Lewis University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ar tu žinai?

 • "US News" "Lewis" yra tarp 25 populiariausių Midwest regionų universitetų
 • yra nacionaliniu mastu pripažinta savo skrydžio komandos, tarpusavio supratimo ministerijos programos, klastojimo bandymo komandos, darbo studijų programos ir ROTC programos.
 • yra aviacijos švietimo pionierius ir turi " Boeing 737" orlaivį , kurį padovanojo "United Airlines", naudojami aviacijos klinikinei patirčiai.
 • yra septintasis didžiausias privatusis universitetas Ilinojaus valstijoje.
 • yra antra pagal dydį valstybinių nusikalstamumo / socialinio teisingumo bakalauro programa (tarp privačių institucijų).
 • yra vienas iš tik 19 kolegijų Ilinojoje pripažintas koledžo skirtumų.
 • turi naują Mokslo centrą, kuris pritraukia tiek bakalauro, tiek ir magistrantūros studijas STEM didiesiems .
 • yra viena iš nedaugelio tautų mokyklų, kuri siūlo laipsnį bepiločių orlaivių sistemose .

Istorija

Lewis University buvo įkurtas 1932 m. Vadovaujant Čikagos arkivyskupijai. Aviacijos technologija tapo ypatingu dėmesiu mokymui ir šiuolaikinio aukšto lygio aviacijos ir transporto tyrimų katedros kilmei. Per W

II pasaulinio karo metais, šimtai jūrų laivyno instruktorių buvo mokomi Lewiso mieste. 1952 m., Pervadintas į Lewiso mokslo ir technologijų koledžą, mokykla suteikė pirmąjį bakalauro laipsnį. 1960 m. "De La Salle" krikščionių broliai - religinės bendruomenės nariai, skirti tik mokymui, "kurie permaino gyvenimą nuo 1680 m." - prielaida, kad institucija, kuri 1962 m. Tapo Lewis kolegija, akredituota 1963 m. Šiaurės centrinė asociacija. tapo 1973 m. Lewis University . Universitetas dabar yra bendrojo lavinimo ir nacionaliniu mastu pripažintas.

Vietos

Lewis University studentai naudojasi mūsų artumą Čikagoje, turėdami daugybę galimybių užimtumui, CPT / OPT, bendruomenės paslaugoms, kultūriniams renginiams, pramogoms ir kt. Pagrindinis miestelio centras yra 35 mylių nuo Čikagos saugioje ir prieinamą Romovilio priemiestyje.

Paimkite virtualų ekskursiją į Lewis University miesteliu.

Studentų veikla

"Lewis" kiekvienais semestrais teikia daugiau nei 100 studentų organizacijų, "Club Sport" ir " Intramurals" , švietimo ir kultūros renginius. Dalyvaudamas " Philip Lynch" teatro kūriniuose, rašydamas " The Flyer" laikraščiui , dainuodamas Lewis University Evangelijos choras ir dalyvaudamas universiteto ministerijos remiamuose paslaugų projektuose, tokiuose kaip "Habitat for Humanity", yra tik keletas studentų galimybių, nepriklausomai nuo jų didžiųjų.

Specialios galimybės

 • Lewis University oro uostas , tiesiogiai šalia universiteto, teikia praktinius mokymo kursus aviacijos studentams.
 • Mokytojų akademija ir mokslo ryšių programa , siūlanti intelektualiai sudėtingas galimybes mokytis ne tik suplanuotų kursinių darbų.
 • Studijų užsienyje programa , teikianti mokymosi galimybes Airijoje, Meksikoje, Anglijoje, Italijoje, Kinijoje ir kitur.
 • Naujausia modeliavimo įranga, sukurta siekiant pagerinti mokymąsi pasitelkiant praktinę patirtį.
 • Bendrijos paslaugų projektai, įskaitant savanorišką veiklą vietos ir tarptautiniu mastu.
 • Ikimokyklinio ugdymo profesionalų programos, inžinerijos programos

Daugiau nei 100 bakalauro studijų

Nuo 1932 m., Kai jis pradėjo dirbti aeronautikos technikos mokykloje, Lewis buvo aviacijos švietimo pionierius. Be aviacijos didžiųjų skrydžių, techninės priežiūros ir nepilotuojamų orlaivių sistemų (angl. UAS), šiuo metu siūlomos stiprios profesinės programos apima slaugymą, informatiką, nusikalstamą ir socialinį teisingumą, švietimą, STEM didžiąsias ir verslo profesijas.

Registracija

6500 bakalauro studijų

Dauguma jų yra iš Midwest su tarptautiniais studentais, atstovaujančiais daugiau nei 30 skirtingų šalių. Lewisas sveikina visų kultūrų ir tikėjimo tradicijas turinčius studentus, o bakalauro studentų įvairovės lygis yra 34 proc.

Absolventai

Beveik 40 000 absolventų visame pasaulyje, Lewis University siūlo galimybę prisijungti ir bendrauti su galinga absolventų bendruomene.

2017-18 m. Išlaidos

 • Pilnas darbo dienos bakalauro studentas / 31 100 $ per metus
 • Visą laiką dirbantis absolventas / 14310 JAV dolerių per metus
 • Metinė salė ir valdyba / 10 460 dolerių per metus

Finansinė pagalba

Akademinės stipendijos yra skirtos pagrindų studentams. Stipendijos stipendija grindžiama jūsų vidurinės mokyklos GPA ir automatiškai suteikiama jūsų priėmimas.

Fakultetas

"Lewis" turi maždaug 210 visą darbo dieną dirbančių dėstytojų, kurie mano, kad studentai turi asmeninę ir profesinę sėkmę. Studento / fakulteto santykis yra 13: 1.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti MBA »

Vaizdo įrašai

Achieve More. Together.

Brief Tour