Oficialus aprašymas

Apie Wesleyan

Kentukis Wesleyan At-Glance

 • Vieta: Mes įsikūrę Owensboro mieste, Kentukyje - Ohajo upės mieste. KWC yra tik 40 minučių į rytus nuo Evansville, Indiana, 2 valandos į šiaurę nuo Našvilio, Tenesio, 2 valandos į vakarus nuo Luisvilio, Kentukis ir 4 valandos į rytus nuo Sent Luiso, Misūris. "Daviess County" gyvena 94 000 gyventojų.
 • Akademikai: Kentucky Wesleyan College siūlo 29 didžiųjų ir 13 priešprofesinių mokymo programų. Mūsų studentų ir dėstytojų santykis yra 12: 1.
 • Vidutinis pradedančiųjų profilis 2015 m. Rudenį: ACT = 22, SAT = 980 (kritinis skaitymas ir matematika), GPA = 3.27. Daugiau kaip trečdalis aukščiausiųjų 25 procentų jų vidurinės mokyklos baigimo klasės.
 • Fakultetas: Daugiau nei 88 proc. Mūsų fakulteto turi doktorantūrą. ar terminalo laipsnis.
 • Jungtinio metodisto santykiai: Kentucky Wesleyan College yra patvirtintas universiteto Senato Generalinės tarybos aukštojo mokslo
 • Atletika: Kentukio "Wesleyan Panthers" konkuruoja NCAA II skyriuje ir yra Didžiojo Midwesterno atletikos konferencijos nariai . Tarpkultūrinės vyrų komandos apima beisbolą, krepšinį, kryžminį kraštą, trasą ir lauką, golfą, futbolą ir futbolą. Moterys konkuruoja krepšiniuose, kryžiuočių vietose, golfo aikštynuose, golfo aikštynėse, futboluose, futbolo, teniso ir tinklinio aikštelėse.

Mūsų misija

Štai mūsų misija: Kentucky Wesleyan College , bendradarbiaudamas su Jungtiniu metodistu bažnyčia, skatina laisvą meną, kuris maitina ir rengia moksleivius intelektualiai, dvasiškai ir fiziškai, kad pasiektų gyvenimo sėkmę.

Taigi, ką tai reiškia? Tai reiškia, kad daugiau nei 150 metų mes tarnavome studentams laisvųjų menų tradicijoje, o per kitus 150 metų Kentukis Wesleyane mokiniai išmoks kritiškai mąstyti, efektyviai bendrauti ir etiškai elgtis sudėtingoje, sparčiai besikeičiančioje pasaulyje.

Kiekvieno studento sėkmė yra mūsų svarbiausias prioritetas. Kiekvienas mūsų siūlomas kursas ir kiekviena patirtis universitete veda prie vieno tikslo - baigimo.

Kaip naujas studentas, jūs pradėsite asmeninį kelionę tą dieną, kai atvykstate į kampusie. Mes padėsime jums sukurti unikalią koledžo sėkmės gairę, skirtą akademiniams, socialiniams ir neakivaizdiniams tikslams.

Viduje ir už jos ribų esančioje klasėje jūs gausite glaudžiai bendradarbiaujančios bendruomenės, siekiančios jūsų gerovės ir ilgalaikės sėkmės, skatinimą, o mūsų aktyvus, sveikintinas universitetas suteiks Jums įdomių socialinių, paslaugų ir lyderystės galimybių.

Wesleyan kelias

Kentukyje Wesleyane mes tikime išsilavinimu, kuris gerokai viršija vadovėlį, kompiuterio ekraną arba rašytinį egzaminą. Naujos kartos lyderiai yra tie, kurie buvo išsilavinę plačiai, kaip santykiai yra svarbūs bendrai mūsų pasaulio sėkmei.

Todėl mes tikime "Mokymosi ir gyvenimo" Wesleyano keliu ". "Wesleyan Way" yra pagrįstas keturiais principais, kuriuos mes įtraukiame į kiekvieną mūsų veiklą:

 1. Mes darome viską su HONOR .
 2. Mes visada palaikome kiekvieną kitą .
 3. Mes SUSIJĘS SU INTEGRUMU.
 4. Mes mylime kiekvieną kitą Kristuje.

Sužinokite daugiau apie Wesleyan Way.

Akreditacija

Kentucky Wesleyan College yra akredituota pietų kolegijų kolegijų ir mokyklų kolegijų asociacijos, kuri skiria bakalaureato laipsnius.

Kentucky Wesleyan College akreditacijos klausimais kreipkitės į kolegijų komisiją, 1866 m. Pietų liniją, Decatur, Georgia 30033-4097, telefonu 404-679-4500, adresu http://www.SACSCOC.org .

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Kentucky Wesleyan College

Grafinio dizaino bakalauro laipsnio užbaigimo programa yra skirta padėti patenkinti vis didėjantį kvalifikuotų ir aukštos kvalifikacijos specialistų poreikį grafinio diza ... [+]

Apie

Grafinio dizaino bakalauro laipsnio užbaigimo programa yra skirta padėti patenkinti vis didėjantį kvalifikuotų ir aukštos kvalifikacijos specialistų poreikį grafinio dizaino srityje ir kitose susijusiose srityse. Šios programos studentai užpildo reikalingą meno kursų pagrindą, kuriame studijuoja meno ir dizaino pagrindus. Baigę piešimo ir pamatų projektavimo kursus, studentai pradeda grafinio dizaino kursinius darbus, kurie bus orientuoti į tipografiją, firminį dizainą, leidybą, interneto dizainą, animaciją ir kitus pažangius projektus.

Grafinis dizainas Online Degree MapI. Bendrasis ugdymas [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Owensboro
Rugsėjis 2020
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kentucky Wesleyan College

"Religijų menų bakalauro laipsnis internete" yra skirtas padėti patenkinti didėjančią kvalifikuotų ir aukštos kvalifikacijos specialistų paklausą ministerijos, ne pelno s ... [+]

Apie

"Religijų menų bakalauro laipsnis internete" yra skirtas padėti patenkinti didėjančią kvalifikuotų ir aukštos kvalifikacijos specialistų paklausą ministerijos, ne pelno siekiančio darbo, verslo, žurnalistikos ir kitose susijusiose srityse, taip pat tolesnio išsilavinimo siekimas . Kentukio Wesleyano religijos programa siekia ugdyti religinės įvairovės vertybes, supažindinant studentus su kelių religinių tradicijų raida, įsitikinimais ir praktika. Per religijos programą studentai naudojasi tarpdisciplininiais ištekliais, siekdami pripažinti ir įtraukti religijos funkciją į istoriją, visuomenę ir kultūrą.

Kadangi Kentucky Wesleyan College paveldas yra Jungtinis metodistas, mes pripažįstame, kad daugelis mūsų studentų yra kilę iš krikščioniškų tradicijų. Tuo pačiu metu, kaip liberalų menų programos, Kentukio Wesleyano religijos programa skatina kritinį mąstymą ir pokalbį apie tikėjimo įsipareigojimus. Religijos studijų kursas ugdo įgūdžius, reikalingus analizuoti ir paaiškinti argumentus apie religiją ir religines pozicijas, taip pat gebėjimus statyti ir pateikti argumentus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Owensboro
Rugsėjis 2020
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Kentucky Wesleyan College

Kentucky Wesleyan College mokslų bakalauras bendrojoje studijoje yra internetinė programa, kurioje akcentuojamos šiandieninėje visuomenėje labiausiai reikalingos žinios i ... [+]

Apie

Kentucky Wesleyan College bendrosios studijų bakalauras yra internetinė programa, kurioje pabrėžiamos šiandieninėje visuomenėje labiausiai reikalingos žinios ir gebėjimai: žodinis ir rašytinis bendravimas, kritinis mąstymas, problemų sprendimas, efektyvus technologijų naudojimas ir pasaulinis supratimas.

Bendrųjų studijų internetinė programa suteikia jums lankstumo pasirinkti kursus, atitinkančius jūsų interesus ir profesinius tikslus, šiose "pagrindinėse srityse": elgesio studijas, verslo studijas, edukologijos studijas, anglų kalbos, humanitarinius ir socialinius mokslus. Būdamas interneto studentas Bendrųjų studijų programoje, turėsite dirbti su savo interneto konsultantu, kad sukurtumėte savo poreikius atitinkantį studijų planą ir studijų programą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Owensboro
Rugsėjis 2020
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kentucky Wesleyan College

Kriminologijos teisingumo ir kriminologijos bakalauro studijų baigimo programa yra skirta padėti patenkinti vis didėjančią kvalifikuotų ir aukštos kvalifikacijos speciali ... [+]

Apie

Kriminologijos teisingumo ir kriminologijos bakalauro studijų baigimo programa yra skirta padėti patenkinti vis didėjančią kvalifikuotų ir aukštos kvalifikacijos specialistų kompetenciją teisėsaugos ir kitose susijusiose srityse. Mokymo programa supažindina studentus su nusikalstamos elgsenos, baudžiamosios justicijos sistemų, socialinio teisingumo ir teisės sričių studijomis iš daugiadalykio, liberaliojo meno perspektyvos. Studentai, norintys įgyti kriminalinės justicijos ir kriminologijos laipsnį, išnagrinės teisinių, socialinių, politinių, istorinių ir psichologinių įtakų, turinčių įtakos nusikalstamumui, nusikaltėliams ir teisės procesams, sudėtingumą ir santykius. Mokymo programa skirta ugdyti kritinio mąstymo įgūdžius ir parengti studentus vadovaujančioms pareigoms tokiose srityse kaip teisėsauga, teismo administravimas, pataisymai, nepilnamečių teisingumas, lygtinis nuteisimas ir lygtinis nuteisimas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Owensboro
Rugsėjis 2020
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kentucky Wesleyan College

"Psichologijos bakalauro laipsnis internete" suteikia studentams žinių apie žmogaus elgesį, kuris yra neįkainojamas bet kurioje karjeroje. Studentai mokosi apie save ir k ... [+]

Apie

"Psichologijos bakalauro laipsnis internete" suteikia studentams žinių apie žmogaus elgesį, kuris yra neįkainojamas bet kurioje karjeroje. Studentai mokosi apie save ir kitus aspektus, tokius kaip asmenybė, suvokimas, emocijos, motyvacija, mąstymo procesai, vaikų raida ir psichiniai sutrikimai. Psichologijos bakalauro laipsnis yra geras pasirengimas karjerai tokiose srityse kaip verslas, teisė ir socialinis darbas. Psichologijos magistras taip pat suteikia studentams puikią fone kreiptis į aukštojoje mokykloje psichologijos ir galų gale tampa praktikuojantis psichologas.

Psichologijos Online laipsnio žemėlapisI. Bendrasis ugdymas [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Owensboro
Rugsėjis 2020
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kentucky Wesleyan College

Verslo administravimo bakalauras rengia studentus profesinei karjerai verslo ir (arba) magistrantūros studijose. Šis parengimas apima mokymo programą, kuri pabrėžia anali ... [+]

Apie

Verslo administravimo bakalauras rengia studentus profesinei karjerai verslo ir (arba) magistrantūros studijose. Šis parengimas apima mokymo programą, kuri pabrėžia analizę ir komunikaciją, teoriją ir praktiką, kurią lemia pasaulinės verslo bendruomenės poreikiai. Etika ir vertybės yra pabrėžiamos mokymo programoje, taip pat techninis efektyvumas ir atskaitomybė.

Kentucky Wesleyan College gavo specializuotą akreditaciją į savo verslo programas per Tarptautinę kolegialaus verslo mokymo asociaciją (IACBE), esančią 11374 Strang Line Road, Lenexa, Kansas, JAV. Verslo programas šiuose laipsniuose akredituoja IACBE: menų bakalauras ir bakalauras, apskaitos ir verslo administravimas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Owensboro
Rugsėjis 2020
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kentucky Wesleyan College
Interneto svetainė
Telefonas
800-999-0592