Joseph Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Joseph Business School misija: Joseph Business School (JBS) yra pasaulinės klasės įstaiga, kuri aprūpina verslininkus ir asmenis praktiškai ir bibliniais principais, skatinančiais įmones ir kurti turtus, kad bergždžios vietos galėtų tapti klestinčiomis bendruomenėmis dėl Dievo šlovės.

Joseph Business School vizija: siekiant panaikinti kartotinį skurdą.

JBS16741_VP_SPRING CLASSES 2018_revised iš Caio Almeida "Vimeo".

JBS siūlo verslumo mokymą iš krikščioniškojo pasaulėžiūros; Mes mokome, kaip daryti verslą Dievo keliu. Mūsų Verslo ir Verslumo programa apima praktines mokymo programas, kad studentai galėtų įgyti įgūdžių ir mąstyseną, kad galėtų sėkmingai verstis ir tapti lyderiais savo pramonėje.

Studentai yra pasinerti į griežtą devynių mėnesių visapusišką kursą, kuris moko praktines verslo koncepcijas ir kaip greitai pritaikyti juos bet kokiam verslui.

Kiekvienas studentas turi prieigą prie SBDC centro, kuris teikia verslo konsultacijas ir individualiai apmokymus. Vienas unikalus mokyklos aspektas - studentai taip pat remia JBS Advisors, kurie jiems priskiriami per mokslo metus, kad padėtų jiems sėkmingai užbaigti programą.

Mūsų mokymo programoje integruoti tiek praktiniai verslo valdymo ir biblinių principų aspektai, kad studentai galėtų parengti išsamų verslo planą ir pradėti verslą lankydamiesi klasėse. Programos pabaigoje mes suteikiame studentams baigimo pažymėjimą.

Mūsų požiūris į verslo koncepcijų derinimą su malda ir bibliniais principais užtikrina, kad studentai yra pasirengę pradėti ir valdyti savo verslą, taikydami karalystės principus, kad skatintų augimą ir pelningumą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Verslumo mokymas

Internetinės Ištęstinės 9 mėnesių April 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Forest Park

JBS siūlo verslumo mokymą iš krikščioniškojo pasaulėžiūros; Mes mokome, kaip daryti verslą Dievo keliu. Mūsų Verslo ir Verslumo programa apima praktines mokymo programas, kad studentai galėtų įgyti įgūdžių ir mąstysenos, kad galėtų valdyti savo verslą ir tapti verslo lyderiais. Mūsų mokymo programoje integruojami ir praktiniai verslo, ir bibliniai principai, kad studentai galėtų parengti išsamų verslo planą ir pradėti verslą lankydamiesi klasėse. Programos pabaigoje apdovanojame užbaigimo pažymėjimą. Mūsų požiūris į derinimą maldos, biblinių vertybių ir verslo koncepcijų užtikrina, kad studentai yra pasirengę pradėti ir valdyti savo verslą, vadovaudamiesi karalystės potvarkiais, skatinančiais augimą ir pelningumą. Vienas iš unikalių mokyklos aspektų yra nuolatinė parama kiekvienam atskiram studentui, suteikiant patarėją, kuris padės jiems sėkmingai užbaigti programą. [+]

JBS16741_VP_SPRING CLASSES 2018_revised iš Caio Almeida "Vimeo".

JBS siūlo verslumo mokymą iš krikščioniškojo pasaulėžiūros; Mes mokome, kaip daryti verslą Dievo keliu. Mūsų Verslo ir Verslumo programa apima praktines mokymo programas, kad studentai galėtų įgyti įgūdžių ir mąstysenos, kad galėtų valdyti savo verslą ir tapti verslo lyderiais.

"Immersion" - devynių mėnesių visapusiškas kursas, kuriame mokoma verslo koncepcijų ir kaip greitai pritaikyti juos verslumo siekiui.Parama - prieiga prie SBDC centro vietoje, siekiant teikti tikslingą verslo konsultaciją; vienas su vienu konsultavimu su JBS Advisors.

Mūsų mokymo programoje integruojami ir praktiniai verslo, ir bibliniai principai, kad studentai galėtų parengti išsamų verslo planą ir pradėti verslą lankydamiesi klasėse. Programos pabaigoje apdovanojame užbaigimo pažymėjimą. Mūsų mokymo programa yra skirta ugdyti dvasinę mąstyseną valdymui, pelningumui ir mąstymui didelė. Mes teikiame išsamias verslo subjektų žinias, kurių reikia, kad būtų įmanoma įvertinti, pradėti, plėtoti ir išlaikyti jūsų verslą. Studentų atsiliepimai ir pramonė reikalauja, kad mūsų mokymo programos naujovės.... [-]


Vaizdo įrašai

JBS16741_VP_SPRING CLASSES 2018_revised

Christian Entrepreneurship Classes at JBS - Apply Today!

Kontaktai
Vietos adresas
Joseph Business School
Admission Office
7600 W. Roosevelt Rd.

Forest Park, Illinois, 60130 US
Socialiniai tinklai