Oficialus aprašymas

Apie Džordžtauno universitetą


Džordžtauno universitetas yra privatus, ne pelno siekiantis akredituotas universitetas, esantis Vašingtone. Įkurtas 1789 m. John Carroll, Džordžtaunas yra seniausias Amerikos amžinasis katalikų ir jėzuitų universitetas. Šiandien Džordžtaunas yra didžiausias tarptautinis mokslinių tyrimų universitetas. Jame yra devynios mokyklos, susijusios ligoninės, ir daugelis aukštos kvalifikacijos studijų programų.


Misija, vizija ir vertybės

Džordžtauno misija ir vertybės atspindi jėzuitų tradiciją ugdyti visą asmenį. Universitetas skatina aplinką, kurioje mokiniai gali vystytis per apmąstymą, tarnybą ir tyrimą.


Registracija, dalyvavimas, baigimas

Remiantis 2015 m. Rudens duomenimis, absolventų įregistravimas buvo gerokai virš 10.500 studentų. Absolventų lankomumas buvo toks.

  • 31% ne visą darbo dieną ir 69% dieninių studijų studentų
  • 11% dalyvavo nuotoliniame mokyme
  • 1800 bakalauro laipsniai, 3300 magistro laipsniai, 950 daktaro laipsnių


Finansinė pagalba

Džordžtauno universitetas per visus akademinius metus priima absolventų finansines paraiškas. Studentai, kurie kreipiasi dėl federalinės finansinės pagalbos, turi pateikti FAFSA. Tinkami studentai gali gauti paskolas ar dotacijas. Georgetowno universiteto aukštoji mokykla gali pasiūlyti ribotas stipendijas, asistentes ir stipendijas. Tai grindžiama akademine kvalifikacija.

Kad būtų laikomasi federalinių VISA taisyklių, tarptautiniai studentai negali dalyvauti kursuose tik internete. Džordžtauno universitetas dar negali pasiūlyti internetinių formatų kiekvienoje valstybėje kiekvienai internetinei programai.


Pradžios datos

Programos gali turėti konkrečias pradžios datas, pagrįstas akademiniais semestrais. Pavyzdžiui, MPS studijų programos prasideda rudenį, vasarą ir pavasario semestrus.


Fakultetas

Georgetowno universitete dirba daugiau kaip 1450 dieninių ir 1050 neakivaizdinių fakultetų. Tarp Džordžtauno instruktorių yra buvę diplomatai, visuomenės sveikatos pareigūnai, ekonomikai, mokslininkai, generaliniai direktoriai ir kiti pramonės ekspertai. Visose disciplinose fakulteto nariai turi aukštųjų laipsnių iš Ph.D. ir JD MA, MBA ir M.Ed., be kitų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Georgetown University Online

Džordžtauno universiteto finansų magistro finansų (MSF) internetinė programa užima šiandienos geriausius finansų specialistus ir paverčia juos augančiais lyderiais savo p ... [+]

Džordžtauno universiteto internetinis magistro finansų (MSF) programa, šiandien geriausių profesionalų paverčia augančiais pramonės lyderiais. Ši pasaulinio lygio mokymo programa ir revoliucinė internetinė mokymosi platforma, kurią sukūrė " McDonough" verslo mokyklos išskirtinis fakultetas, suteikia pagrindinių įgūdžių, kad jūsų finansinė karjera atitiktų kitą lygį.

Kaip MSF studentas, jūs išmoksite iš patyrusių mokslininkų ir mokytojų fakulteto. Mūsų programa suteikia darbo specialistams iš bet kurios pasaulio vietos galimybę gilinti savo verslo ir techninio finansavimo įgūdžius bei patirtį Georgetown universiteto išsilavinimą, kur fakultetas yra įsipareigojęs aukštos kokybės mokymo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Džordžtaunas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
21 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Georgetown University Online

Džordžtauno universitetas pristato realaus profesinio rengimo magistro internetinėje formoje. suteikiant lanksčią kelią būsimiems pramonės lyderiams išplėsti savo žinias ... [+]

"Georgetown" universitetas pristato "Real Estate" profesinės studijų magistro internetinį formatą, suteikdamas lanksčią kelią būsimiems pramonės lyderiams išplėsti savo žinias ir pagreitinti savo karjerą. Ši programa, siūloma per Georgetown universiteto tęstinių studijų mokyklą, kuria kritinius nekilnojamojo turto įgūdžius aukščiausiu akademiniu lygmeniu. Gauk visapusišką supratimą apie besikeičiančią komercinės paskirties nekilnojamojo turto rinką ir išskirti save šiame konkurencinėje pramonėje. Ši visiškai akredituota studijų programą vadovauja žinomų nekilnojamojo turto specialistų fakultetas iš aukšto lygio organizacijų. Jie įtraukia savo unikalią įžvalgą ir profesinę patirtį į kursų mokymus, siūlo studentams įdomų mokymo programą, pagrįstą pramonės taikomosiomis programomis.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Džordžtaunas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Georgetown University Online

Pripažintas kaip viena iš populiariausių pasaulio programų, Georgetowno universiteto profesionalų sporto pramonės vadybos magistras yra prieinamas internete. Ši programa, ... [+]

Pripažintas kaip viena iš populiariausių pasaulio programų, Georgetowno universiteto profesionalų sporto pramonės vadybos magistras yra prieinamas internete. Ši programa, siūloma per Tęstinių studijų mokyklą, suteikia studentams verslo valdymo ir lyderystės įgūdžius, reikalingus sėkmingai ir efektyviam karjeros sėkmingam sporto sektoriaus vystymui.

Ši visiškai akredituotos magistrantūros studijų programą sudaro fakultetas iš žinomų pramonės praktikų, kurie teikia žymių žinių kiekvienam kursui ir pateikia praktinį ir taikomąjį mokymosi modelį, pagrįstą atsakomybės, etikos ir paslaugų principais.

Kaip sporto pramonės vadybos internetinės programos absolventai, studentai turės visapusišką supratimą apie sporto pramonę tose srityse, kurios apima taikomąją etiką, lyderystę, kritinį ir analitinį mąstymą, sporto verslo įžvalgumą ir atsakomybę, komunikaciją, strateginį planavimą, komandinį darbą ir grupių dinamiką. , pasaulinės perspektyvos ir projektų valdymas bei įgyvendinimas. Be šių sričių, visuotinis požiūris į programą rengia studentus siekti įvairių pozicijų šioje pramonės šakoje visose organizacijose, kurios apima:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Džordžtaunas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Georgetown University Online

Džordžtauno internetinis magistras profesinių studijų technologijų valdymas rengia studentus sėkmingai vadovauti technologijų iniciatyvoms, kurti pažangiausius verslo spr ... [+]

Georgetown universiteto internetinis magistras profesinių studijų technologijų valdymas teikia technologijų specialistai su unikalią edukacinę patirtį susiejimas verslo valdymo įgūdžius su technologinėmis žiniomis plėtoti naujos kartos gerai apvalių vyresniųjų technologų, kurie yra įrengti ir pasirengę spręsti problemas, su kuriomis susiduria šiandien visada esančios įmonės ir organizacijos.

Studentai perkelia savo IT karjerą į priekį, mokydami ir tobulindami išbandytus metodus, įskaitant verslo ir IT įgūdžius, siekdami paskatinti pagrindines technologines iniciatyvas ir kurti inovacijų ir dalyvavimo kultūrą:

Pagrindiniai kritinio mąstymo įgūdžiai, reikalingi analizuoti pagrindinius verslo klausimus ir kurti kūrybinius verslo ir technologijų iššūkių sprendimus.Padidinkite rinkos, verslo, tarptautinės plėtros, klientų aptarnavimo ir pajamų galimybes per technologines naujoves.Išbandykite vadovavimo įgūdžius, kurie turi įtakoti visas organizacijas.Tvarkykite organizacinius pokyčius technologijų diegimo kontekste.Venkite brangus saugumo pažeidimų, duomenų praradimo ir duomenų praradimo.Kurti strateginius privalumus naudojant naujas technologijas, tokias kaip "Social Media", "Big Data" ir "Cloud Computing".... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Džordžtaunas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba