Lawrence Technological University Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurtas 1932 m., Lawrence Technologijos universitetas (LTU) sukūrė kompetencijos reputaciją. Mūsų naujausi apdovanojimai ir pripažinimai apima 30% aukščiausią universitetų reitingą visame pasaulyje, kurį pateikė "Bloomberg Businessweek", "The Best in the Midwest" pavadinimo iš "Princeton Review", ir per pastaruosius 20 metų mus labai vertino JAV naujienos

Mes didžiuojamės savo griežtomis akademinėmis programomis ir 2006 metais pradėjome siūlyti kai kurias iš labiausiai ieškomų studijų programų internete. Aptarnavimas internete kaip švietimo būdas yra pavyzdys, kai į mūsų programas atsiras tokios pačios įžvalgos filosofijos.

Mes turime aukštą kompetencijos lygį, o LTU internetiniai dėstytojai yra tie patys aukštos kvalifikacijos dėstytojai, kuriuos galite rasti universiteto mieste Southfield, MI. Jie nori dalintis savo pramonės žiniomis ir pasidalinti turtinga patirtimi su jumis. "Lawrence Tech" mūsų internetinės programos yra pagrindinio universiteto plėtros pratęsimas ir vienodi misija, vertybės ir vizija:

Misija

Sukurti novatoriškus ir judrus lyderius per studentų orientuotą mokymosi aplinką ir taikomuosius tyrimus, apimančius teoriją ir praktiką.

Vertybės

  • Teorija ir praktika
  • Studentų dėmesio ir rūpinimasis
  • Komandinis darbas ir pasitikėjimas
  • Simbolis ir vientisumas

Vizija

Turi būti pripažinta pertvarkyta STEM ir Dizaino mokykla, kuri kuria lyderius, turinčius verslumo mąstyseną ir pasaulinę perspektyvą.

Lawrence Technological University yra akredituota Aukštojo mokymosi komisijos ir Šiaurės centrinės asociacijos narės. Be to, įvairias aukštojo mokslo ir bakalauro studijų programas akredituoja atitinkamos nacionalinės profesinės agentūros.

"Lawrence" technologijos universiteto (LTU) inžinerijos kolegija yra viena iš geriausių 50 internetinių absolventų inžinerinių programų šalyje, kurią sudaro JAV naujienos.

"LTU", įsikūrusi šalies 1-ojo regiono širdyje inžinerijos, architektūros ir technologijų srityje, yra unikali padėtis, suteikianti naujausias žinias apie pramonę, civilinę ir statybos inžineriją. Mūsų profesoriai yra tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai, turintys didelę pramonės patirtį, kurie vadovauja novatoriškiems projektams ir pritraukia dotacijas iš tokių subjektų kaip Nacionalinis mokslo fondas ir valstybės departamentai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online MSc » Matyti Online Magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Master of Science in Civil Engineering - Online

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 metų Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online + 1 daugiau

[+]

Tai interaktyvus . Reguliariai bendrauokite su savo klasiokais, kad aptartumėte ir analizuotumėte, kas mokoma.

Tai yra intymus . Galite kalbėtis su savo profesoriumi, kai turite problemų ar problemų per mūsų internetines darbo valandas. Jei norite bendrauti elektroniniu paštu, įsitikinkite, kad gavote greitą atsakymą.

[-]

Master of Science in Industrial Engineering - Online

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 metų Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online + 1 daugiau

[+]

Paraiškos dėl aukštojo mokslo priėmimo pateikimas; Akredituotos kolegijos ar universiteto inžinerijos, mokslo, matematikos, informatikos arba fizikos mokslų (ar kitokios technikos srities) bakalauro laipsnį (minimalus 3,0 GPA). Asmenims, turintiems ne inžinerijos srities laipsnį, gali būti reikalaujama, kad jie baigtų būtinus kursus prieš priimant į šią studijų programą; Oficialūs visų baigtų koledžo kursinių dokumentų raštai; Trys rekomendaciniai laiškai; Atnaujinta, įskaitant profesinę patirtį ir neakivaizdinę veiklą.

Pareiškėjai, kurie neatitinka visų reikalavimų, gali būti laikomi sąlyginiais pagrindais ir jiems bus suteikta reguliari būsena, kai bus baigti trys nuosekliosios pakopos studijų pakopos, kurių minimalus 3,0 GPA.... [-]


Magistras

Master of Engineering Management - Online

Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 metų Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online + 1 daugiau

[+]

Norėdami kreiptis į internetinį inžinerijos vadybos magistro programą, atlikite šiuos veiksmus:

[-]