslą. Dėl šios priežasties mes stengėmės užtikrinti, kad mokslas išliktų už priimtiną kainą, tuo pačiu užtikrinant pažangų, akredituotą ir puikų išsilavinimą.

Kreipkitės jau šiandien, kad pradėtumėte savo kelionę aukščiausiame internetiniame krikščioniškame universitete!

Prisijunkite prie „ Liberty University misijos ir sužinokite sau krikščioniškojo švietimo vertę. Pradėkite tęsti savo mokslą per vieną iš Liberty University internetinių kolegijų studijų programų. Visada laisvė yra pasaulinio lygio aukštojo mokslo įstaiga, skirta paruošti jus sėkmei visais gyvenimo aspektais.

Reitingai ir apdovanojimai

# 1 geriausias internetinis kolegija Amerikoje
Aukso lygis - išskirtinumo mokykla
Geriausias Virdžinijos internetinis universitetas
Geriausias tautos internetinis krikščioniškasis koledžas

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

Liberty University

Liberty University verslo administravimo bakalaurai padės įgyti įgūdžių, svarbių tiek vidaus, tiek tarptautinėje rinkoje, įskaitant bendrąjį verslą, apskaitą, finansus ir ... [+]

Būsimi vadovai gali naudotis „Excel“, naudodamiesi internetinio verslo administravimo laipsniu

Liberty University verslo administravimo bakalaurai padės įgyti įgūdžių, svarbių tiek vidaus, tiek tarptautinėje rinkoje, įskaitant bendrąjį verslą, apskaitą, finansus ir rinkodarą. Turėdami šį platų įgūdžių rinkinį, studentai, baigę verslo administravimo laipsnį internetu, yra pasirengę pradėti karjerą beveik bet kurioje jų pasirinktoje pramonėje. Kursai sustiprins jūsų vadovavimo, vadybos ir žmogiškųjų išteklių įgūdžius, nes išmoksite efektyviai tarnauti kaip ekspertas šiuolaikiniame verslo pasaulyje.

Kodėl verta rinktis „Liberty“ internetinio verslo laipsnį?... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Lynchburg
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
42 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Liberty University

Psichologijos sritis auga! Pasak Darbo statistikos biuro, psichologai gali tikėtis 1426% augimo tempo iki 2026 m., Tai yra dvigubai greičiau nei visų profesijų vidurkis. ... [+]

Pasirenkite, kas liks priekyje, turėdami internetinės psichologijos laipsnį

Psichologijos sritis auga! Pagal Darbo statistikos biuro duomenis, psichologai gali tikėtis 14% augimo lygio iki 2026 m., * Tai yra dvigubai greičiau nei visų profesijų vidurkis.

Tačiau ką psichologijos mokslų laipsnis duos jums?

Psichologijos kursai, paruošiantys jus Grad mokyklai

Psichologijos bakalauro laipsnis yra esminis jūsų kelyje į aukštojo mokslo laipsnį. Jei esate aistringas tapti licencijuotu klinikiniu psichologu, prieš pradėdami praktiką turėsite baigti magistro ar doktorantūros programą.

Štai kodėl „ Liberty University “ 100% internetinis psichologijos bakalauras yra skirtas padėti jums įvykdyti absolventų išankstines sąlygas, į savo laipsnį įtraukiant statistinius duomenis ir tyrimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lynchburg
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
42 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Liberty University

Liberty University religijos bakalauras yra internetinis teologijos laipsnis, siūlantis tvirtą, biblinį pagrindą, būtiną gerai tarnaujant su ministerija susijusiam vaidme ... [+]

Stiprinkite savo supratimą apie Bibliją ir krikščioniškąją tarnybą teikdami religijos internetu bakalauro laipsnį

Liberty University religijos bakalauras yra internetinis teologijos laipsnis, siūlantis tvirtą, biblinį pagrindą, būtiną gerai tarnaujant su ministerija susijusiam vaidmeniui per 100% internetinę studijų programą. Įgydami šį laipsnį gausite tvirtų nurodymų apie pagrindinius Biblijos, krikščionybės, teologijos ir Bažnyčios principus.

Kiekviena mūsų religijos laipsnio specializacija yra skirta padėti gilintis į Dievo žodį. Šis religijos studijų laipsnis taip pat bus naudingas tiems, kurie nori įgyti papildomų kvalifikacijų eidami šias pareigas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lynchburg
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
42 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MA

Liberty University

Nesvarbu, ar turite išsilavinimą, ar ketinate pereiti prie naujos, dėkingos karjeros, Liberty University 100% internetinis dėstymo magistro laipsnis (MAT laipsnis) suteik ... [+]

Pirkite švietimo kelią naudodamiesi internetiniu mokymo magistro laipsniu

Nesvarbu, ar turite išsilavinimą, ar ketinate pereiti prie naujos, dėkingos karjeros, Liberty University 100% internetinis dėstymo magistro laipsnis (MAT laipsnis) suteiks jums kelią tobulinti dėstymo įgūdžius, įgyti profesinę kvalifikaciją. kompetencija dirbti klasėje ir potencialiai ieškoti leidimų licencijavimo įgaliojimų. Per visą mūsų dėstymo magistro laipsnį gausite internetinį turinį, orientuotą į teoriją, geriausią praktiką ir mokymo metodiką - tada šias žinias pritaikysite praktikoje klasėje per savo studento mokymo praktiką.

„Liberty“ internetinis MAT laipsnio poros pažengusio mokymosi teoriją suderina su įrodymais pagrįsta praktine metodika, kad galėtumėte padėti vaikams ir jauniems suaugusiesiems akademinėje srityje klestėti kiekvienoje jų švietimo kelionės vietoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lynchburg
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

Liberty University

Liberty University 's 100% online dieviškumo magistras (MDiv) yra skirtas padėti vyrams ir moterims pasiruošti profesionaliai krikščionių tarnybai vietos bažnyčiose ir pa ... [+]

Pasiruoškite dieninei tarnybai, turėdami dieviškumo magistro laipsnį (M.Div.) Internetu

Liberty University 's 100% online dieviškumo magistras (MDiv) yra skirtas padėti vyrams ir moterims pasiruošti profesionaliai krikščionių tarnybai vietos bažnyčiose ir parašiutinėse organizacijose. Mūsų M.Div. Internete teikiamos išsamios ir išsamios studijos klasikinėse disciplinose, tokiose kaip Bažnyčios istorija, Biblijos studijos ir Teologija, kartu suteikiant praktinius tarnavimo įgūdžius. Nesvarbu, koks jūsų laukiamas laukas, internetiniai dievaičių meistrai pateiks pasiruošimo Pathway visais tarnavimo, mokinės ir krikščioniškosios administracijos aspektais. Per mūsų M.Div. internetinėje programoje galite pasirinkti jūsų pomėgį atitinkančią studijų sritį, kad galėtumėte sutelkti savo studijas į savo konkrečią studijų sritį. Mūsų dieviškumo magistras internetu užtikrins, kad jūs turite esminių vertybių, žinių ir įgūdžių, reikalingų tarnauti Kristui ir toliau jo karalystei.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Lynchburg
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Liberty University Online | Advising Interviews