Harvard Business School Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Harvard Business School Online siūlo unikalų ir labai įdomų būdą mokytis gyvybiškai svarbių verslo koncepcijų. Kur jūs esate savo karjeroje - ar pasaulyje - mes teikiame mokymosi patirtį, kuri gali padėti jums pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus.

Mūsų mokiniai sutinka. Neseniai dalyvavusių „City Square Associates“ atliktoje apklausoje keturi iš penkių teigė, kad „HBS Online“ verta investuoti.

Kodėl? Pasak mūsų besimokančiųjų bendruomenės, „HBS Online“:

  • Pagreitina karjerą: 93 procentai teigė, kad mūsų programos aprūpino jas įgūdžiais, kurie sustiprino jų tęstinumą, o vienas iš keturių pranešė, kad po HBS Online kursų uždirbė reklamos ar pavadinimo pakeitimus.
  • Tikslai: 77 proc. Besimokančiųjų teigė, kad „HBS Online“ padidino savo profesinės ateities aiškumą nuo to, ar buvo laikas pereiti prie naujos srities ar pramonės, kad būtų priimtas sprendimas vykdyti MBA.
  • Didina pasitikėjimą: 90 procentų pranešė, kad jaustis labiau pasitikintys darbu ir patogiau priimti verslo sprendimus. Taip pat pastebėjau pasitikėjimą: 53 proc.
  • Sukuria bendruomenę: 63 procentai sakė, kad jaučiasi tarsi jie įsitrauktų į panašių mąstančių bendruomenių bendruomenę su panašiais karjeros ir švietimo siekiais.

Mūsų mokymosi modelis tai leidžia. Suteikdami profesionalams, turintiems mokymosi patirtį, kuri yra pagrįsta konkrečiu atveju, yra aktyvi ir socialinė, „HBS Online“ priverčia jus priimti sprendimus priimančių asmenų batus, ir prašo, kad jūs susidorotumėte su realaus pasaulio problemomis ir aptartumėte ir diskutuotumėte su savo bendraamžiais, kad pasiektumėte sprendimą .

Mes reimagine online verslo išsilavinimą. Dabar atėjo laikas atkurti savo karjerą.

Vietos

Kembridžas

Address
Kembridžas, Masačusetsas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis