Indiana University Bloomington - School of Public and Environmental Affairs (SPEA Connect)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tapti lyderiu, Padaryti Skirtumas

Šiandien pasaulis skiriasi nuo pasaulio, kad praeities kartų įrašytas. Sudėtingumo, tarpusavio priklausomybės, ir sisteminės rizikos lygis yra nepaprastas. Iš viešųjų reikalų (MPA) arba Magistras sertifikatas magistras viešuosius reikalus, rengia absolventus iš visuomenės ir aplinkos reikalų (SPEA) mokyklos pasipriešinti rytojaus iššūkius su žinių ir įgūdžių, siekiant išspręsti problemas ir sukelti. Mūsų absolventai naudoja, ką jie žino visuose visuomenės-Public, nepelno, ir privačiame sektoriuose.

SPEA siūlo tikrai tarpdisciplininį išsilavinimą viešuosius reikalus. Mes sutelkiame dėmesį į reglamentuojančios, valdyti, ir pirmaujanti. Ruošiame mokinius spręsti sudėtingas problemas, su kuriomis susiduria šiuolaikinėje visuomenėje svarbiais klausimais vienas studijų sritis vieni negali išspręsti.

SPEA Prijunkite sukuria galimybes nepelno ir visuomeninės reikalų specialistai taip neprilygstamų kitų aukštai įvertinta Aukštųjų mokyklų. Mūsų lankosi programos prisitaikyti prie patyrusių specialistų, kurie negali stoti į mūsų gyvenamųjų programa-ar dėl to, kad jie nori likti savo dabartinio darbo, yra žongliravimas kelis pareigas, arba yra dislokuoti užsienyje. Manome, kad turėtų būti suteikta galimybė padidinti savo karjerą per siūlomų miesteliu pačių nacionaliniu rango programas.

Pasirinkite SPEA prisijungti anketa interneto programas, ir:

  • Mokykitės iš atliktų fakulteto nariai, kurie veda mokslininkus, specialistams ir mokytojams.
  • Bendradarbiauti su kitų aistringų ir novatoriškų žmonių, kurie aptarnauja visuomenę.
  • Sukurti problemų sprendimo, komandinio darbo ir bendravimo įgūdžius su įvairių disciplinų.

Mes užėmė # 1 tautos

logotipas JAV Naujienos ir World Report "gretas SPEA anketa MPA kaip viršutinis studijų programą visuomeniniuose reikaluose.

SPEA taip pat siūlo aukščiausią reitingą specialybes, ar sutelkti sritis, internetinėje MFR, įskaitant:

  • Nepelno valdymas (# 1)
  • Viešųjų finansų ir biudžeto (# 1)
  • Viešoji vadyba ir administravimas (# 3)

Dabar MPa pažymėjimas programas skirta dirbti profesionalai

SPEA anketa internetu Magistras ir sertifikatų programos yra tiek universalus ir vertinga. Mūsų programos yra sukurta siekiant parengti talentingus specialistus imtis savo karjerą į kitą lygį, o mokytis, kur ir kada jis yra patogiausias. Su SPEA Connect, galite įjungti savo profesinę patirtį į studijų kreditų-ir magistro greičiau ir mažesnėmis sąnaudomis. Jei esate karinės bendruomenės narys, taip pat galite uždirbti kreditus pripažinimo Jūsų paslaugoms.

Vietos

Bloomingtonas

School of Public & Environmental Affairs

Address
1315 East Tenth Street, A304
IN 47405 Bloomingtonas, Indianoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 812-855-2840