Grantham University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Viskas, ką darome kiekvieną dieną, yra orientuota į mūsų studentus - kuo labiau sumažinant galimas kliūtis ir maksimaliai kokybiškai mokantis. „Grantham“ 100% internetinės studijų programos yra skirtos besimokantiems suaugusiems. Mūsų aštuonių savaičių klasės yra lanksčios ir prieinamos: mes siūlome vieną iš mažiausių mokslo tarifų šalyje1, taip pat gausius kreditinius pervedimus ir lengvesnius tarifus pirmosios pagalbos teikėjams, kariškiams, veteranams ir šeimoms.

Daugiau nei 65 metus mūsų absolventai maksimaliai išnaudojo savo ateitį, įgiję Grantham University laipsnį. Ir dabar tavo eilė. Susisiekite su mumis šiandien, kad pradėtumėte.

„Grantham“ aptarnavimo mūsų studentams ir tarp mūsų darbuotojų kultūra išdidžiai tęsiasi ir bendruomenėje. Džiaugiamės savo ruožtu, kad šis pasaulis taptų geresniu per „Grantham Gives Back“ programą - rėmimų, savanorystės, aukų skatinimo ir specialios darbuotojų finansuojamos, universitetų suderintos bendruomenės dotacijų programos, siūlomos du kartus per metus, mėgėjams. mąstančios ne pelno organizacijos, pasišventusios tarnauti bendruomenei. Mes net kviečiame studentus ir absolventus prisijungti prie mūsų, „Grantham“ atgauna pastangas. Kaip ir mūsų įkūrėjas, „Grantham“ darbuotojai ir studentai turi didelę širdį, ir tai rodo.

Vietos

Lenexa

Address
West 113th Street,16025
66219 Lenexa, Kanzasas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: